PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özelleştirmenin sınırı yok..

batuhann80
20/11/2008, 15:09
web sayfasından alıntıdır arkadaşlar...
Türk Telekom, Arap'ın.
Telsim İngiliz'in.
Kuşadası Limanı İsrailli'nin.
İzmir Limanı Hong Konglu'nun.. .
Araç muayene işi Alman'ın.
Başak Sigorta Fransız'ın.
Adabank Kuveytli'nin.
İETT Garajı Dubaili'nin.
Avea Lübnanlı'nın.
Petkim? Ermeni'nin.
Rakı , Amerikalı'nın.
Finansbank Yunanlı'nın...
Oyakbank Hollandalı'nın.
Denizbank Belçikalı'nın.
Türkiye Finans Kuveytli'nin.
TEB Fransız'ın.
Cbank İsrailli'nin.
MNG Bank Lübnanlı'nın.
Alternatif Bank Yunanlı'nın.
Dışbank Hollandalı'nın.
Şekerbank Kazak'ın.
Yapı Kredi'nin yarısı İtalyan'ın.
Turkcell'in yarısı Finli'nin Rus'un.
Beymen'in yarısı Amerikalı'nın.
Enerjisa'nın yar ısı Avusturyalı'nı n.
Garanti'nin yarısı Amerikalı'nın.
Eczacıbaşı İlaç, Çek'in.
İzocam, Fransız'ın.
TGRT(Fox) Amerikalı'nın.
Demirdöküm Alman'ın.
Döktaş Fransız'ın.
Süper FM Kanadalı'nın.
Hepsi TÜRKtü.

Sadece 4.5 yıl önce.

Punto_Can
21/11/2008, 01:50
ufuk abi, öncelikle yukarıda yazdıkların doğru olabiliğr ancak ben tek bir şey biliyorum, o da beymenin %100 türk olduğunu. nerden mi biliyorum, çünkü mağazacılık sektöründe çalışıyorum ve çalıştığım mağazanın kendi üretim markası olan beymen, beymen clup ve beymen bussines bazıları. sakın yanlış anlama ufuk abi sana kasıtlı dediğim birşey veya reklam çabam fln yok, bu yazıyı birkaç yerde daha okumutşum ancak bi türlü yorum yapma fırsatı bulamamıştım artık rahatladım :) eminim bu liste en az 4-5 tane daha yanlış izlenim vermektedir.

erdiyilmaz
21/11/2008, 02:42
ufuk abi, öncelikle yukarıda yazdıkların doğru olabiliğr ancak ben tek bir şey biliyorum, o da beymenin %100 türk olduğunu. nerden mi biliyorum, çünkü mağazacılık sektöründe çalışıyorum ve çalıştığım mağazanın kendi üretim markası olan beymen, beymen clup ve beymen bussines bazıları. sakın yanlış anlama ufuk abi sana kasıtlı dediğim birşey veya reklam çabam fln yok, bu yazıyı birkaç yerde daha okumutşum ancak bi türlü yorum yapma fırsatı bulamamıştım artık rahatladım :) eminim bu liste en az 4-5 tane daha yanlış izlenim vermektedir.

Haber: Beymen'in yarısı Amerikalı'nın: Boyner'in %30'u Citigroup'a satıldı
Boyner Holding, Altınyıldız ve Citigroup Venture Capital Investment (CVCI) GP Limited'in kontrolüne sahip olduğu Fennella S.A.R.L. arasında dün hisse satış anlaşmasının imzalandığı duyuruldu. Boyner Holding'den yapılan yazılı açıklamada, anlaşma kapsamında CVCI'ın, Boyner Holding A. Ş. ile Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A. Ş'nin müştereken malik olduğu Boyner Büyük Mağazacılık A. Ş'nin yüzde 30,05'ine, ayrıca, Beymen Boğaziçi Alboy Mağazacılık Tekstil Sanayi A. Ş. (BBA) ile Boyner Holding AŞ'nin müştereken malik olduğu Beymen AŞ'nin yüzde 50'sine ortak olduğu bildirildi.

Kaynak: tumgazeteler (https://www.tumgazeteler.com/?a=2166557)