PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tuning dergisine nasil cikilir????

ERC
12/11/2008, 13:30
arkadaslar konuyu dogru yere actigimi umut ediyorum.Tuning dergisine nasil cikilir?cikmak icin neler gerekli?parasal muhabbetler donuyormu?bilgisi olanlar yardim ederse sevinirim.hatta aramizda bir tuning dergisiyle calisan biri vardi sanirsam oda yardimci olursa sevinirim....

faruktuzlu
12/11/2008, 13:50
sanırım torpil işliyor! ya da gerçekten takdire şayan modifiyeli bir araca sahip olmak gerekiyor!

ABNEW
12/11/2008, 14:01
Ercan, ben de fazla bir bilgiye sahip değilim ama çıkmak istenilen dergiye telefon açılıp öğrenilebilir gerekenler.Ancak ben araç sahiplerinin çıkmak için para vereceğini sanmıyorum.Objektif bir dergi sanıyorum başvuruları değerlendirip dergide basılacak nitelikteki modifiye aracı ya da araçları belirleyip sırasıyla sayılarında yer veriyordur...

ERC
12/11/2008, 14:15
bakalim hayrlisi bilen birileri cikip aydinlatir mutlaka...

femoli
12/11/2008, 14:25
Hayır bu işte para dönmüyor hatta para dahi alabiliyorsunuz hatırı sayılır bir aracınız varsa dergiler çıkarmak için para bile teklif edecektir ..Hali hazır bir dergiye görüş fotolarını yolla değerlendirip sana döneceklerdir sistem böyle işliyor

ERC
12/11/2008, 14:42
fotograflaari nasil yolliyacagim abi.hangi dergiyi aramaliyim.varmi bildiginiz telefonlar falan...

kadoku
12/11/2008, 15:21
Ercan, bu işte torpil olduğunu bende zannetmiyorum, şahsen tanımam ama Tuning Türkiye dergisi editörlerinden olduklarını zannettiğim Onurdemir ve Anıl Çetindemir isimli üyelerimiz ayda bir siteye girip derginin yeni sayısı hakkında bilgilendirme amaçlı mesaj atıyorlar istersen onlarla bir iletişime geçeblirsin sana yardımcı olacaklardır en azından bu konuda en sağlıklı bilgiyi onlardan alablirsin.