Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
68 sonuçtan 61 ile 68 arası

Konu: Elveda Maviş Punto, Hoşgeldin Beyaz Melek Peugeot 207 1.6 HDI 90 HP Dynamic

Koray Tekbaş
    Revenant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 FP 5146
    Edilen teşekkür: 37

amaaa puntoooooo pejodan ıyıı arkdasımmmm ogren sende acma bı dahaa bole bı konu : hahaha

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı vvkaymak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bahsettiğiniz motorları fiat türkiyeye getirmeye bile tennezül etmez çünkü bu sefer düşük sekmentte olan 1.4 8v - tjet - mjet araçları satamaz bunu bildiği için çokta gerekli görmüyor. Türkiyede kazandığı bir müşteri portföyü var nasıl olursa zaten sata bileceği için bizleri düşük özellikli araçlara kanmamızı sağlıyorlar. Bu iş düşük vergi politikası yüzünden değil Fiat politikasından kanyaklanıyor.
    Volkan Bey, zaten bu motorları ya da araçları Türkiyeye getiren Fiat değil Tofaştır.Ben de her fırsatta Tofaşın vizyon eksikliği olduğunu söylemişimdir.Ancak konu Fiat-Peugeot ise ki siz ikisini karşılaştırıyorsunuz bu durumda Fiatın ürettiği tüm motorları -en azından aynı klasmanda- ele almanız gerekmekte objektifliğinizi korumanız için.Neticede Tofaş kaynaklı problemler olmakta hep söylediğim gibi.Ancak konu iki markanın rekabeti ise her disiplinde Fiat Peugeotun rakibi olmakta maalesef,

Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz, kimisi Peugeot sever kimisi Vw...Bu işin sonu yok Ancak tüm markalar aynı segmentte neredeyse birbirinin aynısı olan araçlar üretmeye başladı.Farklılıkların birçoğu ise algımızdan kaynaklanmakta...

Arif Arif
    Arif231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 21

Alıntı Revenant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amaaa puntoooooo pejodan ıyıı arkdasımmmm ogren sende acma bı dahaa bole bı konu : hahaha
    Dalga geçilecek bir konu varmı ortada? Uzun zamandır bu forumu takip ederim zaman zaman konulara katılımda sağlarım ama forumun geldiği son nokta ortada. Konu açıp fikir paylaşana ne bir saygı kalmış ne de insanlık. Nedense bu Punto sahiplerinin %80'i at gözlüğü takmış vaziyette.

NOT: Konuya doğru düzgün yorum yapan arkadaşlar lütfen üzerinize alınmayın... Benim mesajım hala çocuklu yaşların kafasında yaşayan baba parası ile veya hiçbir emek sarfetmeden Punto'ya binen arkadaşlaradır.

Neyse suç sizde değil, sizi muhattap alıp konu açanda...

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

Sen punto forumuna gel 207 daha iyi diye konu ac sonra millet suclu olsun.okadar insan sana yanlis dusundugunu soyledi sen hala inat ediyorsun.hayirli olsun dedik allah kaza bela vermesin dedik ama sen uzattikca uzatiyosun.207 aldin golf muamelesi gorsun istiyorsun yok oyle bir dunya.

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı Arif231 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dalga geçilecek bir konu varmı ortada? Uzun zamandır bu forumu takip ederim zaman zaman konulara katılımda sağlarım ama forumun geldiği son nokta ortada. Konu açıp fikir paylaşana ne bir saygı kalmış ne de insanlık. Nedense bu Punto sahiplerinin %80'i at gözlüğü takmış vaziyette.

NOT: Konuya doğru düzgün yorum yapan arkadaşlar lütfen üzerinize alınmayın... Benim mesajım hala çocuklu yaşların kafasında yaşayan baba parası ile veya hiçbir emek sarfetmeden Punto'ya binen arkadaşlaradır.

Neyse suç sizde değil, sizi muhattap alıp konu açanda...
    Arif, yukarıdaki mesajda arkadaş sanıyorum esprili bir şekilde yaklaşmış konuya yani dalga geçme niyeti olmayabilir,

Bu arada tabiki istediğin konuyu açabilirsin ve Punto ile diğer tüm araçları karşılaştırabilirsin.Buna kimse birşey diyemez.Ancak 207 yi her anlamda Puntodan iyi bulmakla Puntoyu her anlamda 207 den iyi bulmak arasında hiçbir fark yoktur.Yani sürekli 207 yi kötülemek ne ise sürekli Puntoyu kötülemek de aynı şey.Senin için demedim yanlış anlama genel mesajlara yönelikti

Arif Arif
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı emrahisilti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen punto forumuna gel 207 daha iyi diye konu ac sonra millet suclu olsun.okadar insan sana yanlis dusundugunu soyledi sen hala inat ediyorsun.hayirli olsun dedik allah kaza bela vermesin dedik ama sen uzattikca uzatiyosun.207 aldin golf muamelesi gorsun istiyorsun yok oyle bir dunya.
    Yuh be kardeşim yuh... Sen gel diyorsun ben zaten bu sitedeydim onca zaman Punto kullandım... Görende hiç Punto kullanmadan gelip bu siteye üye olup 207 Punto'dan daha iyi diye bir konu açtım zannedecek.

O kadar at gözlüğü takmış insan tabi benim yanlış düşündüğümü söyleyecek... Bana katılacak değilya.

Golfü'de amma büyütmüşsün gözünde... İşte seninde ne kadar arabalardan anladığın ortada.

Arif Arif
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Neyse arkadaşlar ben artık yorum yapmıyorum... Son olarak şunu söyleyeyim.

Punto Her alanda 207'i yer bitirir
    Hele Scirocco ile başa baş kapışır

Hatta size bir itirafta bulunayım... Punto'mu sattığıma yüzbin defa pişmanım. Keşke satmadan önce burdaki çok bilgili arkadaşlara sorsaydım. Onların sayesinde belki satmadan yanlış yoldan dönerdim.

Neyse yinede çok geç sayılmaz... Birazdan aracımı satışa çıkarıyorum, tekrar Punto alıcam...

Herşey için sağolun

Serhat Karadağ
    srkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 120

arda bey çok yerinde açıklamalarda bulunmuş bir üst segmente geçmedikçe araçlar arasında pek fark yok, ben 207nin ön kapılarını beğeniyorum evomun en sevmediğim yönü kapılar, fire dan 95hp multijete geçseydiniz de ciddi bir ataklık farkı yaşardınız.Yakın akrabamda benzinli 207 var benim aracı kullanınca abi buda deli gidiyor diyor, tork çok önemli arkadaşlar.
    Bir üst segmente gelirsek Hafta sonu arkadaşımın yeni astra 1.4 140hp activeselect aracını kullandım, direksiyon tepkilerini çok beğendim(bravodanda çok), benim direkisyondaki hissizlik, o hafif boşluk inanılmaz rahatsız ediyor artık,yakıtından çekinmesem alıcam, fiyatlar makul çok beğendim aracı..
    Aracınız tekrar hayırlı olsun, daha iyileri nasip olsun...

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234