Sayfa 7/8 İlkİlk ... 345678 SonSon
151 sonuçtan 121 ile 140 arası

Konu: 12 haziran bursa buluşması için yer önerileriniz...!

bahri cincioğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GPS2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı tnrsrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buluşmaya katılacaklar sabahın köründe oyunu kullansınlar
    mutlaka... oy vermeyen zaten gelmesin... en önemli vatandaşlık görevimiz...! ...

Cengiz Özel
    inadına bursa 16 CSE 79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 310

Alıntı samprik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    büyüksün cengiz abi
    Eyvallah Samet

Alıntı GPS2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursaspor dayanışması gibi geliyor bana...
    Olsun o kadar Bahri abi

Alıntı kifanhom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seçim muhabbeti dolayısıyla pek verimli olmayabilir kanaatindeyim 12 haziran
    Günler uzun ögleden sonra 2-3
    gibi buluşulsa geriye birsürü zaman kalır.

Alıntı GPS2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun... Ok yaydan çıkmış bir kere...
    Evet pişmiş aşa su katmayalım beyler
    Yeşil beyaz Bursaspor
    Adı aşk bu eziyetin..

hakan oklu
    hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16LHL54
    Edilen teşekkür: 136

Alıntı 16 CSE 79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah Samet

Olsun o kadar Bahri abi

Günler uzun ögleden sonra 2-3
    gibi buluşulsa geriye birsürü zaman kalır.

Evet pişmiş aşa su katmayalım beyler

Buluşmak isteyen engel tanımıyor ve her soruna bir çözüm buluyor

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. jacoben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317
    Edilen teşekkür: 140

günaydın, dün felaket bir yoğunluk içerisindeydim akşam dükkanı kapamaya bile dönemedim, fikrimi söylüyorum, gölyazıya gidip yakıta vereceğimiz parayla paşada buluşur paşalar gibi yemek yer sohbet eder, gün batımına kadar gazımızı atmış oluruz...! serah da paşa diyor zaten bir kaç kişi daha var paşa diyen, bugün netleşirse sevinirim, duyuralım herkese daha polianna print baskı yapıp nilüfer ve civarındaki puntoların camlarına ilan koyacak, 1 araba 1 arabadır, fikir kalacağına emek kalsın içimiz rahat olsun...!

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. jacoben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317

kimsenin aklına yanlış birşey gelmesin, print ilanda ''bursalı puntocular buluşuyor'' yazacak sadece, reklama mahal verilmeyecek...!

uğur kamçı
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. xcruelx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 358

Alıntı hakki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buluşmak isteyen engel tanımıyor ve her soruna bir çözüm buluyor

Bazı şeyler yaşayınca görülüyor. Bu olaydan sonra kubilay ve serhan ne demek istediğimizi daha iyi anlamışlardır. Yinede bizlerin desteğini aradınız. DEstek olmayınca hiç bir şey olmaz.

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317

olayları kişiselleştirmenin anlamı yok arkadaşlar, kimse tek başına hiçbir şey yapamaz, daha önce de yazdım okuduysanız bu tip olaylarda orginazyonu düzenleyenler değil katılanlar önemli, ne kadar çok destek, o kadar çok katılım, ve sonuçta alınacak haz, bu organizasyona katılacak olan kişiler daha çok değerli benim gözümde...! burdan toplanıyoruz demek zor bişi değil, ama vakit ayırıp gelmek daha zor...!

hakan oklu
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16LHL54

Alıntı jacoben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olayları kişiselleştirmenin anlamı yok arkadaşlar, kimse tek başına hiçbir şey yapamaz, daha önce de yazdım okuduysanız bu tip olaylarda orginazyonu düzenleyenler değil katılanlar önemli, ne kadar çok destek, o kadar çok katılım, ve sonuçta alınacak haz, bu organizasyona katılacak olan kişiler daha çok değerli benim gözümde...! burdan toplanıyoruz demek zor bişi değil, ama vakit ayırıp gelmek daha zor...!

Herkes sizin uğraşlarınızı takdir ediyor olmalı,emeğinize sağlık.Eskiden bu organizasyon işleri ile uğraşanlar zorluklarını daha iyi biliyorlardır mutlaka ve zaten sizden de desteklerini esirgemediler.bizlere düşen ise önemli bir mazeretimiz olmadıkça sizlerin davetine katılmak.

10. Bu mesajı için 2 kişi hakki'ye teşekkür etti:

uğur kamçı
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. xcruelx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Kubilay kişiselleştirmeyle alakası yok. Benim kast ettiğim şeyi telefonla konuşsak yada yüz yüze konuşsak daha iyi çünkü uzun Burda ufakta olsa bir şeyler yapılmaya çalışılmaya bir ortak nokta bulunmaya çalışılıyor. Ama herkezi memnun etmek çok zor. herkez kendine uygun olsun istiyor sen bişiler yapma istersin. kimseyi kırmamaya çalışırsın. herkezi memnun edeyim derken parçalara bölünürsün. Genede küsen birileri çıkar. Biri der burda olsun birisi derburda olsun, sen herkezi uygun yapmaya çalışırsın. Birinikine tamam dersin diğerininki yapılmadı diye canı sıkılır. Herkez kendine yakın olsun diye ister. Şehir dışında forumdan misafir gelir acil bir toplantı düzenlersin , musait olan gelsin dersin, birileri çıkar yine toplanılmış bize sorulmamış der. Yani insanı memnun etmek zor iş. Esnaf adamsın. bende esnaflık yaptım. İnsanları memnun etmek zor. Burda en iyi şey yapıcı olmak, destek vermek ama her noktada bu destek vermek gerektiğinde sesini çıkatmamak bile olabilir. Mesela ben burda 10 tane daha mekan sayardım ama amaç buluşmak. Dolayısı ile yer çoğaltıp kafa karıştırmaya gerek yok. Burda çayırda yere sediri atalım muhabettimize bakalım no problem benim için. Benimle aynı fikirde olan çok kişi vardır burda. Biz azmı otoparkta ayak üstü buluşmalar düzenledik. alt tarafı 1 saat ayakta dikilmeye (soğukta) 100 km üstünde yol teperek geldiğimi ama o 1 saatlik tatlı sohbet için değeceğini bilerek geldim. Yani bazı şeylerden ödün vermeden olmuyor. Hepinizi seviyorum arkadaşlar. geçen hafta sonunda beri duygusalım hastanelerde geçirdim hafta sonumu o nedenle kalbini kırdığımım biri varsa özür dilerim. Amacım kalp kırmak değildi.

Filiz Yaşayanlar
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. PoLLiaNNa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 JHP 30
    Edilen teşekkür: 124

Çıktılarımı alıp bulvar lambalarında punto pususuna yatacağım... )) Sileyim mi abiii )

Filiz Yaşayanlar
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. PoLLiaNNa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 JHP 30

Alıntı hakki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kubilay senden çekinir,söyle ona da kararı verelim şu işi organize etsin.
    Bizim evde son sözü beyim söyler... Gölyazıya gidiyoruz,konu kapanmıştır Peki karıcım... Dağyolu,Paşaya gidiyoruz... Peki karıcım )) İkisinin arasında gitgel yaşıyoruz.Sölimde bugün yeni konu açıp,ankete sunsun )) moonmoon ) starstar ))

Filiz Yaşayanlar
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 JHP 30

Alıntı xcruelx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kubilay kişiselleştirmeyle alakası yok. Benim kast ettiğim şeyi telefonla konuşsak yada yüz yüze konuşsak daha iyi çünkü uzun Burda ufakta olsa bir şeyler yapılmaya çalışılmaya bir ortak nokta bulunmaya çalışılıyor. Ama herkezi memnun etmek çok zor. herkez kendine uygun olsun istiyor sen bişiler yapma istersin. kimseyi kırmamaya çalışırsın. herkezi memnun edeyim derken parçalara bölünürsün. Genede küsen birileri çıkar. Biri der burda olsun birisi derburda olsun, sen herkezi uygun yapmaya çalışırsın. Birinikine tamam dersin diğerininki yapılmadı diye canı sıkılır. Herkez kendine yakın olsun diye ister. Şehir dışında forumdan misafir gelir acil bir toplantı düzenlersin , musait olan gelsin dersin, birileri çıkar yine toplanılmış bize sorulmamış der. Yani insanı memnun etmek zor iş. Esnaf adamsın. bende esnaflık yaptım. İnsanları memnun etmek zor. Burda en iyi şey yapıcı olmak, destek vermek ama her noktada bu destek vermek gerektiğinde sesini çıkatmamak bile olabilir. Mesela ben burda 10 tane daha mekan sayardım ama amaç buluşmak. Dolayısı ile yer çoğaltıp kafa karıştırmaya gerek yok. Burda çayırda yere sediri atalım muhabettimize bakalım no problem benim için. Benimle aynı fikirde olan çok kişi vardır burda. Biz azmı otoparkta ayak üstü buluşmalar düzenledik. alt tarafı 1 saat ayakta dikilmeye (soğukta) 100 km üstünde yol teperek geldiğimi ama o 1 saatlik tatlı sohbet için değeceğini bilerek geldim. Yani bazı şeylerden ödün vermeden olmuyor. Hepinizi seviyorum arkadaşlar. geçen hafta sonunda beri duygusalım hastanelerde geçirdim hafta sonumu o nedenle kalbini kırdığımım biri varsa özür dilerim. Amacım kalp kırmak değildi.
    İyi yürekli insan... Umarım hepimizin ortak noktasında hiçbirimizin kırılmadığı çok güzel bi buluşma olacak...

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317

arkadaşlar buluşma yerini açıklıyorum, canı isteyen gelir istemeyen gelmez, kalbi kırılacak olan varsa da şapkayı önüne koyacak düşünecek, eğer gerçekten buluşmak isteyen varsa ve yer mekan farketmez derse fizanda olsa gelir, bahaneler isteksizlikten ya da pişmanlıktan doğar,ben herkesle dost olurum, benle dost olmak istesin yeter, abuk subuk şeyler için surat yapmam, şimdiden gelenlerin de gelmeyenlerinde canı saolsun, ben her buluşmaya gelmeye gayret ederim, her organizasyonda varım, sadece bursa olarak tabi...! 12 HAZİRAN PAZAR SAAT 14:00 KÜÇÜK SANAYİ CAMİİNİN ÖNÜNDE SIRALANARAK 14:30 A KADAR TOPLANIP, EN GEÇ 14:45 TE HAREKET EDİP PAŞA ET MANGALA GİDİLECEKTİR, BANA DESTEK OLAN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞAN SERHAN ARKADAŞIMA, HAKAN ABİYE, BAHRİ ABİYE, UĞUR ABİYE, GÜLAY ARKADAŞIMA, ABBAS BOZDAĞ KARDEŞİME, TOLGA BAYDAN KARDEŞİME, CENGİZ ABİYE VE SEVGİLİ EŞİME ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM... HEPİNİZİN EMEĞİNE SAĞLIK... ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN...

Filiz Yaşayanlar
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 JHP 30

Yayayaya şaşaşaşaş Paşaaaa Paşaaaaa Çok Yaşaaaaa )

hakan oklu
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16LHL54

Pazar günü görüşmek üzere.Umarim bol katilimli zevkli bir buluşma olur.

18. Bu mesajı için 3 kişi hakki'ye teşekkür etti:

Serhan Göz
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. feedbackx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 GT 441
    Edilen teşekkür: 145

Hayırlı olsun herkes için paşa da görüşmek üzere. Program belli olduğunda göre mekana gidip ben son rotuşları ayarlarım hafta sonuna kadar. Problemsiz bir buluşma geçirmek dileğiyle

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317

bu kaşam bulvar ve civarında dağıtım yapacağız polianna ile isteyen gelsin...!

uğur kamçı
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

arkadaşlar buluşma yerini açıklıyorum, canı isteyen gelir istemeyen gelmez, kalbi kırılacak olan varsa da şapkayı önüne koyacak düşünecek, eğer gerçekten buluşmak isteyen varsa ve yer mekan farketmez derse fizanda olsa gelir, bahaneler isteksizlikten ya da pişmanlıktan doğar,ben herkesle dost olurum, benle dost olmak istesin yeter, abuk subuk şeyler için surat yapmam, şimdiden gelenlerin de gelmeyenlerinde canı saolsun, ben her buluşmaya gelmeye gayret ederim, her organizasyonda varım, sadece bursa olarak tabi...! 12 HAZİRAN PAZAR SAAT 14:00 KÜÇÜK SANAYİ CAMİİNİN ÖNÜNDE SIRALANARAK 14:30 A KADAR TOPLANIP, EN GEÇ 14:45 TE HAREKET EDİP PAŞA ET MANGALA GİDİLECEKTİR, BANA DESTEK OLAN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞAN SERHAN ARKADAŞIMA, HAKAN ABİYE, BAHRİ ABİYE, UĞUR ABİYE, GÜLAY ARKADAŞIMA, ABBAS BOZDAĞ KARDEŞİME, TOLGA BAYDAN KARDEŞİME, CENGİZ ABİYE VE SEVGİLİ EŞİME ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM... HEPİNİZİN EMEĞİNE SAĞLIK... ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN...
    İşte budur. Bu arada paşada kaçta olmayı planlıyorsunuz ?

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317

Abi sanırım 3 gibi paşada oluruz
    allahtan birşey çıkmazsa
    e zaten 6-7 gibi dağılır herkes pazar ihtiyacı olan falan olur, alışveriş, kalmak isteyenler,ordan başka bir yere geçmek isteyenler olursa ona da bakrız...!

Cengiz Özel
    inadına bursa 16 CSE 79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 310

Kubilay öncelikle şunu belirteyim yazılanlardan etkilenip çabuk karar verme gereksiz yere insanları kırmış olursun( canı isteyen gelir istemeyen gelmez).Bu işlerde insanlar kırılmadan olmaz demeyin bal gibide olur.Yeterki buluşmaya gelmek istensin geresi tefaruat.
    Sana tavsiyem yer konusunda son kararı vermeyi kendinde görüyorsan seçenek bırakmadan olaya direk girmendi.İnsanlardan fikir alıp ve çoğunluk Gölyazı derken senin birden paşada karar kılman bence doğru değil.Önünde iki seçenek vardı ya herşeyiyle üstlendiğin (yer ve tarih)bir buluşma organize etmek yada çoğunluğun fikrine saygı gösterip Gölyazıda buluşma yapmak.
    Bana gelince bu kadar uğraş veren bir arkadaşı kesinlikle kırmak istemem ve buluşmaya oğlumla(yavru timsahım) birlikte mutlaka katılacağım.Ayrıca bana misafir geliyorsunuz toplanma yeri benim eczanenin karşısı sizleri yanlız bırakmak 20 yıllık küçük sanayi esnafı olarak bana yakışmaz
    Pazar günü buluşmak üzere herkese sevgiler saygılar
    Yeşil beyaz Bursaspor
    Adı aşk bu eziyetin..

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 345678 SonSon