PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gp lerimize biraz makyaj gerekli

alipckopat
09/10/2008, 22:59
merhaba arkadaşlar ben bu gün yeni grande puntolara bakdım yenilikler gerçekten çok şık duruyor

Ön Farlara karartma yapmışlar bizim standart farlarımızı boyayabilirmiyiz yada karartabilirmiyiz =) birde;
Yeni şeritler çıkmış isteye bağlı olarak değişebilior sanırım acaba benim gp me uygulayabilirmiyim die merak ettim ve sizin görüşlerinizi almak istedim fotoğrafları ekledim yorumlarınızı bekliyorum.:cool0000:

Gpmi Seviyorumm:cool0000:

Genius
09/10/2008, 23:03
Fiat farları daha yeni kararttı. Aslında kararttı diyemeyiz garip bir gri tonu var ben beğenmedim. Forumda ben dahil çok uzun zaman önceden farlarını boyayan ve angel takanlar vardı zaten. Ben şerit olayının pek bir esprisi olmadığını düşünüyorum. Kendi aynalarıma dama yaptım ama hala ısınamadım. belki sökerim bile. Sadelik en iyisi diyorum her zaman. Zaten arabaya jant+lastik+yay kombinasyonunu uygulamadan yapılacak herşey sırıtır. Ne yapmayı düşünüyorsak her parçanın nasıl değişeceğine önceden karar verip belirli bir sistem dahilinde gitmek gerek ;)

ABNEW
09/10/2008, 23:26
Ali, farlarını sen de boyatabilirsin tabi.Mehmetle (Femoli) temasa geçebilirsin istersen.Sitede birçok kişi yaptırdı.Ancak benim tavsiyem farlarını mercekli ve angellı olanlarla değiştirmen.

Servislerle temasa geçerek istediğin şeriti uygulatabilirsin ama yedek parça kısmında kodları görünmeyebilir şu an.Çünkü daha oldukça yeniler...

Buremir
10/10/2008, 00:36
(engin) arkadaşıma katlıyorum bir iş yapılacak ise tam yapılmalı şeritlere gelince zevk meselesi geçenlerde bir arkadaş servise gelip sormuştu anacak henüz numaraları belli değildi ancak şu an geldi diye biliyorum ve eklemek istediğim bir konua yeni aksesuar katoloğunda yeni tamponu nu gördüm bayıldım çok şık olmuş

byrvo
10/10/2008, 01:26
Bence şeritin motor kaputundaki uzantısı çok kötü..