Sayfa 1/2 12 SonSon
37 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Hyundai i30 yorumlarınız

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

Standart Hyundai i30 yorumlarınız

Malum golf e hevesliyim ama bugün yeni i30 baktım ikinci elde az km de 49a falan full model dizeli o da mantıklı geldi acaba fikirleriniz nedir
    İ30 un artıları deri kumaş karışık koltuk arka diz mesafesi cruise kontrol kararan dikiş aynası gündüz ledi dizel olması golfün artıları ikinci el degeri ve sağlamlığı i 30 donanim olarak çok dolu beni cezbeden de bu elite modeli golf alırsam comfort alicam tsi motor yılda 20000 km gidiyorum siz ne aldırdınız

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

öğretmenler gününde sıfırı ve en fullü cam tavanına kadar 49 liraya verdi bayiiler öğretmenlere bir arkadaşımız aldıve çok memnun..

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Yakıt tüketimi güzel manuel olanın aracın ici çok sade geldi gözüme bir de kapısı ince gibi bravoya göre ama donanim 10 numara

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı ato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakıt tüketimi güzel manuel olanın aracın ici çok sade geldi gözüme bir de kapısı ince gibi bravoya göre ama donanim 10 numara
    aynen hocam ben çok beğendim ayrıca hyundai yeni sistem yapmış i serisi araç alan müşterilerine ayrıcalıklı davranıyormuş sanırım öyle bir muhabbet dönüyordu bir ara..yakıtı ve gidişinin çok güzel olduğundan bahsediyorlar..beyaz cam tavanlısı gerçekten başka duruyor..

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

Ferdi BALLI
    _FeRDi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 DZ 0045
    Edilen teşekkür: 175

B den C sınıfına geçişte önemli bir oyuncu benim için i30. hyundayi markasını hiç sevmezdim ti serisi çıkan kadar. birçok marka dizaynda kendini baya aştı bizim Fiat yerinde sayıyor.

uzun süreli kullanım ve ekonomi isteniyorsa i30 güzel alternatif, ama kısa süreli biniciyim, faizden fazla para kazanabilirim,hemen elden çıkabilsin,abartılı fiyatlara razıyım diyorsan Golf en iyi seçim.
    Konu _FeRDi_ tarafından (04/01/2013 Saat 02:12 ) değiştirilmiştir.

Grey Goose ...

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

servet erdogan
    servt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 28

ben geçen hafta bir arkadaşımla inceledim. arkadaşımda golf 6 var. ona göre i30 golfe göre daha güzeldi. Bana sorarsan i30 harika araç hele elit donanımlısında benim isteye bileceğim her şey var. Belki 2. el olarak golf daha iyidir ama i30 bence güzel seçim olur. bu arada i30 wolksvagen mühendisleri ve hyundai mühendislerinin ortak geliştirdiği ve çek cumhuriyetinde üretilen bir araba.iç mekan kalitesi bana göre oldukça iyiydi. bagajını sınıfına göre küçük buldum birde geri görüş kamerasının olduğu amblemi elimle oynata bildim çoluk çocuk görürse orayı kırabilir

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Valla benden sonra aracı annem kullanacak 5 sene falan binicez az km de ikinci el alicam olumsuz bir yorum duymadım sadece absleri biraz geç devreye giriyormuş açıkcası hoşuma gitti

Cem YK
    cemyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 65

ikinci el konusu hariç golfte tercih edilebilecek bir araç...

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hocam eski kasasının sport modeli bir arkadaşımda var . Araç 2010 80000 km de sanırım sunrooftan full deri döşeme koltuk ısıtma orj. müzik sistemine kadar var. 34 000 lira 17" jantlar vs orj. He bide en önemli özelliği OTOMATİK Yeni kasasında öyle bi seçenek varsa değerlendirin derim.

Mehmet Erduru
    RedLine effect1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 396

Bayide sıfırını incelemiştim gayet güzel araç ancak çok pahalıydı bence. Birde Kia ceed'i incelemenizi öneririm onuda inceledim ve tek kelime ile bayıldım, özellikle iç tasarımına bayıldım i30 dan daha güzel ve kalite. çok çok güzel bir araç yapmışlar her anlamda golfe rakip bana göre bir inceleyin derim. Ben olsam ceed alırdım.

