Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
60 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Kara Böceğim Fiesta'm :)

V.Seyhun Akar
    seysey37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850
    Edilen teşekkür: 219

Alıntı askin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzelmiş gerçekten.. ancak puntonuzu satıp fiesta almak çok da mantıklı değil bence...
    teşekkürler punto fiestaya göre daha narin bir araçtı..puntomuda seviyordum fakat bu araç daha dolu bir araç ondan tercih ettim

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel araç vesselam benimde hedefimde var ama şu sıralar fiyatları baya uçtu..
    aynen öyle sıfır fiyatını sordum 41-42 lerde

Alıntı FoGGy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden şu ford güzel jantlarını full donanımlara takmıyor anlamıyorum. Collectionların jantları bir efsane. Bu jantları hiç sevmiyorum Ama fiesta güzel duran bir araç. Jantını sevmesemde Hayırlı olseveun...
    sırf bu jantlar için aldım bu aracı 45 yanak olduğundan biraz sıkıntılı oluyo ama görüntü bakımından değiyor

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah... guzel arac... nazar degmesin....
    puntoya gore biraz kucuk araba...
    teşekkürler evet özellikle arka kısmı küçük ön tarafta pek fark yok açıkcası..

Alıntı 1ocak2011 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın 68PS olanmıdır bu?
    teşekkür ederimm..evet malesef 68 lik

Alıntı cute.poison Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun çok güzel araç çok beğeniyorum zaten yeni fiestaları...Kazasız belasız kullanın...Plaka 37 hee o da bi ayrı güzel
    aynen öyle toprağım stickerlı puntolardan selamları bekliyorum kastamonuda

Alıntı skystar37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel araç güle güle kullanın puntodan sonraki izlenimlerinizi de aslında paylaşırsanız herkes için faydalı olur zira ikiside aynı segment aracı olsada iç hacım motor yol tutuş donaım olarak bir sürü farklılıkları var. Puntoya göre iyi yanları kötü yanları eksik olan fazla olan kısımları kullanım kolaylıkları vs.vs.vs.
    tabiki yaparım kıyaslamasını..grande puntoya göre tabi
    öncelikle süspansiyon bakımından çok farklı bir araç sanki süzülüyor ilk dikkatimi çeken bu oldu puntoda bu yoktu..
    motor bakımından dizel punto daha seri fiestama göre bizzat kullanıp gördüm..
    yol tutuş konusunda pek bir fark yok 45 yanaklı olduğundan biraz yol tutuştan ödün veriyor yalnız
    malzeme kalitesi olarakta grande den üstün bir araç özellikle içerde kullanılan renklerden dolayı..benimki siyah içi bordo mesela
    birde evo kullanıp kıyaslamak daha doğru olur tabi bunları

Alıntı VICEROY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Punto ile motor özelliklerini kıyasladığımızda 1400cc ile 4000 devirde 68 hp 1750/160 tork üretmesi puntonun 1300cc 75 ve 90 hp versiyonlarının her ikisinide altında kaldığı bilinen bir gerçek. Tasarımı harika bunu Red Dot tasarım ödülü ile taçlandırdı zaten. Benim merak ettiğim sürüş keyfinde bu dezavantaj kendisini hissettiriyormu?
    kesinlikle hissettiriyor..geçenlerde grande punto dizel kiralık araç geldi benim fiesta dan biriyle kapıştık ve malesef yedim fiestayı puntoyla
    biraz ağır kalıyor heleki 16lık jantlarla chip yapmayı düşünüyorum o yüzden

---

herkes teşekkür ederim arkadaşlar güzel dilekleriniz için daha güzeli sizlerin olur inşallah..

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

GP ile beraber tasarımını en çok beğendiğim araç Fiesta,
    Hayırlı olsun, kazasız sürüşler...

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

V.Seyhun Akar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850

buarada punto evo ebatları: 4065/1687/1490
    fiesta ebatları: 3950/1722/1481

pek bi fark yok ama dediğim gibi arka taraf fiesta da daha dar buna %100 katılıyorum

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

ne diyim maşallah .
    TSİ Jetta.

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Seyhun hemşom benim araç sticker li ancak sticker benim ön camda , yalnız yolda yan yana gelirsek 095 plakayı görürsen bulaşma derim !!! Geçen bir tane Hyundai Getz arkadaşım peşime düştüğünü farkettim, mahsus yolumu değiştirip ters istikamete ışıklarda durdum döndüm baktım peşimden geliyo , oyun istiyo, kedi fare misali epeyce bi plakamı okudu, sonra durdu sordu bu kaç hp diye bende mahsus 75 deyiverdim , çok şaşırdı ve deliye döndü sonra bi daha ışıklarda hadi dedim diğer ışıklara varınca söledim , uykuları kaçar diye üstad dedim plakamdan da anlaşılacağı üzere bu 95 lik bu normal bi araç değil ve senin araç 1.5 dizel 110 hp ancak bu benimki 1.3 95 hp ve triptronik haberin olsun dedim yol verdim sticker li stickersız tüm forum üyelerini bekliyorum merhb demeye bayram sonrası büyük birbuluşma planlıyoruz konu açarım haberiniz olsun hatta arkadaşlar beni arkadaş olarak ekleyin ki güncel kalalım , aracının eksi yönleri olmasına karşın beğendiğim araçlardan biri tasarımı güzel, ancak ben uzun boyluyum içi çok dar ve fazla atak değil , yüksek hp lisine ilk bindiğimde beğenmiştim ataklığını...545 olan mavi harika

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

maaşallah güzel araç...
    Keyif BMW'Dir...

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

V.Seyhun Akar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850

Alıntı akca37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seyhun hemşom benim araç sticker li ancak sticker benim ön camda , yalnız yolda yan yana gelirsek 095 plakayı görürsen bulaşma derim !!! Geçen bir tane Hyundai Getz arkadaşım peşime düştüğünü farkettim, mahsus yolumu değiştirip ters istikamete ışıklarda durdum döndüm baktım peşimden geliyo , oyun istiyo, kedi fare misali epeyce bi plakamı okudu, sonra durdu sordu bu kaç hp diye bende mahsus 75 deyiverdim , çok şaşırdı ve deliye döndü sonra bi daha ışıklarda hadi dedim diğer ışıklara varınca söledim , uykuları kaçar diye üstad dedim plakamdan da anlaşılacağı üzere bu 95 lik bu normal bi araç değil ve senin araç 1.5 dizel 110 hp ancak bu benimki 1.3 95 hp ve triptronik haberin olsun dedim yol verdim sticker li stickersız tüm forum üyelerini bekliyorum merhb demeye bayram sonrası büyük birbuluşma planlıyoruz konu açarım haberiniz olsun hatta arkadaşlar beni arkadaş olarak ekleyin ki güncel kalalım , aracının eksi yönleri olmasına karşın beğendiğim araçlardan biri tasarımı güzel, ancak ben uzun boyluyum içi çok dar ve fazla atak değil , yüksek hp lisine ilk bindiğimde beğenmiştim ataklığını...545 olan mavi harika
    68lik nereee 95lik nere bulaşırmıyım hiç trafikte belki de lastiklerim çok kötü onda da kayıyor baya..şimdilik gösteriş amaçlı biniyorum
    chip ve lastik değişiminden sonra ziyaret ederim seni
    çok istedim 1.6 dizelini bulup chip attırmakta bulamadım onu..belki ilerde takasa girerim bulursam 1.6lık dizel fiestayla..
    gördüm seni bi kaç kerede arabada değildim ondan selam veremedim..
    buluşmada da burda olursa inş gelirim tabi..

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı seysey37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buarada punto evo ebatları: 4065/1687/1490
    fiesta ebatları: 3950/1722/1481

pek bi fark yok ama dediğim gibi arka taraf fiesta da daha dar buna %100 katılıyorum
    Haklısın Seyhun, Fiesta dıştan Puntoya göre daha geniş ama arka tarafta ben de oturdum Puntoya göre daha dar iç mekana sahip...

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Feyyaz Yavuz
    FeyyazYavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GKA 10
    Edilen teşekkür: 218

Alıntı akca37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyide getz 1.5 110 beygir 220 nm tork 95 lik punto nasıl oluyoda getz'e plakasını okutuyoki?

Erol Bulut
    darkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 12

maşallah 68 hp ama 190 yapıyomuş heralde denedinizmi son hızını?

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

V.Seyhun Akar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850

Alıntı darkman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah 68 hp ama 190 yapıyomuş heralde denedinizmi son hızını?
    evet deneme fırsatım oldu çeşme otobanında 190-195 i gördüm hafif yokuş aşağı..düzlükte 175-180 gidiyor..

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Güzel araç.Kazasız belasız.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

V.Seyhun Akar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850

Alıntı krm1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel araç.Kazasız belasız.
    teşekkür ederimm

V.Seyhun Akar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850

eveeett destek zamanı arkadaşlar aracım facebook meguiars te yarışmada

Meguiar's Türkiye'nin Fotoğrafları - Haftanın Aracı 8 / 15 Eylül | Facebook

like ları görelim

aşkın oğuz
    askin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777
    Edilen teşekkür: 63

teşekkürler punto fiestaya göre daha narin bir araçtı..puntomuda seviyordum fakat bu araç daha dolu bir araç ondan tercih ettim

aynen öyle sıfır fiyatını sordum 41-42 lerde

sırf bu jantlar için aldım bu aracı 45 yanak olduğundan biraz sıkıntılı oluyo ama görüntü bakımından değiyor

teşekkürler evet özellikle arka kısmı küçük ön tarafta pek fark yok açıkcası..

teşekkür ederimm..evet malesef 68 lik

aynen öyle toprağım stickerlı puntolardan selamları bekliyorum kastamonuda

tabiki yaparım kıyaslamasını..grande puntoya göre tabi
    öncelikle süspansiyon bakımından çok farklı bir araç sanki süzülüyor ilk dikkatimi çeken bu oldu puntoda bu yoktu..
    motor bakımından dizel punto daha seri fiestama göre bizzat kullanıp gördüm..
    yol tutuş konusunda pek bir fark yok 45 yanaklı olduğundan biraz yol tutuştan ödün veriyor yalnız
    malzeme kalitesi olarakta grande den üstün bir araç özellikle içerde kullanılan renklerden dolayı..benimki siyah içi bordo mesela
    birde evo kullanıp kıyaslamak daha doğru olur tabi bunları

kesinlikle hissettiriyor..geçenlerde grande punto dizel kiralık araç geldi benim fiesta dan biriyle kapıştık ve malesef yedim fiestayı puntoyla
    biraz ağır kalıyor heleki 16lık jantlarla chip yapmayı düşünüyorum o yüzden

---

herkes teşekkür ederim arkadaşlar güzel dilekleriniz için daha güzeli sizlerin olur inşallah..
    o kadar fiyat farkı için değer mi ? bence değmez.. onunyerine focus bakardım biraz daha kasarak, ama tabi tercih meselesi sonuçta.. tekrardan hayırlı olsun.. Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin..

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ali Türkmen
    onn.off - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 774

punto evo yu almadan önce aklımda tek ford fiesta vardı ön taraf tasarımı harika fakat
    arka taraf hayal kırıklığı iç kısmı kızmayın bana konsol çakma çin teyplerine benziyor hele o kapıdaki cam açma tuşları çok manasız bir yerde söför camı açmak için sol elini kullanır
    fakat tuşlar o kadar geride ki sağ elimle açmak zorunda kaldım koltuk döşemeleri sanki evde yapılmış ince ve kalitesiz bana kızmayın gidin yakından inceleyin ford arabasını çok severim özellikle fiestayı ama yeni fiesta berbat alana milyon kere hayırlı olsun keşke daha konforlu tasarlansaydı
    punto evolution

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

V.Seyhun Akar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850

Alıntı askin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kadar fiyat farkı için değer mi ? bence değmez.. onunyerine focus bakardım biraz daha kasarak, ama tabi tercih meselesi sonuçta.. tekrardan hayırlı olsun.. Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin..
    grande den sonra değdi bence..hem yıl olarak hem donanım olarak hemde şahsen beğendim bir araç olduğu için tercih ettim..
    en azından alman malı..italyanın narinliğinden çok yoruldum çünkü..
    focus konusunda ise üretim kalktığı için değeri çok inicekti..bu aracı 33 e aldım,öldüm desem 32 ye satarım..bi focus kasa değiştikten sonra aldım rakama satmam çok zor..

Alıntı onn.off Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    punto evo yu almadan önce aklımda tek ford fiesta vardı ön taraf tasarımı harika fakat
    arka taraf hayal kırıklığı iç kısmı kızmayın bana konsol çakma çin teyplerine benziyor hele o kapıdaki cam açma tuşları çok manasız bir yerde söför camı açmak için sol elini kullanır
    fakat tuşlar o kadar geride ki sağ elimle açmak zorunda kaldım koltuk döşemeleri sanki evde yapılmış ince ve kalitesiz bana kızmayın gidin yakından inceleyin ford arabasını çok severim özellikle fiestayı ama yeni fiesta berbat alana milyon kere hayırlı olsun keşke daha konforlu tasarlansaydı
    sende naptın kardeşim ya dfm falan aldım sandım yani.. bence tasarım olarak ön arka gayet güzel bunda kesinlikle karşı çıkarım..
    teyp konusunda tipine katılıyorum ama inanılmaz bir ses kalitesi var..
    döşemelere gelince onda da yanılıyorsun..aldığım arkadaş üstüne deri kaplatmıştı onları söktüm ben..
    ayrıca yukarda da dediğim gibi sonuçta alman arabası herzaman sağlam ve dayanıklıdır..
    bu 45 yanak lastikler punto evoda olsa geçtim grandeyi 1 haftada ön takım dağılır gider bu yollarda..
    yinede teşekkür ederim..

ali Türkmen
    onn.off - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 774

grande den sonra değdi bence..hem yıl olarak hem donanım olarak hemde şahsen beğendim bir araç olduğu için tercih ettim..
    focus konusunda ise üretim kalktığı için değeri çok inicekti..bu aracı 33 e aldım,öldüm desem 32 ye satarım..bi focus kasa değiştikten sonra aldım rakama satmam çok zor..

sende naptın kardeşim ya dfm falan aldım sandım yani.. bence tasarım olarak ön arka gayet güzel bunda kesinlikle karşı çıkarım..
    döşemelere gelince onda da yanılıyorsun..aldığım arkadaş üstüne deri kaplatmıştı onları söktüm ben..
    ayrıca yukarda da dediğim gibi sonuçta alman arabası herzaman sağlam ve dayanıklıdır..
    bu 45 yanak lastikler punto evoda olsa geçtim grandeyi 1 haftada ön takım dağılır gider bu yollarda..
    yinede teşekkür ederim..
    Sakın kızma bana bu benim kişisel görüşü sana milyonlarca kez hayırlı olsun allah mutlu kazasız kullanmayı nasip etsin
    punto evolution

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

V.Seyhun Akar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850

kızmadım canım sadece yalnış düşünüyosun ondan açıklama yaptım

aşkın oğuz
    askin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777
    Edilen teşekkür: 63

yinede teşekkür ederim..
    ben sıfır aldın sanmıştım. kusura bakma.. ikinci el yazdığını görmemişim. tekrar hayırlı olsun...

31. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon