Sayfa 2/2 İlkİlk 12
38 sonuçtan 21 ile 38 arası

Konu: *** Fiat Fiorino Abarth ***

Görkem Bolat
    odysseus83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

arkadaşlar cargo ve combi-panaroma(binek) versiyonların süspansiyonları (yay ve amortisörleri) birbirinden farklı, o sebeble bir güvenlik sorunu yok, rahat olun, eğer yüksekliğinden dolayı güvenlik sorunu olur derseniz size x5'i cayenne'i örnek gösteririm)

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet K.
    memox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 70

Resimdeki araçta zaten ticari versiyonu değil, arkadaki 3. camlarla beraber binek versiyon. Bencede biraz suv havasında hoş bir binek araç oluyor Fiorino. Fiat'da binek satış oranını arttırmak için ufak yenilikler düşünüyor zaten fiorino'ya.

ahmet gönen
    ahmT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    33TH191
    Edilen teşekkür: 61

bu aracı bu gün demirtaştan geçerken gördüm ankara plaka acaba mersindemi oturuyor güzel olmuş yakışmış ..

SERHAT PINAR
    PendenTDooM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16NT628
    Edilen teşekkür: 5

jant ve sticker dışında pek bişey yapmamış aslında, en azından logoyu abarth yapabilirmiş.
    ama benim gözüme çarpan en önemli hata 3. ışık camı ile kayar kapı camı arasındaki siyah bantı sökmesi, arabanın karizmasını sağlayan şey zaten o.

fiorinonun daha çılgın modifleri var Bursa'da. denk gelip de bir foto çekemdim daha hep yolda yanımdan geçiyorlar. elde edersen sizlerle paylaşırım

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

konu bıraz hortlayacak ama bu arac az once bızım sırketın onunde(İstiklal Caddesı) park halınde duruyordu.uyemız degıl ama burda adı gecmıs dıye bır yazayım dedım
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

Orhan Okay
    orhanokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 153

Şahsi fikrim, katılırsınız katılmazsınız; Abarth logosuyla modifiye yapmak, daha doğrusu yaptığını sanmak sadece kişisel bir özenti ve tatminden öteye gitmiyor. Tıpkı Corsa cıların GSI arması takması, OPC logosu takması gibi saçma, Şahin' lerin arkaya Doğan yazdırıp farlara kolibantla kaş yapması gibi iğreti. Kaş yaparken göz çıkarmak dedikleri bu bence.
    Orhan Okay
    Yaşar Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü Öğretim Üyesi

ANIL GÜNAYDIN
    anlgnydn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 70

Alıntı orhanokay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsi fikrim, katılırsınız katılmazsınız; Abarth logosuyla modifiye yapmak, daha doğrusu yaptığını sanmak sadece kişisel bir özenti ve tatminden öteye gitmiyor. Tıpkı Corsa cıların GSI arması takması, OPC logosu takması gibi saçma, Şahin' lerin arkaya Doğan yazdırıp farlara kolibantla kaş yapması gibi iğreti. Kaş yaparken göz çıkarmak dedikleri bu bence.
    aynen katılıyorum dediğine benimde şahsi görüşüm bu. sade ve öz olsun, temiz ve kendisi olsun

berkeraaa
    Ziyaretçi berkeraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bana kalırsa Türkiyede modifiye olayı biraz yanlış anlaşılmış durumda.Modifiyeye karşı olmayan bir insanım ancak uygulama sahası ülkemizde maalesef genellikle düşük sınıflı araçlarda kalmış durumda.Buda ekonomi ile direkt olarak orantılı bana kalırsa.Yoksa sokakta Hamann F430 yada Hartge M6 görmek gerçekten tat verici olabilirdi ülkemizdede...
    Ancak heryeri farklı donatılmış Şahin - Doğan SLX ler gördüğümde hele birde ön sis farlarında MAVİ flaşör varsa gerçekten araçlara yanlış muamele yapıldığı kanısındayım.Kimse yanlış anlamasın ucuz yada eski arabalara hiçbir garezim yok ancak amacına ve pozisyonuna uygun kullanılmalı herşey...

Ali Akgül
    schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 45

çok güzel ve temiz çalışma zevkine ve emeğine sağlık

Mustafa FIRINCI
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

az once yıne gordum Sakarya Caddesı'nde
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

sezgin agus
    La Cordélio AGUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35 AP 3261
    Edilen teşekkür: 400

konu çok farklı noktalar üzerinde gezinecek ama bence modifiye demek zaten farklı olmak demek ya da - yapmak demek fark yaratmak demek... gerisi kişiye zevke veya keyife kalmış -bence şurası şöyle olsaydı... burası böyle olsaydı.... abi nacizhane fikir bunlar.... bir şeylere benzetmek dicez şimdi mod. özgün olmalı dicez... abi sanane adam bakmış beğenmiş benzetmiş keyfine göre mod. yapmış farklılaşmış makine... kaçınızın GP sinde jant yok yada ben taktırmayı hiç düşünmedim diyor ??? 100'de 5'i ancak umarım fazlaca dağıtmadan anlatabilmişimdir...!!! bence araç 10 numara eksikleri var ama güzel.......

saygılar..

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ANIL AKYILDIZ
    Blackevo punto35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    35KA5290
    Edilen teşekkür: 419

sezgin abimle aynı fikirdeyim bencede modifiye sanat oldu artık tablo yapmak gibi adam yapıyo tabloyu sunuyo bizlere sonra aa şurdan nehirmi geçseydi şurda kuş uçsaymış hiç olmamış gibi şeylere bende karşıyım herkezin kendine göre bi zevki var yapmak istediği şeyler var birene super gelen şey birine iğrenç gelebiliyo neyse konu uzar gider burdan

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

serdar mumcu
    sersev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 96

bazı arkadaslar turkıyedekı modıfıkasyonu abartı sacma kotu olarak nıtelendırmısler bence bu dusunce tarzı sacma

sonucda avrupadakı ve abd dekı modıfıkasyonu bızım ulkemızde gormek sacma olur para ıle alakalı bır sey

adamın parası olsa m6 alır onu modıfıye eder ama parası dogan a yetıyor ona bır seyler yapıyor kotu olabılır hatta senın tarzına uymayabılır ama adamın parası o ,,ınsanı yadırgamak asagılamak nerden cıkıyor onu anlamadım

adamın ıkı araaba almaya gucu yok belkı su an hem tıcarı hemde bınek kullanıyor ama adam ıcıne sınmesı ıcın bır seyler yapmaya calısmıs parası kadar bencede guzel olmus sade ve hos duruyor....

17. Bu mesajı için 2 kişi sersev'ye teşekkür etti:

SERKAN TASKİN
    serkan_gazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 73

ticari araba alsam fioruno alırm çok tatlı bişi tam bir ticari

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

hakan çebi
    agresif gogo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 HF 611
    Edilen teşekkür: 26

güzel duruyor, şahsen beğendim.

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa FIRINCI
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

aracın yenı plakası 33 ST 004

hakan alaca
    fiorino66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1

bende bir fiorino sahibiyim ve aracımın ticari olarak geçmesi benim hiç umrumda değil. Fiorino ile punto arasında motor farkı mı var_? Sadece kasa farkı var bence çokta yakışıklı bir araç aşşağlanmayı haketmiyor. Saygılarımla...

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

Önceki arabam GP idi; şimdi ise Fiorino kullanıyorum. Hangi açıdan bakarsan bak Puntodan daha kullanışlı bir araba bence Fiorino. Punto dizayn olarak gerçekten mükemmel bir araba ama kullanışlılık deyince kesinlikle Fiorino benim ihtiyaçlarımı daha iyi karşılıyor. Performans olarak kıyaslarsam zaten aynı motorlu puntodan farkı yokki Gerek performansa gerekse de frenleme kabiliyeti olarak herşey çok güzel. Alt takım sağlamlığı olarak ise puntoya misli misli fark atacak bir araç zaten.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

Sayfa 2/2 İlkİlk 12