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı effect1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayide sıfırını incelemiştim gayet güzel araç ancak çok pahalıydı bence. Birde Kia ceed'i incelemenizi öneririm onuda inceledim ve tek kelime ile bayıldım, özellikle iç tasarımına bayıldım i30 dan daha güzel ve kalite. çok çok güzel bir araç yapmışlar her anlamda golfe rakip bana göre bir inceleyin derim. Ben olsam ceed alırdım.
    Hocam ceed in koltukları rahatsız geldi bana ici güzel ama koltuk batıyor sanki

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı NOZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam eski kasasının sport modeli bir arkadaşımda var . Araç 2010 80000 km de sanırım sunrooftan full deri döşeme koltuk ısıtma orj. müzik sistemine kadar var. 34 000 lira 17" jantlar vs orj. He bide en önemli özelliği OTOMATİK Yeni kasasında öyle bi seçenek varsa değerlendirin derim.
    Spor paket yok otomatik yakıt artıyor alırsam manuel Alicam

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ikinci elde olayı değer kaybını göze alıyorsanız leon daha iyi bir tercih olur gibi, 1,6 dizel dsg copa paket hediyesiyle 53 bin küsür liste fiyatı vardı. şahsen imkanım olsa kaçırmazdım. muadili araçlarla (golf, astra v.s.) en az 10 bin lira fiyat avantajı var gibi.

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı ato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malum golf e hevesliyim ama bugün yeni i30 baktım ikinci elde az km de 49a falan full model dizeli o da mantıklı geldi acaba fikirleriniz nedir
    İ30 un artıları deri kumaş karışık koltuk arka diz mesafesi cruise kontrol kararan dikiş aynası gündüz ledi dizel olması golfün artıları ikinci el degeri ve sağlamlığı i 30 donanim olarak çok dolu beni cezbeden de bu elite modeli golf alırsam comfort alicam tsi motor yılda 20000 km gidiyorum siz ne aldırdınız
    Hocam sizinle şöyle bir hesap yapalım isterseniz her iki aracada 50000TL Vvereceğinizi varsayalım.
    golf benzin 20000km*5 yıl=100000km*40kr=40000TL lik yakıt gideri
    I30 dizel 20000km*5 yıl=100000km*25kr=25000TL lik yakıt gideri
    5yılın sonunda biri dizel biri benzinli 2 araç arasında 15000 TL lik bir fark olmayacak kesinlikle belki 3-5000 lik bir fark olur golften yana ama 5 yıl daha donanımlı daha yakışıklı bir aracada binmekten mahrum kalacaksınız.Bana göre kesinlikle I30 hatta en fulundan Ceed olurdu.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

Ahmet Gençay
    ahmet4646 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic
    Edilen teşekkür: 110

Öneririm bir arkadaşımız aldı en baz modeli benzinli ama katlanır aynaya varana kadar var üst donanımda da elektirikli koltuk dahi var golf ün tek artısı piyasası o donanımları golfte almaya kalksan 70 i geçer varsa tabi o donanımlarda.
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic 2004 model *Sky Window*Fiat Hifi ses sistemi*ABS-EBD-ASR-ESP*Orijinal alarm*Hız sabitleyici*8 hava yastığı*Digital klima*vs.... Gitti ........

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

O paraya 2. el focus 3 titanium da bulunur belki...Bu arada sene de 20009 km yapılıyorsa kesinlikle dizel tavsiye ederim...
    Keyif BMW'Dir...

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

görsel olarak yakışıklı araç donanım olarak tatminkar 11,000 km'de kiralanmış dizelini kullanma fırsatım oldu alınabilir araç ama hyundainin bir an önce yalıtım işine çare bulması şart o kadar para verip yol asfalt sesi ve motor sesini fazla duymak moral bozabiliyor

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sizinle şöyle bir hesap yapalım isterseniz her iki aracada 50000TL Vvereceğinizi varsayalım.
    golf benzin 20000km*5 yıl=100000km*40kr=40000TL lik yakıt gideri
    I30 dizel 20000km*5 yıl=100000km*25kr=25000TL lik yakıt gideri
    5yılın sonunda biri dizel biri benzinli 2 araç arasında 15000 TL lik bir fark olmayacak kesinlikle belki 3-5000 lik bir fark olur golften yana ama 5 yıl daha donanımlı daha yakışıklı bir aracada binmekten mahrum kalacaksınız.Bana göre kesinlikle I30 hatta en fulundan Ceed olurdu.
    Mantıklı tabiki buyuk ihtimal i 30 a dondüm

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı coll34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    görsel olarak yakışıklı araç donanım olarak tatminkar 11,000 km'de kiralanmış dizelini kullanma fırsatım oldu alınabilir araç ama hyundainin bir an önce yalıtım işine çare bulması şart o kadar para verip yol asfalt sesi ve motor sesini fazla duymak moral bozabiliyor
    Yalıtım bana iyi gibi geldi

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O paraya 2. el focus 3 titanium da bulunur belki...Bu arada sene de 20009 km yapılıyorsa kesinlikle dizel tavsiye ederim...
    Focus 3 te baktım ama arka koltukları dar geldi diz mesafesi olarak

Sayfa 1/2 12 SonSon