11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: lineaya 3 gün:)

erkan uslu
    erkan_bsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Standart lineaya 3 gün:)

merhabalar 3 gün sonra lineaya kısmetse imza atmaya gitcez yalnz bir sorum olcak.. active plus paketi şuan 30 800 tl .. satış temsilcisi eleman buna sadece trafik sigortası ve metalik boya hediyemiz olsun diyo herhangi bir indirim yapmio.. sizce yapmaması normalmidir?? birazdaha bastırsak indirim olabilrmi?? yer ankara kartaş...
    teşekkürler....

erkan uslu
    erkan_bsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

arkadaslar yorumlar önemli benim içn ..

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Gayet normal ındırım yapmayan yapmıyor gp alırken bayıı 10 tl dahı ındırmemıstı bende baska bayıden aldım ındırımıde vardı zorunlu trafık sıgortası 200 tl cıvarında ıyıde ben arabayı alırken zorunlu sıgorta ıcındeydı yada fıyata dahıldı yada onlar yapmıstı ben para vermemıstım mtv nın 1 taksıtını onlar yapacak bu arda yanılmıyorsam yapmıslardırda makbuzu almayı unutmayın .Bu arada dıger bayıılerıde gezın fıyata bakın hangısı en ucuzsa ondan alın
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

bahri cincioğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GPS2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 399

Valla iyi indirim yapmış ikisi 450 tl civarında ...bizim 2 araç alacağız dememize rağmen sadece metalik kıyağı yapabiliriz dediler bugün + stokta hiç araç kalmadığını ve beklememiz gerektiğini söylediler...vay canına piyasaya bakın bee... kıl aldırmıyorlar...

Abdullah bey
    Yeniden Punto AYM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 51

diğer bayilerden fiyat almadan imzalamayın hepsiyle pazarlık yapıp öyle karar verin bazen bayiler arasında 1000-1500 tl fiyat oynadığı oluyor nakit paraya dönmek için zararına araç satan bayiler var haberiniz olsun
    2008 Palio Sole 1.4 Fire Active Plus Pkt.
    2008 Grande Punto 1.3 MultiJet Active
    2011 Grande Punto 1.3 MultiJet Full Kit

ZAFER MURAT KOÇOĞLU
    Fiorino Combi Multijet zafer murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 58

tek bayiye bakıp aldanmayın başka bayileride arayın sorun.bayiden bayiye inanın çok fark var misal ben örnek kendimi vereyim daha yeni sipariş verdim fiorino emotion 2 bayi arasında tam 1.500tl fark vardı.
    FİAT FİORİNO EMOTİON 2012 1.3 Multijet 95HP Start&Stop (SİYAH)

Cemal KÖYLÜOĞLU
    C(C)K cck1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 570

Ben Kasımda Ankaradaki bütün bayileri dolaştığımda hiç pazarlık yapmadan en iyi fiyatı birmot vermişti...

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

BARIS ATABEY
    predator_ant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 BHA 87
    Edilen teşekkür: 77

farklı bayileri arayın.Daha dün bizim arkadaş fiorino emotion için iki farklı ilden 1500 tl farkla iki fiyat aldı.Biri van da biri batman da bayilerin.Batman daha ucuz veriyodu.
    Konu predator_ant tarafından (18/02/2011 Saat 19:12 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Şafak Ç
    SKELETER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 176

Kartaş nuh diyor peygamber demiyor indirim yapmıyor. Başka bayilere de bakın. Kalite ıvır zıvır neyse de arkadaş aynı arabayı veriyorsun farklı arabayı değil ki.

Fiat Türkiye denilen kurumun saçma sapan politikasından kaynaklanıyor buda. Forumda defalarca söylemişimdir yine söyleyim sıfır araç alırsam bundan sonra fiat almam.

Başka birinin aynı arabayı benden 2000-3000TL aşağıya alması beni keriz gibi hissettirdi. Daha doğrusu KOÇ grubu arabayı bir daha hayatta sıfır almam.

VW nin tek takdir ettiğim yanı fiyatı budur alıyorsan al almıyorsan güle güle politikasıdır.

mustafa tamer
    mustelf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 62

Benim arbayı değil ama babamın Arabayı Ankara Oto dan almıştık. diğerlerine göre daha iyi fiyat vermişti. bi sorun derim

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

sıze sadece 180 tl cıvarı bır ındırım yapıyorlar... yuzde 0.6 yapar komedı gıbı rakam .... bayı %10 luk kar marjından genelde bu karı %2 lere kadar cekıp( hatta bazen %0 yıl sonunda) aracı satabılıyorlar... yıl sonu dümenleri böyle dönüyor...subat ayında oldugunuzdan zaten zamlı fıyattan aracı alıyorsunuz...30800 tl lık ıcın bır bayı sıze 29 lu bır fıyat veremıyorsa uzak durun... 30800 tl lık aracıda eger 30000 tl den bır kurus fazla verılecekse almayın... uc ay sonra aynı aracı 28000 e alanı gorunce kahrolursunuz benden soylemesı....bayıye kar marjını % 2 ye cekerek ve hesaplama ekranınıda sıze cevırerek hesap yapması gerektıgını soyleyın.......
    Konu uzuncocuk tarafından (25/02/2011 Saat 16:28 ) değiştirilmiştir.
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012