PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ABNEW - Ah-MeT

ERC
11/10/2008, 00:19
Arda abi ve Ahmet;
sizlere bu yenı moderatorluk donemınde basarılar dılıyorum moderator olarak aramızda bulunmanız cok guzel insallah size ve sitemize hayırlı olur tesekkurler...bu arada anvıl(fatih)beyinde super moderatorlugunu en icten dıleklerımle kutlarım...

ABNEW
11/10/2008, 00:35
Ercan teşekkürler iyi dileklerin için, eskiden olduğu gibi bundan sonra da elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım...

Er-NnN
11/10/2008, 00:37
hayırlı uurlu olsun... :)

erdiyilmaz
11/10/2008, 00:40
hayırLı oLsun tekrardan

Ah-MeT
11/10/2008, 00:40
Arda abi ve Ahmet;
sizlere bu yenı moderatorluk donemınde basarılar dılıyorum moderator olarak aramızda bulunmanız cok guzel insallah size ve sitemize hayırlı olur tesekkurler...bu arada anvıl(fatih)beyinde super moderatorlugunu en icten dıleklerımle kutlarım...
teşekur ederim ercanım herkese hayırlı olması dilegi ile saygılarımı sunuyorum:)

OzzY
11/10/2008, 00:44
Hayırlı olsun :)

ERC
11/10/2008, 00:46
ne topic acmısım be 10 dakkada mesaj yagmuru basladı:D:D

şekerlioğlu
11/10/2008, 01:49
bir kutlama var galiba.e bende hayırlı olsun diyeyim.

krakercocuk
11/10/2008, 02:19
hayırlı olsun..:)

zaferkaplan
11/10/2008, 08:16
göreviniz hayırlı olsun arkadaşlar

mustafaf
11/10/2008, 08:40
bı aksam gırmedık neler olmus arkadas :D herkeze hayırlı olsun.gercı Arda abı bole bı unvanı olmadan oncede, sıtede kım kendısıne soru sorduysa mutlaka karsılıgını vererek zaten bu unvanı bnm gonlumde coktan haketmıstı.fatıh abı ıcın cok fazla bısey soylemeye gerek yok kı ben onun bu ıse olan hevesını, hafta ıcı mesaı saatınde bnm yanıma ıkı kere ugrayarak stıker bırakmasından ve sırket arabasında bıle bızım forumun stıkerını tasımasından anlamıstım :D Ahmet'te zaten gorsel modıfıkasyonda kendını ıspat etmıs bı uyemız, tekrardan herkeze yenı gorevınde basarılar dılerım...(bırde bu sıte yonetıcılerı kısmına emeklı moderatorler dıye bı baslıkta koysak fena olmayacak gıbı:))

femoli
11/10/2008, 08:56
Hepinize hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar çok güzel secimler yapıldı ,Yani kişiler doğru kişiler başarılarınızın devamını dilerim :)

anvil
11/10/2008, 11:41
İyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler arkadaşlar. Arda ile Ahmet'e de yeni görevlerinde başarılar dilerim.

CaGRi
11/10/2008, 13:41
arda abi ve ahmet ikinizide tebrik ediyorum. görevinizde başarılar....

ABNEW
11/10/2008, 15:29
bı aksam gırmedık neler olmus arkadas :D herkeze hayırlı olsun.gercı Arda abı bole bı unvanı olmadan oncede, sıtede kım kendısıne soru sorduysa mutlaka karsılıgını vererek zaten bu unvanı bnm gonlumde coktan haketmıstı.fatıh abı ıcın cok fazla bısey soylemeye gerek yok kı ben onun bu ıse olan hevesını, hafta ıcı mesaı saatınde bnm yanıma ıkı kere ugrayarak stıker bırakmasından ve sırket arabasında bıle bızım forumun stıkerını tasımasından anlamıstım :D Ahmet'te zaten gorsel modıfıkasyonda kendını ıspat etmıs bı uyemız, tekrardan herkeze yenı gorevınde basarılar dılerım...(bırde bu sıte yonetıcılerı kısmına emeklı moderatorler dıye bı baslıkta koysak fena olmayacak gıbı:))

Mustafa güzel düşüncelerin için teşekkür ederim.Senin de belirttiğin gibi bundan önce nasıl elimden geldiğince yardımcı oluyorsam bundan sonra da yine aynı şekilde yardımcı olmaya çalışacağım,

Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim...

microab
11/10/2008, 15:39
Hayırlı olsun arkadaşlar...

byrvo
11/10/2008, 16:17
Hayırlı olsun...

ZaMBroTTa_1903
11/10/2008, 16:48
Sitemize hayırlı olsun, guzel secimler gercekten...

06kaymak
11/10/2008, 17:30
bu gorevlerı en guzel yapacaklarından hıc suphem yok....tebrıkler arkadaslar....

Ah-MeT
11/10/2008, 17:32
mustafa güzel yorumların için ayrıca tesekurler:)

İyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler arkadaşlar. Arda ile Ahmet'e de yeni görevlerinde başarılar dilerim.
Fatih abi seni süper mod olarak görmek çok güzel yeni görevinde başarılar dilerim tekrardan:)

tolgaank88
11/10/2008, 18:00
ahmet kardeşim yeniden aramızda olman kadar çok sevindim bu habere,arda abi insanlara karşıda her zaman yardım içeren msj lar attıgın için zaten haketmiştin bu gorevi,fatih abi senide biliyoruz zaten :)...
yeni gorevlerinizde başarılar dilerim,hayırlı ugurlu olsun,allah utandırmasın...

unik06
11/10/2008, 19:22
fatih abi, arda ve ahmet... hepinize yeni gorevlerinizde basarilar diliyorum. =D =)

Linos
11/10/2008, 19:41
Tebrik ederim arkadaşlar, yeni görevinizde başarılar... ;)

İbrahimKC
12/10/2008, 00:18
Yeni görevinizde başarılar dilerim arkadaşlar. Şimdiden çok kolay gelsin diyorum...

Punto_Can
12/10/2008, 03:36
bugüne kadar forumda göstermiş olduğunuz başarı ve paylaşımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür eder, yeni görevlerinizde başarılar dilerim. Hepinize kolay gelsin arkadaşlar...

plastro
12/10/2008, 04:33
Arda(ABNEW) - Ahmet(Ah-MeT) - Fatih(anvil) arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum hayırlı uğurlu olsun.

Yalın
12/10/2008, 09:34
arkadaşlar yeni görevinizde başarılar dilerim