Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
100 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Yeni clio mantıklı mı?

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

bugün birmottaydım bana aracı satan arkadaşla biraz sohpet ettik, yarın yeni clio ya bakmaya gidicem dedim mantıklı ve uygun gelirse düşünüyorum dedim. o da ya manyak bir araç yapmışlar malesef biz bu kadar aşamadık kendimizi, ama aracın görünüşüne aldanma bir test sürüşüne çık dedi, ne demek bu dedim, puntonun süspansiyonuna sert diyenler var birde clioyu kullansınlar dedi oda kırdı şevkimi araç yer darbelerini çok hissettiriyormuş ve içeri fazla ses alıyormuş ..

Alıntı SteinGP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    engin abi fiyat almak için Ermat a gideceksen haber et orada arkadaş var bizim iyi bi fiyat verir sana..
    walla kardeşim ya bu ağaçlı yoldakine gidicez yada bir ihtimal gaziemirdekine tam belli değil senın kanki hangisinde kardeşim

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Engin, punton için verilen fiyatı görünce bence hemen vazgeçeceksin Tabi aracı beğenirsen puntonu dışarıda değerine satıp alabilirsin Clioyu..
    25.000 vermezler herhalde
    Konu SteinGP tarafından (01/11/2012 Saat 09:36 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood
    1.3 DYNMC 5K. METALİK BEYAZ AS.KT. - Hİ-Fİ - SKY-DOME - FR.KT. ABARTH I SPOİLER

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Gaziemir Ermatta benim kanki
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Cem YK
    cemyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 65

sadece şekil yaparım, dışı çok şekil, içi ve konforu beni ilgilendirmez dersen al. ben bizzat yakından inceledim ve test ettim dışına diyecek hiçbirşeyim yok. ama içi, işçiliği ve konforu çok vasat. yoldaki herşey aynen içerde. ses fazla içeri alıyor. yani bir hevesle alınıp kullandıkca pişman olunabilecek bir araç geldi bana. tabi zevk meselesi...

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı segin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün birmottaydım bana aracı satan arkadaşla biraz sohpet ettik, yarın yeni clio ya bakmaya gidicem dedim mantıklı ve uygun gelirse düşünüyorum dedim. o da ya manyak bir araç yapmışlar malesef biz bu kadar aşamadık kendimizi, ama aracın görünüşüne aldanma bir test sürüşüne çık dedi, ne demek bu dedim, puntonun süspansiyonuna sert diyenler var birde clioyu kullansınlar dedi oda kırdı şevkimi araç yer darbelerini çok hissettiriyormuş ve içeri fazla ses alıyormuş ..

walla kardeşim ya bu ağaçlı yoldakine gidicez yada bir ihtimal gaziemirdekine tam belli değil senın kanki hangisinde kardeşim

25.000 vermezler herhalde
    Engin, bayilerdeki takas formülü:
    Aracın takastaki ederi = aracının gerçek değeri - 4000TL (En azından)

Kadir Fota
    fota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83
    Edilen teşekkür: 243

Engin ne yaptın deneme fırsatın oldu mu ?

ural leanback
    @ MARs ent. uraaal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 202

Alıntı firari83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sıfır grandtour aldı
    ses yalıtım daha iyi
    iç malzeme kaltiresi puntodan daha iyi
    yakıt ortalamsı da 4,4
    100 tl ile 510 km gidiyor

ama yeni clionun iç tasarımın kimse beğenmemiş sanırım
    kesinlikle iç malzeme kalitesi puntodan iyi diyemem şahsi fikrime gore 1.5 dci motor ise tartışılması zor bir motor mjtd motor gibi.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Bugün ilk defa Clioyu yakından inceledim,

Dışı fotolardaki gibi çekici duruyor.Boyutları bana, canlı olarak görünce biraz daha küçük geldi.Dış tasarım işçiliği fena değil ama b segmentinin etkileri görünüyor, araç start&stoplu 1.5dci modeliydi.Arka frenler hala kampana (4 disk meraklılarımız çok, ben dahil)

Asıl merak ettiğim iç mekandı.Öne oturup koltuğu ayarladıktan sonra arkaya geçtiğimde ki ben çok geriden kullanman aracı, arka koltuktaki diz mesafesi iyice daraldı ve ben sığamadım.Ancak baş mesafesi yeterliydi.Ön konsol ve kapı içi bazı bölümler yumuşak dokulu plastikten.Genel olarak iç mekan çok eleştirildi ancak ben bu iç mekan kalite eleştirilerine pek katılmıyorum.Tamam sıkıntılı alanlar var ama segment standartlarını kesinlikle karşılamakta.Orta konsolda biraz Volvoya özenilmiş, ekran ve kumandaları biraz boşlukta durmakta.Hava yönlendiricileri çok basit durmakta.Gösterge grubu, direksiyon daha iyi diyebilirim.Koltuklar yumuşak dolgulu ve yine sınıf standartlarında.Bagaj hacmini bilemiyorum ama baktığımda sanki puntodan daha büyük geldi bana,

