Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
81 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Opel Corsa satıp Linea almak

murat akbaş
    muratx41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 123

Alıntı eReN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yorumlar için çok teşekkür ederim. ihtiyaçlarımı karşılama yönünden ve fiyat/performans oranı olarak çok başarılı olduğu için almaya karar verdim.

Bugün corsamı satıp linea için siparişi verip kaporamı yatırdım.

1.3 multijet 90 bg active plus + stil paketi + güvenlik paketi (opak beyaz)= 32.200 TL olarak sipariş verdim.

STİL PAKETİ (ÖN SİS FARLARI, 15" ALAŞIM JANTLAR, PARK SENSÖRÜ, ÖN KOL DAYAMA)

GÜVENLİK PAKETİ (YAN VE TAVAN HAVA YASTIKLARI)

şimdi aracı bekleme süreci başladı ortalama 1 ay teslimat süresi veriyorlar.
    geçmez şimdi bu 1 ay
    hayırlı olsun bende bugün fiyat aldım 1.3 multijet 90 bg active plus + stil paketi 31700 verdiler

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

AHMET ERZURUMLU
    ahmet_erzurumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Yağmur Gri
    Plaka
    06BJ3329
    Edilen teşekkür: 76

Alıntı DeNNis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    corsa mı satıp punto alacağım deseydi cevabınız yine
    aynı mı olurdu acaba yoksa linea puntodan kat kat kötü bir araç mı
    şunu açıkça söyleyiyeyim eğer param biraz daha fazla olsaydı kesinlikle corsa alırdım hemde hiç düşünmeden. ha şimdi memnun değil misin diye sorarsanız memnunum ama bu bişey değiştirmez benim görüşüm için. tabiki bu benim kişisel görüşüm katılırsınız ya da katılmazsınız ben yine de söylüyorum puntoyu da ekleyerek iki araca karşı yine corsa derdim.
    Dar Ağacında da Olsak Son Sözümüz FENERBAHÇE...

AHMET ERZURUMLU
    ahmet_erzurumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Yağmur Gri
    Plaka
    06BJ3329
    Edilen teşekkür: 76

Arkadaşlar yorumlar için çok teşekkür ederim. ihtiyaçlarımı karşılama yönünden ve fiyat/performans oranı olarak çok başarılı olduğu için almaya karar verdim.

Bugün corsamı satıp linea için siparişi verip kaporamı yatırdım.

1.3 multijet 90 bg active plus + stil paketi + güvenlik paketi (opak beyaz)= 32.200 TL olarak sipariş verdim.

STİL PAKETİ (ÖN SİS FARLARI, 15" ALAŞIM JANTLAR, PARK SENSÖRÜ, ÖN KOL DAYAMA)

GÜVENLİK PAKETİ (YAN VE TAVAN HAVA YASTIKLARI)

şimdi aracı bekleme süreci başladı ortalama 1 ay teslimat süresi veriyorlar.
    geçmez şimdi bu 1 ay
    hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle
    Dar Ağacında da Olsak Son Sözümüz FENERBAHÇE...

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Fatih AKBIYIK
    TORnADO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 156

Hayırlı olsun. Siz memnun olduktan sonra milletin dediklerine kulak asmayın,güle güle binin.

EVREN ARISOY
    evrenarisoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    10,5 Bandırma
    Edilen teşekkür: 18

[QUOTE=eReN;484696]Merhabalar,
    Öncelikle eski bir punto 1.3 multijet 75 bg active kullanıcısı olarak elde olmayan sebeplerden puntomu 2008'de satıp daha sonra 2009 yılında opel corsa 1.3 cdti 75 bg enjoy aldım.
    şimdi evleneceğim için corsanın bagajı yetersiz geliyor. Linea 1.3 multijet 90 bg active plus + stil paket hoşuma gitti.

Aracınızı kaça sattınız, bende 2007 Grande Punto 1.3 multijet Active aracımı sattım. Opel Corsa 1.3 CDTI (90) enjoy bakıyorum. Araçtan memnunmuydunuz.

