Arkadaşlar Dh deki dostlarda beni bilir şuan beklemedeyim.Eylül başı bravo geliyor ilk çıkan araba serisinden almıyacağım fiyat performansa bakıp öyle karar vereceğim.Elimde 98 model bir paliom var 60binde hala tanışma bölümünde fotolarım var.Arabamı elden satıp yada ankara bayisine verip öyle almayı planlıyorum.Bravo eğer fiyatlar golf değerinde olursa aşırı yüksek çıkarsa almıyacağım onun yerine punto alacağım.İtalyada yeni t-jet motorlar puntoya koymuşlar türkiyeye bu motorları ne zaman koyarlar.
Alacağım modeli tam karar veremedim dizel sesinden ötürü pek istemiyorum ama sanırım starjet emo alacağım.Bu modeli alan varmı motor fotoğrafını koyabilirmisiniz.Bayilerde fire jet motorunu gördüm ama pek sağlıklı gelmedi bana benim palio motoru devasa ir görünümü ve performansı var.Multi jetleri bilmiyorum ama motor kararı veremiyorum almışken 1 kere alacağım için donanım full alacağım emotion modeli olacak.
Sizin bana tavsiyeniz ne olur şimdiden hazırlık yapıyorum aylar çabuk geçiyor en azından gittiğimde kulağımda küpe olur ona göre pazarlığa oturup alırım sizin yorumlarınızla karşılaştırma yaparak alabilirim.
Yorumlarınızı bekliyorum dostlarım.İyi günler size.