Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon
151 sonuçtan 81 ile 100 arası

Konu: 12 haziran bursa buluşması için yer önerileriniz...!

bahri cincioğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GPS2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 399

Arkadaşlar tecrübeden bilirim bu tür tanışma buluşmalarında yemeyi içmeyi unutun aklına bile gelmiyor insanın daha sonraki aşamalarda olabilir tabiii özellikle yemeli içmeli...İhtiyaç olan geniş rahat bir alan öncelikle...çay kahve işini termos ile bile çözebiliriz...aklıma gelen yerlerden Güzelyalı Tirilye Kurşunlu marinaları olabilirmi...? Veya Uğur*un bildiği uluabat manzaralı alanlar ...Demirtaş barajı çevresi nasıldır bilen varmı...?

Filiz Yaşayanlar
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. PoLLiaNNa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 JHP 30
    Edilen teşekkür: 124

Tirilye bencede olabilir evet... Havada güzel olursa oohh değmeyin keyfimize...

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. jacoben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317
    Edilen teşekkür: 140

uğur abi bana demirtaşta çalışma olduğunu söledi, mudanya istikameti aslında gidiş için çok uygun, çift şerit ve düz yol, abi yarın ben dükkanı açıcam, müsait bi zamanda gelseniz de oturup kararlaştırsak nasıl olur! en tecrubeli sizlersiniz ve sanırım 4-5 kafa bir araya gelip bir yer belirlersek kimse itiraz etmez pazartesi sabahı da forumdan açıklarız...!

bahri cincioğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GPS2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

bu hafta sonu çok yakın akraba düğünü var hareket kabiliyetim zayıf olacak gibi cep*ten de haberleşebiliriz...fırsat bulursam uğrarım tabii ama zor...siz düşünün taşının arkadaşlardan görüşleri alın ve ayarlayın , ben herşeye varım...

hakan oklu
    hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16LHL54
    Edilen teşekkür: 136

Alıntı jacoben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uğur abi bana demirtaşta çalışma olduğunu söledi, mudanya istikameti aslında gidiş için çok uygun, çift şerit ve düz yol, abi yarın ben dükkanı açıcam, müsait bi zamanda gelseniz de oturup kararlaştırsak nasıl olur! en tecrubeli sizlersiniz ve sanırım 4-5 kafa bir araya gelip bir yer belirlersek kimse itiraz etmez pazartesi sabahı da forumdan açıklarız...!
    Demirtaş barajının şu an için yolları çok kötü ve o bölgede arabaları topluca park edip toplanılacak bir yer yok.Mudanya,Güzelyalı, Trilye taraflarıda özellikle Pazar günleri aşırı kalabalık ve güzel günlerde insanların ilk tercih ettikleri yerler.Kurşunlu marinası daha sakin oluyor en azından bu zamanlarda,ayrıca kurşunlu iskelesinin çevresinde park edilecek yer var ama sığarmıyız onu bilmiyorum.Uluabat tarafındaki yorumları da bilen arkadaşlardan dinlemek lazım.

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. jacoben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317

ulubat için uğur abiden açıklama bekliyoruz...! en tenha orası gibi geliyor bana da...!

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317

bu arada uluabatta ağlayan çınarın işletmecisi de müşterim, onunla irtibata geçebilirim kesinleşirse...!

hakan oklu
    hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16LHL54
    Edilen teşekkür: 136

bu arada uluabatta ağlayan çınarın işletmecisi de müşterim, onunla irtibata geçebilirim kesinleşirse...!
    Bahrinin söylediklerine göre yemek işi zor herhalde.Yinede kısa zamanda bir nabız yoklayıp gerekirse Uluabatla görüşebilirsin.bence sen pzt salıya işi bırakmadan istekler ne yönde bir araştırıp değerlendir.