EREN TALI
    eReN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 15

[QUOTE=evrenarisoy;485253]
    Merhabalar,
    Öncelikle eski bir punto 1.3 multijet 75 bg active kullanıcısı olarak elde olmayan sebeplerden puntomu 2008'de satıp daha sonra 2009 yılında opel corsa 1.3 cdti 75 bg enjoy aldım.
    şimdi evleneceğim için corsanın bagajı yetersiz geliyor. Linea 1.3 multijet 90 bg active plus + stil paket hoşuma gitti.

Aracınızı kaça sattınız, bende 2007 Grande Punto 1.3 multijet Active aracımı sattım. Opel Corsa 1.3 CDTI (90) enjoy bakıyorum. Araçtan memnunmuydunuz.
    aracımı 26.750 ye sattım enjoy donanım 26.000 kmdeydi. kazası boyası yoktu çok temizdi aracım. zaten işyerinden arkadaşıma sattım yabancıya gitmedi.

araçta 4 kişiyken motor performansı etkileniyordu. 90 bg dizel daha az sıkıntı çıkartacaktır. corsayı kullandığım 2 sene içinde 15.000 bakım dışında bir sensör arızası için servise gittim. yani genel olarak memnundum. eski puntoma göre daha az yol sesi alıyordu. sanırım lastiklerin etkisi büyük bu konuda. fakat 100 km hızı geçince rüzgar sesi artıyordu. yol tutuş puntoyla aynı. aracın genel plastik kalitesi puntoya göre daha tatmin edici ve daha şık. city fonksiyonunu kesinlikle arayacaksınız

s. e.
    smartengineer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

hocam ben 5 ay önce evo aldım ama linea niyetiyle gitmiştim.oradaki satış temsilcisi arkadaş şöyle birşey söylemişti.linea 1,3 90BG tutmadı çünkü kasa ağır geliyo 1,6 105BG alın demişti.o zaman 1,6 105 BG için son fiyat olarak 34500 Tl idi.

Yunus Kahraman
    yunus kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 34

Şimdi servisten geliyorum, şirketimde kullandığım Linea yı 40.000 bakımına götürdüm. Ustanın dediği tek laf; "şu ana kadar hiç bir Linea nın alt takımını değiştirmedik, sorun çıkarmadı" Evet bu lafı kullandı. Yani şu ana kadar hiç bir Linea nın yürüyen kısmı sorun çıkarmamış.

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Alıntı yunus kahraman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi servisten geliyorum, şirketimde kullandığım Linea yı 40.000 bakımına götürdüm. Ustanın dediği tek laf; "şu ana kadar hiç bir Linea nın alt takımını değiştirmedik, sorun çıkarmadı" Evet bu lafı kullandı. Yani şu ana kadar hiç bir Linea nın yürüyen kısmı sorun çıkarmamış.
    Herhalde o servise sizden başka giden yok Yada yeni açıldı.
    Böyle birşey olabilirmi ya. Bir servis çalışanı nasıl böyle birşey der.

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Alıntı smartengineer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben 5 ay önce evo aldım ama linea niyetiyle gitmiştim.oradaki satış temsilcisi arkadaş şöyle birşey söylemişti.linea 1,3 90BG tutmadı çünkü kasa ağır geliyo 1,6 105BG alın demişti.o zaman 1,6 105 BG için son fiyat olarak 34500 Tl idi.
    1.6 çıkmadan öncede bu motor bu kasa için harika diyorlardı.
    90 beygir bu diyorlardı.
    Yetmiyormu 90 lık evet yetiyor. Seri değil ama yolu buldunmuda gidiyor.

Yunus Kahraman
    yunus kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 34

Alıntı demon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhalde o servise sizden başka giden yok Yada yeni açıldı.
    Böyle birşey olabilirmi ya. Bir servis çalışanı nasıl böyle birşey der.

20 yıllık ustası. İlyas usta. Alper oto. Gidin konuşun. Görün.. Ben ordayken, sabahın köründe 5 tane linea vardı içeride bakımda bekleyen.. Bu cevap yeterli mi??
    Adamın sözünün neresi sana yanlış geldi?? Linea nın yürüyen kısmının sorun çıkarmaması çok mu anormal geldi??

ZAFER MUTLU
    zafermutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 445

mümessillerde çok hor kullanmalarına ragmen aynı şeyi söylüyorlar.. palio ön takımı içinde ben aynı şeyi söylüyorum , amortisör takozu hariç...
    Konu zafermutlu tarafından (17/03/2011 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir.

irfan öz
    taipen71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 36

Yaklaşık bir buçuk yıl önce 2007 corsa enjoy dizel aracımı satıp yine dizel 2009 dynamic duologic linea aldım öncelikle opel ile linea malzeme olarak kıyaslanamaz opel çok çok kaliteli linea bagaj olarak çok iyi yakıt ve performans olarak da üzmüyor biraz uzunca bir araç park etme sorunu var arka arka yanaşırken tam göremiyorsunuz sensöre güvenmek zorundasınız aracımda asr esp tüm donanımlar mevcut ancak hala beni araba tedirgin ediyor euro ncap testlerinde araç yok bunun dışında sormak istedikleriniz olursa memnuniyetle cevaplarım

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

arkadaşlar öncelikle linea ile opel corsa bir değil corsayı evo ile kıyaslayın ve şu an evo satış rekorunda.....birde line türk olmasına rağmen başarılı dinamik versiyonu donanım olarak tatmin edici

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Fatih AKBIYIK
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok

Çarpışma testleri olmayabilir fakat ben sanmıyorum ki güvensiz olsun.Linea Punto'nun üzerine yapılmış sedandır.Punto ile aynıdır bence..

Fırat Serhat
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Alıntı yunus kahraman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 yıllık ustası. İlyas usta. Alper oto. Gidin konuşun. Görün.. Ben ordayken, sabahın köründe 5 tane linea vardı içeride bakımda bekleyen.. Bu cevap yeterli mi??
    Adamın sözünün neresi sana yanlış geldi?? Linea nın yürüyen kısmının sorun çıkarmaması çok mu anormal geldi??
    Benimde daha önce Linea aracım vardı. İyi tanıyorum.
    Her arabanın alt takımı zamanla değişir. Parçaların belli bir mukavemet süresi vardır. Linea Mercedes, BMW' den çok daha kaliteli bir alt takımamı sahipki bugüne kadar alt takımı değişmemiş hiçbir aracın. Alt takımı sağlamdır, zor bozulur dese anlarımda bugüne kadar hiçbir aracın alt takımını değiştirmedik demek bir servis çalışanı için çok iddialı bir laf olmuş. Bu araçların hepsi kaymak asfalttamı geziyor

irfan öz
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı TORnADO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çarpışma testleri olmayabilir fakat ben sanmıyorum ki güvensiz olsun.Linea Punto'nun üzerine yapılmış sedandır.Punto ile aynıdır bence..
    Çarpışma testleri tabiki araçların güvenliklerinin ölçümü için yapılıyor yoksa neden onlarca firma arçlarını parçalatıp eure encap ta 5 yıldız aldık diye reklamını yapsın

Fatih AKBIYIK
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok

Alıntı taipen71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çarpışma testleri tabiki araçların güvenliklerinin ölçümü için yapılıyor yoksa neden onlarca firma arçlarını parçalatıp eure encap ta 5 yıldız aldık diye reklamını yapsın
    Ben de biliyorum çarpışma testlerinin neden yapıldığını,demek istediğim Linea çok da güvensiz değildir. O testleri ben 2005 yılından beri izliyorum NCap'ten.Saygılar...

irfan öz
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı TORnADO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de biliyorum çarpışma testlerinin neden yapıldığını,demek istediğim Linea çok da güvensiz değildir. O testleri ben 2005 yılından beri izliyorum NCap'ten.Saygılar...
    O testlerde izlediğiniz ünlü marka araçlar dahi o hale gelebiliyorsa lineanın ne hale geleceğini düşünemiyorum biniyorum ama güven vermiyor

Fatih AKBIYIK
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok

Alıntı taipen71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O testlerde izlediğiniz ünlü marka araçlar dahi o hale gelebiliyorsa lineanın ne hale geleceğini düşünemiyorum biniyorum ama güven vermiyor

Tamam,o zaman binmeyin en iyisi.

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon