Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon
94 sonuçtan 61 ile 80 arası

Konu: mont geliyor

Kadir Süreç Özyalavuz
    Moderatör kadir07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7573
    Edilen teşekkür: 1841

Forum kurallarına aykırı hareket eden üyeler uyarı cezası alacaktır...
    hayırlı akşamlar...

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

Ben senin derdini cozucem

GT-N7100 cihazımdan 2 ile gönderildi

Selim Soyisim
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. karizmatik_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 95

yine yorumsuz... umarım adminler bizlere gösterdikleri o kuralları bu tür arkadaşlara da gösterebilirler...
    Konu karizmatik_boy tarafından (05/11/2012 Saat 20:51 ) değiştirilmiştir.

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı emrahisilti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben senin derdini cozucem

GT-N7100 cihazımdan 2 ile gönderildi
    Emrah uyma suna bosver...

Anlamaz da konusur.

Biz hava delisi olmadık.Heleki bir toplumun içine girip o topluma hava hiç atmadık.

Benim kullandıgım arabaları ben burada anlatsam bu gibi adamların burada dibi düşer..

Agzı olan konusuyor.

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Ceeezaa ceezaa ceezaa
    Yalnızlıktan sıkılmıştım
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı emrahisilti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çocuk geliyo ortalığı karıştırıyor boşyere kavga etmeyelim.Yüzsüz ceza almış bide kalkmış gelmiş bidaha
    banamı dedin o lafı ben ceza almadım bu bir ikincisi yaşım 30 senin anladığından çok daha iyi anlıyorum araçlardan

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

teneke hyundai yi çok sevenlerin fiat forumunda ne işi var çözemedim ???

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Göz göre göre ceza alıcaksınız. Bene biraz daha uslubunuza dikkat edin. Sanki kendiniz üretmiscesine savunuyorsunuz. Tamam herkesin bir fikri var ama nedense mantıklı bir fikre karsı direk bir karalama var onu da anlamış degilim. Buarada geçenlerde euro ncap testinin artık cok guvenli olmadıgını farklı testler yapıldıgında hic bir marka modelin testi gecemedigi haberi vardır

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Beyler yapmayın.Değiyor mu birbirinizi kırmaya.Tartıştığınız şeye bakın.Zengini malı züğürtün çenesini yorar misali.Bak sonra forum buluşmalarında birbirinizin yüzüne bakıcaksınız.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

ersan balkan
    WILD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 65

Konunun konu başlığı ile alakası kalmamış. Garip

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

yazıp yazıp sonra yorumsuz diyerek değiştirilmesi olmuyor... yazdıklarını hepimiz gördük... ortamı gerenlere cezaları verilecektir...

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

yahu ne dir bu marka forumunda renault, hyundai vs markaları övmeler eş deer aracın konusu tartışılır ama hala bazı arkadaş veya arkadaşlar hyundai aşağı hyundai yukarı yahu gidin hyundai formunda veya tek marka bazlı olmayan forumlarda reklamınızı yapın unutmayın marka formundasınız burda başka araç reklamı yapıp tepki görünce kimseye ters yapma hakkı yoktur araç tartışılır iyidir kötüdür ayrı konu fiatı beyenmeyen kullanmaz satar alır başka marka biner ki forum içerisinde başka marka araç kullanan arkadaşlar var konusunu açılar yorumunu alıyor zorla damara basılmıyor

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

emrah abiye yazık olmus, 2 uygunsuza uyunca

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Sabahtan beri bütün moderatörler bu arkadaşları defalarca uyardı. Yapacak başka bir şey yok malesef..
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Alıntı aykut_1914 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emrah abiye yazık olmus, 2 uygunsuza uyunca
    uygunsuz derken beni kastetmedin sanırım ayrıca kimse burda hyundai nin reklamını yapamaz fiat forumunda adam kalkmış hyundai yi övüyor hayır övdüğü uzak doğulu toyota,honda vs. olsa yine çok bişey demicem ama hyundai nin ne olduğunu çok iyi biliyor son bikaç modelinde farklı tasarımlar yaptı diye teneke hyundai iyimi oldu geçimiz ...

Can M. İmregün
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uygunsuz derken beni kastetmedin sanırım ayrıca kimse burda hyundai nin reklamını yapamaz fiat forumunda adam kalkmış hyundai yi övüyor hayır övdüğü uzak doğulu toyota,honda vs. olsa yine çok bişey demicem ama hyundai nin ne olduğunu çok iyi biliyor son bikaç modelinde farklı tasarımlar yaptı diye teneke hyundai iyimi oldu geçimiz ...
    Hocam kimsenin sizi kast ettiği yok. Üzerinize alınmayın, olay çözüldü, gereken cezalar verildi..
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Alıntı SteinGP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kimsenin sizi kast ettiği yok. Üzerinize alınmayın, olay çözüldü, gereken cezalar verildi..
    tamam teşekkür ederim kardeş benim puntom yok şuan palio sahibiyim ama kısmetse punto düşünüyorum kışı atlattıktan sonra elbette herkes kullandığı otomobili övebilir ama kalkıp fiat forumunda kendi aracını övüp fiat ı batırmak sizde takdir edersiniz ki çok saçma olur

Can M. İmregün
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

tamam teşekkür ederim kardeş benim puntom yok şuan palio sahibiyim ama kısmetse punto düşünüyorum kışı atlattıktan sonra elbette herkes kullandığı otomobili övebilir ama kalkıp fiat forumunda kendi aracını övüp fiat ı batırmak sizde takdir edersiniz ki çok saçma olur
    Haklısınız hocam. İnşallah gönlünüzdeki aracı alırsınız siz de.
    Muhammad Ali Clay

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Emre bey bu forumda 3.seneme gireceğim ve 3 senedir farklı markalarda aracı olan arkadaşlarımız oldu ki şu anda benim astram var..2 tane punto kullandım en boşundan en dolusuna..burada her marka eleştiri sınırları çerçevesinde eleştirilir yada övünç sınırları içinde övülür yani bu forumda hyundai de övülür opel de wv de yeterki düzgün işler yapsınlar kötü iş yaparlarsa da eleştirilir..isteyen katılır isteyen karşı çıkar fakat kimse kimsenin aracına TENEKE diyemez..bu forumda hyundai olan arkadaşlar var ne yani çıksın mı forumdan yada arabam çok iyi puntodan sonra daha iyi geldi bana gibi bir cümle kuramaz mı? insanlarımız şu anda neden fiat a güvenmiyor? geçmişteki kuş serisi gibi araçlar yüzünden değil mi? peki sen neden hyundai yi sevmiyorsun? gemişteki accent serisi gibi araçları yüzünden değil mi? yani fiat ile hyundai kendilerini geliştirmişler ki bence şu anda i serisi mükemmel bir seri oldu acaba hiç gidip inceleme fırsatın oldu mu? motoru ile kasası ile şu andaki i serisi çok modern bir seri..ntv de saffetin garajı gibi çok güzel bir program var acaba orada hyundai ve fiat ın fabrikalarını izledin mi? teknolojilerini gördün mü? sen hyundai nin genesis modelini biliyor musun? ABD de o kadar firma varken yılın spor araç ödülünü aldığını biliyor musun? firmalar bu piyasada yarışmak istiyorlarsa kendilerini geliştirmeliler..fiat kendini geliştirdi kuş serisinden sonra gp,bravo,evo gibi araçların yanına mükemmel bir motor olan multijeti koydu ve hepimiz alkışladık aldın biniyoruz..hyundai de kendini geliştirdi ve i serisinin yanına çok güçlü 1.6 crdi motoru koydu yine birçoğumuz alkışlıyoruz fakat kalkıpta era ya TENEKE diyemeyiz çünkü onu da alan arkadaşlarımız var beğenenler var...kaldı ki o kalitede araç olsa bile bunu onların gözünün içine baka baka söylemek bize yakışmaz!!!

21. Bu mesajı için 3 kişi tayfux'ye teşekkür etti:

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre bey bu forumda 3.seneme gireceğim ve 3 senedir farklı markalarda aracı olan arkadaşlarımız oldu ki şu anda benim astram var..2 tane punto kullandım en boşundan en dolusuna..burada her marka eleştiri sınırları çerçevesinde eleştirilir yada övünç sınırları içinde övülür yani bu forumda hyundai de övülür opel de wv de yeterki düzgün işler yapsınlar kötü iş yaparlarsa da eleştirilir..isteyen katılır isteyen karşı çıkar fakat kimse kimsenin aracına TENEKE diyemez..bu forumda hyundai olan arkadaşlar var ne yani çıksın mı forumdan yada arabam çok iyi puntodan sonra daha iyi geldi bana gibi bir cümle kuramaz mı? insanlarımız şu anda neden fiat a güvenmiyor? geçmişteki kuş serisi gibi araçlar yüzünden değil mi? peki sen neden hyundai yi sevmiyorsun? gemişteki accent serisi gibi araçları yüzünden değil mi? yani fiat ile hyundai kendilerini geliştirmişler ki bence şu anda i serisi mükemmel bir seri oldu acaba hiç gidip inceleme fırsatın oldu mu? motoru ile kasası ile şu andaki i serisi çok modern bir seri..ntv de saffetin garajı gibi çok güzel bir program var acaba orada hyundai ve fiat ın fabrikalarını izledin mi? teknolojilerini gördün mü? sen hyundai nin genesis modelini biliyor musun? ABD de o kadar firma varken yılın spor araç ödülünü aldığını biliyor musun? firmalar bu piyasada yarışmak istiyorlarsa kendilerini geliştirmeliler..fiat kendini geliştirdi kuş serisinden sonra gp,bravo,evo gibi araçların yanına mükemmel bir motor olan multijeti koydu ve hepimiz alkışladık aldın biniyoruz..hyundai de kendini geliştirdi ve i serisinin yanına çok güçlü 1.6 crdi motoru koydu yine birçoğumuz alkışlıyoruz fakat kalkıpta era ya TENEKE diyemeyiz çünkü onu da alan arkadaşlarımız var beğenenler var...kaldı ki o kalitede araç olsa bile bunu onların gözünün içine baka baka söylemek bize yakışmaz!!!
    öncelikle şunu söyleyim normal şartlarda ne marka olursa olsun kimsenin aracıns teneke demem ama dün forumda yaşananlar ve Fiat forumunda hyundai nin bu kadar öne çıkarılıp abartılması ve çirkin üslublar kullanılması beni teneke demeye zorladı.Hyundai ye gelince i serisini incelememe gerek yok şirketimde i20 var bursa ya git-gel yaptım araç eski selefi olan getz e göre çok iyi ama şahsi kanaatim kesinlikle punto dan iyi değil ne malzeme kalitesi nede motor performans açısından punto çok çok daha üstün.bunun yanı sıra komşumda yeni elentra var geçenlerde kurban için gebzeye gidip geldik daha önceden incelediğim bravo kadar içi kaliteli gelmedi neyse uzatmaya gerek yok herkesin kendi düşüncesidir.

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon