Sayfa 1/3 123 SonSon
47 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Bmw 3.20 coupe

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Karizmatik Bmw 3.20 coupe

Uzun zamanda beri almak istedigim arac. puntom memleketten dondukten sonra satip 96-98 model arasi e-36 kasa bmw almayi dusunuyorum. aramizda daha evvel kullanan varsa yorumlarinizi bekliyorum

İsmail Gencer
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Franbuaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 0

Bende çok seviyorum o kasaları almayı çok düşündüm ama bence uzak durun. Sonuçta eski model araç ne olcağı belli olmaz bir ton sorun çıkabilir. Temiz bulmak çok zor ayrıca bmw parçasıda pahalıdır.

Cüneyt T
    Oz Büyücüsü Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 558

E36 kasalarin euro ncap sonuclari basarisiz. Her yonuyle incelemekte yarar var.

Fakat surus zevki derseniz harika. 3.18, 3.20 ve 275lik m3 kullanma sansim oldu. Hepsi birbirinden guzel.

Sent from my GT-I9100 using 2
    Oz Büyücüsü

Kadir Fota
    fota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83
    Edilen teşekkür: 243

98 E46 tavsiye ederim. 3.20 den aşaği olmasin . ama temiz bulamazsin gibi .

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

Murat abi her köşede yan verirsin artık
    TSİ Jetta.

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

konusu açılmışken bende sorayım...e90,91,92 kasa 3.20i lerde lpg uyumlu mu?
    Keyif BMW'Dir...

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

bende çok severim ama e46 bakmak lazım bence
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Ayberk GÖKSAN
    Ayberk0616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 312

320 ler güzeldir ama gerçek 2.0 motor performansı beklemeyin eski 1.6 16 valf motorlu megane aracımla 170-180 lere kadar bmw nin önüde gidiydum yakıt olayına gelirsek lpgli hali 30 krş civarı kullanan arkadaşım söylüyordu o dönemde 1.6 coupe ile lpg de 20 krş yakıyordum

Türkiye'de çok yakan araba yoktur kol gibi vergi geçirilmiş pahalı benzin vardır

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

e36 hastalıktır kardeşim 3.18 ile 3.20 arasında performans açışından pek fark yok diye biliyorum. keşke daha önce haberim olsaydı arkadaşım yeni sattı m-tech coupe mavi beyaz deri döşeme sunroof 3.20 garaj aracıydı 130.000 de 28.000 e. içimde kalan bi araba eşim yüzünden alamadım bundan sonra da alamam gibi
    1.3 DYNMC 5K. METALİK BEYAZ AS.KT. - Hİ-Fİ - SKY-DOME - FR.KT. ABARTH I SPOİLER

Gurcan Ozmen
    gurcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 29

Üniversıtede okurken yakın arkadasımda vardı ehlıyetını kaptırdıgı ıcın alkolden cok uzun sure kullandım tıpomu parkeder ege unının ıcınde onunla gezerdık arac e46 320ci 2000 model 140 000km de m paketlı sunrooflu falan cok guzeldı dısından ama sorunları hıc bıtmıyordu bı gun kapı acılmaz bı gun klıma calısmaz dı kapı kolu degıstı 100 eurodu sonra cam cercevelerınde deforme oldu su aluyordu ıcerıye komple krom cıtalar degıstı 600 euro gıttı teyp ses acma tusu bıle elımde kaldı yuruyen on takım ıstıyordu sadece 2 salıncak 1000 tl dı asr dugmesınde sorun vardı kendı kendıne acıp kapatıyodu dugmede degıstı pınarbasında yagmurda gıderken asr kendılıgınden kapandıgı ıcın arkayı kacırdı arac perte gıttı bende hastaydım o arabaya kasasına ama masraflarını gordukten sorunlarınla ugrastıktan sonra anladım kı ugrasılmazmıs cok temız olursa alınabılınır ama masraflı araclar bence

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

323 coupe kullandım 36 kasa sınırdan çıkma ama araba biraz değişikti..motor 2.5 şanzuman m-tecnik falan garipti..ama süper süper süper bir araçtı gaza kuş tüyü gelse direk drift moduna giriyordu..benden sana tavsiye 3.20 coupe alacağına 94-95 3.18İS al..hem ekonomi hemde güç aynı anda..

ADVENTURER Engineer!
    Semih Kurtulmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 RR 232
    Edilen teşekkür: 167

e30 derim ben tapıyorum o arabaya
    Was willst du machen , denk nicht nach tus einfach...

aykut işçi
    aykutisci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 170

3.18 le 3.20 arasında dağlar kadar fark var bırı 6 sılındır bırı 4 ... yakıt dusunceksen 3.18 kuzende e36 cabrio var 3.18 bakışları yeter aılecek kullanmasak aracı bende alırım....

- Ah dostum Şerafettin. Hastasın biliyorsun. Yatakta olman gerekirken hala BEŞİKTAŞ hala BEŞİKTAŞ !
    ...dedi doktor Enver
    ince bir sesle:

-FEDA
    ...dedi Şeref bey
    ama kimseler duymadı ...

Levent Açıksöz
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. LevenTgb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Mango Turuncu
    Plaka
    34 BTD 07
    Edilen teşekkür: 126

3.18 ile 3.20 arasında fark büyük ama 3.18is dersen olay değişir 97 model 3.20coupem vardı çok keyifli bir aracti. Zaten Bmw benim için çok anlam içeriyor yakın zamanda da 3.30ci alicam inşallah Bmw keyfi hiçbir seye degisilmez.

Gelelim sorulara; parçası pahalı diye yorum yapmak kolay gelir bize ama öyle değil E36 parçası E30 dan ucuz ayrıca pahalı düşündüğümüz o parçaların ömrüne bakacak olursak bizim araçlardan daha hesaplı bile olabiliyor. Ama bu tabi ki kullanıma bağlı yanliyalim lastik yakalım modunda gezersen sırasıyla ve sık sık lastik baskı balata ve diferansiyal sorunlarıyla karşılaşırsın bütün bunları düşünüp karar vermen gerekir. Geri kalanı zaten Alman tasarımı ve güvenliği fazla söze gerek bile yok

Benim tavsiyem 3.18is 3.20 6silindirdir 2000cc ama 3.18 is le bas edemez 3.18 is'in motor ve yürüyeni tamamen m3 alt yapısına sahiptir. 3.18is orjinal kilitli dif. Hedears m3 tipi üstten gaz kelebeği gibi bir çok sistemi ağabeyi m3 le paylaşıyor ama alacağın 3.20 de bunları bulamiyacaksin o yüzden ben yakıt tüketimi ve performans acısından bakıyorsan 3.18 is tavsiye ederim. Ama eğer eşi benzeri olmayan o mükemmel sesi aruyorsan o zaman elbette 6 silindir Alman gerekir. Hangisini alırsan al öyle olacağına eminim ama yinede keyifli sürüşler dilerim şimdiden

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı aykutisci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.18 le 3.20 arasında dağlar kadar fark var bırı 6 sılındır bırı 4 ... yakıt dusunceksen 3.18 kuzende e36 cabrio var 3.18 bakışları yeter aılecek kullanmasak aracı bende alırım....
    inan bana performansta o kadar fazla fark yok max. hızda tamam haklısın ama diğer türlü yakıt olsun kullanım zevki olsun 320 yi kesinlikle aratmaz ama tekrar söyliyim söylediğim araç düz 3.18 değil 3.18İS...

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı LevenTgb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.18 ile 3.20 arasında fark büyük ama 3.18is dersen olay değişir 97 model 3.20coupem vardı çok keyifli bir aracti. Zaten Bmw benim için çok anlam içeriyor yakın zamanda da 3.30ci alicam inşallah Bmw keyfi hiçbir seye degisilmez.

Gelelim sorulara; parçası pahalı diye yorum yapmak kolay gelir bize ama öyle değil E36 parçası E30 dan ucuz ayrıca pahalı düşündüğümüz o parçaların ömrüne bakacak olursak bizim araçlardan daha hesaplı bile olabiliyor. Ama bu tabi ki kullanıma bağlı yanliyalim lastik yakalım modunda gezersen sırasıyla ve sık sık lastik baskı balata ve diferansiyal sorunlarıyla karşılaşırsın bütün bunları düşünüp karar vermen gerekir. Geri kalanı zaten Alman tasarımı ve güvenliği fazla söze gerek bile yok

Benim tavsiyem 3.18is 3.20 6silindirdir 2000cc ama 3.18 is le bas edemez 3.18 is'in motor ve yürüyeni tamamen m3 alt yapısına sahiptir. 3.18is orjinal kilitli dif. Hedears m3 tipi üstten gaz kelebeği gibi bir çok sistemi ağabeyi m3 le paylaşıyor ama alacağın 3.20 de bunları bulamiyacaksin o yüzden ben yakıt tüketimi ve performans acısından bakıyorsan 3.18 is tavsiye ederim. Ama eğer eşi benzeri olmayan o mükemmel sesi aruyorsan o zaman elbette 6 silindir Alman gerekir. Hangisini alırsan al öyle olacağına eminim ama yinede keyifli sürüşler dilerim şimdiden
    duygularıma tercüman oldun hocam sağolasın

onur açıkgöz
    blackdevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 R 1555
    Edilen teşekkür: 4

benimde ilk arabam e36 3,20 idi daha sonra e46 kasasına bindim 3,20 cabrio ya daha sonra punto t-jet aldım. puntomu kullanıyorum hala. bmw hastalıktır şöför koltuğuna binersen inmezsin. masraf konusuna da gelince çok masraf çıkarmıyor her köşede yan vermessen.hor kullanmassan ömürlük bir araç değeri düşmüyor altın gibi bugun 25 e alsan 2 sene sonra 25 e satarsın bundan emin ol.benim tavsiyem al hayatın tadına bak

onur açıkgöz
    blackdevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 R 1555
    Edilen teşekkür: 4

sen neden sattın bu kadar övdün dersen ben bir borc yüzünden satmak zorunda kaldım.şimdi tekrar para biriktiriyorum istediğim rakama ulaşınca tekrar alıcam bir kere bmw koltuğuna oturdum ölene kadar allah nasip ederse hep oturcam

caner kaya
    CaNeR44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 3

Alıntı mrtgokdepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamanda beri almak istedigim arac. puntom memleketten dondukten sonra satip 96-98 model arasi e-36 kasa bmw almayi dusunuyorum. aramizda daha evvel kullanan varsa yorumlarinizi bekliyorum
    beyaz 97 320 cabrio var düşünürseniz

Feyyaz Yavuz
    FeyyazYavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GKA 10
    Edilen teşekkür: 218

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konusu açılmışken bende sorayım...e90,91,92 kasa 3.20i lerde lpg uyumlu mu?
    kuzenimde e90 var lpg li 27 kurus yakiyor ama o arabalar lpg yi hic sevmiyor motordan garip sesler geliyor ve araba ara sira kendi kendine benzine geciyor

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/3 123 SonSon