Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 21 ile 31 arası

Konu: " Ceed " Yeni kia Ceed

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı uLTRa GP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin ne demek istediğinizi anladım ben başka açıdan anlatmaya çalıştım.Mesela multijet ödüllü motor.Yoldan geçen birine sorduğumuzda fiat ın motorunu bize der ki fiat iyi değil motoruda kötü filan gibi şeyler söyler (çünkü fiata binmeyen herkeste bir önyargı var ) ama aynı motor opelde var onu sorsanız opel alman malı , çok karizma arabalar üretiyor kalitelidir derler.Demek istediğim arabanın tipi ve markasına göre karar veriyor bizim insanlarımız sizin dediğiniz gibi bütün olarak düşünüp kalitesini öyle anlayamıyorlar onlara göre sadece tip ve üretildiği yer önemli
    evet hemfikirim düşüncelerinizle..insanımız biraz öyle ama motoru kötü olanlar elinde sonunda layıkını buluyor..şu da bir gerçek ki fiat tip konusunda geri kalmaya başladı..orta düzeydeki firmalar baya güzel tipli arabalar çıkarmaya başladı..

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Kianın kötü aracı kalmadı kesinlikle.Bu da oldukça etkileyici görünüyor.Eski proceedler çok güzeldi bakalım yenisi nasıl olacak...

Serhat Karadağ
    srkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 120

konuyu hortlatayım, bugün söke kiada premium dizel otomatik ceed i test ettim gerçekten çok oturaklı bir araç olmuş, yol tutuşu iyi motor sesi yok, lastik sesi biraz alıyor içeri, donanım sınırsız anahtarsız giriş çalışma, geri görüş kamerası,bel destek ayarlı koltuklar,akıllı park sistemi,cam tavan....vs.. 61500 tl premium donanım fiyat..

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

bence fiyat biraz pahalı ayrıca geçenlerde tv8 de 8.etap programında şehir içi yakıtın 8 litreyi bulduğunu duyunca şok oldum..

kadir özkan
    brembo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 59

Standart Ynt: " Ceed " Yeni kia Ceed

Arupadaki bi cok rakibinden cokdaha kaliteli ve güzel otomobillet yapıyorlar fiyatına görede bu kalite bedava .

A. Çağ
    ametist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 159

bence hem hyundai hem de kia fazla fiyatlı, o marka araç altın kaplı olsa o para etmez... öyle yumaşak plastikle, anahtarsız çalışmayla vs. iyi araba yapıldı denemez. yüz senedir araba üreten, hatta yüz yıldan eski firmalarla aynı fiyatı arabana koyacaksan eğer, tecrüben de olacak... eğer vw başkanının arabayı incelerken yaptığı yorumları hasbelkader videoya çekip ( belkği de mahsus yaptılar, kim bilir) bunu bir reklam kampanyasına çevirmemiş olsalardı bu kadar isimleri duyulur muydu?
    50 liraya mondeo satıyorlar, gidip onu alırım. hyundai/kia asla ve kat'a bir ford, fiat, renault olacak durumda değilller. belki 15 sene sonra.....

gökhan gokan
    rohan4421 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 81

bence bikaç keskin hat bravoya kazandırılmalı ve bu sekmentte fiat saf dışı kalmamalı. yani en iyi motor en yüksek tork suanda bravoda ama hala çizgilerde atılım yapamıo hayret bi olay
    Driven by the future

Serhat Karadağ
    srkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 120

Concept plus ( cam tavan, cruise control, yağmur sensörü, kararan dikiz aynası vs.). 56000tl. Herkesin görüşlerine sonsuz saygı duyuyorum, bizim aracımızada fiata binilmez diye laf atan çok oluyor ancak içine bindikten sonra fikirlerini değiştiren çok arkadaşım oldu. Eski ceed e binmiştim , yenisinin bu kadar farklı olacağını düşünmemiştim, c segmenti araçları inceliyorum bu ara puntonun yanına 2. Bir araç almayı düşünüyorum astra , ceed, giullietta kullandım, fırsat buldukça golf, leon, c4 te kullanacağım sonunda bir yere bağlıyacağız bakalım

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı ametist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence hem hyundai hem de kia fazla fiyatlı, o marka araç altın kaplı olsa o para etmez... öyle yumaşak plastikle, anahtarsız çalışmayla vs. iyi araba yapıldı denemez. yüz senedir araba üreten, hatta yüz yıldan eski firmalarla aynı fiyatı arabana koyacaksan eğer, tecrüben de olacak... eğer vw başkanının arabayı incelerken yaptığı yorumları hasbelkader videoya çekip ( belkği de mahsus yaptılar, kim bilir) bunu bir reklam kampanyasına çevirmemiş olsalardı bu kadar isimleri duyulur muydu?
    50 liraya mondeo satıyorlar, gidip onu alırım. hyundai/kia asla ve kat'a bir ford, fiat, renault olacak durumda değilller. belki 15 sene sonra.....
    VW nin bu araca tekabül eden aracı Golf tdi highline dsg(otamatik olduğu için Ceed) fiyatı 72000+cam tavan eklediğimizde 75000 e çıkıyorki hala donanımsal eksiklikleri kalıyor bir de 105 hp lik motor handikapını unutmamak lazım.
    15000 bence büyük fark 2 araç arasında.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

ilker köse
    sehzadeamasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 77

evet kıa kendini aştı benimde hoşuma gidiyor ama puntoyu alalı daha 1 sene oldu şuan düşünmüyorum değiştirmeyi

e ko
    shellcininabisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 277

AUDİ ve VW nin tasarımcısını aldılar hem de görülmemiş rekor bir ücretle.. ondan beridir -ki kardeşim de yeni aldı CEED eski puntocu olmasına rağmen kia dışında kullanmam diyecek kadar oldu.- KİA gerçekten kendini aştı ve emin adımlarla geliyor. edit : audi tt gibi araçların yaratıcısıdır kendisi...

malesef hep burada evomu puntomuzu överim , aynı sınıf bile değiller ki ben 30 bine o 47 bine aldı olacak o kadar fark ama İLK BİNDİĞİMDE LAN ÇALIŞIYORMUŞ BU YA dememe sebep olan rolantide bile sessiz, benim gibi tuş - düğme meraklıları için direksiyonunda tam 21 tane OYUNCAK olan bir araçtır.

Yeni editler : Balıkesirde çalışıyor eşi ise izmirde her hafta gidip geliyor ortalama tüketimi 5.1 ki kardeşim diye demiyorum BASAR... gerçi geçen hafta ceza yemiş bu hafta tüketimim 4,5 lere indi diyordu. dış tasarımı, içi mükemmel. teyp - telefon uyumu ve konuşma süper. ben hep karşı tarafta olduğum için ne motor ne trafik sesi geliyor konuşurken. aynaların zaten yukarı doğru kapanması kilitleyince on numero görsellik katmış. ses sistemi yaptıracağım diye bir derdiniz muhtemelen olmayacak .. herşeyiyle süper vesselam.. ve benimde bundan sonraki arabam olacak kendisi 2014 gibi
    Konu shellcininabisi tarafından (24/04/2013 Saat 19:53 ) değiştirilmiştir.
    Hangi içki sarhoş eder hayat kadar?

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/2 İlkİlk 12