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317

1 - 16 jfk 66 - egzotik kırmızı - kubilay yaşayanlar/jacobenn - katılıyor
    2 - 16 jhp 30 - beyaz - filiz yaşayanlar/polianna - katılıyor
    3 - 16 ev 098 - gri - melih yaşayanlar/melo - katılıyor
    4 - 16 bov 35 - rock siyah - hasan ulukardeşler - katılıyor
    5 - 16 gt 441 - evo siyahı - serhan/feedbackx - katılıyor
    6 - 16 cse 79 - granit gri - hakan tosun - katılıyor
    7 - 16 cab 35 - beyaz - abbas bozdağ - katılıyor
    8 - 16 ldk 92 - granit gri – hakan oklu/hakki - katılıyor
    9 - 16 byd 90 - egzotik kırmızı - tolga baydan - katılıyor
    10- 16 l 1377 - titanyum gri - ayhan güler - katılıyor
    11- 16 gd 442 - egzotik kırmızı - gökhan dolmaseven - katılıyor
    12- 16 lby 08 - erhan güney - katılıyor
    13- 16 jht 38 - granit Gri-Turker Tosun - katılıyor
    14- 16 l 0720 – egzotik kırmızı -gülay süren - katılıyor
    15- - cengiz özel - katılıyor
    16- 16 lbf 92 - egzotik kırmızı - sercan gürtaş/xyl - katılabilir
    17- 16 gu 195 - mavi - emre gürtaş/bravo emre – katılabilir
    18- 16 cln 23 - rock siyah - çilen ataç/cilem – katılabilir
    19- - titanyum gri - bahri cincioğlu/gps2 – katılabilir
    20- - titanyum gri - uğur kamçı/xcruelx – katılabilir
    21- 16 k 0878 - beyaz - selçuk ferik/mrsalu – katılabilir
    22- 16 ag 106 - titanyum gri - günay aydın/by hanibal – katılabilir
    23- 16 kbl 84 - siyah - muhammed enes işçi – katılabilir
    24- 16 bbz 66 - selçuk öz – katılabilir
    25- 16 zy 922 – egzotik kırmızı - speedy_16 -katılabilir
    26- 16 l 1474 - mavi - karaşimşek - katılıyor

27- 16 haj 29 - egzotik kırmızı - emin kutlu - katılıyor(karacabey)

güncel liste...!

Cengiz Özel
    inadına bursa 16 CSE 79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 310

Gölyazı iyi bir seçim dogası tarihi ve insanları ile tam gezilecek bir yer.
    Yeşil beyaz Bursaspor
    Adı aşk bu eziyetin..

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317

gölyazı ağlayan çınarın sahibi halid bey'le görüştüm arkadaşlar, kişi başı fix menü balık,salata,meşrubat(no alchol)yemekten sonra çay ikramı 20 tl. otopark konusunda yerlerinin büyük olduğunu ve 25 araç dememe rağmen ayarlarız sorun yok dedi. saolsun, yardımcı olacağını biliyordum zaten. gölyazıdaki handikap şu eğer uzak diye gelmekten vazgeçen olursa bu beni üzer, o yüzden serhan arkadaşım da pazartesi akşamı paşa et mangal ile görüşecek ve fiyat alıcak, serhanın görüştüğü yer mesafe bakımından daha yakın, kusurabakmayın ama herkesi düşünmek zorundayız ve benzinli aracı olanlar da var aramızda gölyazı için uzak diye düşünebilirler, serhan pazartesi akşamı fiyatları bildirsin, bu iki seçenekten birisi olsun diyorum, bu iki seçenek için olur diyenler bayağı çoğunlukta, bu arada bu iki seçenek için fikirlerinizi bekliyorum...!

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317

gölyazı ağlayan çınarın sahibi halid bey'le görüştüm arkadaşlar, kişi başı fix menü balık,salata,meşrubat(no alchol)yemekten sonra çay ikramı 20 tl. otopark konusunda yerlerinin büyük olduğunu ve 25 araç dememe rağmen ayarlarız sorun yok dedi. saolsun, yardımcı olacağını biliyordum zaten. gölyazıdaki handikap şu eğer uzak diye gelmekten vazgeçen olursa bu beni üzer, o yüzden serhan arkadaşım da pazartesi akşamı paşa et mangal ile görüşecek ve fiyat alıcak, serhanın görüştüğü yer mesafe bakımından daha yakın, kusurabakmayın ama herkesi düşünmek zorundayız ve benzinli aracı olanlar da var aramızda gölyazı için uzak diye düşünebilirler, serhan pazartesi akşamı fiyatları bildirsin, bu iki seçenekten birisi olsun diyorum, bu iki seçenek için olur diyenler bayağı çoğunlukta, bu arada bu iki seçenek için fikirlerinizi bekliyorum...!
    bu arada serhan arkadaşımıza da çok teşekkür ediyorum, benim düşünemediğim bazı konularda beni uyardığı için... (bugün iki saat telde kafasının etini yedim)

Serhan Göz
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. feedbackx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 GT 441
    Edilen teşekkür: 145

Gölyazı gerek trafik açısından gerekse gezip sohbet etmek açısından şehir içinde olmaktan daha iyi bence de. Aklımda tek soru işareti kalan mesafe ( gerçi benim için sorun değil) ve özellikle otopark problemiydi. Otopark problemi de çözüldüğüne göre gölyazı daha uygun olur gibi görünüyor. Yemek içmek problem değil hep beraber olduktan sonra çay bile içsek olur. Gerçi yemek menüsü de gayet uygunmuş.Ben yine de pazartesi bir fiyat alayım. Şimdi iş listedeki 27 kişiye kalıyor. Neresi olur derseniz ben varım. Bu toplanma işi için bu kadar uğraşan Kubilay arkadaşıma ben teşekkür ederim bu kadar işi arasında çözüme ulaştırmak için forumun yavaşlığını beklemeyip direk telefonla ulaştığı bilgilendirdiği için. Hele bir buluşalım birbirimizin daha çok kafasını şişiririz

Yeme içme işi problem olucaksa gölyazı da yemek yemek şart değil nede olsa.Bir çay içeriz turlarız
    Konu feedbackx tarafından (04/06/2011 Saat 23:19 ) değiştirilmiştir.

bahri cincioğlu
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Yawww arkadaşlar yemek içmek derken maliyet*ten bahsetmiyoruz öncelikle ...muhabbet daha tatlı o yüzden yaniii...şahsen birçok hiç tanımadığım (önceden) arkadaşlar ile ne yediğimi hatırlamıyorum ama muhabbetleri dostlukları herzaman ....mesela...

E S
    FN2 TYPER kifanhom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 95

Alıntı GPS2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yawww arkadaşlar yemek içmek derken maliyet*ten bahsetmiyoruz öncelikle ...muhabbet daha tatlı o yüzden yaniii...şahsen birçok hiç tanımadığım (önceden) arkadaşlar ile ne yediğimi hatırlamıyorum ama muhabbetleri dostlukları herzaman ....mesela...
    aynen , minibüs ile mi gelseydim diye düşünmemek lazım
    alınacak keyfin ölçülebilirliğini tartışmayalım
    ama yollar düzgün olsun
    livin' on the edge

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317

arkadaşlar ben yarın dükkandayım ve tamamen müsaitim çay içmeye, soğuk bişeyler içmeye beklerim herkesi gelmek isteyen vakti olup işi olmayan herkes gelebilir daha detaylı konuşulur, yeni otokop 112.sk zaten tek açık dükkan ben olurum firma ismi yazıp reklama girmiim yollar her iki mekanda da kaymak arkadaşlar anlaştığımız mekana hafta içi gidip foto video vs ne varsa yükleyeceğiz... aklınızda hiçbir soru işareti bırakmamaya gayret ediyoruz...!

E S
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri

sen yaz şuraya dükkan ismini , reklam falan hikaye
    bilelim adresi
    livin' on the edge

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317

yok abi sen gel güvenliğe kubilayın dükkanı nerde de sana sölerler otokopun içine gir trafoyu bul yanı başı benim dükkan ben kapıda beklerim sizi kırmızı halıda sererim

KUBİLAY YAŞAYANLAR
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16RJ317

Alıntı kifanhom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen yaz şuraya dükkan ismini , reklam falan hikaye
    bilelim adresi
    ben reklama karşıyım

E S
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri

eyvallah
    livin' on the edge

Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon