Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
51 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Yeni Clio 4 Yola Çıktı...

mustafa aladag
    muti9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 45

Alıntı oz.frkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 model araba çıkartıp arka camları otomatik yapmayan zihniyet. full + full ler hariç.
    Reno işte
    I Love Abarth

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Alıntı muti9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reno işte
    İşte derken...?

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

valla bu araba çok satar 40 tl ye kadar orta donanımlı dizel varsa ben alırım hemen ilk renom olur fıata elveda çekerim

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

Mustafa Usta
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Bursa Oyak Renault Fabrikasında son kontrolleri yapılırken çekilmiş bir fotoğraf...

Konu USTA tarafından (20/07/2012 Saat 14:37 ) değiştirilmiştir.

Engin Tok
    Engin_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 636

Gerçekten çok hoş bir araç olmuş Bakalım yollarda ne zaman görmeye başlıcaz
    Punto Evo 1.3 Multijet 75 Hp Active

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı oz.frkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 model araba çıkartıp arka camları otomatik yapmayan zihniyet. full + full ler hariç.
    Arka camlar hiçbir arabada otomatik olmamalı bence. Geçen sene biliyosunuz Toyotanın otomatik cam ağrızası yüzünden bir çocuk öldü. Park halinde dururken açık camda kafasını çıkartan çocuk camın kendiliğinden kapanmasıyla öldü.

Ozan Özcan
    matushella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 80

Reno clio 3'ü uzun bir süre kullanmış biri olarak reno'ya kuruş para vermem bundan sonra. Baskı balata değişimi için aks yerinden sökülüp motor askıya alınıyor, bu işlemlerin sadece işçiliğine 200 tl para isteniyor, bu nasıl bir tasarım ben anlamadım. Valla kamyon clio sedanların motor yerleşim tasarımı çok daha iyi, 15 dk'da baskı balata değişimi yapılıyor. Ağzım yandı bir kere bir daha asla!!!!

Erkan G Lacetti SX 1.6
    liebermann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 50

Alıntı matushella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reno clio 3'ü uzun bir süre kullanmış biri olarak reno'ya kuruş para vermem bundan sonra. Baskı balata değişimi için aks yerinden sökülüp motor askıya alınıyor, bu işlemlerin sadece işçiliğine 200 tl para isteniyor, bu nasıl bir tasarım ben anlamadım. Valla kamyon clio sedanların motor yerleşim tasarımı çok daha iyi, 15 dk'da baskı balata değişimi yapılıyor. Ağzım yandı bir kere bir daha asla!!!!
    ben bu araç için alınabilir gözüyle bakarken yorumunuz bir kez daha düşündürmeye zorluyor beni, clio 3 hakkında genel görüşlerinizi paylaşırsanız iyi olur,,, servis yakıt yol tutuşu güvenlik vs?

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı liebermann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu araç için alınabilir gözüyle bakarken yorumunuz bir kez daha düşündürmeye zorluyor beni, clio 3 hakkında genel görüşlerinizi paylaşırsanız iyi olur,,, servis yakıt yol tutuşu güvenlik vs?
    Şirket arabalarımız clio 3 symbol flueance kangoo master 1 tanesine 1 kuruş vermem...

Çok çok indirimli alabiliyordum flueance i ama yok ya gerek yok yani..Bi kere passat çarptı bana indiğimde araba yay şeklindeydi o kaza bana yetti.vw in sadece panjuru ve amblemi kırıldı.Tampon çıktı yerinden.Kaputun ucu azıcık kastı.Adam bindi yürüdü biz yolun kıyısına dahi çekemedik aracı o denli yani...

Ozan Özcan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı liebermann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullandığım araç 1.2 benzinli en full modeliydi. Direksiyonu çevirdiğimde farlar o yöne doğru ayrı bir lamba yakıyordu (sis farları değil) viraj içi aydınlatma vs falan vardı.

1.2 benzinli araçlar arasındaki tahminen en hantal arabaydı. Yakıt tüketimim uzun yolda 6.5 lt'ydi çünkü arabada tork yoktu

Araç göründüğünden daha ağırdı ama lastik ebatları bizim puntolarındankin 1 boy ufaktı 14" standartla geliyor. Yol tutuşunu açıkçası beğenmiyordum, virajlar güven vermiyordu ama park esnasında dönüş açısı bizim puntolardan çok daha iyiydi.

Araç içi mekan çok küçük, punto grand saloon kalır yanında. Yani öyleki bu renolar ile ilgili 1 tane güzel şey söyleyemeyeceğim, servis konusunu anlattığım gibi, en ufak motorda bir işiniz olsun hemen motoru indiriyorlar çünkü motor yerleşimi okadar berbat yapılmışki sıkışık, ustaların elleri girmiyor hiçbiryere. En basitini söyleyeyim, far ampülüm patladığında kimse elini farın arkasına sokupta lambayı yerinden sökemedi, en son bir tanesi tampon ve farı sökmem lazım dedi, bende sanayide elleri ince elektrikçi aradım adam 1 ampülü 1 saatte zor değiştirdi. Fazla söze gerek yok reno bu araç, clio 4 tende bundan daha farklı birşey beklemiyorum, akılları sıra tasarım yapıyorlar bence anca yumurta yapıyorlar.

Daha öncede yazmıştım megane oldu size tavuk yumurtası gibi araba, clioda anca bıldırcın yumurtası olur.

Reno benden uzak olsun...

Mustafa Usta
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Kullandığım araç 1.2 benzinli en full modeliydi. Direksiyonu çevirdiğimde farlar o yöne doğru ayrı bir lamba yakıyordu (sis farları değil) viraj içi aydınlatma vs falan vardı.

1.2 benzinli araçlar arasındaki tahminen en hantal arabaydı. Yakıt tüketimim uzun yolda 6.5 lt'ydi çünkü arabada tork yoktu
    1.2 motorlu versiyon Clio 3 lerin giriş modelidir,adaptif farı var diye en ful modeli diyemezsin bu araca,sen gidip en baz modelini almışsın,motor olarakta en güçsüz model dediğin araç,ucuzuna binip sonrada bu kadar da kötülenmez bir marka...

Ozan Özcan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.2 motorlu versiyon Clio 3 lerin giriş modelidir,adaptif farı var diye en ful modeli diyemezsin bu araca,sen gidip en baz modelini almışsın,motor olarakta en güçsüz model dediğin araç,ucuzuna binip sonrada bu kadar da kötülenmez bir marka...
    Torpido soğutma vs olan bir araç evet en düşük modelidir ben yanılmışım. Aracı övmeye çalışsam en full modeli diye yanlış bilgi verirdim emin ol. Neyse kimseye birşey kanıtlama amacım yok zaten.

Aracın 1.4 lt olması baskı balata değişimi ve motor yerleşim dizaynını etkilemez zira onu da gördüm. çalıştığım şirkette uzun süre dizelini kullandım onunda gördüm yol tutuş vs bakım durumunu ama araç benim olmadığı için yakıt vs bilgi vermedim.

Bir marka bukadar kötülenir eğer senelerce reno kullanıp en sonunda yeter diye bırakırsan kötülersin. Araçlarımız 1.6 fairway reno ile başladı en son clio 3'e kadar geldik. Artık ailede kimse renoya 1 kuruş para vermem diye sayfayı kapattı.
    Konu matushella tarafından (20/07/2012 Saat 11:20 ) değiştirilmiştir.

Mustafa Usta
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Torpido soğutma vs olan bir araç evet en düşük modelidir ben yanılmışım. Aracı övmeye çalışsam en full modeli diye yanlış bilgi verirdim emin ol. Neyse kimseye birşey kanıtlama amacım yok zaten.

Aracın 1.4 lt olması baskı balata değişimi ve motor yerleşim dizaynını etkilemez zira onu da gördüm. çalıştığım şirkette uzun süre dizelini kullandım onunda gördüm yol tutuş vs bakım durumunu ama araç benim olmadığı için yakıt vs bilgi vermedim.

Bir marka bukadar kötülenir eğer senelerce reno kullanıp en sonunda yeter diye bırakırsan kötülersin. Araçlarımız 1.6 fairway reno ile başladı en son clio 3'e kadar geldik. Artık ailede kimse renoya 1 kuruş para vermem diye sayfayı kapattı.
    Bende uzun yıllardır Renault kullanıyorum,tam sayısını aklımda değil lakin 60 adeti geçmiştir,benimde kızdığım zamanları olmuştur ancak hiç bir zaman vazgeçmedim markadan,eşime Evo almamdaki sebep ise aynı paraya daha fazla donanım sunmasıydı,Punto Evo Clio 3 den daha fazla donanıma sahip ve daha şık bir araç ama bu Clio 3 kötüdür demek için yeterli değildir...
    Clio 3 lerde 15" jant-1.5 dci 85 hp ve üst donanımı seçseydin yol tutuşa ve aracın gidişine bu kadar mana bulamazdın sanırım...

Ozan Özcan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende uzun yıllardır Renault kullanıyorum,tam sayısını aklımda değil lakin 60 adeti geçmiştir,benimde kızdığım zamanları olmuştur ancak hiç bir zaman vazgeçmedim markadan,eşime Evo almamdaki sebep ise aynı paraya daha fazla donanım sunmasıydı,Punto Evo Clio 3 den daha fazla donanıma sahip ve daha şık bir araç ama bu Clio 3 kötüdür demek için yeterli değildir...
    Clio 3 lerde 15" jant-1.5 dci 85 hp ve üst donanımı seçseydin yol tutuşa ve aracın gidişine bu kadar mana bulamazdın sanırım...
    Bu biraz bizlerin markayla ilgili yaşadıkları, tasarımda ve fiyat konusunda gelmiş oldukları noktayı beğenmememiz ile alakalı olabilir. Benim clio 3'te en ağzımın yandığı konu bakım ile ilgili (en basit far ampülü değiştirme konusu dahil) konudur. Evet motor gücü düşük bir model seçmiştim bunuda belirttim gitmiyordu araba, ama dizeli gidiyordu yinede yol tutuşunu beğenmemiştim ayrı konu.

Kişisel görüşüm, ben araçları sağlam, dayanıklı, istedikleri parayı eder bulmuyorum. Siz beğeniyorsanız saygı duyarım zira 60'a yakın modeli denemiş olan biri olarak sizin tecrübeniz çok çok fazla marka ile ilgili.

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ural leanback
    @ MARs ent. uraaal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 202

tasarım olağanüstü.renault yavaş yavaş premium sınıfa göz kırpıyor bakalım sonuç ne olacak bahçelievler gençliğin yeni gözdesi olabilir

KEREM SÜER
    amoleddarkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 ZUT 99
    Edilen teşekkür: 46

Renault'un torosundan vel satisine kadar tüm modellerini kullandım 5 yıl megane 2 deneyimim oldu emin olun fiat'tan daha sorunsuz araçlar

mustafa aladag
    muti9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 45

Gerçekten Güzele Benziyor Ama Nabiyim Fiat ı Çok Seviyorum Renault yakıt tasarrufu acısından dusunulebilir. Ama Fiyatlar donanım kalite bakımından cok yuksek. Fluence e 50-55 bin lira vermek ne kadar mantıklı dusunulur . Tercıh meselesi tabi
    I Love Abarth

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı amoleddarkness Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renault'un torosundan vel satisine kadar tüm modellerini kullandım 5 yıl megane 2 deneyimim oldu emin olun fiat'tan daha sorunsuz araçlar
    Fiat'in kac aracini kullandiniz?

araciligiyla Htc HD 2'den gonderilmistir..

Ozan Özcan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı muti9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten Güzele Benziyor Ama Nabiyim Fiat ı Çok Seviyorum Renault yakıt tasarrufu acısından dusunulebilir. Ama Fiyatlar donanım kalite bakımından cok yuksek. Fluence e 50-55 bin lira vermek ne kadar mantıklı dusunulur . Tercıh meselesi tabi
    O parayı vermeyi gözden çıkartırsam kesinlikle Lancia Delta alırım

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

fiyatları çok düşük olmayacaktır...1.6 dci energy motora sahip full megane coupeler 70 bin lira civarında...
    Keyif BMW'Dir...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon