Sayfa 1/2 12 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Vw Golf Gti 2012

Efe ERDEM
    efe_erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 71

Standart Vw Polo Gti 2012

Arkadaşlar merhaba. Eski bir puntocu olarak size bisey danışmak istiyorum.
    İkinci el polo gti lara bakıyorum Internet ılanlarında 42 bin tl ile 54 bin tl arasında değişen fiyatlar mevcut. Aracın sıfırı 2012 model 46.300 tl lıste fıyatı var panaromık cam tavan 2180 tl ve metalık renk 800 tl. Bunların hepsıyle bır sıfır alsanız bıle 49 bın lıraya gelıyor aracın sıfırı. Ikıncı elıne 54 bın lıra demısler acaba neye gore. Bi bilginiz varsa acıklarsanız cok mutlu olucam. Benım ıstedıgım arac cam tavanlı opak renk o zaten sıfırı 48 bın lıraya gelıyor. Baska bir ozellık mı var bu araclarda anlayamadım?
    Konu efe_erdem tarafından (26/12/2012 Saat 18:12 ) değiştirilmiştir.

ahmt cihan ökke
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. ahmetcihanokke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    06 ac 3860
    Edilen teşekkür: 48

bende takipdeyim ww golfu.arabayı sıpariş ettiğinizde fabrika aracın donanımına göre 3 6 9 ay sonrasına kadar teslim edeceğini soyluyor.hal böyle olunca eldeki araçlar çok kıymetli oluyor.bide kendi polonu kendin yarat var eğer ordanda ek özellik koyup sıpariş veriyorlarsa o da ap ayrı oluyor

Efe ERDEM
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Ahmet Bey aracın zaten ekstraya ıhıtyacı yok standart ozellıklerı bana yeterlı en fazla derı koltuk olabılır onu da kendım kaplattırırım sıfır araca 48 bın lıraya bınmek var 54 bıne ıkıncı elı var. 6 bın lıraya ne aksesuarı olabılır acaba cok merak edıyorum arac standart donanımıyla zaten muhtesem. Ancak dedıgıız bekmele suresınden olabılır kı onu hızlandırabılırız bı sekılde 2012 model araclar zaten artık en kısa surede teslım olur. ARtı bu fıyattan pazarlık bıle yapılabılır cam tavanı bedavaya alabılırz bence

Caner Atasever
    swimmer_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 26

Volkswagen Polo 1.4 TSI GTI Model 53.999 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 109488342

VW Türkiye - Volkswagen Polo GTI

senin için bu iki linki de inceledim. anladığım kadarıyla sahibindendeki aracın sahibi aracı aldıktan sonra bazı opsiyonları satmayı bırakmışlar ya da o adama özel bişeyler yapmışlar. çünkü normalde manuel klima varken sahibindendeki araçta elektronik klima opsiyonu alınmış ya da normalde yokken perde hava yastıkları opsiyonu alınmış vs. Başta ben de anlamadım ama sahibindendeki fotoların arasında fatura olanı büyütüp karşılaştırırsan farkına varırsın sen de.

Efe ERDEM
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Sadece klima manuel gorunuyo su anda sıtesınde ve dıjıtalını alamıyosunuz baska satın alıncak secenek yok. ABS ASR ESP ve Hillholder mevcut Bu arac ıcın zaten gerısı teferruat dıye dusunuyorum. Bu fıyata dızel polo satıyolar bıraz donanımlı versıyonunu 45600 e. Fıyat gayer ıyı gorunuyor neyse bakıcaz. Tesekkurler arkadaslar

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yalnız dikkat ettiniz mi bilmem ama fiyatı 37000 tlden ötv ve kdv ile 61000 küsür olmuş allah devletimize zeval vermesin.

Efe ERDEM
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı mrtgokdepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız dikkat ettiniz mi bilmem ama fiyatı 37000 tlden ötv ve kdv ile 61000 küsür olmuş allah devletimize zeval vermesin.
    Malesef dostum. Ki bu arac 1600 cc ye kadar oldugu ıcın otv oranı yuzde 40, 2.0 olsaydı % 130 olacaktı ve arac 90 bın tl lere gelecektı ıcler acısı yazıklar olsun.

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Alıntı mrtgokdepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yola devam anayasa mahkemesi başkanının arabasının kirası aylık 21.000 TL. Nası ödenecek bu paralar Büyüdükçe büyüyor hesapları nasıl can verecek bu adamlar acaba. Yiyin efendiler...
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Ayberk GÖKSAN
    Ayberk0616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 312

Başlık yanlış olmuş golf gti yazılmış ama topicte polo gtidan bahsediliyor
    Bu arada polo gti sipariş edildikten en erken 6 ay sonra geliyor diye biliyorum bu sebeple 2elleri sapır saçma fiyatlar isteniyor

Türkiye'de çok yakan araba yoktur kol gibi vergi geçirilmiş pahalı benzin vardır

ŞAFAK ÖZTÜRK
    sfkbrtn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 233

vw sitesinde görünmemesine rağmen birçok opsiyonu mevcut polo gti ın örneğin dijital klima yukarıda bahsi geçmiş, ledli bixenon farlar,ekstra havayastıkları,sürüş konfor paketiydi sanırım adı bir paket... bunların hiçbiri sitesinde yazmıyor o nedenle fiyatlar bu kadar farklı

Efe ERDEM
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

O ozelliklerin hiçbiri su anda sunulmuyor sanırım. Opsıyonel ozellık olarak gorunmuyor cunku.

ŞAFAK ÖZTÜRK
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah

uzun süredir bende takip ediyorum polo gti' ı opsiyonlar epeydir sitesinde görünmemesine rağmen 2012 modellerde dahi dolu araçlar var sahibinde de buradan hareketle siteye koymasalar da donanımlı alınabiliyor

Ahmet Gençay
    ahmet4646 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic
    Edilen teşekkür: 110

dört kapı seçeneği yok artık öyle görünüyor.
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic 2004 model *Sky Window*Fiat Hifi ses sistemi*ABS-EBD-ASR-ESP*Orijinal alarm*Hız sabitleyici*8 hava yastığı*Digital klima*vs.... Gitti ........

ŞAFAK ÖZTÜRK
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah

bu ilanda tüm opsiyon listesi görünüyor araçta 2012 olduğuna göre alınabildiği kanaatindeyim Volkswagen Polo 1.4 TSI GTI Model 53.999 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 109488342

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

climatronic Teyp ve güvenlik paketleriyle ilgili bir kaç özellik var. Benim arkadaşımda 45bine aldı şimdi muadili baya ediyor Ondada sadece climatronic yok.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

eskiden olduğu gibi sıfır araç piyasada yok e ne olacak böylece 2. eller daha da yüksek olacak..wv de normal geçen sene jetta nın 2. eli passat ın 2. eli daha pahalıydı çünkü doğuş oto araba getirmiyordu..

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Aynen sıra beklemekte cabası bizde beklememek için kayseriden alıp gelmiştik arabayı.

Efe ERDEM
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Bu paralara ıkıncı el gtılar asla satılmaz. 0.82 den kredı verıyolar ınanılmaz bısey zaten 30 bın lıra param var cekerım 18 bın lıra 2 yılda 19 bın oduyosun gerıye saka gıbı alırım sıfır bınerım. Satarken de 1 yıl sonra 50 bın fıyat cekerım nasıl olsa pıyasası bu

Sedat GÖKTAŞ
    thb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 YG 255
    Edilen teşekkür: 19

Bu aracı bende epeydir takip ediyorum. İzlenimlerimi paylaşayım. Bundan 2-3 ay öncesine kadar sitede 4 kapı seçeneği de yazıyordu. Şu an ki fiyat tek kapı bixenon, bazı sensörler olmayan fiyatı. Lakin aracı sipariş verdiğinizde bu baz hali ile getirmiyorlar. Yani bazı ilave donanımları da ekleyerek 52-53.000 leri buluyor. Aracın fiyatı bu aralıklarda.

Gelelim farklı fiyatların sebeplerine. Araç şu an sınıfının açık ara en iyisi olmasına rağmen kronik sorunları var. En önemlisi ise yağ yakması 2000-3000 km'de ~2 lt yağ eksiltiyor.
    Özellikle performanslı araçlarda araca yüklenince yağın eksiltmesi normal. Benim daha önceki Sporting aracımda da ben araç motoru daha verimli çalışsın diye her 5.000 km'de yağını değiştiriyordum. Ancak bu araçtaki durum farklı. Yani yağ eksiltmiyor, yağ yakıyor.

Her ne kadar 2012 model araçlarda bu sorunun çözüldüğü dillendirilse de. Bazı kullanıcılar bazı araçlarda sorunun halen devam ettiğini söylüyorlar ( Yabancı forumlarından araştırdım.)

Uzun lafın kısası performansa karşılık bu tür masraflar kısa vadede canınızı sıkmayacak ise kaçırılmayacak bir araç. Ben 2013 modelini bekliyorum. Bir de bu aracın daha çevreci bunun kadar atik olmasa da 140 HP GTI Blue modeli çıktı. Ancak Türkiye'ye ne zaman giriş yapar bilinmez..
    2012 - Grande Punto 5P 1.3 Multijet 75HP S5 E4 + Skydome + FullKit.. " Devir ekonomi devri " ..
    2003 - Palio Sporting 120 HP + Allah ne verdiyse .. " Onun tadı başkaydı " ..

Murat Tunç
    mutunch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 89

Efe, t-jetten sonra aşırı besleme ve daha güçlü bir araba almak istemen normal, katılıyorum ve destekliyorum.
    Polo gti ı ben de çok sevsem de, kağıt üstünde ve gerçekte de harika verileri olsa da iki sebep ile bu arabaya korkarak yaklaşıyorum.
    Birincisi Sedat beyin de söylediği gibi aşırı yağ yakma sorunu.
    İkincisi ise dsg. Vites geçişleri vs. çok güzel olsa da, garantisi bittikten sonra ne olacak, her an kafamda bir soru işareti ile dolaşmak istemem şahsen.

Bence bir kere daha düşün, ama alacak olursan da garantisi bitmeden elinden çıkarmaya bak bence.
    Ne karar verirsen ver hayırlısı olsun

Sayfa 1/2 12 SonSon