Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon
111 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Linea umduğundan gayet iyiymiş

Ozan Özcan
    matushella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 80

Alıntı GPS2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde dünyanın en iyi otomobili olduğunu söylemiyoruz.. ama fiyat-fayda bakımından oldukça başarılı diyebilirim...bu da benim görüşüm...birde bazıları meraklıdırya otobanda corolla veya o ayarda bir araçla ilerlerken 1,6 multijet veya 1,4 t-jet LEYLEK sizinle dalga geçercesine yanınızdan geçerse şaşırmayın...ve iş kapışmaya kadar vardığında Leyleğin uçup gittiğinide göreceksinizdir..
    6 vites 127 beygir benzinli ile otobanda kapışmaları çok zor. Linea 200 km ye yaklaşsın artık havanlanmaya başlar heralde. Önemli olan o hızlarda yolda gidebilmek. 140 kmde havalanmaya başlayan arabayı 190 larda düşünemiyorum.

HAKAN SABANCI
    karaduman forever... :) sabanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AN 1933
    Edilen teşekkür: 403

ozan senin ne alıp veremediğin bu arabayla anlamıyorum. tamam sevmeyebilirsin ama hala kötülemeye çalışma bende 1.6 linea multijet kullanmıştım evet yol tutuşuna harika denemez ama ortanında altında değil bu da bir gerçek. ayrıca 140larda havalanıyor dediğin arabayla ben 200 yaptım verilen paraya ve gidilen hıza göre gayet güzel gidiyordu...

Ozan Özcan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı sabanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozan senin ne alıp veremediğin bu arabayla anlamıyorum. tamam sevmeyebilirsin ama hala kötülemeye çalışma bende 1.6 linea multijet kullanmıştım evet yol tutuşuna harika denemez ama ortanında altında değil bu da bir gerçek. ayrıca 140larda havalanıyor dediğin arabayla ben 200 yaptım verilen paraya ve gidilen hıza göre gayet güzel gidiyordu...
    Sevmiyorum bu linea'ları Kimseyle takışmak gibi bir amacım yok yanlış anlamayın. 300 le gitsede sevmeyecem ben linea'yı.

bahri cincioğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GPS2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı matushella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevmiyorum bu linea'ları Kimseyle takışmak gibi bir amacım yok yanlış anlamayın. 300 le gitsede sevmeyecem ben linea'yı.
    Evet haklısın her insanın antipatiği vardır mesela bende hiç almıyacağım veya sevimsiz gördüğüm araçlardan biride mevcut kasa patlak farlı/stoplu corolla (auris hariç) ...clio symbol ...fluence leyleği (megane 2 hariç) ...astra sedan classic ..pejo 206 sedan nasıl ..? gibi ...)

Ozan Özcan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Evet haklısın her insanın antipatiği vardır mesela bende hiç almıyacağım veya sevimsiz gördüğüm araçlardan biride mevcut kasa patlak farlı/stoplu corolla (auris hariç) ...clio symbol ...fluence leyleği (megane 2 hariç) ...astra sedan classic ..pejo 206 sedan nasıl ..? gibi ...)
    Corolla'nın makyajdan önceki kasasının farları daha güzeldi sana katılıyorum.

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

ne kadar ekmek o kadar köfte

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

Linea bende kullandım ve yukarıda söylediğiniz hiçbirşeye katılmıyorum. Bu benim kişisel görüşüm ve tam bir fiyasko araba. Toyota corolla'nın yanından bile geçemez.
    buda benim görüşüm ama türkiyede malesef yok fıatın cromasını toyotanın hangi modelini karşılaştırcağınızı merak ediyorum...

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

Ozan Özcan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı asil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buda benim görüşüm ama türkiyede malesef yok fıatın cromasını toyotanın hangi modelini karşılaştırcağınızı merak ediyorum...
    Toyota ile fiat'ın kıyaslanabilecek olan modelleri linea ve corolla. Croma nereden çıktı anlamadım. Ona bakarsanız opelin omegasını uzun zaman önce üretimden kalmış olmasına rağmen birçok 0 araba ile de kıyaslayabiliriz hala. Kıyaslamaları uygun çerçevede yapmak daha mantıklı geliyor.

Olayı kızıştırmaya gerek yok. Ben linea'yı sevmiyorum seven arkadaşlarada saygı duyuyorum. Sorun yok herkes sevdiği araca binsin önemli olan bu.

Nuri GP
    clax22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 65

bizde dünyanın en iyi otomobili olduğunu söylemiyoruz.. ama fiyat-fayda bakımından oldukça başarılı diyebilirim...bu da benim görüşüm...birde bazıları meraklıdırya otobanda corolla veya o ayarda bir araçla ilerlerken 1,6 multijet veya 1,4 t-jet LEYLEK sizinle dalga geçercesine yanınızdan geçerse şaşırmayın...ve iş kapışmaya kadar vardığında Leyleğin uçup gittiğinide göreceksinizdir..
    +1 yetmez +10000

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

hakan oklu
    hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16LHL54
    Edilen teşekkür: 136

İkiside aynı sınıf arabalar ve c segmenti sedan olarak geçiyorlar. Bence kıyaslamakta herhangi bir sıkıntı yok.
    fiyat olarak ikisi arasında 10.000tl kadar fark ve kalite farkı açıkça ortada olan iki aracı karşılaştırmayı normal karşıladığına göre herhalde benim örneğime kızmassın.Bende senin hayran olduğun toyota corolla'yı VOLVO S40'ın yanında araba diye bile saymıyorum.Sonucta ikiside aynı segment.

12. Bu mesajı için 3 kişi hakki'ye teşekkür etti:

selçuk öz
    16BBZ66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    16bzz66
    Edilen teşekkür: 23

yani linea ile coralla yı karşılaştırmak puntoyla a3 ü kıyaslamak gibi olmuş linea 30000 tl den başlıyor coralla 43000 tl den başlıyor ben tofaşda çalışıyorum ve megane 2 ye bile rakip gösterilmiyor bu araç ve linea emotıon özellik olarak bi çok arabada bulabileceğiniz özellikleri taşımaktadır leylek gibi benzetmesine gelince 30-40 bin tl civarında satılan bi arabadan mercedes sağlamlığını yol tutuşunu beklemek sanırım anlamsız

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

tabi ya a3 puntonun yanında araba bile değil açık söyliyim
    TSİ Jetta.

15. Bu mesajı için 2 kişi izoci'ye teşekkür etti:

selçuk öz
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    16bzz66

tabi cnm A3 arabamı fiat bis gibi bişey puntonn yanında

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

Alıntı 16BBZ66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani linea ile coralla yı karşılaştırmak puntoyla a3 ü kıyaslamak gibi olmuş linea 30000 tl den başlıyor coralla 43000 tl den başlıyor ben tofaşda çalışıyorum ve megane 2 ye bile rakip gösterilmiyor bu araç ve linea emotıon özellik olarak bi çok arabada bulabileceğiniz özellikleri taşımaktadır leylek gibi benzetmesine gelince 30-40 bin tl civarında satılan bi arabadan mercedes sağlamlığını yol tutuşunu beklemek sanırım anlamsız
    fıatın tarihçesi ve misyonu kişiliği çizgileri ekonomiyi gösterir tabiki bir bmw veya wv ile kıyaslamak mümkün değil ama yinede bu günün teknolojisine bakarsak iyi otomobiller yaptığını düşünüyorum örnek bravo evo doblo bence iç dış motor tasarımları olarak fevkalade iyi araçlar bence fıatın fesefesi ekonomik araçlar diye düşünüyorum.....

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

selçuk öz
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    16bzz66

yani bravo yu opel wv markasıyla satmış olsalar 50bin tl den ucuz olacağını sanmıyorum bizim milletimizin ön yargıları var fiat için hep kötü deriz ama fiyatı diğerlerine göre uygn olduğu içinde vazgeçemeyiz neyse kim ne derse desin ben kişisel olarak beğeniyorum severekde biniyorum aracıma yorum yapmayacaktım ama bir arkadaşımızın bu kadar kötülemesine dayanamadım kusura bakmayın linea ile toyata coralla yı kıyaslamak neyse iyi akşamlar

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

corolla ile jetta yı kıyaslayalım.... corolla beş para etmez bence linea her açıdan toyotadan daha iyi... tamamiyle sorunlu bir araba olsa bile (ki değil!!!!) corolla ile aradaki fiyat farkı düşünülünce ben gidip linea alırdım... aradaki farkla da gezmedik yer bırakmazdım
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Yozgattan gelirken 140-150den aşağı hızda gelmedim. Hiç de öyle havalanıp uçmadı? Bu yüzden yol tutuşu umduğumdan iyiydi dedim

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cem *
    Realtime xnode - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 268

Kişisel fikrim;
    Ben de Linea kullandım ama kendimi çok güvende hissetmedim açıkçası. Bagaj ve iç hacmi konusuna katılıyorum ancak Linea sıfırdan tasarlanmış değil, Punto şasesi üzerine bina edilmiş bir araç; dolayısı ile fren/yol tutuşu gibi sebeplerden tatmin edici bulmadım. Tabii beğeniler/beklentiler yani bir araçtan ne beklediğiniz de önemli.. Ortalama bir Türkiye ailesi için, bahsettiğiniz kimi özellikler sebebiyle ideal ve kullanışlı denilebilir.
    Saygılar.
    Beneficium accipere libertatem est vendere

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Alıntı pilotender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    corolla ile jetta yı kıyaslayalım.... corolla beş para etmez bence linea her açıdan toyotadan daha iyi... tamamiyle sorunlu bir araba olsa bile (ki değil!!!!) corolla ile aradaki fiyat farkı düşünülünce ben gidip linea alırdım... aradaki farkla da gezmedik yer bırakmazdım
    Buyrun kıyaslayın. Değerli yorumlarınızı bekliyorum gerçekten.
    Ne konuda Jetta daha üstün bunu kanıtlayın o zaman. Eski kasa Jetta ile Corolla kıyaslanınca bence Corolla daha üstün. Bana sorarsanız yeni kasa Jetta' dan bile daha iyi Corolla.
    Keza yeni çıkan Jetta' ların malzeme kalitesi bir öncekinden kötü deniyor.
    Konu demon tarafından (10/05/2011 Saat 01:10 ) değiştirilmiştir.

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

ben yeni Jetta'yı kastetmiştim öncelikle onu belirteyim. Malzeme kalitesinden anlaşılan nedir??? Hangimiz malzeme kalitesinin ne oldugunu somut bir şekilde izah edebilir? Bu sorularıma cevap verirseniz sevinirim öncelikle. Başkaları öyle diyor şöyle diyor filan diye birşey yazmak istemiyorum buraya ben. En yakın iki arkadaşımın birinde 2011 model Toyota Corolla 1,6 benzinli ; diğerinde ise 2011 model 1,2 TSI Jetta araçlar var. Her ikisi de araçlarını alalı 1 ay filan oldu. iki aracı da çok yakından inceleme, kullanma ve birçok zeminde test etme fırsatım oldu. Konfor da, performans da, ekonomik yakıt tüketimi de, iç donanım zenginliği de, görüntü ve gösteriş de, her ne ararsanız arayın Jetta'da mevcut bana kalırsa. Kriterlerinizin hepsini bir kenara atın, Corolla ve Jetta'yı asfalt yolda giderken kıyaslayın; Jetta misli misli daha sessiz bir araba olmuş...
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon