Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
63 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Insignia için yorumunuz nedir

emre can
    musicdanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 12

Ben insigia test sürüşüne gitmşitim ilk çıktığı zamanlarda hatta focus titanyum mu yoksa insignia arasında idim..

Oradan tanıdık çıktı bir arkdaşım ve lpg bağlatsam ne olur dediğimde çift turbo olduğu için turbolara zararı var hatta patlatıyor dedi vs...

Sıkıntılı araç geldi bana göre ve almadım...Benziinli binmeyin bence yazık günah...

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

Erkan DEMİREL
    volume23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    DV 544
    Edilen teşekkür: 277

Bizim genel müdürün 2.0 dizel insignia sı kullandım konforlu ve ferah bir araç 6.2 lt ortaması vardı.

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

Alıntı musicdanger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben insigia test sürüşüne gitmşitim ilk çıktığı zamanlarda hatta focus titanyum mu yoksa insignia arasında idim..

Oradan tanıdık çıktı bir arkdaşım ve lpg bağlatsam ne olur dediğimde çift turbo olduğu için turbolara zararı var hatta patlatıyor dedi vs...

Sıkıntılı araç geldi bana göre ve almadım...Benziinli binmeyin bence yazık günah...
    Binersem benzinle binerim ama yakıtı öldürür bir de edition donanımı nasıl ki

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı volume23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim genel müdürün 2.0 dizel insignia sı kullandım konforlu ve ferah bir araç 6.2 lt ortaması vardı.
    Onlar da pahalı ya o kadar çıkamam

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

güzel gösterişli bir araç ama kullanıcı şikayetleri bol bir araç bana göre dizelini veya turbo benzinlisini almak mantıklı olur, turbosuz 1.6 motor kasaya göre cansız ve cebine zarar

Deniz '
    Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 129

Madem olaya Golf MK7'den girdiniz, o zaman Astra J'lere de bakın mutlaka.

Ayrıca Edition opelde baz donanım. Bence en kötü sport bakın derim. Astra J HB modelinin, Sport paket 1.4 140hp donanımlısını bir iş arkadaşım 46,400'e aldı. Hem de lansman rengiydi.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı Battal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem olaya Golf MK7'den girdiniz, o zaman Astra J'lere de bakın mutlaka.

Ayrıca Edition opelde baz donanım. Bence en kötü sport bakın derim. Astra J HB modelinin, Sport paket 1.4 140hp donanımlısını bir iş arkadaşım 46,400'e aldı. Hem de lansman rengiydi.
    İyiymiş te onun da yakıt problemi var gibi bir de ikinci eli sağlam olması lazım astrayi bilmiyorum

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

astra-golf arasında kalsam her zaman golf bir adım önde olur

Serhat Karadağ
    srkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 120

Arkadaşım 1.6 benzinliyi 3 yıldır kullanmakta yakıtı dışında hiç bir sıkıntı yaşamadı , ort (8,5-9lt arası yaktığını söylüyor (sakin kullanır).lpg uyumlu ancak istanbulda hiçbir avm de açıkhava otoparkı yok nerdeyse.ankarada sıkıntı olmazsa lpgli kullanılabilir , golfde güzel bir araç ancak ben şehir içi 5,6 lt yakacağına inanmıyorum, euoncap puanları 3 yıl öncesine göre daha kötü,arkadaki bağımsız süspansiyonlar kaldırılmış ancak yinede güzel araç manuel viteslerinin fiyatları makul.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

ömer kabak
    Seat Leon stylance punt0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 142

Bizim sirkette iki tane insignia var 2.0 cdti 130 hp ve 1.6 turbo 180 hp söyle söyleyeyim insignia güzel arac ama ici biraz dar bence.. artıları var ama eksileride var mesela insignia 2.0 olanında fren arıza göstergesi yok komik geldi ama yok bizim puntolarda bile var
    kalite bakımından iyi bir arac 2.0 otomatik olanı bile kalkıslarda falan yeri bildigin tırmalıyor
    performans acısından konusmak gerekiyorsa 2.0 dizel olanı ile 210-220 km/h ye rahat cıkıyor yakıt konusunda ise cdti 9.6 nın altına inmedi otomatik oldugundan sanırım..
    1.6 turbo 180 hp olanı ise sorunsuz bir sekilde 240 a kadar cıkıyor.. ama yakıtı ne sen sor ne ben söyleyeyim normal kullanımda sehir ici 12lt civarında.. basarsan gaza rahat rahat görürsün 16lt leri falan
    1.6 turbosuz olanı varmı bilmiyorum ama 1.6 turbosuz motor bu kasayı kaldırmaz heleki birde lpg takılırsa cok zor.. (benim görüsümce tabiki)

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

bulent ozdemir
    safety car evoefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06 EPP 95
    Edilen teşekkür: 371

arkadasım ben cok arastırdım ızmırlı arkadaslar bılırler insignia alacaksan cosmo donanım alacaksın yakıt gercekten cok sıkıntılı km 50 krs yakıyor dıyenlere ınanma sehır ıcınde cok sakın kullanan bır abım bıle 60 krs altına dusuremedı ve sattı.tup takarım dersen yaglama sıstem lı taktırman lazım 3500 tl cıvarı takıyorlar yaglamasız sıstem taktırısan 10bın km olmadan supap ları egıyor ve 4000 tl cıvarı masraf cıkartıyor.bırde sehır ıcınde kullanacaksanız volant sıkıntısı var sılkeleme yapıyor dıye sıkayetler var.ha araca bınınce kalıteyı hıssedıyorsun rahat rahat 180hp lık modelı chıplyıp 220 hp yapabılırsın ve 270 km hızları gorebılırsın ....

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

erhan yildirim
    dicaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 LN 308
    Edilen teşekkür: 182

Alıntı ato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyiymiş te onun da yakıt problemi var gibi bir de ikinci eli sağlam olması lazım astrayi bilmiyorum
    Sizin aradığınız kriterler neler ben onu anlayamadım ? hızsa kesinlikle insigna konforsa kesinlikle insigna tamir yedek parça servis emin olun vosvosla aynı para hiçde pahalı falan değil , yakıt konusuna gelecek olursak 70 kuruş denmiş , onu diyen herhalde Suzuki pistinde denedi aracı.. olye bisey yok , 1.4 tsi yada 1.4 tjet'in gaz yeme sekli nasılsa onun gaz yeme seklide o sekilde , su andaki yakıt ortalamam 13.5 ama hatırlarsanız bursa İstanbul arası yakıt ortalamasını resimle belgelemiştim 5.0 olarak ; aynı bizim araçlardaki gibi ; basarsan 70 değil 80 kuruşta yakarsın ama basılmadığı sürece 1.6turbo 180 beygirlik bir insigna cok rahat 30-50 kuruş arası bi değeri yakalayacaktır.. benim tavsiyemde insigna ;

1 rahat
    2 güvenli
    3 hızlı (heleki top speedi cok iyi)
    4 golfe gore daha karizmatik
    5 dayanıklı
    6 bence safkan alman opeldir.. (hitler bile opele binmiştir almanyanın resmi arabası opeldir)
    7 sözün özü aklınızı çelmiyeyim ama şimdi bi golf var bide insigna var

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

Ziyaretçi033
    Ziyaretçi Ziyaretçi033 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

o gövdeye o iç darlığı, sırf bu sebepten almam

20. Bu mesajı için 2 kişi Ziyaretçi033'ye teşekkür etti:

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı dicaser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin aradığınız kriterler neler ben onu anlayamadım ? hızsa kesinlikle insigna konforsa kesinlikle insigna tamir yedek parça servis emin olun vosvosla aynı para hiçde pahalı falan değil , yakıt konusuna gelecek olursak 70 kuruş denmiş , onu diyen herhalde Suzuki pistinde denedi aracı.. olye bisey yok , 1.4 tsi yada 1.4 tjet'in gaz yeme sekli nasılsa onun gaz yeme seklide o sekilde , su andaki yakıt ortalamam 13.5 ama hatırlarsanız bursa İstanbul arası yakıt ortalamasını resimle belgelemiştim 5.0 olarak ; aynı bizim araçlardaki gibi ; basarsan 70 değil 80 kuruşta yakarsın ama basılmadığı sürece 1.6turbo 180 beygirlik bir insigna cok rahat 30-50 kuruş arası bi değeri yakalayacaktır.. benim tavsiyemde insigna ;

1 rahat
    2 güvenli
    3 hızlı (heleki top speedi cok iyi)
    4 golfe gore daha karizmatik
    5 dayanıklı
    6 bence safkan alman opeldir.. (hitler bile opele binmiştir almanyanın resmi arabası opeldir)
    7 sözün özü aklınızı çelmiyeyim ama şimdi bi golf var bide insigna var

insignia ben bravo alırkende hayalimin arabasıydı şu an aradığım şeyler insignia hepsini fazlası ile karşılıyor golfün cezbeden yanı yakıtı ve güvenlik donanımları ayrıca nasıl 3 sene önceki ncape göre daha düşük puan almış onu anlayamadım araçta herşeyi standart yapmuşlar bu haliyle eskisinden düşük not aldıysa vay haline insignia yı edition alabilirim sıkıntı şu insignia bana çok arıza çıkarır mı ve yakıtı sıkıntı yakıt işini belki aracı az kullanarak çözerim annemdeki 1.3 puntoyla gezerim

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı punt0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim sirkette iki tane insignia var 2.0 cdti 130 hp ve 1.6 turbo 180 hp söyle söyleyeyim insignia güzel arac ama ici biraz dar bence.. artıları var ama eksileride var mesela insignia 2.0 olanında fren arıza göstergesi yok komik geldi ama yok bizim puntolarda bile var
    kalite bakımından iyi bir arac 2.0 otomatik olanı bile kalkıslarda falan yeri bildigin tırmalıyor
    performans acısından konusmak gerekiyorsa 2.0 dizel olanı ile 210-220 km/h ye rahat cıkıyor yakıt konusunda ise cdti 9.6 nın altına inmedi otomatik oldugundan sanırım..
    1.6 turbo 180 hp olanı ise sorunsuz bir sekilde 240 a kadar cıkıyor.. ama yakıtı ne sen sor ne ben söyleyeyim normal kullanımda sehir ici 12lt civarında.. basarsan gaza rahat rahat görürsün 16lt leri falan
    1.6 turbosuz olanı varmı bilmiyorum ama 1.6 turbosuz motor bu kasayı kaldırmaz heleki birde lpg takılırsa cok zor.. (benim görüsümce tabiki)
    aracın turbolu modellerine bakıyorum zaten

Erkin KURTULUŞ
    ErkinuA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    34 UHB 22
    Edilen teşekkür: 25

insignia ben bravo alırkende hayalimin arabasıydı şu an aradığım şeyler insignia hepsini fazlası ile karşılıyor golfün cezbeden yanı yakıtı ve güvenlik donanımları ayrıca nasıl 3 sene önceki ncape göre daha düşük puan almış onu anlayamadım araçta herşeyi standart yapmuşlar bu haliyle eskisinden düşük not aldıysa vay haline insignia yı edition alabilirim sıkıntı şu insignia bana çok arıza çıkarır mı ve yakıtı sıkıntı yakıt işini belki aracı az kullanarak çözerim annemdeki 1.3 puntoyla gezerim
    dostum sen bravoyu çok ararsın gibime geliyo ...

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı srkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım 1.6 benzinliyi 3 yıldır kullanmakta yakıtı dışında hiç bir sıkıntı yaşamadı , ort (8,5-9lt arası yaktığını söylüyor (sakin kullanır).lpg uyumlu ancak istanbulda hiçbir avm de açıkhava otoparkı yok nerdeyse.ankarada sıkıntı olmazsa lpgli kullanılabilir , golfde güzel bir araç ancak ben şehir içi 5,6 lt yakacağına inanmıyorum, euoncap puanları 3 yıl öncesine göre daha kötü,arkadaki bağımsız süspansiyonlar kaldırılmış ancak yinede güzel araç manuel viteslerinin fiyatları makul.
    bütün güvenlik ekipmanları standart olup nasıl daha düşük puan almış anlayamdım diz hava yastığı falan standart arabada 3 sene önce böylemiy di ki cidden sıkıntı var aracı 150 kg hafifletmişler demekki güvenlikten ödün vermişler

ömer kabak
    Seat Leon stylance punt0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 142

aracın turbolu modellerine bakıyorum zaten
    hımm o zaman iyi bir arac yakıt sizi üzmeyecekse sorun yok..

dizel olan opel yol kenarındaki demirin üstüne cıktı ön tampon ve radyatör turbo hortumları falan degisti mesela serviste servisin kaskoya cıkardı rakam 7450 TL bakımları mesela 15000 bakımı icin gitmisti dizel olanı 700 tl civarında birsey cıkarmıslardı tam net hatırlamıyorum ama o civarlarda birsey olması lazım..
    ama bunu ögrenmenin en mantıklı yolu opel servisini arayıp düsündügün aracın bakım fiyatlarını sorup ögrenmek olur..

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

Golf almanı tavsiye ederim ben.
    TSİ Jetta.

29. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

Ahmet Gençay
    ahmet4646 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic
    Edilen teşekkür: 110

insignia tanıdığım 2 kişide vardı biri yakıt yüzünden sattı satan kişide avukat diğer tanıdığımda satılık etti araç daha 17000 de neden sattığını bilmiyorum sormadımda 50.000 tl istiyor 1 aydan beridir duruyor araç.golf konusunda da ister sınıfında lider olsun ister d sınıfı konfor versin alacağım en son araç olur çünkü çok abartıldı ve her yerde golf var sevmiyorum ben o aracı o fiyatıda haketmiyor bence.
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic 2004 model *Sky Window*Fiat Hifi ses sistemi*ABS-EBD-ASR-ESP*Orijinal alarm*Hız sabitleyici*8 hava yastığı*Digital klima*vs.... Gitti ........

31. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon