Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
45 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: 0 km şahin :)

mert yılmaz
    mix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 170

sabote edilen yanlızca devrim mi? her gün duyuoruz artık neredeyse şu sözleri :kıroya bak şahine biniyo yok efendim anadol u inekler yiyiyor hala standart model bi çok araçta arka cam elektrik ısıtmalı ayna far yagmur sensor vs vs yokken milyarlar vermiyormuyuz aslında birasda milletce biz bu duruma getiriyoruz

bbrh kkk
    burhankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60
    Edilen teşekkür: 306

şahin meraklılarına aslında o markanın halen üretildiğini ve aynı arabanın dış bi ülkeye yanlış hatırlamıyo isem malezya ya satıldığını duyunca inanamadım.

Buğra Varol
    Fiassa_199 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 AJ 1722
    Edilen teşekkür: 26

Alıntı burhankutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şahin meraklılarına aslında o markanın halen üretildiğini ve aynı arabanın dış bi ülkeye yanlış hatırlamıyo isem malezya ya satıldığını duyunca inanamadım.
    Burhan bey, Şahin şu anda Etiyopya'da DOCC Holland Car ve Mısır'da Nasr Otomotiv firması tarafından üretilmekte (ama şu anda üretim durdu mu, devam ediyor mu bilmiyorum). TOFAŞ, 2006 yılında Şahin'in üretimi durunca gövde kitlerini Etiyopya'ya sattı. Malezya'ya değil.

bbrh kkk
    burhankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60
    Edilen teşekkür: 306

buğra bi arkadaşım fiat da çalışıyordu geçen yıl fabrikaya geziye gitmişler orda tanık olmuş. halen üretilip yurt dışına gönderildiğine arabaları kendi görmüş tabi yalan söyliyeceğini sanmıyorum

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Buğra Varol
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 AJ 1722

Malezya'da?? Allah Allah, ilginç. Proton gibi daha kaliteli, Lotus teknolojisini kullanan otomobiller dururken Şahin'e ihtiyaç varmış demek ki... Ama benim bildiğim de bu. Yoksa haberi çıkardı

atmaca615
    Ziyaretçi atmaca615 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yakında Türkiye'den CMS Jant falan filan ihracatınada Başlarız Asıl Ozaman görün siz olayı bir başladılarmı Şahin e modifiye yapmaya puufff yani

zafer yılmaz
    zyilmaz90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    34 EY 2476
    Edilen teşekkür: 71

Dün Yolda Gördüm ya Uzakdan subaru ya Benzetim böğrüyo REsmen Yolda Giderken Yakınlaştı bi Baktım şahin miş Türkiyenin Araba Üretme gücü var Ama İşte DEvletin içinde Belkide Hala Avrupaya Calısan lar Var." Devrim Arabaları " Filmini İzleyen Varsa Bilir Onun Gibi Bazı Kişilerin Yüzünden Arac üretilmiyor. Arabanın Benzini bitti diye İzin vermediler İşte alt üstü Benzin Yani Ne olacak.Hem Koç ve Sabancı da İzin vermez. Koç. ve Sabancı Birleşse 2 si ORtak Olsa Bi Model Cıkartıp ARaç Üretseler Tabi İthal Ettiğinden Az Kazanacak Ama ihracat Yapacak Kendi Ülkesini Temsil Edicek Ama Malesef PAraya Doymadılar Glaiba.Bi ara İmza Cıkıcakdı O ne Oldu ? Onu Tanıdan Adamda Ortalıkda Gözükmüyor Glaiba Kestilermi Boğdularmı ARtık NE yaptılarsa ADamı.

sakin karadas
    sakinkaradas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 141

desenize yakında etiyopyadada çıkacak sahibinden satılık dogan görünmlü şahin diye

Erkan Karakan
    SpyHunter33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 732

Alıntı zyilmaz90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Yolda Gördüm ya Uzakdan subaru ya Benzetim böğrüyo REsmen Yolda Giderken Yakınlaştı bi Baktım şahin miş Türkiyenin Araba Üretme gücü var Ama İşte DEvletin içinde Belkide Hala Avrupaya Calısan lar Var." Devrim Arabaları " Filmini İzleyen Varsa Bilir Onun Gibi Bazı Kişilerin Yüzünden Arac üretilmiyor. Arabanın Benzini bitti diye İzin vermediler İşte alt üstü Benzin Yani Ne olacak.Hem Koç ve Sabancı da İzin vermez. Koç. ve Sabancı Birleşse 2 si ORtak Olsa Bi Model Cıkartıp ARaç Üretseler Tabi İthal Ettiğinden Az Kazanacak Ama ihracat Yapacak Kendi Ülkesini Temsil Edicek Ama Malesef PAraya Doymadılar Glaiba.Bi ara İmza Cıkıcakdı O ne Oldu ? Onu Tanıdan Adamda Ortalıkda Gözükmüyor Glaiba Kestilermi Boğdularmı ARtık NE yaptılarsa ADamı.
    Bahsettiğiniz imza isimli araba JetPa ya ait bir araçtı ve JetFadıl lakaplı bir şahısındı sanırım dolandırıcılıktandı iflas etti
    Artık Fiorinolu

zafer yılmaz
    zyilmaz90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    34 EY 2476
    Edilen teşekkür: 71

JETPA'NIN OTOMOBİL FABRİKASI ALANINDA HAYVAN OTLATILIYOR

Jetpa Holding Yönetim Kurul Başkanı Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu Türkiye'nin ilk yerli otomobil fabrikası "İmza"nın inşaatına geçtiğimiz aylarda kilit vurulmasından sonra, fabrika alanı mera olarak kullanılmaya başlandı.

M. VEYSEL AÇIKGÖZ SİİRT - Jetpa Holding Yönetim Kurul Başkanı Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu Türkiye'nin ilk yerli otomobil fabrikası "İmza"nın inşaatına geçtiğimiz aylarda kilit vurulmasından sonra, fabrika alanı mera olarak kullanılmaya başlandı.
    Siirt'e 14 km. uzaklıkta bulunan havaalanı yakınında kurulması planlanan, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük ve Türkiye'nin ilk yerli otomobil fabrikası "İmza"nın temelinin atılmlasından kısa bir süre sonra, çalışmalar durdurulmuştu.
    400 dönümlük arazi üzerinde kurulması planlanan otomobil fabrikasında yaklaşık 4 bin kişinin istihdam edilmesi hedefleniyordu. Ancak vergi borcu ve hakkındaki soruşturmalar nedeniyle Türkiye'ye gelmeyen Fadıl Akgündüz'ün, İmza otomobil fabrikasındaki çalışmaları durdurması üzerine fabrika arazisi tarlaya dönüştürüldü.
    Araba üretimi hedefinden vazgeçmediklerini belirten Jet-Pa Holding Yönetim Kurul Başkanı Fadıl Akgündüz, sadece birkaç senelik bir ertelemeyle üretime geçeceklerini iddia ederken, yöre halkı, fabrikanın kurulacağı alanda hayvanlarını otlatmaya başladı.

Yalan Olmuş Yerli Araba Mevzusu

Hakan CAN
    taneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 190

BU ARACIN ÜZERİNDEN BAYAĞI ZAMAN GEÇTİ AMA TASARIMI OLDUKÇA GÜNCEL VE GÜZEL.

ŞU BENCİLLİĞİMİZ ,KOLAY YOLDAN PARA KAZANMA HASTALIĞIMIZ OLMASA, TÜRK'ÜN GÜCÜNÜ DÜNYA GÖRECEK AMA.....

ARTIK TOPLUMLARI SİLAHLA DEĞİL,ZAAFLARI İLE VURUYORLAR.

AYKUT kayseri
    agabey3838 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 73

doğan slx ile araba kullanmayı öğrenmiştim severim kuş serisini herşeyden öte parçası çok ucuz daha ne olsun

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

bu imzanın hayalini cok kurdum cok begenmistim ama adamı da harcadılar. hakkında bir suru dolandırıcık dosyası var . demekki suçu var keske dogru durust olsaydı su araba ne kadar guzel bi araba. simdi bile hayran kaldım araca

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Buğra Varol
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 AJ 1722

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu imzanın hayalini cok kurdum cok begenmistim ama adamı da harcadılar. hakkında bir suru dolandırıcık dosyası var . demekki suçu var keske dogru durust olsaydı su araba ne kadar guzel bi araba. simdi bile hayran kaldım araca
    Desenize yerli malı otomobil koskoca bir hayal. Eskiden yani 40'lı yıllarda bildiğiniz filoluk uçaklar üretilirdi (Devrim Arabaları filminde anlatılan uçak fabrikasından bahsediyorum). Şimdi bir NATO savaş uçağının alt gövde panelini biz yapıyoruz diye on takla atıyoruz. Bunun da ondan pek bir farkı yok. Mesela Karsan... Bu firma belki de Türkiye'nin otomotiv teknolojilerinde en önde olan bir firma; ama gel gör ki yabancı firmalar (PSA, Hyundai vs.) adına çalışıyor. Bildiğin FASONCU!!! TOFAŞ da öyle, Halka yıllarca 124 ve 131'den bozma otomobilleri yapıp sattılar. Gerisini biliyoruz. Bizlere Grande Punto'ları, Bravo'ları, Linea'ları aldıran zihniyet utansın. Çünkü utanmadıkça daha fazla otomobil ithal edilecek, bunu adım gibi biliyorum.
    Sedicivalvole Diesel

TOLGA TACALOGLU
    Ulş.Er silentscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yakut Kırmızı
    Plaka
    FJ 7600
    Edilen teşekkür: 187

Babam 80 yılından 98 e kadar istanbulda taksicilik yaptı..Önce 81 model beyaz 131 şahin sonra 85 model bayrak kırmızı 131 şahin en sonunda da 93 model sarı şahinimiz vardı.O 93 model tofaş şahin 300bin km istanbulda taksi olarak yol yaptı sadece bir kez amerikan sekman ile motor rektifiye oldu ve sattığımızda 350BİN km ye gelmişti hala deli gibi kaçıyordu (LPG olmasına rağmen)

350BİN KM...Tofaş Şahin..

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mesut eyvaz
    mesut eyvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 34

Alıntı zyilmaz90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    JETPA'NIN OTOMOBİL FABRİKASI ALANINDA HAYVAN OTLATILIYOR

Jetpa Holding Yönetim Kurul Başkanı Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu Türkiye'nin ilk yerli otomobil fabrikası "İmza"nın inşaatına geçtiğimiz aylarda kilit vurulmasından sonra, fabrika alanı mera olarak kullanılmaya başlandı.

M. VEYSEL AÇIKGÖZ SİİRT - Jetpa Holding Yönetim Kurul Başkanı Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu Türkiye'nin ilk yerli otomobil fabrikası "İmza"nın inşaatına geçtiğimiz aylarda kilit vurulmasından sonra, fabrika alanı mera olarak kullanılmaya başlandı.
    Siirt'e 14 km. uzaklıkta bulunan havaalanı yakınında kurulması planlanan, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük ve Türkiye'nin ilk yerli otomobil fabrikası "İmza"nın temelinin atılmlasından kısa bir süre sonra, çalışmalar durdurulmuştu.
    400 dönümlük arazi üzerinde kurulması planlanan otomobil fabrikasında yaklaşık 4 bin kişinin istihdam edilmesi hedefleniyordu. Ancak vergi borcu ve hakkındaki soruşturmalar nedeniyle Türkiye'ye gelmeyen Fadıl Akgündüz'ün, İmza otomobil fabrikasındaki çalışmaları durdurması üzerine fabrika arazisi tarlaya dönüştürüldü.
    Araba üretimi hedefinden vazgeçmediklerini belirten Jet-Pa Holding Yönetim Kurul Başkanı Fadıl Akgündüz, sadece birkaç senelik bir ertelemeyle üretime geçeceklerini iddia ederken, yöre halkı, fabrikanın kurulacağı alanda hayvanlarını otlatmaya başladı.

Yalan Olmuş Yerli Araba Mevzusu
    kaç senelik imza prototipi çağımızın çizgilerini taşıyor üretime geçebilseydi ülkemizde iş yapardı milletçe yerli arabaya açız

Okan V.
    justneedyou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    34 JN ...
    Edilen teşekkür: 20

şu gün ülkemizde tekrar şahin üretmeye başlasalar bayaa gider

Utku OKTAY
    utku952 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 179

Konu vardı önceden evet.. Yeni şahinleri görmek isteyenler ankarada bilkent köprüsünün ordaki selimoglu nakliyatta tırların uzerine baksınlar..

22. Bu mesajı için 2 kişi utku952'ye teşekkür etti:

mert yılmaz
    mix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 170

Standart kuşlar

özleyenlere hepimizin hayatına öyle yada böle girmiş kuş serisi

24. Bu mesajı için 2 kişi mix'ye teşekkür etti:

alper yonar
    Dynamic Üye alperyonar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 YN 5**
    Edilen teşekkür: 356

Türkiye de satmaya başlasınlar anında kapış kapış gider

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon