Sayfa 1/6 12345 ... SonSon
102 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Linea yı kullandım

fikret kapti
    fikretkapti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34 ea 9176
    Edilen teşekkür: 0

Standart Linea yı kullandım

linea birmot zinçirlikuyuda gp nın bakımını yaptırmaya gittigimde lineayı gördüm ve banu hanım ın ısrarıyla lineayı test ettim ve memnun kaldım burda banu hanıma teşekkür ederek bizle ilgilendigi için ona saygı ve hürmetlerimizi sunuyoruz haytında başarılar dileriz şu gp buluşmalarını daha sık yapılmasını istiyoruz herkese selamlar ayrıça bizimle trest sürüşüne çıkan gülçin hanıma çok teşekkürler ediyoruz biz< ikna etmeyi başardı bu sırada gp lineaya göre aralarında daglar kadar fark oldugunu gördüm ama yinede fiat a teşekkürler bana göre gp nın havası çok daha başka

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

arkadaşım izlenimlerini yazmıcaksın herhalde... )))) kendine saklıcaksın.))))
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

eray cerit
    www.akdeniztuningclub.com JReray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    01 jR 159

Alıntı dejavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım izlenimlerini yazmıcaksın herhalde... )))) kendine saklıcaksın.))))
    bencede:icon_cool:
    imzam için takılıyorum..
    reklam we sponsorluklar kabul edilir!!!:kop:

BANU KUMCU
    BANU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 BK 0607
    Edilen teşekkür: 8

fikret rica ederim memnun kalmana çok sevindim her zaman bekleriz elimden gelen her türlü yardımı yaparım

Ufuk Tan Doğan YILDIZ
    ***45***Salihli twentynine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 68

Arkadaşlar bende test ettim 1.3 90HP. Araç genel olarak hoş bizim GP lerle iç dizayn olrak çok benzer yanları var.Farklılıkları ise göğüslük üzerinde hemen havalandırma ızgaralarının üzerinde bir eşya gözü yapılmış. koltuklar benim bindiğim modelde kadife ve gayet yumuşaktı(bej renk). Araç bizim gplere göre daha iri duruyor ve yerdende baya bir yüksek. bagaj hacmi hayli geniş. gözüme takılanlar ise ön göğüslük iki renk parçadan oluşuyor direksiyon hizasının üstü siyah bizimkiler hibi direksiyon altı açık renk ama bu iki parça plastik civata ile birleştirilmiş buda göze hoş görünmüyor. Performansa gelince ilk kalkışta araç biraz hantal kalıyor ama devrini aldıkça üst viteslerde gayet iyi ivmeleniyor. Ses izalosyonu bizim gp lerle hemen hemen aynı. Araç yüksek olduğu için bana biraz seyahat tuhaf geldi. Ama genel olarak araç gayet hoş ve alımlı.

eray cerit
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    01 jR 159

Alıntı twentynine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende test ettim 1.3 90HP. Araç genel olarak hoş bizim GP lerle iç dizayn olrak çok benzer yanları var.Farklılıkları ise göğüslük üzerinde hemen havalandırma ızgaralarının üzerinde bir eşya gözü yapılmış. koltuklar benim bindiğim modelde kadife ve gayet yumuşaktı(bej renk). Araç bizim gplere göre daha iri duruyor ve yerdende baya bir yüksek. bagaj hacmi hayli geniş. gözüme takılanlar ise ön göğüslük iki renk parçadan oluşuyor direksiyon hizasının üstü siyah bizimkiler hibi direksiyon altı açık renk ama bu iki parça plastik civata ile birleştirilmiş buda göze hoş görünmüyor. Performansa gelince ilk kalkışta araç biraz hantal kalıyor ama devrini aldıkça üst viteslerde gayet iyi ivmeleniyor. Ses izalosyonu bizim gp lerle hemen hemen aynı. Araç yüksek olduğu için bana biraz seyahat tuhaf geldi. Ama genel olarak araç gayet hoş ve alımlı.
    görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim
    imzam için takılıyorum..

fikret kapti
    fikretkapti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34 ea 9176

valla gp ile gezmek hakikaten bambaşka.banu hanımın ısrarıyla linea yı denedik.yanımda otomotiv mezunu yeğenimde vardı.bizim kullandığımız araç dizeldi.araç konfor olarak gayet iyi.ama ben dizel araç kullanmadığım için araç bana çok ağır geldi ve malum istanbul trafiği aracı yüksek devire çıkaramadım,hızlanamadım yanımızda test sürüşüne katılan gülçin hanımda aracın asıl performans ölçülerinin daha yüksek hızlarda belli olacağını söyledi.araç tasarım ve konfor olarak gayet iyi ama performans olarak biraz ağır,hantal geldi.ama genel olarak fena bi araç değil. ama punto'nun rakibi olamaz.

batuhan kurt
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. batuhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 DV 1074
    Edilen teşekkür: 1

gercekten guzel araba yapmıs ama biz gp mizden memnunuz

BANU KUMCU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 BK 0607

test sürüşüne katılmak isteyen herkesi bekleriz

Alper dağdemiR
    Auto engineeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06AD9158
    Edilen teşekkür: 504

emotion modeli çok güzel ya bittim.. klima radyo butonları aluminyum görünümlü..kadranlar gri renkli etrafı yuwarlak krom çerçeweli we çok kaliteli gözüküyor. kadifemsi bej rengi döşemeler de çok şık dokunuşu çok güzel. göğüs malzemesi daha kaliteli gp ye göre.
    yalnız gene kaput-tampon arası aşırı derecede sırıtıyor. sanki kaput açılmış gibi. nası böyle hatalı yaparlar anlamadım. 1inde mi böyle diye diğerlerine baktım hepsi öle

buarada 1.3 90 hplere 5 wites koymuşlar

gökhan çakır
    esrarengiz105 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

öncelikle ben siteye bir süreden beri üyeydim ama malesef şifreyi unutmuşum linea sürüş testinde fikret in yanındaydım fiat bu arabayı nasıl yapmış ya bayıldım yanı ama beklenen reklama göre performasn biraz düşük geldi ama yüksek hızlara cıkamadık ama banu hanım ve gülçin hanımlar sagolsun bize lineayı test etme fırsatı verdiler ayrıca magazaya geldigimizde bizi çok sıcak ve yakından karşıladıkları için ikisinede ayrı ayrı teşekkürler ediyoruz bu buluşmaları biraz daha sık olarak yapsak ben bu organızazyonda çok ilginç fikirler aklıma geliyor mesala drag yarışları bu organizasyonda bütün istanbula manşet olmuşuz ama herkez bizden bahsetiyor umarım bu organizasyon daha sık olmasını istiyoruz herkeze selam ve sevgilerimizi iletiyorum

eray cerit
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    01 jR 159

arkadaşlar linea bu resimdeki jantlarlamı satışa sunulacak?
    imzam için takılıyorum..

BANU KUMCU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 BK 0607

merhaba kadriye gelirsen çok sevinirim çokta memnun olurum ben genel müdürlükteyim geldiğinde beni haberdar edersen hemen showroom 'a gelirim görüşmek üzere

gökhan rica ederim ne demek memnun kalmanızdan dolayı bende çok mutlu oldum fikret ve sana bir çay ısmarlayamadım ama sözüm olsun yolunuz düşerse yine beklerim
    Konu Mısafır tarafından (09/05/2007 Saat 08:34 ) değiştirilmiştir.

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Alıntı fikretkapti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    linea birmot zinçirlikuyuda gp nın bakımını yaptırmaya gittigimde lineayı gördüm ve banu hanım ın ısrarıyla lineayı test ettim ve memnun kaldım burda banu hanıma teşekkür ederek bizle ilgilendigi için ona saygı ve hürmetlerimizi sunuyoruz haytında başarılar dileriz şu gp buluşmalarını daha sık yapılmasını istiyoruz herkese selamlar ayrıça bizimle trest sürüşüne çıkan gülçin hanıma çok teşekkürler ediyoruz biz< ikna etmeyi başardı bu sırada gp lineaya göre aralarında daglar kadar fark oldugunu gördüm ama yinede fiat a teşekkürler bana göre gp nın havası çok daha başka
    Fikret aramıza hoşgeldin. GÜmbür gümbür bir mesajla girmişsin olaya. Ama Ben bu mesajdan bir şey anlamadım.
    Çoğul konuşma sebebini daha sonraki mesajlardan çıkarabiliyoruz,yanında arkadaşın olduğu içinmiş, ama servise hangi GP'yi götürdüğünüzü hiç anlayamadım.
    Birde Mesaj yazarken Noktalama İşaretlerini kullanabilirsek çok hoş oluyor.
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

eray cerit
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    01 jR 159

linea bu resimdeki jantlarıylamı satışa sunuldu arkadaşlar
    imzam için takılıyorum..

ali dedeoğlu
    *C@N* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

ya seneye çıkan gplere bu lineanın gösterge panelini koysalar ??? =)

Ozan Şahin
    SANtO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 15

Alıntı Auto engineeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emotion modeli çok güzel ya bittim.. klima radyo butonları aluminyum görünümlü..kadranlar gri renkli etrafı yuwarlak krom çerçeweli we çok kaliteli gözüküyor. kadifemsi bej rengi döşemeler de çok şık dokunuşu çok güzel. göğüs malzemesi daha kaliteli gp ye göre.
    yalnız gene kaput-tampon arası aşırı derecede sırıtıyor. sanki kaput açılmış gibi. nası böyle hatalı yaparlar anlamadım. 1inde mi böyle diye diğerlerine baktım hepsi öle

buarada 1.3 90 hplere 5 wites koymuşlar
    Kaput- ön ızgara arası mesafe hakikaten çok fazla! bende anlam veremedim. hatta kaput açık zannettim kaldırmaya çalıştım..
    hepsinde aynı sorun var. enteresan..
    Ama yukarıda ki linea fotosunda kaputla ızgara birleşik.
    Multijet Active 1.3 75 Hp Beyaz

BANU KUMCU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 BK 0607

Alıntı Kadish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Banu gelince mutlaka arayacağım.Cuma 15.00-16.00 gibi gelebilirim.En kötü ihtimal Cumartesi olur.Çalışıyorsun değil mi Cumartesi?Gelince görüşürüz.
    tamam beklerim cumartesileri çalışmıyorum

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

cumartesi bende birmot zincirlikuyudayım ...

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

bende cok merak ediyorum bir fırsatını bulursam bende gitmeyi düşünüyorum:sofeer:

Sayfa 1/6 12345 ... SonSon