Alıntı RecepK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yok bu arkadaş çok uzun zamandır üyeydi hatta cemal usta bi ara 1.4 77 lere uygulama yaptınızmı sorusuna "evet forumdan ormancı05 nick li arkadaşın arabasına uygulama yaptık fakat kendisi forum a girmiyo " diye yazmıştı arkadaş girmiş görmüş cevap yazmış neden altında bişeyler arıyosunuz ??
Alıntı cemal arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ormancı05 arkadaşımızın üyelik tarihinden belli oluyor...ama kaan arkadaşımız bunu görmemiş...

olabilir...sorun değil...

Evet net hatırlıyorum Cemal abinin böyle birşey dediğini. İşin ilginç yanı zaten ne zaman üye olduğu değil totalde 2 mesajının olması ve bu mesajlardan birinin bu konuda olması. Yazılım yaptırmamıştır demiyorum ya da sonuçları bu değildir de demiyorum. Yorum biraz viral reklam gibi hani bu muhabbetlerin üstüne " ya kardeşim şu foruma bi giriverde attığımız yazılımın bi sonuçlarını yazda milletin aklında soru işaretleri gitsin" denmişçesine yazılmış bir mesaj olarak gördüm. Fire yazılımın sonuçlarını aylardır bekliyoruz, çıkmadı piyasayada fiyat konusunda mantıklı bir çözüm beklediğimizdemi çıktı. Beni düşündüren bu sadece.