Merhaba,

Aracımı alırken zor açılmasından, sık sık tutukluk yapmasından dolayı o hevesle sol arka kapı kilit mekanizmasını komple değiştirtmiştim. ( üstünden 1 yıl geçti ) Mekanizma yine sorun çıkarmaya başlayınca bakıma gittiğimde parçanın garanti kapsamında değişimini takep ettim ve siparişini verdik.

3 hafta sonra mekanizmanın Çorlu Haliç Oto ya ulaştığını ve montajını yapabileceklerini söylediler, randevulaştık ve cumartesimi buna göre planladım. 40km yol yaparak aracımı servise bıraktım ve 2 saat sonra görüşmek üzere servisten ayrıldım. Servisten ayrılmamın ardından 20dk sonra telefon ile aradılar. Mekanizmanın boyanması gerekiyormuş!, boya kuruması için 1 gün! şart imiş, pazartesi olur imiş. Benim için gelen bir parça bunu benim mi hatırlatmam gerekir allah aşkına ! Direk geri gittim aldım aracımı, siz mekanizmayı boyayın ben bi ara gelirim takarsınız dedim cıktım ordan. Yoksa kavga edecektim çalışan arkadaşlar ile. Toplamda 80 90Km yol yaptım ve tatil günümün yarısından fazlasını heba ettim. Sonuç sıfır. Ahhh Ahh söylenecek çok şey var fakat kime, nereye anlatacaksın, kimin yüzü kızaracak ne olacak ki