Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
67 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Yeni jetta 1.2 105 ps :O

Oğuz MERDAN
    byspayn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 405

güzel motor

mesut eyvaz
    mesut eyvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 34

güzel ama pahalı sanırım fabiada da bu motor seçeneği var

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

C sınıfı 1.2 TSI Highline Jetta' ya 48.000 lira vereceğime 50.000 liraya 1.6 132 PS Avensis Elegant Extra alırım. Hiç olmazsa D sınıfı arabaya binerim. Takarım güzel bir LPG sistemi keyfime bakarım. Sessizliğin, konforun, kalitenin ve sorunsuzluğun tadını sürerim. Nitekimde öyle yapacağım kısa süre içerisinde.

E. E.
    Metali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 6

doğuş oto bu motoru getirerek inanılmaz bir vergi avantajı yakalıyor 1,2 olduğu için ama bunu satış fiyatına yansıtmıyor, o yüzden bile bile kazık yemeyin derim...

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cihan kesen
    speedy_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022
    Edilen teşekkür: 179

Alıntı Metali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğuş oto bu motoru getirerek inanılmaz bir vergi avantajı yakalıyor 1,2 olduğu için ama bunu satış fiyatına yansıtmıyor, o yüzden bile bile kazık yemeyin derim...
    kesinlikle doğru

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

bora turan
    PuNtOmAnİa !! tempesty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 8308
    Edilen teşekkür: 820

Arkadaşlar bende 1,2 olduğu için tereddütteydim fakat şu ara ciddi ciddi aracımı değiştirmeyi düşündüğüm için Golf satın alma umuduyla dün Doğuş otoya gittiğimde bu aracı gördüm ve test sürüşüne çıktım araçta inanılmaz bir tork hissi var hiç önyargılı olmayın inanın gaza dokunur dokunmaz saldırıyor araç ben performansını çok beğendim , sadece 1550 devire gelip de turbo açana kadar ki kalkış zamanında 1227 kiloluk kasayı yalnızca 1,2 motor yürüttüğü için kalkışlarda biraz fazla gaz vermek gerekiyor buna da zamanla alışılır problem değil devir 1500 ü geçtiği zaman araba adeta çıldırıyor...Ben manueli kullandım çok rahattı kullanımı...

Astra veya bravo ile bu aracı kıyaslayan arkadaşlar çok yanılıyorlar , çünkü aracın kapısını açar açmaz burnunuza kalite hissi ve kokusu geliyor bir anda başka bir boyuttasınız , 7,1 lt şehir içi tüketimine ne kadar güvenilir bilmem ama bence gayet makul bir tüketim vergi olayında da yılda 250 tl gibi bir avantajı var yani kısaca dizel araca vereceğiniz fazla para kendini 5-6 yıl sonra amorti edecektir...

Benim gözüm halen Golf de aslında ama bu araca fena takıldım...Hakkımızda hayırlısı..

Unutmadan söyleyim hakkaten bu türk milletinin bu markaya karşı bir saplantısı olacakki , şu anda satın almak isteseniz ellerinde araç yok özel sipariş almıyorlar bütün siparişleri askıya almış durumdalar ve istediğiniz araç EYLÜL ayından önce gelmiyor , doğru okudunuz EYLÜL ayı !! Şu anda trafikteki araçlar ise 2010 aralık ayında sipariş verilmiş , garajda plaka takılıyor..
    Konu tempesty tarafından (16/04/2011 Saat 03:46 ) değiştirilmiştir.

Altan kkaraca
    legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 30

Alıntı zafermutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamlar motor yapmışlar torka bakın max torku verdigi devirlere bakın çok hoşuma gitti..

Fiat 500 Coupe Zagato 900 cc turbo 105 hp 155 nm tork

900 cc 2 silindir turbo motor ve 105 hp 1.2,1.4 nerde 900 cc nerde

sakin karadas
    sakinkaradas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 141

1,2 tsi jetta bizim arkadaş aldı.1,2 motora göre çok iyi performans var.ön yargılı olmamak lazım bence

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

lpg takılamıyor ama o kadar para verip sonra benzinle uğraşmayın...
    Keyif BMW'Dir...

cihan kesen
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lpg takılamıyor ama o kadar para verip sonra benzinle uğraşmayın...
    vialle firması 1,4 tsi lara lpgyi sorunsuz takmaya başladı daha doğrusu lpg deil lpi 1.2 lerine de takılır heralde
    Konu speedy_16 tarafından (16/04/2011 Saat 14:38 ) değiştirilmiştir.

A B
    Wisdom Words Kronokrator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 80

gereksiz pahalı araç. passat bile 20.000$'a satılıyor amerikada. kalkıp Türkiye'de bi alt sınıfına 50-60 bin bayılmak nedir?

cihan kesen
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022

Alıntı Kronokrator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gereksiz pahalı araç. passat bile 20.000$'a satılıyor amerikada. kalkıp Türkiye'de bi alt sınıfına 50-60 bin bayılmak nedir?
    türkiyede aracın fiyatının yarışı vergi hatta motor hacmi 2000 faln olunca %65 i faln galiba vergi almasalar amerikadan ucuz olck arabalar firma napsın

Hakan CAN
    taneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 190

Alıntı legend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiat 500 Coupe Zagato 900 cc turbo 105 hp 155 nm tork

900 cc 2 silindir turbo motor ve 105 hp 1.2,1.4 nerde 900 cc nerde

Fiat 500 Coupe Zagato konsepti snrl sayda retilecek

0,9 cc twinair turbo 105 bg- 155 nm tork.

Serhat Serhat
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok

Alıntı speedy_16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vialle firması 1,4 tsi lara lpgyi sorunsuz takmaya başladı daha doğrusu lpg deil lpi 1.2 lerine de takılır heralde
    evet bilgim var ama türkiyede daha çok yaygın değil püskürtme sıvı olarak yapılıyor sanırım. Bende scirocco için çok araştırdım ama şu an için çok da yaygın değil.
    Keyif BMW'Dir...

Altan kkaraca
    legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 30

Alıntı taneren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiat 500 Coupe Zagato konsepti snrl sayda retilecek

0,9 cc twinair turbo 105 bg- 155 nm tork.
    sınırlı sayıda üretileceğini biliyorum önemli olan seri üretim olmayacağı deil 900 cc den 105 hp alabiliyor olmak ki vw ile başlayan küçük hacim yüksek güç trendini fiatın yakalayıp geçmesi şöle bir bakarsanız vw ve fiat tan başka böle motorlar başka markalarda fazla yok renonun bir kaç tane var opel yaptı ford da var ama ford ve opel ilk başta 1.6 cc den alıyor bu güçleri ope bir tane 1.4 140 hp var mesela bmw.mersedes honda toyota peugeot citroen bunlarda şimdilik böle motorları yok ama bmw nin bu konuda çalıştığını biliyorum ki konusunuda açtım bmw 1.5 3 silindir 150 hp dizel motorları önümüzdeki günlerde sunabilir yani bu konuda fiat gerçekten atağa geçti türkiyede bir fiata beğenilmeyen gözle bakılır fiat denilince o da arabamı filan denilir bunları herkes bilir fiat bu atağı ile bunları geçmeye aşmaya çalışıyor ki bu konuda da ilerliyor motor konusunda epey yol aldı bunu her defasında da söledim yine sölüyorum bundan sonra daha çok kasa ya yönelmeli ve güvenli yol tutuş konusunda çok çalışmalıdır gp abs freni 41 metrede durdur aracı ama bosh abs fren sistemleri kullana araçlar 38 metre civarında durur böle gelişmeler görmek gerekir önceliği bundan sonra güvenliğe vermeliki daha da çok gelişsin

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

skoda yetı test surusu yaptım dsg sanzuman 1.2tsı 105 ps ... resmen roket.. lpg takılamıyor... takılan lpg var ama benzın lpg aynı anda tuketıyor ve ortalama %20 tasarruf saglarken fıyatı2500 euro ... bu motor sehır ıcı 12 lıtre cıvarı benzın yakıyor... gerısını sız dusunun bugn cok nıyetlendım yetı ye ama bu motor la asla.
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

cihan kesen
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skoda yetı test surusu yaptım dsg sanzuman 1.2tsı 105 ps ... resmen roket.. lpg takılamıyor... takılan lpg var ama benzın lpg aynı anda tuketıyor ve ortalama %20 tasarruf saglarken fıyatı2500 euro ... bu motor sehır ıcı 12 lıtre cıvarı benzın yakıyor... gerısını sız dusunun bugn cok nıyetlendım yetı ye ama bu motor la asla.
    12 litremi o ne öle ya siz biraz devirli kulnıyosunuz die öle olmasın ? bide hangi lpg sistemi o %20 tasaruf yaptıran ? hangi marka

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı legend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sınırlı sayıda üretileceğini biliyorum önemli olan seri üretim olmayacağı deil 900 cc den 105 hp alabiliyor olmak ki vw ile başlayan küçük hacim yüksek güç trendini fiatın yakalayıp geçmesi şöle bir bakarsanız vw ve fiat tan başka böle motorlar başka markalarda fazla yok renonun bir kaç tane var opel yaptı ford da var ama ford ve opel ilk başta 1.6 cc den alıyor bu güçleri ope bir tane 1.4 140 hp var mesela bmw.mersedes honda toyota peugeot citroen bunlarda şimdilik böle motorları yok ama bmw nin bu konuda çalıştığını biliyorum ki konusunuda açtım bmw 1.5 3 silindir 150 hp dizel motorları önümüzdeki günlerde sunabilir yani bu konuda fiat gerçekten atağa geçti türkiyede bir fiata beğenilmeyen gözle bakılır fiat denilince o da arabamı filan denilir bunları herkes bilir fiat bu atağı ile bunları geçmeye aşmaya çalışıyor ki bu konuda da ilerliyor motor konusunda epey yol aldı bunu her defasında da söledim yine sölüyorum bundan sonra daha çok kasa ya yönelmeli ve güvenli yol tutuş konusunda çok çalışmalıdır gp abs freni 41 metrede durdur aracı ama bosh abs fren sistemleri kullana araçlar 38 metre civarında durur böle gelişmeler görmek gerekir önceliği bundan sonra güvenliğe vermeliki daha da çok gelişsin
    Altan, Fiat Firması da Boshun Abs sistemlerini kullanmakta.Tabi versiyon ve sensörler farklı olabilir araçtan araca.Sürekli gelişiyor sistemler..

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Alıntı speedy_16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 litremi o ne öle ya siz biraz devirli kulnıyosunuz die öle olmasın ? bide hangi lpg sistemi o %20 tasaruf yaptıran ? hangi marka
    fıyatı euro yazmısım 2500 tl landırenzo...... ıkı yakıtı aynı anda kullanıyormus arac... lpg de ıse %20 tasarruf maaalesef cok kotu.
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

Serhat Serhat
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fıyatı euro yazmısım 2500 tl landırenzo...... ıkı yakıtı aynı anda kullanıyormus arac... lpg de ıse %20 tasarruf maaalesef cok kotu.

onunda çözümü bulundu prins şu an tamamen lpg kullanan tsi montajı yaptı...
    Keyif BMW'Dir...

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon