Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon
104 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Taze taze Bravo fiyatları

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı gogigogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok bekletti ve hayal kırıklıgı gp dan sonra bravo çokda üst sınıf değil 10 cm geniş 30 cm uzun ama gp nin hormonlusu gibi duruyo bence gp emo bravo dyna. göre daha güzel keşke gpyi büyütselerdi
    adamlar astra tı 3 yıldır 1.3 90 hp lik mjet motorla satıyo fiat geç kalmış bi motor çıkarmış 105 hp mjt neyse 120 lik zaten gelmemiş tamamen komedi toplasan tr ye ancak 500 araç getirmişler her halde
    Mehmet Bey, zaten 30cm lik uzunluk ve 10cm lik genişlik farkı aracı bir üst segmente taşıyor rahatlıkla.Bravo sınıfının en uzun ve geniş araçlarından. D Segmentine yaklaşmış bile diyebiliriz.

Dediğiniz gibi Fiat 1.6 Multijet i piyasaya çok geç sürdü.En azından 1-2 yıl önce sürecekti.Mjtd 120bg yaklaşık 2 ay sonra geliyor Tr ye...

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

dün bir tane bravo kullandım.. az ama yinede kontağı çevirip bodrum katında biraz manevra yaptım.. kullandığım araç dinamik 105 hp diesel spor paket (jantlar hala aklımda) kırmızı test aracı.. benim bildiğim en azından bu yanlış söylemedilerse..

şunu söyleyeyim.. ibreyi golf yada leon a çevirmiştim.....

ama hepsi yalannn olduuuuuuu...... artık golf-leon yalan...

golf ve leon sözüme cevap vermeden önce gidin bravoyu görün ondan sonra cevap yazın...

önden görünüş ve farlar süper 10 üzerinden 12 puan.. genel duruş ve arka yine 10 üzerinden 12 puan..

bağaj gp den biraz daha buyük geldi bana....

torpido devir ve ve hız ibre bölümü cd-mp3 bölümü ve etrafındaki spor paketin kaplamaları ve etrafınızı saran kırmızı döşeme anlatılmaz sadece görülür..

öndeki sis lambaları, kapanıkken ve farlar açıkken direksiyon manevra tarafındaki viraj girişlerinde otomatikman yanıyor. süper bir özellik.. gören ewet ya neden düşünemedik denebilir..

ben dayanamadım mekan karanlık dedim artık bu kadar yeter ..... çünkü her geçen andan sonra GRANDE PUNTO mdan soğumaya başlamıştım.. ve kendimi uzaklarştırdım..

arkadaşlar söyleyebileceğim tek şey var gidin aracı hemen görün ve vakit kaybetmeyimmm... ve araçlarınızdan da lütfen soğumayınnnn.......
    Konu dejavu tarafından (01/03/2008 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ali kemal metin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134

aslında yazacağım çok şey vardıda ancak bu kadar.. dün gece yatakda sabaha kadar 25 bin ytl yi nasıl denk getiririm diye kırkbin türlü tilki kuyruk hesap yaptım.. bakalım nasip...

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Ali Bravonun bagajı GP nun neredeyse 2 katı (400lt)

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erdi ELKOCA
    gp46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 51

yalnız 1.4 90 hp ile 1.4 t-jet 120 nin yakıt çizelgeleri aynı o zaman herkes t-jet alır 90 hp almaz aynı yakıyo gibi göstermiş site

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı gp46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız 1.4 90 hp ile 1.4 t-jet 120 nin yakıt çizelgeleri aynı o zaman herkes t-jet alır 90 hp almaz aynı yakıyo gibi göstermiş site
    Erdi yakıt tüketimleri aynı olabilir ama arada performans ve fiyat farkı var.2500YTL lik fark hiç az değil...

mehmet koçak
    black hawk gogigogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    09 h 5779
    Edilen teşekkür: 163

emp yada sport bi gp ile active bir bravoyu kıyaslayalım bakalım ölçüleri dışında pekte memnuniyet verici değil özellikle fiyatına göre millet neden astra alıyor anlamaya başladım
    Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Bey, zaten 30cm lik uzunluk ve 10cm lik genişlik farkı aracı bir üst segmente taşıyor rahatlıkla.Bravo sınıfının en uzun ve geniş araçlarından. D Segmentine yaklaşmış bile diyebiliriz.

Dediğiniz gibi Fiat 1.6 Multijet i piyasaya çok geç sürdü.En azından 1-2 yıl önce sürecekti.Mjtd 120bg yaklaşık 2 ay sonra geliyor Tr ye...
    geri döndüm......

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı gogigogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emp yada sport bi gp ile active bir bravoyu kıyaslayalım bakalım ölçüleri dışında pekte memnuniyet verici değil özellikle fiyatına göre millet neden astra alıyor anlamaya başladım
    Active Bravo nun fiyatı da oldukça uygun ama.Millet in neden Astra aldığını ben de merak ediyorum açıkçası.İnsanlar genelde memnun değiller.Arkadaşımın Astra Cdti sinin bozulmadık yeri kalmadı motoru dışında.Şu anda mahkemelik

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

@mehmet koçak, aslında haklı gibisin.

Mesela benim GP ile Sport Bravo (dikkat çekiyorum sport versiyonu) arasında öyle kayda değer bir donanım farkı yok. (Motor konumuz dışı )

Bence donanımlı bir GP kullanıcısının Bravo diye hayallere dalmasına hiç gerek yok. Hele 3 kapılı kırmızı bir GP'nin albenisi bir Bravo'dan daha yüksek bence. Şunda çok samimiyim; Deseler ki GP Abarth geldi, Bravo'ya bakmam bile.

Ama ilk defa alacaklar için, GP'si en düşük donanımda olanlar için ve diğer markalardan müşteri kapacak olması açısından çok iyi bir alternatif bence.

TOLGA A
    tangoesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 7

Yapmayın arkadaşlar nasıl fiyatı rakiplerine göre iyi dersiniz? C segmentte makyajlanan yeni focus inanılmaz çekici ve güçlü. En çok satan Trend 1,6 115PS versiyonun fiyatı otokoçlarda pazarlıkla 31 000 YTL civarında. Bunun karşılığı alabileceğimiz bravo ise 1.4 Turbo 120PS Active fiyatı 31 900 YTL. Bence C sınıfındaki Megane, Focus, Astra ile hemen hemen aynı fiyatlara sahip bu bence satışlarını etkileyecektir. Ama tasarım ve görünüş olarak bencede rakiplerinden oldukça önde...

. .
    Korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 254

Focusun liste fiyatı 34.000 YTL
    Bravo'nun liste fiyatı 31.900 YTL.

Özgür Küçüksipahioğlu
    espanol toro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Alıntı dejavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün bir tane bravo kullandım.. az ama yinede kontağı çevirip bodrum katında biraz manevra yaptım.. kullandığım araç dinamik 105 hp diesel spor paket (jantlar hala aklımda) kırmızı test aracı..
    jantlar 13 kollu 17'lik dimi??

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı tangoesk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapmayın arkadaşlar nasıl fiyatı rakiplerine göre iyi dersiniz? C segmentte makyajlanan yeni focus inanılmaz çekici ve güçlü. En çok satan Trend 1,6 115PS versiyonun fiyatı otokoçlarda pazarlıkla 31 000 YTL civarında. Bunun karşılığı alabileceğimiz bravo ise 1.4 Turbo 120PS Active fiyatı 31 900 YTL. Bence C sınıfındaki Megane, Focus, Astra ile hemen hemen aynı fiyatlara sahip bu bence satışlarını etkileyecektir. Ama tasarım ve görünüş olarak bencede rakiplerinden oldukça önde...
    Tolga bence zaten Bravo nun fiyatının rakiplerinden iyi olmaması gerekiyor.Yeni Focus baz versiyonla üst donanım arasında oldukça fazla fiyat ve aksesuar farkı var.Benzer donanımda Bravo nun turbo benzinlisine diğer c segmenti 1.6 atmosferiklerden daha yüksek fiyat verilmesi gerekli bence.Zaten belirttiğin gibi görünüş olarak Focus, Megane ya da diğerleri Bravo nun yanında oldukça sönük kalıyor...

Çağrı Cihanoğlu
    KeL_BLaDe CaGRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 364

bende bi yorum yapiim. tammdır bu bravolar güzel araçlar motorlarında yabana atılmayacak bi performansı war ama dış görünüş olarak gp mii hiç birine değişmem. yrn öbür gün gp 1.9 abarth getirsinler koşa koşa gide alrım ama bravoyu hiç düşünmüyorum. gp lerinizin kıymetini bilin ki o da sizinkini bilsin, aldatmayın onu bravoyla

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Alıntı CaGRi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama dış görünüş olarak gp mii hiç birine değişmem. yrn öbür gün gp 1.9 abarth getirsinler koşa koşa gide alrım ama bravoyu hiç düşünmüyorum.
    Bu konuda tamamen hemfikirim. Gerçi GP Abarth'ın 1.9'u yok ama mevcut 1.4 150 HP motorunu (sadece bu var zaten) işte Bravo'ya koymuşlar, demek seri üretim sorunu yok. Bu yıl içinde satılacak GP Abarth deniliyor. Tek derdim, buraya gelir mi acaba? Umarım Tofaş bizi sevindirir

Neyse konuyu dağıtmayalım, konumuz Bravo

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

GP Abarth yıl ortasında Avrupa da olacak.(Avrupa Fiyatı 18000Euro) Standart olanı 155bg güç üretiyor.Cem in de belirttiği gibi GP Abarth sadece 1400cc lik T-Jet e sahip.Özel kiti sayesinde gücü 180bg e çıkarılabilecek...

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

önce özel kiti alırız sonra arabayı alırız bence biz

ozan akgül
    pascal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 25

arkadaşlar araba olarak aranızdan ayrılmama rağmen bu sıcak ortamdan kopamıyorum öncelikle bunu belirtmeliyim.

ben de dün Bravoyu inceleme ve az da olsa Ali Kemal arkadaşımız gibi sürme fırsatı buldum. ilk izlenimim dış görünüş olarak Gp den çok artı bulmadım. eski aşkım olduğu için mi bilmiyorum ama Gp dış görünüş olarak bana daha güzel geldi. yaklaşık 3 saat falan dışardan izleyebildim Bravoyu ( yani alıcı gözle baktım denebilir). iç kısma gelirsek farklılık gerçekten çok fazla.Gp den daha çekici we kaliteli gözüken bir iç mekana sahip. özellikle klima ve teyp kısmı gerçekten çok güzel olmuş. Ali Kemal arkadaşımızın dediği gibi göstergeler dış görünüş olarak güzel durmuş ama öyle iç mekana sahip bir arabanın arka plan ışık rengi, ibreler ve duruşları daha iyi yapılabilirdi diye düşünüyorum. ben bu özelliklere çok önem werdiğim için benim gözümde bir eksi puan oluşturdu. Malzeme kalitesi hakkında ise şu an çok fazla fikir belirtememekle beraber ilk izlenim olarak Gp'den daha iyi diyebilirim.

şuan aklıma ilk gelen özellik we beni en çok etkileyen özellik Active modelinde bile far merceklerinin standart oluşu. bilmiyorum kimi insan için önemli bişi olmayabilir ama benim önem werdiğim bi husus.

genel düşüncemi özetlemem gerekirse, dış görünüş olarak Gp'den daha iyi bulmadığım( tabii zevk meselesi) Bravonun lansman fiyatlarını baz alarak Bravonun bana çok çekici gelmediğini belirtmek isterim. 1.6 dizelinin fiyatının yaklaşık 38.000ytl olduğunu düşünürsek bana biraz fazla gibi geldi. araba güzel ama bu kadar olmamalı yani bence fiyatı. insanlar ister istemez bu fiyatı görünce kafalarında diğer alternatifler oluşacaktır haklı olarak.

şahsi fikrimi de belirtmem gerekirse Fiat'ın belirlemiş olduğu yıllık 2000-2500 adet ( yanlış hatırlıyo olabilirim) hedefi tutturmaları biraz zor gibi gözüküyor.

Eğer bir kusur ettiysem effedin

herkese saygılar...

21. 02/03/2008, 08:31

kenan çohatutar
    cuhadar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    45 C 3242
    Edilen teşekkür: 10

siz ne derseniz deyin ama ben gp mi başka bir şeye değişmem (kıskanır sonra)

ali kemal metin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134

Alıntı espanol toro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jantlar 13 kollu 17'lik dimi??

FIAT - fiat.com.tr

bu sayfadaki sıradışı GÜVENLİK denen yerdeki jantlar...

şimdi saydım yanlış saymadıysam 15 kollu...
    Konu dejavu tarafından (02/03/2008 Saat 14:30 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon