Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
78 sonuçtan 61 ile 78 arası

Konu: Yeni Auris hakkında görüşleriniz nedir?

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Standart Yeni Auris hakkında görüşleriniz nedir?

Alıntı Meguiars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motor konusunda öyle... dünyaya sorunsuz araç üretmeyi hedefleyen bir marka... benim idolüm ama tasarımsal olarak sevmediğim yanlar yok değil...
    Honda varken toyota motor konusunda zayıf kalır bence. Tabi ki tercih meselesidir.

Sent from my iPad using

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Barış Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Meguiars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 13

honda da güzel ama toyota kendini dünyaya pazarlamayı daha iyi başardı...

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı krm1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Honda varken toyota motor konusunda zayıf kalır bence. Tabi ki tercih meselesidir.

Sent from my iPad using
    Haklısın Kerem, motor konusunda Mazda ve Toyota biraz kara düzen devam eden markalar.Honda daha yenilikçi bir marka bu konuda...

kerem *
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

honda da güzel ama toyota kendini dünyaya pazarlamayı daha iyi başardı...
    Tabi onda başarılı. Corolla sorunsuzluğu sayesinde

Sent from my iPad using

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

kerem *
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın Kerem, motor konusunda Mazda ve Toyota biraz kara düzen devam eden markalar.Honda daha yenilikçi bir marka bu konuda...
    Zaten vvt-i bile vtec ten sonra piyasaya sürüldü bildiğim kadarıyla

Sent from my iPad using

Barış Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Meguiars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı krm1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten vvt-i bile vtec ten sonra piyasaya sürüldü bildiğim kadarıyla

Sent from my iPad using

Belkide bu bir strateji... Yani kendinden önceki motorun durumuna göre son revizyonları yazılımsal ve donanımsal olarak yapıyor olabilirler...

kerem *
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Belkide bu bir strateji... Yani kendinden önceki motorun durumuna göre son revizyonları yazılımsal ve donanımsal olarak yapıyor olabilirler...
    Mutlaka stratejileri vardır ama bence Honda güç üniteleri konusunda daha başarılı. Ama tabi ki toyota da yeni üniteler geliştirilecek, rekabete devam edecek.Amerika pazarında Honda'dan çok daha başarılı gerek Toyota'da gerekse lexus ta. Arazi araçları konusunda da Land Cruiser modelleriyle.

Sent from my iPad using

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Bu sınıfta Premium markalar hariç donanımsal-motor ve dizayn açısından lider araç bence Kia Ceed dir.
    Consept versiyonu bile piyasadaki bir çok rakbinin opsiyonel listesindeki ekipmanları standart sunarken premium donanımda başınız dönecektir.
    Heleki o ön göğüs ve direksiyon tasarımı malesef premium sınıfdaşalarında bile yoktur.
    https://www.kia.com.tr/yeni-ceed/yen...ic-tasarim.php
    Konu Honor COOPER tarafından (23/02/2013 Saat 22:45 ) değiştirilmiştir.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Barış Can
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sınıfta Premium markalar hariç donanımsal-motor ve dizayn açısından lider araç bence Kia Ceed dir.
    Consept versiyonu bile piyasadaki bir çok rakbinin opsiyonel listesindeki ekipmanları standart sunarken premium donanımda başınız dönecektir.
    Heleki o ön göğüs ve direksiyon tasarımı malesef premium sınıfdaşalarında bile yoktur.
    KIA - Yeni Ceed - İç Tasarım
    Kesinlikle... Son dönemlerin yükselen yıldızı kim ne derse desin 1. Kia 2. Hyundai... Adamlar çok ciddi vizyon değişimine gittiler... Tabi aslında yıllardır ABD pazarında hyundai lider... Sadece Tr pazarında uzak doğu ön yargısı ve zamanında ki bazı araçlar için yapılan haksız eleştirilerden nasiplerini aldılar... Gerçi Kia her zaman sağlam otomobiller üretmiştir... Hyundai nin de sorun çıkaran motoru olmamıştır ki CRDi leri şakaya gelmez...

Ayrıca son dönemlerde motor konusunda 1.0, 1.1, 0.9 CC motorlar ön plana çıkıyor ki bizim gibi vergi sistemli ülkeler için gayet mantıklı... Kim derki focus 1.0 motora talip olsun

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

Alıntı LevenTgb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mercedes A180 baz fiyatı 54.000tl test sürüşüne katıldım. Mercedes kaliteden çalmadan yapmış A180 ni iç tasarımı donanımı hepsi çok güzel bu paraya mercedes satarken hangi japon veya france arabasına 40-50 bin vereceksin ki!..
    orda bi yanlışlık var... hangisi 54.000??

en ucuz benzinli model 67'den başlıyor. onu da kolay kolay boş alamazsınız...

Levent Açıksöz
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. LevenTgb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Mango Turuncu
    Plaka
    34 BTD 07
    Edilen teşekkür: 126

Bir yanlış yok 54000 tl fiyat aldım ben yılbaşı öncesi ...

Mehmet Erduru
    RedLine effect1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 396

Bugün test sürüşü yaptım yeni aurisle tasarım olayı birazda görecelidir tabi, bence dış tasarımı güzel ama aynı şeyi aracın içine bindiğimde söyleyemedim, iç tasarım özellikle konsol tasarımını beğenmedim.

İlk arabam efsane kasa corolla idi ondan toyotaya karşı bende ayrı bir sevgi ve saygı var o yüzden ve yeni aurisin bu sefer olduğunu düşünerekten çıktım test sürüşüne... Kullandığım araç 1.6 benzinli otomatik vites idi. Otomatik vites olduğundan olsa gerek performansını pek beğenmedim ne iyi ne de kötü, ara hızlanmalarda kasanın da biraz hafiflemesiyle toplaması iyiydi. Süspansiyon sistemi darbeleri iyi emiyor, motor sesi de kabine sızmıyor (ani hızlanmalar da biraz sızıyor o kadar) yalıtımı iyi.

Sonuç olarak şu anda sıfır c sınıfı hb bir araç alacak olsam aurisi almam çünkü ne performanslı bir motoru var ne de malesef ruhu yok kısaca genel anlamda albenisi yok. 1.6 dize motordur bu arabanın hakkı ama hala koymuyorlar, satış temsilcisine aynen böyle dedim o da bmw ile anlaşma yapıldığını 2014 de geleceğini söyledi. Şu anda sıfır km hb araç alacak olsam alacağım tek araç kia ceed'dir, onuda incelemiştim adamlar aşmış gerçekten harika araç yapmışlar herşeyiyle.

Bu arada benim küçük maseratimi de 19 bin tl'ye saydılar

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı effect1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün test sürüşü yaptım yeni aurisle tasarım olayı birazda görecelidir tabi, bence dış tasarımı güzel ama aynı şeyi aracın içine bindiğimde söyleyemedim, iç tasarım özellikle konsol tasarımını beğenmedim.

İlk arabam efsane kasa corolla idi ondan toyotaya karşı bende ayrı bir sevgi ve saygı var o yüzden ve yeni aurisin bu sefer olduğunu düşünerekten çıktım test sürüşüne... Kullandığım araç 1.6 benzinli otomatik vites idi. Otomatik vites olduğundan olsa gerek performansını pek beğenmedim ne iyi ne de kötü, ara hızlanmalarda kasanın da biraz hafiflemesiyle toplaması iyiydi. Süspansiyon sistemi darbeleri iyi emiyor, motor sesi de kabine sızmıyor (ani hızlanmalar da biraz sızıyor o kadar) yalıtımı iyi.

Sonuç olarak şu anda sıfır c sınıfı hb bir araç alacak olsam aurisi almam çünkü ne performanslı bir motoru var ne de malesef ruhu yok kısaca genel anlamda albenisi yok. 1.6 dize motordur bu arabanın hakkı ama hala koymuyorlar, satış temsilcisine aynen böyle dedim o da bmw ile anlaşma yapıldığını 2014 de geleceğini söyledi. Şu anda sıfır km hb araç alacak olsam alacağım tek araç kia ceed'dir, onuda incelemiştim adamlar aşmış gerçekten harika araç yapmışlar herşeyiyle.

Mehmet, bugününü test sürüşüne ayırdın sanırım

300nm lik bir araçtan sonra 150nm-160nm tork üreten bir araca binince gitmiyor gibi gelmesi çok normal Düşüncelerine katılıyorum.Özellikle iç mekanda tasarım sıfır ama dışı da pek iyi değil...

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Erduru
    RedLine effect1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 396

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet, bugününü test sürüşüne ayırdın sanırım

300nm lik bir araçtan sonra 150nm-160nm tork üreten bir araca binince gitmiyor gibi gelmesi çok normal Düşüncelerine katılıyorum.Özellikle iç mekanda tasarım sıfır ama dışı da pek iyi değil...
    Yok Arda bravoyu daha önce test etmiştim, auriside merak ediyordum bugün test edeyim dedim. Evet malesef iç mekan hiç güzel değil.

Birde aurisi test ettikten sonra aklıma bravo geldim kendi kendime yav dedim adamlar 120 hp, 300 tork'luk 6 ileri canavar gibi dizel motor koymuş donanım desen donanım var herşey var ama adı fiat olduğundanmıdır bence bravo hakettiği yerde değil. Şunu bütün samimiyetimle söyleyebilrim ki bravo çok daha iyiydi her anlamda, bir kere zevk aldım araçtan. SAdece motoru bile bir tercih sebebi bence ama tabi ben 2. elde düşündüğüm için almayı düşünüyorum.

