Selamlar ilk öncelikle. Allah nasip ederse yarın Bravomu satıyorum alacağım araç yukarda da belirttiğim gibi passat 2010 model 2.0 tdı bluemotion hıghlıne otomatik vites ve 170 hp alacağım. 230000 km de iki parça boyalı. Motoruna baktırdık saat gibi ve araç komple servis bakımlı Aracın özelliğini saymaya gerek yok. sanrof da var. Benim yaptığım araştırmalara göre 2008 ve öncesi modeller PD teknolojisi kullanıldığından daha çok yakmakta ve motor sesi çokmuş bunula birlikte enjektör ve pompa sorunu kronikmiş o yüzden uzak durulması gerekiyormuş. Özellikle yüksek hızlarda ve agresif kullanımla birlikte bu bu proplem oluyormuş zaten böyle bir araç alacak kişi nenni nenni kullanacak değil daha çok performans için alacaktır. 2009 ve sonrası CR teknolijisine sahip olduğundan daha az yakmakta ve motor sesi az olduğu söyleniyor . Benim yaptığım araştırma bu yönde.
Şimdi siz değerli arkadaşlarım daha önce bu aracı kullanmış olanınız var mıdır ? Önerir misiniz? Önerirseniz neden önermezseniz neden? Bu aracın eksi ve artıları nelerdir.
Ayrıca aracın fiyatı 67000 tl.