6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Reno clio sport tour

EMRE ALTINOK
    EMRE ALTINOK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 83

Standart Reno clio sport tour

Selamlar, renonun bu modelinin tanıtım broşürünü indirip inceledim.. ön konsol bana çok basit ve sıradan geldi. ayrıca şevrole aveo,honda sivik gibi buda hız göstergesi DİJİTAL. ve bunu ben hiç ama hiç ama hiç ama hiç sevmem.. burdan notunu kırdım.birde çok afedersin eşek kadar benzin göstergesi konulmuş devir saatinin yanına "devir ekonomi devri" mi demek istemişler acaba? heh.. burdan da zayıf not verdim.. 1.2 benzinliler 42.000 lira bence ederi.. max. 35.000 renonun bu yarı sıteyşın modelinin + v - lerini yazalım.yorumları paylaşalım..

emre

Hakan Ünal
    khanunl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 174

[QUOTE=EMRE ALTINOK;914848]Selamlar, renonun bu modelinin tanıtım broşürünü indirip inceledim.. ön konsol bana çok basit ve sıradan geldi. ayrıca şevrole aveo,honda sivik gibi buda hız göstergesi DİJİTAL. ve bunu ben hiç ama hiç ama hiç ama hiç sevmem.. burdan notunu kırdım.birde çok afedersin eşek kadar benzin göstergesi konulmuş devir saatinin yanına "devir ekonomi devri" mi demek istemişler acaba? heh.. burdan da zayıf not verdim.. 1.2 benzinliler 42.000 lira bence ederi.. max. 35.000 renonun bu yarı sıteyşın modelinin + v - lerini yazalım.yorumları paylaşalım..

emre[/QUOTE

0 Km Grande Punto alıp 7 yıl kullanıp sattıktan sonra bahsettiğiniz aracı alıp kullanan bir kişi olarak size yazıyorum.Bahsettiğiniz aracı yaklaşık 10 aydır kullanıyorum.Aracı kullanmadan peşin karar vermiş olmanız sizin için talihsizlik olmuş.Ben buradan her iki markanın'da aracının farklı avantajları ve dezavantajları olduğunu söyleyebilirim.Clio 4 2012 yılı son aylarında üretime geçmiş bir model Punto ise İtalya'da Grande Punto olarak 2005 yılı son aylarında çıkmış ve günümüze kadar makyajlanarak gelmiştir ve dolayısıyla kasası artık eskimiştir.Fiyat değerlendirmesi yapmışsınız otomobil piyasasını takip ediyorsanız 0 Km ucuz araç kalmadığını görmüşsünüzdür.Bu rakamlar Türkiye için yüksek olarak görünsede ülkenin ekonomik yüzünün gerçekleridir.Reno Clio 4 Sport Tourer 1,2 120 Beygiri denemenizi tavsiye ederim.Tabiiki beğeniler kişiye göre değişebilir Clio 4 ile ilgili yardımcı olabileceğim sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışırım.İyi akşamlar.

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mehmet şentürk
    henky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    16 nl
    Edilen teşekkür: 114

Punto almadan önce clio 4 sport tourerın en fulune baktım cam tavana kadar 48 bin tl dedi tamam dedim.cam tavanı açmaya çalışıyom düğme yok satış temsilcisi tavan acılmıyor beyfendi dedi.bende açılmıyorsa niye koydunuz dedim çıktım muhakkak beyeneni alıcısı vardır ama hararet göstergesi olmayan dijital gösterge kullanan cam tavanı açılmayan dizel motoru vergide 2. Basamak olan bir reno benim hesabıma uymuyor
    1.3 Mjet 95 hp Lounge Esp+S&S+Skydome+Karbeyaz

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Bahsettiğiniz aracı kullandım,1.2 120 beygir. Kesinlikle hafife almayın,Renault oldukça güzel yapmış arabayı. iCon paket dopdolu olan versiyon ve yok yok. Oldukça memnun kaldım fakat yakıt olarak biraz üzücü oldu. EDC şanzıman gerçekten keyifliydi uzun yolda. Şehir içinde manuel kullandım.O da güzeldi. Ekran ortada çok abartı olmamakla birlikte biraz kaba durmuş diyebilirim. Ben aracı beğendim açıkçası.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EMRE ALTINOK
    EMRE ALTINOK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 83

arka acm sileceği çok küçük arka dizayn fena değil ama nissan kaşkay ın küçükkardeşine benziyor. önden görünüm vasat.. ön panelde estetik sorunları var. bagajı ve içi puntodan büyüktür mutlaka.. am birgün biner yada sürersem ona göre fikirlerimi de yazarım.

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Alıntı EMRE ALTINOK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arka acm sileceği çok küçük arka dizayn fena değil ama nissan kaşkay ın küçükkardeşine benziyor. önden görünüm vasat.. ön panelde estetik sorunları var. bagajı ve içi puntodan büyüktür mutlaka.. am birgün biner yada sürersem ona göre fikirlerimi de yazarım.
    Qashqai'nin küçük kardeşi? Juke mu yoksa QQ'ya benziyor mu demek istediniz?

LG-D802 cihazımdan gönderildi
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com