PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Far karartma için soru...

ahmT
21/10/2008, 00:34
öncelikler herkese slm ...
punto kullanıcısı değilim :)
far karartan arkadaşlara ve femoliye sorum gelecek .
mersinde yaşıyorum haliyle burdaki modifiyeciler de bir istanbul , ankara , izmir'deki gibi iyi ustalar da yok ..
burda yapabilecek 2 ustaya far karartma veya angel eye için bilgi aldığımda bana far camını açıp kapadıktan sonra su alacağını söylediler . eniyi ustada yapsa far su alır dendi ..
arkadaşlar bu nekadar doğru ? sonuçta farın su alması kötü bi durum ...
bir arkadaşımının 1 yaşındaki meganın ön farın içinde karınca gezdiğini görmüştüm bayağı bi şaşırmıştım :ohmy0000: komik üzücü bir durum buda tabi ...

CaGRi
21/10/2008, 00:37
mehmet abinin yaptıklarının hiçbirinin böyle bi şikayeti olduğunu duymadım. farı kapattıktan sonra kenarlarına çok güçlü bi silikon sıkıyor memet abi. hakkını vererek yapıor yane :)

byrvo
21/10/2008, 00:44
:cool0000:işini bilmeyen birisi yaparsa farın içerisinde karınca kolonisi bile bulabilirsin:cool0000:

İş Femoliye gelince gözün kapalı güven derim..

ahmT
21/10/2008, 00:53
silikon çözüm olabilir :)
madem memet abi okadar iyi yaptıracak bi kaç bir şey bulup ankaraya basabilirim :)

peki bide bu far açmadan garanti iptali söz konusu olurmu ? saha şuan tam bir yaşında araç

CaGRi
21/10/2008, 01:04
garanti iptal kısmı şu şekilde iptal olur. farın içine su kaçar da elektrk sisteminde bi sorun yaratır falan filan o zmn servis der bu farı biz yapmadık , dışardan yaptılar bu hale geldi. ama femolinin yaptııı bi far bunları yapmaz emin olablirsinz...

femoli
21/10/2008, 09:12
Teşekkür ediyorum arkadaşlar iltifatlarınız için valla yüzüm pembeleşti :D:D

Şimdi sevgili ahmet farlar bir günde olmuyor malesef evet yapılabilir ama bu işlem için minumum iki gün gerekli açılıp yerleştirilmesi ve tekrardan kapatılması zaman alıyor ve bu farın takılmadanda iyice kuruması gerekiyor :)

ahmT
21/10/2008, 20:51
teşekkürler arkadaşlar ve memet abi ..
peki boyanın çıkma olasılığı varmı diye sorsam :D arkadaşları ayaklanmaz dimi ...
walla ankarayı gezmemiz için baha ne olur iki gün ... :)
memet abi peki farı kararttık .+ bide angel attık doblo için tabi bunlar.. maliyeti ne olur kaça patlar??
bir fiyat vermen mümkünmü ?