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Türker Sözer
    metalpiranha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06BJ5085
    Edilen teşekkür: 3

Alıntı effect1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

söylediklerinize katılıyorum ayrıca eklemek istediğim bir kaç şey var bagaj bölümü aşırı derecede sıkıntılı 2 valiz çok zor sığar ön konsol müthiş kötü göstergeler güzel ama konsol tamamen bozuyor işi.Bİrde lansmanında hybrid versiyonu vardı.Ama türkiye ye getirmeyecekler galiba benzinli 1.6 alıp 5 TL olan benzinle o araç türk insanını üzer gibi
    Yorumsuz bir hayat yaşamak istiyorum

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

dışı güzel içi kötü

Serhat Karadağ
    srkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 120

Bende dün 1.4 d multimode advence auris test etme imkanım oldu.dış tasarımı beğenmiyordum içi daha kasvetli geldi, ön konsol insanın üstüne üstüne geliyor, koltuğu biraz yükseltince başım tavana değdi( boyum 1,65) eşim arkada baş mesafesinden şikayet etti.yol ve motor sesi yalıtımı tabiki bizim puntomuzdan başarılı ancak 110km hıza ulaşınca heryerinden rüzgar sesi geliyor Saffet üçüncünün anlattığı o aerodinamik tasarım pek bir şey ifade etmedi açıkçası benim için, multimode bizim dualogicle aynı performansta satış temsilcisi vitesin iyileştirildiğini söyledi, bizde otomatik moddayken vitese manuel olarak müdahale şansı varken auriste önce manuele alıp sonra direksiyondan müdahale ediliyor.Cam tavan güzel , cam tavansız bu araç alınmaz içerisi çok kasvetli, cruise control dizel araçlarda hala yok, süspansiyonlar bana konforsuz geldi arka süspansiyonların bağımsız olmadığını öğrendim. Toyota satış temsilcilerinin ilgisi çok iyiydi gerçekten. Araç bana pek hitab etmedi ancak sınıfında başarılı toyotanın marka gücüylede alınıp rahatlıkla kullanılacak sürücüsünü üzmeyecek bir aile aracı olmuş, test aracı ortalama yakıtı 6.5lt idi. Test aracı için gayet başarılı.advence mm skypack araca 58000tl fiyat aldım, donanımlarıyla segmet içinde makul fiyatlar, ben bu gidişte kia ceed concept plus alacak gibiyim.şu ana kadar astra, kia ceed, megane,auris kullandım, c4 inceledim ancak test edemedim, birde yeni leonu inceleme fırsatı olmadı.Aurise dönersem şahsi fikrim sürüş olarak ceed ve astranın gerisinde meganla eşit, yakıt olarak meganla eşit ceed ve astraya göre ekonomik ( otomatik vites araçlar, astrada dizel otomatik yok tabi)

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı srkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende dün 1.4 d multimode advence auris test etme imkanım oldu.dış tasarımı beğenmiyordum içi daha kasvetli geldi, ön konsol insanın üstüne üstüne geliyor, koltuğu biraz yükseltince başım tavana değdi( boyum 1,65) eşim arkada baş mesafesinden şikayet etti.yol ve motor sesi yalıtımı tabiki bizim puntomuzdan başarılı ancak 110km hıza ulaşınca heryerinden rüzgar sesi geliyor Saffet üçüncünün anlattığı o aerodinamik tasarım pek bir şey ifade etmedi açıkçası benim için, multimode bizim dualogicle aynı performansta satış temsilcisi vitesin iyileştirildiğini söyledi, bizde otomatik moddayken vitese manuel olarak müdahale şansı varken auriste önce manuele alıp sonra direksiyondan müdahale ediliyor.Cam tavan güzel , cam tavansız bu araç alınmaz içerisi çok kasvetli, cruise control dizel araçlarda hala yok, süspansiyonlar bana konforsuz geldi arka süspansiyonların bağımsız olmadığını öğrendim. Toyota satış temsilcilerinin ilgisi çok iyiydi gerçekten. Araç bana pek hitab etmedi ancak sınıfında başarılı toyotanın marka gücüylede alınıp rahatlıkla kullanılacak sürücüsünü üzmeyecek bir aile aracı olmuş, test aracı ortalama yakıtı 6.5lt idi. Test aracı için gayet başarılı.advence mm skypack araca 58000tl fiyat aldım, donanımlarıyla segmet içinde makul fiyatlar, ben bu gidişte kia ceed concept plus alacak gibiyim.şu ana kadar astra, kia ceed, megane,auris kullandım, c4 inceledim ancak test edemedim, birde yeni leonu inceleme fırsatı olmadı.Aurise dönersem şahsi fikrim sürüş olarak ceed ve astranın gerisinde meganla eşit, yakıt olarak meganla eşit ceed ve astraya göre ekonomik ( otomatik vites araçlar, astrada dizel otomatik yok tabi)
    Ceed candır şu an o sınıfta Premium markalar hariç en başarılısı otamatiğide klasik otamatik yok balata yok robot derdi yok yıllarca bakımdan bakıma servis görürsünüz.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234