Almak isteyen arkadaşlara ben tavsiye ediyorum kısacası.Tabi önemli olan gelip görmek ve bir de test sürüşüne çıkmak ama ben çıkmadım

Kadir Süreç Özyalavuz
    Moderatör kadir07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7573
    Edilen teşekkür: 1841

Gaziemir Ermatta benim kanki
    Ermat'ın sahibinin kızı benim sınıf arkadaşımdı İzmirde lisede okurken...

engin kavraloğlu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407

eveeeeet gelelim fasülyenin faydalarına bugün bayiye gittim icon yoktu toch vardı, eşimle birlikte aracın yanına geldik önce eşim bindi araca iner inmez çıkış kapısında bekledi beni sonra ben inceledim dış tasarım okey güzel şaşalı alımlı renk kombineleri ledler vs. güzeldi ama içine oturdum evo ya göre kıyaslıyorum daha küçük, malzeme kalitesi evodan kat ve kat üstün değil sadece kaplamalar yapılmış ve ellediğinizde koltuk kuması gibi buruşuyor sonra arka koltuğa oturdum sığmadım evoda rahatım arkada, 1.80 yaklaşık 100 kg adamım dokumatik ekranı inceledim çok prof. değil basit geldi ve cd girişi yok araçta usb girişi var video oynatma yok... direksiyonu canlı göremedim yani icon direksiyonunu göremedim ama eski cliolara göre fotoğraflardan gördüğüme göre gelişmiş ve kendin renklendıre biliyorsun güzel olmuş, torpido evo ile aynı, arka cam manuel 2013te otomatik olucakmış sebebini satıcıda bilmiyor açılır cam tavan yada sunroof yokmuş 2013 te yarıya kadar cam tavan gelicekmiş fakat açılma olmucakmışm gelelim bagaja galiba evodan hacim olarak biraz büyük, ama galiba bagajı büyük yapmaları arkada seyireden yolculara kasvet basmasına sebep olucaktır çünkü çok basık arka taraf arka cam çok güçük geldi bana.... gördüklerim bukadar, eşim hiç beğenmedi evonun gözünü seveyim dedi bende fakrklı düşünmüyorum açıkçası, yani evo dan inip clio a binmek gerçekten mantıksız birşeymiş fakat hiç evom olmasaydı yada aracım olmasaydı ozaman alabilirdim icon modelini, clio yu geçiyorum ordan önce de hyundai ye uğradık 1.6 i30 crdi otomatik dizel elite modeli için fiyat aldık evoyu 30000 e saydılar i30 u 57000 dediler fakat bana fiyat çok geldi araca lafım yok hyundai i 30 la kendini aşmış çok güzel yapmışlar, 57.000 e alınacak daha büyük araçlar var hayırlı işler deyip ayrıldım bugünkü araç maceralarım bukadar

eko mode
    miskofalez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 102

İzlenimler için teşekkürler yani clio alınmaz mış i30 a da 57 bin çok uçuk rakam ki 57 bine ikinci el nice araba alınır da hyundai alınmaz arkadaşım yeni fiestasını sattı ve punto aldı onun da bir bildiği vardır diyorum
    BABANA SOR ÇOCUK, VATAN ELDEN GİTTİKTEN SONRA EVLADIN NE ÖNEMİ KALIR?
    ATATÜRK

PİONNER 8450BT
    KİCKER KS65.2 16 CM
    KİCKER KS5.2 13 CM
    REAUDİO SRX 12 SUB
    SOUNDMAGUS VS 800.1
    MACOUSTİC MSX 700.5

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

Alıntı segin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eveeeeet gelelim fasülyenin faydalarına bugün bayiye gittim icon yoktu toch vardı, eşimle birlikte aracın yanına geldik önce eşim bindi araca iner inmez çıkış kapısında bekledi beni sonra ben inceledim dış tasarım okey güzel şaşalı alımlı renk kombineleri ledler vs. güzeldi ama içine oturdum evo ya göre kıyaslıyorum daha küçük, malzeme kalitesi evodan kat ve kat üstün değil sadece kaplamalar yapılmış ve ellediğinizde koltuk kuması gibi buruşuyor sonra arka koltuğa oturdum sığmadım evoda rahatım arkada, 1.80 yaklaşık 100 kg adamım dokumatik ekranı inceledim çok prof. değil basit geldi ve cd girişi yok araçta usb girişi var video oynatma yok... direksiyonu canlı göremedim yani icon direksiyonunu göremedim ama eski cliolara göre fotoğraflardan gördüğüme göre gelişmiş ve kendin renklendıre biliyorsun güzel olmuş, torpido evo ile aynı, arka cam manuel 2013te otomatik olucakmış sebebini satıcıda bilmiyor açılır cam tavan yada sunroof yokmuş 2013 te yarıya kadar cam tavan gelicekmiş fakat açılma olmucakmışm gelelim bagaja galiba evodan hacim olarak biraz büyük, ama galiba bagajı büyük yapmaları arkada seyireden yolculara kasvet basmasına sebep olucaktır çünkü çok basık arka taraf arka cam çok güçük geldi bana.... gördüklerim bukadar, eşim hiç beğenmedi evonun gözünü seveyim dedi bende fakrklı düşünmüyorum açıkçası, yani evo dan inip clio a binmek gerçekten mantıksız birşeymiş fakat hiç evom olmasaydı yada aracım olmasaydı ozaman alabilirdim icon modelini, clio yu geçiyorum ordan önce de hyundai ye uğradık 1.6 i30 crdi otomatik dizel elite modeli için fiyat aldık evoyu 30000 e saydılar i30 u 57000 dediler fakat bana fiyat çok geldi araca lafım yok hyundai i 30 la kendini aşmış çok güzel yapmışlar, 57.000 e alınacak daha büyük araçlar var hayırlı işler deyip ayrıldım bugünkü araç maceralarım bukadar

Güzel izlenim teşekkürler dostum. İsletme yerine bakmadın mı?

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Alıntı 1ocak2011 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsletme yeri ne oluyor abi?
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Son yılların trend kelimesi araç satış sitelerinde ilan verenlerin.
    Kısaca Stepne
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

Aracın yedek lastiği aracın altında ve ford focus gibi bagajın içinde alt halıyı kaldırmaya bir delik yapmayı akıl edememişler...

ömer özen
    firari83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 37

İ30 için bende geçen gün test sürüşü yaptım. ön cam mükemmel sank,i otobüs camı gibi olmuş. müthiş bir sürüş keyfi var. otomatik vitesi test ettim frenden ayağını kaldırır kaldırmaz araç atlıyo öne doğru. ama bildiğim kadarıya i30 un otomatik vitesi manuelinee göre fazla yakıyor. elite donanımında yok yok. bi de puntoya göre kıyasla aracın içinde hiç motor sesi yok. bi de 13.000 km ford focus (son kasadan önceki) denedim. motor sesi açısından puntodan iyi değil. bi de arkadaşım yeni clio grandtour aldı. ses yalıtımı ve malzeme kaltesi puntodan bi tık daha iyi...

ADVENTURER Engineer!
    Semih Kurtulmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 RR 232
    Edilen teşekkür: 167

genç olarak olaya bakarsam bence clio 4 harika tasarıma sahip sadece stock jant lastiği pek o araca gitmemiş. sarı rengi mükemmel iç görünüşü harika ama kalitesi nasıldır bilemem hiç binmedim
    Was willst du machen , denk nicht nach tus einfach...

Cem YK
    cemyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 65

i30 dizel manuel beyaz kasa ve sanroflu modelinin duruşu harika. ama çok para. mercese yeni a kasasını bir bakın 68 000 tl dizel hemde. i30 sıfırı 58 000 tl fiyat veriyorlar yani birazdaha verip mercedes alınır. i30 un 40 000 ila max 47 000 tl arasında olmalı. ozaman çok iyi satar...

Konu cemyk tarafından (02/11/2012 Saat 16:39 ) değiştirilmiştir.

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Aracın yedek lastiği aracın altında ve ford focus gibi bagajın içinde alt halıyı kaldırmaya bir delik yapmayı akıl edememişler...
    cidden altında mı

engin kavraloğlu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407

abi okadar çok hayal kırıklığına uğradım ki aklıma gelmedi

engin kavraloğlu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407

i 30 dolu bir araç hafızalı koltuğa kadar var ama bence dvd oynatıcı tarzı birşey koymalılardı madem 57-58 bin fiyat veriyorsun onu esirgeme, kaldı ki yine o fiyat etmez gibi geliyor bana jetta alınır o paraya

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon