Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
58 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: izmit adapazarı buluşma fotografları

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

eyvallah arkadaşlar sızlerı mısafır ettığımız için bızlerde onur ve gurur duyduk keşke daha uzun bır süre kalabılseydık bırarada ama malum volkanın anı bır işi çıkması ve enıştemız tayfun (tıgıs) laytlığı ee ne de olsa sakaryalı yenge erken ayrılmak zorunda kaldılar ama yınede herşey güzeldı yemek yıyemeden gıttınız tek kafama takılan olay bu oldu neyse sağlık olsun zanletmeyınkı bız de bunları izmıtte aç bırakırız valla sızı körfeze dökerım haberınız olsun ) hele ufuk kardeşim sen nıye gittin hala anlamışdeğilim izmıte geleyım sökecem senın logoları hıç şansın yok
    (fox 41 ) en sağlam izmıttlı baba bu yüz karası izmıtlıler kaçtı gıttı tabı korktular bızım takımın taraftarlarından bıde stad bahçesınde 41 plaka ama senın onlara uymayıp bızımle taklıman senın gerçek bır ızmıtlı olmamanın kanıtıdır viva kardeşlığımız))
    barraquda (bu nasıl bır nıck yahu toprağım yazması çok zor ) sevgılı baba toprağım şahin senınle olmakta çok güzeldı ızmıt buluşmasına arabanı getırde senınkınede bir çhıp tunink yaptıralım sıte karşılıgında ok anladın sen onu)

onur herzamankı gıbı sakaryadakı tek gp dostum ve sıta arkadaşım senıde unutmadım ... senın yerın bır başka tabıı

arkadaşlar şaka bıyana işinizi gücünüzü bırakıp taa 54 km yol kat ederek şehrımıze gelıp bızlerı şereflendırdığınız için hepınıze sonsuz sevgı ve saygılar yolluyorum burdan en kısa sürede izmıtt buluşmasında görüşmek dıleğıyle
    Konu Misafir2 tarafından (06/05/2007 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Tebrik ederim arkadaşlar, harika bir buluşma olmuş! :You_Rock_Emoticon:

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı İbrahimKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrikler Arkadaslar...

Oturduğunuz mekanı çok begendim...Ortam çok hoş duruyor...
    ibrahım bu allahın izmıtlısı tayfun az daha ayagının altındakı tavşanı ezıyordu ne olacak adam körfez kokusundan başka bışey bılmıyorkı)
    adam bunun burda ne işi var dıye bakınıp duruyordu yere>) tavşanda tam koklayacak adamı bulmuş hanı))

Tayfun Gürkan SÜREN
    tigis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 FT 643
    Edilen teşekkür: 4

Alıntı vulas54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyvallah arkadaşlar sızlerı mısafır ettığımız için bızlerde onur ve gurur duyduk keşke daha uzun bır süre kalabılseydık bırarada ama malum volkanın anı bır işi çıkması ve enıştemız tayfun (tıgıs) laytlığı ee ne de olsa sakaryalı yenge erken ayrılmak zorunda kaldılar ama yınede herşey güzeldı yemek yıyemeden gıttınız tek kafama takılan olay bu oldu neyse sağlık olsun zanletmeyınkı bız de bunları izmıtte aç bırakırız valla sızı körfeze dökerım haberınız olsun ) hele ufuk kardeşim sen nıye gittin hala anlamışdeğilim izmıte geleyım sökecem senın logoları hıç şansın yok
    (fox 41 ) en sağlam izmıttlı baba bu yüz karası izmıtlıler kaçtı gıttı tabı korktular bızım takımın taraftarlarından bıde stad bahçesınde 41 plaka ama senın onlara uymayıp bızımle taklıman senın gerçek bır ızmıtlı olmamanın kanıtıdır viva kardeşlığımız))
    barraquda (bu nasıl bır nıck yahu toprağım yazması çok zor ) sevgılı baba toprağım şahin senınle olmakta çok güzeldı ızmıt buluşmasına arabanı getırde senınkınede bir çhıp tunink yaptıralım sıte karşılıgında ok anladın sen onu)

onur herzamankı gıbı sakaryadakı tek gp dostum ve sıta arkadaşım senıde unutmadım ... senın yerın bır başka tabıı

arkadaşlar şaka bıyana işinizi gücünüzü bırakıp taa 54 km yol kat ederek şehrımıze gelıp bızlerı şereflendırdığınız için hepınıze sonsuz sevgı ve saygılar yolluyorum burdan en kısa sürede izmıtt buluşmasında görüşmek dıleğıyle
    bende isterim chip mhip
    kardeşim en kısa zamanda izmit buluşmasını ayarlayacağız merak etme
    sizleri ağırlamak bizlere mutluluk ve onur verir kardeşim (burada konu edilen onur redline değil bilesin) anladın sen onu

Rengi
    Yok

valla onuru vermem kardeşım işinize gelırse gıdın kendınıze başka onur bulun zaten koca memlekette altı üstü bir onurumuz kalmış.
    sende anladın onu değilmi

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

ayıpsın vedat abi niye korkalımki geldik işte hemden stadın önünde buluştuk daha ne olsun

Onur Gönülkirmaz
    Reddline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 by 5955
    Edilen teşekkür: 21

valla buluşma süperdi anca siteye girebildim ve okuyabildim. İzmit tayfası süperdi üşenmeden kalktılar geldiler çok eğlendik ama bu kadar az saat bir arada olmak olmadı. en iyisi biz de sponsor bulup sağlam bir toplantı yapalım.

Tayfun Gürkan SÜREN
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 FT 643

Alıntı Reddline Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla buluşma süperdi anca siteye girebildim ve okuyabildim. İzmit tayfası süperdi üşenmeden kalktılar geldiler çok eğlendik ama bu kadar az saat bir arada olmak olmadı. en iyisi biz de sponsor bulup sağlam bir toplantı yapalım.
    körfez grubu olarak kabul edilebilir bir öneri
    fikirleri ve sponsor listesini yarın sabah özelimde görmek istiyorum beyler
    :ebebe: :ebebe:
    :zuhaha: :zuhaha:

Tayfun Gürkan SÜREN
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 FT 643

yer sakarya stadı yanı çark mesire alanı
    çay bahçeleri,küçük bir hayvanat bahçesi var
    yollarda gezen tavşanlar falan çok güzel

ufuk bakal
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361

tayfun kardeşim nereden bulacagız sponsoru

Rengi
    Yok

Alıntı Kadish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel resimler..Tebrikler.
    Resimlerin çekildiği yer neresi?.Çok güzel bir yer.
    bılen bılır adapazarı coğrafık konum olarak türkıyenın en güzelıllerınden doğanın yeşılın bol olduğu bır ıldır bulunduğumuz mekan adapazarının merkezınde ( 5-6 dönum) çark mesıre yerı kı bu buna benzer alternatıf yıne şehır merkezınde 3-5 tane daha mevcuttur. en uzak kalan karadeniz kıyılarımız Karasu ve kocaali ilçelerıyle bütünleşmış türkıyenın en uzun sahıl şerıtlerınden bırıdır ve tataıl imkanları diğerlerıne oranla çok daha ucuzdur. şehrın kuzeyınde fındık, güneyınde sebze ve meyve doğusunda papates ve soğan batı kısmındada sanayıleşme hakım dır.
    il sınırlarımızdahilinde 1 denız ve 5 adet göl mevcut orman park ve mesıre alanlarımızla tam bır yeşıl doğanın hakım olduğu bır mekandır.

-adapazarı merkez atatürk parkı
    -orman park
    -il ormanı mesıre yerı
    -çark mesıre yeri
    -poyrazlar gölü ve mesıre yeri
    - sapanca kıl çadırları otantık mesıre yeri
    -sapanca gölü ve çevresı
    -kuzuluk kaplıcaları
    -kuzuluk orman mesıre yerlerı
    -karasu-kocaali sahıl şerıdı
    - şahın tepesi
    -kırkpınar mesıre alanları
    vs vs vs vs valla saymakla bıtmez arkadaşım aklıma gelen benım şıkça gıttığım mekanlar

nasılım) bır adam memeleketını bu saate ancak bukadar över heralde
    -
    Konu Misafir2 tarafından (08/05/2007 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.

ufuk bakal
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361

Vedat Anne tarafımın bir çoğu Sakarya'da.Adapazarında ve Karasu'da akraba çok.Ve ben çok sık gelirim Adapazarı'na.Cuma günü döndüm Adapazarı'ndan İstanbul'a mesela.Ayrıca ilk üniversitemi Sakarya Üniversitesi'nde okudum.Yani yabancısı değilim ama Çark Mesire'ye gitmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki veya resim beni yanılttı Burası neresi dedim.Yaşlandım sanırım.Saydığın yerlerin de çoğuna gittim.
    Adapazarı benim sıkıldığım zaman kaçtığım, huzur bulduğum nadir yerlerden biridir.Doğası inanılmaz güzel.
    aşk olsun kadriye bukadar gelip gecersin ama bir izmite uğrayıp arkadaşlarla oturup sohbet edelim demek yok

Tayfun Gürkan SÜREN
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 FT 643

Alıntı ufuk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aşk olsun kadriye bukadar gelip gecersin ama bir izmite uğrayıp arkadaşlarla oturup sohbet edelim demek yok
    +1111111111111111111111111111111111

Tayfun Gürkan SÜREN
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 FT 643

bılen bılır adapazarı coğrafık konum olarak türkıyenın en güzelıllerınden doğanın yeşılın bol olduğu bır ıldır bulunduğumuz mekan adapazarının merkezınde ( 5-6 dönum) çark mesıre yerı kı bu buna benzer alternatıf yıne şehır merkezınde 3-5 tane daha mevcuttur. en uzak kalan karadeniz kıyılarımız Karasu ve kocaali ilçelerıyle bütünleşmış türkıyenın en uzun sahıl şerıtlerınden bırıdır ve tataıl imkanları diğerlerıne oranla çok daha ucuzdur. şehrın kuzeyınde fındık, güneyınde sebze ve meyve doğusunda papates ve soğan batı kısmındada sanayıleşme hakım dır.
    il sınırlarımızdahilinde 1 denız ve 5 adet göl mevcut orman park ve mesıre alanlarımızla tam bır yeşıl doğanın hakım olduğu bır mekandır.

-adapazarı merkez atatürk parkı
    -orman park
    -il ormanı mesıre yerı
    -çark mesıre yeri
    -poyrazlar gölü ve mesıre yeri
    - sapanca kıl çadırları otantık mesıre yeri
    -sapanca gölü ve çevresı
    -kuzuluk kaplıcaları
    -kuzuluk orman mesıre yerlerı
    -karasu-kocaali sahıl şerıdı
    - şahın tepesi
    -kırkpınar mesıre alanları
    vs vs vs vs valla saymakla bıtmez arkadaşım aklıma gelen benım şıkça gıttığım mekanlar

nasılım) bır adam memeleketını bu saate ancak bukadar över heralde
    -
    bu konuda haklısın vedat kardeşim sakaryanın harika bir tabiatı var bende çok seviyorum bu yüzden ama izmitide yabana atmamak lazım ne olsa komşuyuz bazı mekanlarımızı ortak kullanıyoruz

ufuk bakal
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361

Alıntı tigis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konuda haklısın vedat kardeşim sakaryanın harika bir tabiatı var bende çok seviyorum bu yüzden ama izmitide yabana atmamak lazım ne olsa komşuyuz bazı mekanlarımızı ortak kullanıyoruz
    örnek izmt ismet paşa stadı harika yemyeşil vedat anladın dimi:outtahere:

ufuk bakal
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361

Bakın çok utandım şimdi.ontknow: Bir dahaki gelişimde inşallah.
    canı gönulden seni aramızda görmekten onur duyarız en yakın zamanda bekleriz

Rengi
    Yok

Alıntı tigis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baba izmıt veya adapazarı bırbırınden farkı varmı??? bır doğu marmaranın 2 ayrı mahalesı değilmiyız?? izmıt olmadan adapazarı, adapazarı olmadan izmıt olmaz bencean:

Vedat Anne tarafımın bir çoğu Sakarya'da.Adapazarında ve Karasu'da akraba çok.Ve ben çok sık gelirim Adapazarı'na.Cuma günü döndüm Adapazarı'ndan İstanbul'a mesela.Ayrıca ilk üniversitemi Sakarya Üniversitesi'nde okudum.Yani yabancısı değilim ama Çark Mesire'ye gitmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki veya resim beni yanılttı Burası neresi dedim.Yaşlandım sanırım.Saydığın yerlerin de çoğuna gittim.
    Adapazarı benim sıkıldığım zaman kaçtığım, huzur bulduğum nadir yerlerden biridir.Doğası inanılmaz güzel.
    bıze uğrayıp acı bır kahvemızı içmeden burayı terketmek oldumu şımdı??? (
    Konu Linos tarafından (18/05/2007 Saat 19:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood!

Rengi
    Yok

Haklısın olmadı Bir dahaki sefere inşallah.
    mutlaka beklıyorum / beklıyoruz hem yakından tanışıma fırsatımızda olur
    vıva gp kardeşlığıı........

Tayfun Gürkan SÜREN
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 FT 643

mutlaka beklıyorum / beklıyoruz hem yakından tanışıma fırsatımızda olur
    vıva gp kardeşlığıı........
    bizde bekliyoruz kadish başımızın üstünde yerin var herzaman geliyorum de yeter
    hem biz seni adalılar gibi açta bırakmayız

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

tebrik ederim dostlarım.
    hepinizi yürekten tebrik ederim.

buşumayı organize eden ve iştirak eden tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler.
    sizlerden çok daha güzellerini de bekliyoruz.
    unutmayın.
    her zaman daha iyisi ve daha güzeli için çalışmalıyız.

tekrar sağolun.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon