Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
78 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Yeni Auris hakkında görüşleriniz nedir?

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

bir komşumuz almış bugün gördüm kahverengi gibi böyle, i30 sandım ilk hatta

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

ne dersek diyelim toyota olduğu için satar. Alır mıydım.evet alırdım.

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Alıntı yengecbaris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende sevmedim 8.etapı bende izledim. Ondan önceki tanıtılan skoda octavia'yaya bayıldım
    Evet katılıyorum. Octavia harika olmuş. Çok çok kaliteli ve sağlam bir araç. Dünya para verip vw passat alıcama octavia alırım.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Alıntı LevenTgb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mercedes A180 baz fiyatı 54.000tl test sürüşüne katıldım. Mercedes kaliteden çalmadan yapmış A180 ni iç tasarımı donanımı hepsi çok güzel bu paraya mercedes satarken hangi japon veya france arabasına 40-50 bin vereceksin ki!..
    Bu arada hatırlatayım Mercedesin kaputunun altında Renaultun dizel motoru var.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı lektonstar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçenlerde star sity de gördüm kangoo mercedes

Güneş Doğar
    GUNES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 129

bugün iş icabı toyota satan bir showroomdaydım ortalama 5 dk kadar inceleme imkanım oldu...yukarıda yazılan yorumlar kadar da yerin dibinde değil yapmayın arkadaşlar...ki bazı arkadaşlar puntoyla falan karşılaştırmış bu daha da garibime gitti...alınır alınmaz -- pahalı ucuz--i30'a benziyor benzemiyor vsvs...tamamen bakış açısına bağlı...aracın arka koltukları biraz dar...ön konsol iyi denebilecek noktada...plastik kalitesi bence iyi...dış görünüş (tamamen görecelidir) bence mükemmel...zaten toyota markası denince akla ilk sağlamlık geliyor...görüşlerim bu kadar...aracı sürmedim içine bile oturmadım...lütfen sizin gibi düşünmediğim için SALDIRMAYINIZ...saygılar...

ömer özen
    firari83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 37

Alıntı GUNES Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumlar kedi ciğer olmuş arkadaşlar
    i30 alacaktım 52.750 ye 53 e aurisimi alamıyacağız...
    önceki auris daha hoştu bence...

Güneş Doğar
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok

alırsın sayın hocam neden almayasın ....para senin keyif senin...al keyifle sür...

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bugün gördüm,arkası berbat..

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

evet i30 diyebiliyor gören, Octavia gerçekten çok güzel olmuş fuarda incelemiştim skodanın rapid diye aracı gelecek oda baya ilgi çekici araçtı

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı GUNES Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün iş icabı toyota satan bir showroomdaydım ortalama 5 dk kadar inceleme imkanım oldu...yukarıda yazılan yorumlar kadar da yerin dibinde değil yapmayın arkadaşlar...ki bazı arkadaşlar puntoyla falan karşılaştırmış bu daha da garibime gitti...alınır alınmaz -- pahalı ucuz--i30'a benziyor benzemiyor vsvs...tamamen bakış açısına bağlı...aracın arka koltukları biraz dar...ön konsol iyi denebilecek noktada...plastik kalitesi bence iyi...dış görünüş (tamamen görecelidir) bence mükemmel...zaten toyota markası denince akla ilk sağlamlık geliyor...görüşlerim bu kadar...aracı sürmedim içine bile oturmadım...lütfen sizin gibi düşünmediğim için SALDIRMAYINIZ...saygılar...
    Güneş, sen kedi ciğer diye saldırınca karşılık veren olabilir

Toyota zaten sorunsuz markalardan.Gelenekçi bir yapıları var.Diğer Japon Markalar gibi Toyota da sorunsuz üretimlerini ya da teknolojilerini çok çok zor değiştirmekte.Bu da genellikle sorunsuzluğu getirmekte,

Yeni Auris de başarılı olacaktır tabi.Ancak gerek iç gerekse dış görünüm olarak bana hiçbir şey ifade etmiyor.Bunu belirtmek istedim sadece.Bir de sorunsuzluk ile sağlamlık farklı kavramlar.Birbirine karıştırmamak lazım..

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Bence araç muazzam ancak biraz gereksiz pahalı.....
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Valla toyota sorunsuz demeyelim lütfen..3-4 ay kadar yaris kullandım ve foruma üye oldum..İnanın''Demekki sorunsuz araç yokmuş''dedim..Her markanın problemleri var..Evet bence Auiris dizayn ve donanım olarak fena değil,tabiki alınabilir..Ama o fiyata seçenekler bol..Yani zevk meselesi ama farklı bir marka düşünürdüm..

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı biancoangelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence araç muazzam ancak biraz gereksiz pahalı.....
    biraz daha açık olur musun rica etsem, neyi baz alalım pahallılık konusunda ?

En full Paketi Baz Alalım, fiyata skyview cam tavan dahil.

Yeni Auris Dizel 1.4 D-4D Premium M/M 62,300 TL

----
    kabaca muadili araçlara baktım, indirimli fiyatları baz aldım, auriste olmayan özellikler varsa da opsiyondan eklemeye çalıştım.
    --

RENAULT
    Megane hb gt-line 1,5 dci edc: 59,350 TL + (opsiyonlar: cam tavan 1,850 tl,)
    --

VOLKSWAGEN
    Yeni Golf 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG: 72.200 TL + (opsiyon cam tavan: 2.700 TL)
    --

OPEL
    Yeni Astra HB , Cosmo 1.3 DTE 95 HP Start&Stop, Manuel 5-ileri (Otomatik yok) Sunroof dahil: 63,484 TL
    --

KIA
    Yeni Cee'd Premium, 1,6 Dizel Otomatik: 63,679 TL (opsiyon kısmını bilmiyorum, en full pakette cam tavan varmı araştırmadım)
    --

HYUNDAI
    i30 1,6 CRDI Elite Otomatik: 60.290 TL (opsiyon kısmını bilmiyorum, en full pakette cam tavan varmı araştırmadım)
    --

PEUGEOT
    Yeni 308 Sportium - 1.6 e-HDi 112 hp Stop and Start - Auto6R: 57,980 TL (opsiyon kısmını bilmiyorum, en full pakette cam tavan varmı araştırmadım)
    --

FORD
    Focus Titanium 1.6TDCi 115PS 5K: 63.310 TL (opsiyon kısmını bilmiyorum, en full pakette cam tavan varmı araştırmadım)

ben abarti bir fiyat farkı görmedim. abartı gördüğüm tek fiyat vw. (hak eder etmez, orasını tartışmak için yazmadım.)

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı fotobelit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla toyota sorunsuz demeyelim lütfen..3-4 ay kadar yaris kullandım ve foruma üye oldum..İnanın''Demekki sorunsuz araç yokmuş''dedim..Her markanın problemleri var..Evet bence Auiris dizayn ve donanım olarak fena değil,tabiki alınabilir..Ama o fiyata seçenekler bol..Yani zevk meselesi ama farklı bir marka düşünürdüm..
    araç işi kısmet işi, kuzenim sıfır aldı 2008'de auris 1,4 dizel, geçen baktım 94 bin'di km'si, rutin bakım ve balata harici servise uğramadı henüz çok şükür.

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Arka tasarım ve iç tasarım berbat.Aracın içi 80 model araçların içi gibi.

Ahmet Gençay
    ahmet4646 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic
    Edilen teşekkür: 110

Tipik bir ruhsuz toyota arabası ben olsam bunun yerine i30 alırım.
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic 2004 model *Sky Window*Fiat Hifi ses sistemi*ABS-EBD-ASR-ESP*Orijinal alarm*Hız sabitleyici*8 hava yastığı*Digital klima*vs.... Gitti ........

Levent Açıksöz
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. LevenTgb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Mango Turuncu
    Plaka
    34 BTD 07
    Edilen teşekkür: 126

Alıntı lektonstar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben gördüm kaputun altını da üstünüde gördüm zaten genel kalitesinden bahsettim Mercedes kalitesi tartışmaya çok açık bir konu değil bence...

Levent Açıksöz
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. LevenTgb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Mango Turuncu
    Plaka
    34 BTD 07
    Edilen teşekkür: 126

Arkadaşlar Japon araçlarını birçok kişiden iyi bilirim şuan hali hazırda kullandığımız 1992 model Honda civic var hala canavar gibi yürüyor fakat bu süper araba demek değil. Japon arabaları özellikle Honda Ve Toyota Motor ve yürüyen aksamı iyidir hatta çok çok iyidir ömürlük motorları var ancak işçilik beş para etmez Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok. Toyota nın motor sağlamlığını her arabay kıyaslayabiliriz ona bir lafım yok ama işçilik kalitesini Mercedes le kıyaslamak biraz abes olur...

Güneş Doğar
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güneş, sen kedi ciğer diye saldırınca karşılık veren olabilir

Toyota zaten sorunsuz markalardan.Gelenekçi bir yapıları var.Diğer Japon Markalar gibi Toyota da sorunsuz üretimlerini ya da teknolojilerini çok çok zor değiştirmekte.Bu da genellikle sorunsuzluğu getirmekte,

Yeni Auris de başarılı olacaktır tabi.Ancak gerek iç gerekse dış görünüm olarak bana hiçbir şey ifade etmiyor.Bunu belirtmek istedim sadece.Bir de sorunsuzluk ile sağlamlık farklı kavramlar.Birbirine karıştırmamak lazım..
    ''kedi ciğer'' gülümsetmesi açısından bi benzetme oldu...anladımki forumda pek gülümsenmiyor..gayet ciddi takılıyoruz...

sorunsuzluk ve sağlamlık bakış açıma geniş ufuklar kazandırma çabalarınızı da takdirle karşılamıyor değilim...her iki kavramı yıllardır birbiriyle karıştırıp durdum; çok teşekkür ederim bu desteğiniz ! için
    toyotanın makyajlanmış yeni aurisi öncelikle toyota ailesine sonrasında tüm otomobil severlere hayırlı uğurlu olması tek temennim

saygılarımı sunarım...

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon