Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
41 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Dacia Sandero Stepway hakkındaki yorumlarınız!

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı *USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa Bey paylaştığınız videoyu izledim.Diğer videolara bakarken bazılarında Dacia diye geçmiyor. Arabada RENAULT amblemi var. Bu araba Türkiyede reno amblemiyle çıksa sanırım daha pahalı olurdu.Aşağıdaki videolarda reno amblemli

YouTube - Renault Sandero Stepway.mp4

https://www.youtube.com/watch?v=I9z_...eature=related
    Konu ibrahim06 tarafından (04/03/2011 Saat 22:31 ) değiştirilmiştir.

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

bazı ülkelerde renault amblemi var altında küçücük dacia yazıyor bizim ülkemizde ise tam tersi...

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa Bey paylaştığınız videoyu izledim.Diğer videolara bakarken bazılarında Dacia diye geçmiyor. Arabada RENAULT amblemi var. Bu araba Türkiyede reno amblemiyle çıksa sanırım daha pahalı olurdu.Aşağıdaki videolarda reno amblemli

YouTube - Renault Sandero Stepway.mp4

YouTube - Renault STEPWAY PERFORMANCE
    2012 de ülkemizde Renault logosu ile satılacak diye duyumlar aldık,araç zaten büyük oranda Renault malzemesi ile üretiliyor...

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Şuan b-c segmenti dizel bir araç için ödenecek miktar 35000TL-40000TL bulmakta, hatta geçebilmekte bile.Hal böyleyken Sandero ya (Bir de stepway ) 28000TL rahatlıkla verilir bence.Zaten neredeyse her yeri Renault.Sadece iç ve dış tasarım mütevazi,

Ben açıkçası sıfır araç fiyatlarını gördükten sonra Dacia nın tüm modellerini (Logan, Sandero, Duster) herkese tavsiye ederim

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok

iki hafta önce eniştem şirkete 4 adet i20 aldı 1.4 dizel 90 hp altı ileri araç gerçekten çok güzel arka frenler de disk olması beni çok şaşırttı çünkü baz versiyonuydu ve fiyatı 29000 bu araç yerine tercih edilebilir bence...

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Arkadaşlar doğru konuşmak gerekirse Dacia Sandero stepway ile kendini gayet aştı... İlk çıktığında çorluya gelen test aracını kullandım inmek istemedim... Yerden yüksek rahat kalıbına göre de atak gayet hoş bir araç... Ve arkadaşımda var bazen bende kullanıyorum aracı tamam puntolarımız kadar olmasada gayet güzel araç... Bu fiyatada gerçekten alınıp kullanılabilecek bir araç... Jip havası var hatchback bir araç havası var farklı bir havası var yani kısaca... Ama tek problem olabilecek yönü bence 2nci elde satarken bayaa zarara uğruyabileceği... Yukarda arkadaşım arkadaşının aracının döküldüğünden bahsetmiş kullanıcıdan kullanıcıya fark gösterir her araç... İbrahim hocam bu fiyatlarda alınıp kullanılabilecek gayet havalı bir araç... Şimdiden hayırlı olsun diyelim... Artı benim fikrimi soracak olursan ibrahim hocam platin rengini yada kırmızısını alın derim çok gösterişliler... Fümesi biraz boğuyor gibi geliyor bana...

9. Bu mesajı için 2 kişi WiSTaRiA'ye teşekkür etti:

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir-1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 66

şekilli güzek süsülü dizel ise az yakıyor denedim gördüm bir depo 183tl doldu ve karma 1250km yol yaptı fakat en küçük bir rampada bile çok zorlanıyor anliyacağınız ankara kibi tepeli bir şehir için değil ama düz şehir ve uzun yol arabası yolu alınca rahat gidiyor şimdilik bu kadar...

Fatih AKBIYIK
    TORnADO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 156

Sandero gayet iyi ve ekonomik bir arabadır,Renault'un malıdır ve 9 ayda da dökülecek arabayı Renault yapmaz,o fiyata gayet iyi bir arab bence de.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Zaten sorunlu problemli aracın arkasında Renault gibi bir firma durmaz...

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

Sıfır araba alacak olsam kesinlikle düşünürdüm. Bence çok süper bir araba bu fiyata alınabilecekler içinde düşünürsek. Keşke biraz daha para eklenebilse de Duster alınabilse diyorum. Duster'a bindim çok çok güzeldi. Lakin, anlayamadığım şey, puntonun ufaklığından şikayet edilip neden yine hatchback bir arabaya yöneliyorsunuz? Neden dizel linea alıp keyfinize bakmıyorsunuz???
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı pilotender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıfır araba alacak olsam kesinlikle düşünürdüm. Bence çok süper bir araba bu fiyata alınabilecekler içinde düşünürsek. Keşke biraz daha para eklenebilse de Duster alınabilse diyorum. Duster'a bindim çok çok güzeldi. Lakin, anlayamadığım şey, puntonun ufaklığından şikayet edilip neden yine hatchback bir arabaya yöneliyorsunuz? Neden dizel linea alıp keyfinize bakmıyorsunuz???
    Dediğinizi düşünmedi değiliz şu dizel linea kampanyasında. Eniştemin yazları köye gitmesi ,Stepwayin altının yüksek olması vesaire kendisini bu arabaya biraz daha yaklaştırdı.

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

Benim nasıl aklıma gelmedi size kendi arabamdan almanızı önermek acaba? Abi Fiorino da iyi bir tercih olabilir sizin için madem ki köy yolları söz konusu, madem ki geniş hacim söz konusu kriterleriniz arasında. Bunlara ilave olarak, Fiorino zaten dizel. Valla Niksar/Tokat'ta kullanıyorum. Civar köylere de çok gittim gezmeye, pikniğe vs. Alt takımları filan çok sağlam. Arabanın altı yüksek. Yakıtı düşük. Donanımı gayet yeterli. Benim de zaten Fiorino almamdaki en büyük sebep GP'nin benim bagaj ihtiyacımı karşılamamasıydı. Her şeyiyle o kadar memnunum ki Fiorino'dan anlatamam.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

19. Bu mesajı için 2 kişi pilotender'ye teşekkür etti:

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

ne alırım ne binerim arabanın euro capta testi bile yok...

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Yani bu arabayı alacağınıza Fiorino, Doblo v.s birşey alsın.

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

bır fıorıno emotıon kullanıcısı olarak kesınlıkle onerırım sıze fıorınoyu. yarın ev tasıyacam ve ıkı haftadırda ufak tefek esyaları tasıyorum buyuk esyalar harıcınde ne varsa tasıdım camasır makınası dahıl... koltukları yatırınca cok genıs ıc hacım oluyor. altı yuksek daga tasa cık farketmıyor. 7 lıtre cıvarı bır sehır ıcı tuketım soz konusu 170 km hıza kadar rahat cıkıyor. mutlujet motordan bahsetmeme gerek yok zaten... ve bence en onemlı fonksıyonu duruşu... her baktıgımda dahada sevıyorum aracı. su an 29000 tl cıvarına,4 hy abs elektrıklı ayna karartılmıs arka camlar prk sensoru mp3 player 4 hoparlor 2 tveeter, dıreksıyondan kumandalı muzık sıstemı sıs farı, 16 ınc alumınyum alasımlı cant, genıs bagaj hacmı daha ne dıyeyyım... karar sızın
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Dış görünüşü güzel.. yakıt ta az yakıyorsa alın bence de... ikinci elde alan mutlaka bulunur..

Serhat Serhat
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bır fıorıno emotıon kullanıcısı olarak kesınlıkle onerırım sıze fıorınoyu. yarın ev tasıyacam ve ıkı haftadırda ufak tefek esyaları tasıyorum buyuk esyalar harıcınde ne varsa tasıdım camasır makınası dahıl... koltukları yatırınca cok genıs ıc hacım oluyor. altı yuksek daga tasa cık farketmıyor. 7 lıtre cıvarı bır sehır ıcı tuketım soz konusu 170 km hıza kadar rahat cıkıyor. mutlujet motordan bahsetmeme gerek yok zaten... ve bence en onemlı fonksıyonu duruşu... her baktıgımda dahada sevıyorum aracı. su an 29000 tl cıvarına,4 hy abs elektrıklı ayna karartılmıs arka camlar prk sensoru mp3 player 4 hoparlor 2 tveeter, dıreksıyondan kumandalı muzık sıstemı sıs farı, 16 ınc alumınyum alasımlı cant, genıs bagaj hacmı daha ne dıyeyyım... karar sızın

turuncusu oldu mu tadından yenmez valla

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

ben GP yi alırkende niye alıyon git başka araba al diyen çok olud. ikinci elde satılmaz dediler.. ama alıcı çıktı. sanderonunda alıcısı çıkacaktır.

Serhat Serhat
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben GP yi alırkende niye alıyon git başka araba al diyen çok olud. ikinci elde satılmaz dediler.. ama alıcı çıktı. sanderonunda alıcısı çıkacaktır.

sandero için demiyorum ama 6 milyara solenza satamayanlar var maalesef...

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sandero için demiyorum ama 6 milyara solenza satamayanlar var maalesef...
    Solenzoların ciddi kalite problemleri vardı zamanında.Satılamamasına inanırım ben de.

Ancak Logan ve sonrası için herhangi bir model rahatlıkla seçilebilir...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon