Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
65 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Biri bu VW cilginligini durdursun..

Cüneyt T
    Oz Büyücüsü Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 558

Alıntı alpbal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçeh hafta aracımı değiştirdim, grande punto mu satıp, golf aldım trendline 0 km, fiat bravo 36.6, c4 37.5, 308 39.5, eski kasa 2011 model astraya 36.65 istediler ben 0 km 2012 golfe 37.7 bin verdim.. bu araçların hepsi baz donanım 8 hava yastığı, deri direksiyon ve ites falan, ful fonk. yol bilgisayarı, abs,ebd,asr falan filannn....donanım bence çok iyii tamam kumandalı direksiyon yokk ama zaten g. puntoda da radyoları kanal olarak değiştirdiğimiz için ne yazııkki pek kullanamıyodumm...teybi değiştirip 900 tl ye RNS 315 orjinal multimedya navigasyonn taktımm şahaneee olduu... hafta sonu uzun yola gittim verdiği güven hissi zevkk harikaa...grande puntodan da zevk aldımm ama araç kendini çabuk saldıı yürüyen aksamdan gelen seslerr...süspansiyondaki gevşeme golfte bunları yaşar mıyımm bilmiyorumm ama şimdilik müthişş...1,6 102 hp devirli girilen yokuşlarda uzun yolda multijeti aratmıyor ve zaten şehir içinde bence multijettenden daha rahat kullanılıyo çünki alt devirlerde daha güçlüüü... ben şimdilik çok memnunum grande de güzel araç ama vw ayrııı...
    Tercih sizin tabi ki ama. 2011 senesinde sıfır araba alacak olsam, eski nesil enjeksiyonlu 1.6 102Ps araba alacağıma TSI almaya çalışırdım. Yani Volkswagen'da hala bu motorları satıyorsa tebrik etmek lazım adamları..

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cüneyt T
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı akca37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç jetta veya herhangi biri olmasından ziyade, 19x km hız üsünde gider iken bu aracı şu veya bu şekilde geçebilecek araç benim 1.3 lük aracıma göre, ki dizel ve 6 ileri olmasına rağmen, bu aracımı geçecek araç eminim ki 1.4 lük TSI den başkası olamaz, iddia edebilecek kadar konuşuyorum 1.2 105 lik tsi uzun yolda benimle baş edemez diye düşünüyorum
    1.2 105PS tsi olanlar, hemen hemen 1.6 90Ps sefi olanlarla aynı gücü üretiyor aşağı yukarı. (Kendi gözlemim, alıntı değildir.)

alp bal
    alpbal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 67

Alıntı Luc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tercih sizin tabi ki ama. 2011 senesinde sıfır araba alacak olsam, eski nesil enjeksiyonlu 1.6 102Ps araba alacağıma TSI almaya çalışırdım. Yani Volkswagen'da hala bu motorları satıyorsa tebrik etmek lazım adamları..
    kullandınmı bilmiyorum ama 102 bg hisleri yolda gidişi çok iyi daha önce multijet ve 1,6 vectra kullanan biri olarak çok memnun kaldım..tüketim olarakta sakin kullanımda hiç fena değil..eski meski adamlar demekk ki o zamnlar yapmışlar hala satıyolar... bu konun dışında bence 36,5 bin bravonun 1,4 90 bg 'iydi yanılmıyosamm çok fazlaa vw hesaplı sayılırrrr..

Cüneyt T
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

kullandınmı bilmiyorum ama 102 bg hisleri yolda gidişi çok iyi daha önce multijet ve 1,6 vectra kullanan biri olarak çok memnun kaldım..tüketim olarakta sakin kullanımda hiç fena değil..eski meski adamlar demekk ki o zamnlar yapmışlar hala satıyolar... bu konun dışında bence 36,5 bin bravonun 1,4 90 bg 'iydi yanılmıyosamm çok fazlaa vw hesaplı sayılırrrr..
    5. nesil olanın hem 102ps olanını hemde 115ps olanını, yeninin ise 122ps tsi olanını kullandım. Konfor aynı, performnas farklı. Yanlış anlamayın tercih sizin tabi ki. Ben VW için söyledim, bu motorlar yerine artık 1.2 105ps olanları üretiyorlar. (audi 2011'de tamamen geçiş yaptı a3'lerde)

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Dostum sende allah aşkına dizel ve benzinli motoru karşılaştırdığınız yetmezmiş gibi taş devrinden kalma 8V Pancar motoru gelip bize övüyorsun burada.
    Şehir içinde 10 - 11 lt yakıt tüketip gitmemesinide saymayalım bile istersen.

Geçen gün gittim 1.6 TDI Comfortline Golf bakmak için bayiye. Oradaki suratsız kız elimizden araç yok Ocak' tan öncede gelmez fiyatta sabitleyemiyoruz diyor.
    Şimdi ben C sınıfı bu arabaya 58.000 TL verip birde üstüne 1 lira indirim almadan 4-5 ay beklersem yatamam. Üstünede Doğuş' un kendini birşey zanneden satış elemanlarının suratınımı çekeyim?

Hadi oradan

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Araç jetta veya herhangi biri olmasından ziyade, 19x km hız üsünde gider iken bu aracı şu veya bu şekilde geçebilecek araç benim 1.3 lük aracıma göre, ki dizel ve 6 ileri olmasına rağmen, bu aracımı geçecek araç eminim ki 1.4 lük TSI den başkası olamaz, iddia edebilecek kadar konuşuyorum 1.2 105 lik tsi uzun yolda benimle baş edemez diye düşünüyorum
    emin ol eder jettada nasıl bilmiyorum ama a3te çok iyi gidiyor.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

kaliteli araba ya ondan (!) şaka bir yana hiç işim olmaz şişirilmiş vw ile....scirocco hariç... o ise sadece tasarım ve tsi motordan kurtarıyor...tabii 1.6 thp 200 hp manuel bir rcz de scirocco ya tercihim...
    Keyif BMW'Dir...

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Konu

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emin ol eder jettada nasıl bilmiyorum ama a3te çok iyi gidiyor.
    Ozancım, abicim Audi den bahsediyorsun, vw ile audiyi bir tutma hem audinin kullandığı teknoloji yani motor TFSI değil mi hadi kaçtım

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

fiestaya 40 bin istenilen biryerde aslında biraz da normal gibi..wv gerçekten özellik bakımından çok cimri bir marka..almayı düşüneceğim son markalardan..

soner sen
    whitegold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34JYB70
    Edilen teşekkür: 540

ya dahada ılgıncını soylıyım eskısehırden eserın 30 km hızla yaptıgı kazada onu paramparca olan bır arac aynı zamanda kuzenımın eczanenın onunde clıo ya ıkı kapıdan vurup cılıoda hıcbırsey yokken vw pert olması

Halil Safyürek
    GalataSaray learner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    48 GS 995
    Edilen teşekkür: 61

5-6 ay önce arkadaşım aldı golf comfort dizel 52ye. şimdi 57 olmuş artıştan dolayı. hatta başka bir arkadaşımda aralık ayına highline otomatik dizel yazıldı 65e. hayretle bakakaldım. neyse arabayı baya kullandım. evet fark var bunlarda az ses alması ve alt düzenden az ses gelmesi tek artısı bunlar başkada yok bence. bben puntoma biraz izalosyon ve alt düzeni değiştirsem aynı sonucu elde ederim. bence boş bir arabaya o kadar para vermek gereksiz.

işte tercih meselesi güle güle kazasız kullansınlar...
    8 GS 995

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Ozancım, abicim Audi den bahsediyorsun, vw ile audiyi bir tutma hem audinin kullandığı teknoloji yani motor TFSI değil mi hadi kaçtım
    motor şanzuman aynı abi seat tada var skoda dada
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

yalnıs düşünüyorsunuzhatta cok cok yalnıs dusunuyorsunuz.audının tfsı motorunun tanında 1.2 lerı tsı dır...dızel evo 6 vıtes demıssınız dızel araclar yuksek devır cevıremez benzınlıye gore. ayrıca 1.2 tsı da 6 vıtestır bıde yuksek devırde cok daha ataktır evo ya göre.... bu arada dızellerıyle rahat kapısırsınız......
    Konu uzuncocuk tarafından (03/10/2011 Saat 20:35 ) değiştirilmiştir.
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

alp bal
    alpbal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 67

Alıntı demon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum sende allah aşkına dizel ve benzinli motoru karşılaştırdığınız yetmezmiş gibi taş devrinden kalma 8V Pancar motoru gelip bize övüyorsun burada.
    Şehir içinde 10 - 11 lt yakıt tüketip gitmemesinide saymayalım bile istersen.

Geçen gün gittim 1.6 TDI Comfortline Golf bakmak için bayiye. Oradaki suratsız kız elimizden araç yok Ocak' tan öncede gelmez fiyatta sabitleyemiyoruz diyor.
    Şimdi ben C sınıfı bu arabaya 58.000 TL verip birde üstüne 1 lira indirim almadan 4-5 ay beklersem yatamam. Üstünede Doğuş' un kendini birşey zanneden satış elemanlarının suratınımı çekeyim?

Hadi oradan
    etimesgut doğuş çok iyi tavsiye edrim herkeze hem çok ilgliler kapora almadan 1 günlüğüne gümrükteki aracı bağladılar 1100 tl indiim yaptılar...personelde çok iyiyd her markada kötü personele sahip galeriler servisler olabiliyooo...beyaz 1,6 golf için gittim 1 hafta sonra araç geldii şansmı bilmemm
    Konu alpbal tarafından (03/10/2011 Saat 21:04 ) değiştirilmiştir.

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Bazıları sırf amblem hastası. Çok para arkadaşlar gerçekten çok para.

M. Talha YÜCE
    Çiçeği Burnunda GP'ci Dj Locness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 TLH 77
    Edilen teşekkür: 84

Alıntı eexelanss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Utkucum türkiyede wv aşığı çok. Alman arabası olsun gerisi önemli değil diyen birsürü insan var. Aşık adamın gözü kördür ne fiyat görür nede başka birşey. O yüzden bu paraların istenmesi çok normal.
    oguzhan abi bende almancıyım (tabiri caizse) hatta OPELciyim. ama gidipte bana 58 binlik araca 61 diyen adamın ....... yani bide aylarca beklicem yok artık

E. E.
    Metali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 6

Herkes birgün vw sahibi olacak...

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Biz Alman Seviyoruz Diyorlar Sonra Servise Bir Giriyorlar Faturayı Görünce Almanların Sövmedikleri Akrabaları Kalmıyor Bu Nasıl Sevgiyse Artık
    "Ulaşılmaz Olduğumuz Söylentisi Doğru Değil.Sadece Çocukların Ulaşamayacağı Yere Koyduk Kendimizi..."

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cihan kesen
    speedy_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022
    Edilen teşekkür: 179

1,2 tsi kullnmıştım baya seri belli olmaz ama teknik verilere görede multijetten iyi gözüküyo 0-100 10,5 son hız 195 ti galiba
    95 lik multijette 0-100 11,5 son hız 175 ti galiba

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı Metali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes birgün vw sahibi olacak...
    Nasıl olacak?

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon