PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üyelik silinme isteği

sezginpunto
24/09/2008, 21:51
moderator arkadaşlar üyeliğimin silinmesini istiyorum, teşekkür ederim...

nedenine gelince;

şifremi kimseye vermemişken ve ben evde yatarken benim nickim nasıl oluyorda sitede online olarak gözükebiliyor bunu anlayabilmiş değilim site yöneticilerinin buna getireceği bir açıklama vardır diye umuyorum ve isteğimi tekrarlıyorum üyeliğimin en kısa zamanda silinmesini istiyorum!!!

nedenini yazmayacaktım ama bu tür şeylere karşı gerçekten tahammülüm yok rahatsızlık verdiysek kusura bakmayın!!!

erdiyilmaz
24/09/2008, 22:12
yönetim'in sizin şifrenizLe oturum açtığını mı, ima etmeye çaLışıyorsunuz?

çok saçma bir fikir iLeri sürdüğünüzün farkında mısınız?

AGUS
24/09/2008, 22:12
sezgin sayın arkadaşım, adaşım hani meraktan soruyorum sadece nasıl oldu da sen nick inin online olduğunu görmüş bulundun ? ve acaba şifreni paylaşan ve veya senin msn nini hacklendinmi ? ki zannetmiyorum hiç bir arkadaşım site içerisinde kimsenin aracılığı ile bir noktaya gelecek insanlar barınmıyor ki bu bir online oyun olmuş olsa haklısın diyecem isteyen olursa ben kendi şifremi hemen burda herkese açık bir şekilde verebilirim... ama karar senin... hiç kimse burda kalman için yalvarmayacaktır diye tahmin ediyorum sonuçta hepimiz özgür bir bireyiz... ki şu ana kadar yazmış olduğun mesaj sayını ve aktifliğini göz önünde bulunduracaklarsa....

gogigogi
24/09/2008, 22:20
bilmiyorum ne kadar doğru olabilir ama bir bilgisayardan foruma girip otomatik giriş yaparsak başka bir kişide aynı bilgisayardan aynı nickle foruma girebilir msn de otomatik oturum açma gibi

AGUS
24/09/2008, 22:26
mehmet bey doğru söyleyebilirsiniz ama bunu bir amacı yokki yani varsın olsun ben erdi nin nick iyle gireyim foruma elde edilecek ne var ki sadece yemek kokusuna ekmek banmak gibi bir şey bu... ki bir de şuna dikkat edelim konuyu açan arkadaş yine bu kadar cevaba ragmen hala bir çift bişey yazmadı ilginç bence sayın oparötörler konunun kitlenmesini talep ediyorum arkadaşında isteğini yerine getirerek nacizane bence karalamadan öteye gidecek bişey değil gibi geliyor bana.....

OzzY
24/09/2008, 22:33
Çok şey yazardımda sakin kalıp yazmamayı tercih ediyorum. Üyeliği silmek yönetimin insiyatifindedir. girmek istemiyorsanız girmezsiniz olur biter.

Ziyaretçi047
24/09/2008, 22:35
siz siteden çıkar çıkmaz offline görünmeyebilirsiniz. gecikme normaldir.

erdiyilmaz
24/09/2008, 23:15
forum'dan çıkış yaparken internet browser'ınızı direkt oLaran kapatıp çıkarsanız, daha sonra tekrar foruma bakmak için girerseniz; cookie dediğimiz çerezLer haLa aktifse, başka bir biLgisayardan biLe baksanız, forumda onLine görünürsünüz.

cookie'Ler biLgisayarınızın saat ve tarihini baz aLaraktan bir sayaç gibi sayar, ve bir süre sonra session timeout dediğimiz de-aktif konuma geçer. cookiLerin siLip çıkarsanız forumdan, asLa ve asLa onLine görünmezsiniz. bunun için de ekranın en sağındaki ÇIKIŞ YAP butonuna basarak çıkış yapınız. özeLLikLe internet cafe'Lerden ya da birden çok kişi tarafından kuLLanıLma oLasıLığı oLan kuLLanıcıLarımız, bu tür durumLara karşı dikkatLi oLsunLar. çünkü internet browser'ınızı tek bir sefer açıp kapatmak biLe cookiLeri tekrar tetikLeyerek sayacı baştan başLatır. ondan sonra foruma baktığınızda kendinizi onLine görürsünüz.

sezginpunto; tüm IP adresLerinizi kontroL ettim. hepsi normaL, başka kuLLanıcı ya da başka bir biLgisayardan giriş yok. IP Listenizi özeLinizden mesaj oLarak gönderdim. kendiniz de www ip2location com gibi bir adresten karşıLaştırabiLirsiniz. grandepuntotr yönetimini töhmet aLtında bırakmaktansa, forumumuzu kuLLanırken daha dikkatLi oLmanızı tavsiye ederim. beni hatırLa gibi bir seçeneğin işaretLi oLup oLmadığına bakınız...

son oLarak; üyeLiğinizin siLimiyLe iLgiLi işLem ozan'ında dediği gibi yapıLmayacak. gerek yok yani. kendi kendinize bu kadar boşa öfkeLenip hiddetLenmişsiniz. ünLemLi konuşmaLar fiLan yakışmıyor. eğer ben foruma girmek istemiyorum derseniz de, eLimizden birşey geLmez tabi. özgür bir ortamda buLunuyoruz sonucunda. umarım açıkLamaLarım, kafanızdaki soru işaretLerine bir nebze faydası oLmuştur.

saygıLarımLa.

şekerlioğlu
25/09/2008, 00:06
şifre bahane-tüymek şahane.

kusura bakmayın ama,bu arkadaşın yaptığı biraz,o......tan, nem kapmaya benzemiş.

punto35
25/09/2008, 00:16
ya böle saçma şey olurmu yaa nickinizi girdiğiniz taktirde pencereyi direk kapatırsanız zaten tamammen çıkma olmaz en güvenli çıkış için çıkış yap butonu zaten var böylece tamamen çıkmış oluyosunuz bu tarz şeylerle forum ve siteyide kötülemiş oluyosunuz buna hakkınız yok diye düşünüyorum siteye girmek istemiyosanız silinmesini istiyosanız bunu daha iyi bir şekilde yapmak daha iyidi böle tuhaf bi bahaneyle silinmesini istemeniz herkeze tuhaf geldiği gibi banada tuhaf geldi

Nafiz
25/09/2008, 01:03
Sitemize çamur attırmayız.Sadece arabalarımıza atıyoruz:D O da uslubuyla.

sezginpunto
25/09/2008, 07:21
Çok şey yazardımda sakin kalıp yazmamayı tercih ediyorum. Üyeliği silmek yönetimin insiyatifindedir. girmek istemiyorsanız girmezsiniz olur biter.

söle söle içinde kalmasın daha gençsin ileride zararı olur sana psikolojin bozulmasın...

femoli
25/09/2008, 08:05
Sevgili sezgin anlıyorum bir hiddetle yazmışsın ama bu şifre olayı nasıldır sana söyleyeyim yönetimin senin nick le giriş yapması için senin prof resetlemesi lazım yani bütün msjların silirir + şifrende otomatik olarak 123456 olur yani eğer sen şifre kısmına her zman kullandığın şifre değilde 123456 ile girdiysen dedğinde haklısın bu hain erdi haince planlar yaparak senin nick le kötü işler yapmak için girmiş olabilir :) Ama hala aynı şifren ile giriş yapıyorsan kusura bakma sen hariç senin şifreni söylediğin kişiler hariç hiç bir şekilde senin nick inle giriş yapılamaz lütfen suçlamadan önce yönetimdeki arkadaşlara bir danışsaydın ..

Neyse kimseyi zan altında bırakmadan bunu gençliğine vererek kötü bir atraksyon yarattığını düşünüp bu konuyu unutalım ,Bu sitede böyle ufak şeylerle uğraşacak kimse olduğunu zannetmiyorum ..

Ama tabi karar senin sezgin kalmak yada gitmekle özgürsün :)

brvhgt
25/09/2008, 09:58
söle söle içinde kalmasın daha gençsin ileride zararı olur sana psikolojin bozulmasın...

bana kalırsa senin psikolji bozuk bu kadar adam düzeltmeye çalışıyor uslubuna dikkat et klavye başından sallyıp durma giden gider kalnlar yeter

Linos
25/09/2008, 10:15
Gerçekten sorunun mantıklı bir cevabını arıyor olsaydı, bu şekilde davranmazdı Sezgin! Yöneticilere sormaz zahmetinde bile bulunmadan ve halihazırda kafasında bir cevaba ulaşmış vaziyette bu başlığı açtığına göre, niyet de başkadır zaten... Ki bu tarz davranışları defalarca gördük -altında yatan amaçlarla beraber!

Uzatmaya gerek yok konuyu! "Giden gider, kalan sağlar bizimdir..."

İbrahimKC
25/09/2008, 11:02
Arkadas gidemiyor zaten, sorunda orada.. Bakın hala online...

Gitmek isteyen ve art niyet gütmeyen kişiler sesiz sedasız bir daha foruma girmiyor. Cazgırlık yapanların da niyetleride belli zaten..

Zamanında bu konuda ortalığı bulandırıp çekip giden şahıslar, biz şeffaf site istiyoz, boyle olmaz, neden üye olmadan konuları okuyamıyoruz gibi bir sürü saçma sapan konuyu ortaya atıp yeni site kurmuşlardı, şimdi o sitenin halinide görüyoruz. Misafir girişine kapatmışlar..

Durduk yere kimse sanal bir ortamda bagırıp çağırmaz. Şu ana kadar ki olaylar gösterdi ki kendilerine bir şekilde çıkar sağlamak isteyen kişiler ortalığı bulandırmaya çalışıyor. Ama bu örnekte de görüldüğü gibi sadece komik duruma düşüyorlar.. Ne diyelim allah tepelerinden baksın inşallah...

sezginpunto
25/09/2008, 11:59
bana kalırsa senin psikolji bozuk bu kadar adam düzeltmeye çalışıyor uslubuna dikkat et klavye başından sallyıp durma giden gider kalnlar yeter

tamam arkadaşım silin benim üyeliğimi istemiyorum alla alla hem ben klavye başından değil her yerden sallarım sen rahat ol psikolojimde bozuk benim zaten!

bakın ben site kurallarınada uymuyorum argo konuşuyorum hadi sayın site kurucuları ve yöneticileri silin benim üyeliğimi yoksa üye sayımız azalır diye felan mı korkuyosunuz burası büyük bir siteya bir kişiden bir şey olmaz! hadi artık ben bu siteye girmek istemiyorum...
şimdide teşekkürler...

OzzY
25/09/2008, 12:51
Daha önce yazdığım gibi üyeliği silmek yönetimin insiyatifindedir. Girmek istemiyorsanız girmemek elinizde biz sizi zorla sokmuyoruz. çıkış yap butonu sağ üstte.

JASMINE
25/09/2008, 13:24
tamam arkadaşım silin benim üyeliğimi istemiyorum alla alla hem ben klavye başından değil her yerden sallarım sen rahat ol psikolojimde bozuk benim zaten!

bakın ben site kurallarınada uymuyorum argo konuşuyorum hadi sayın site kurucuları ve yöneticileri silin benim üyeliğimi yoksa üye sayımız azalır diye felan mı korkuyosunuz burası büyük bir siteya bir kişiden bir şey olmaz! hadi artık ben bu siteye girmek istemiyorum...
şimdide teşekkürler...

Arkadaşım duyduğun rahatsızlıktan dolayı gitmek istiyorsan tabiki gitte konuyu bu kadar uzatmana ne gerek var onu anlamıyorum. Ayrıca burası ticari kazanç sağlayan bir site olmadığı için bir eksik bir fazla üye olmuş hiç bir şey ifade etmez. Yönetim sizin üyeliğinizi siler veya silmez o konu onların insiyatifindedir. kalmanızda gitmenizde bu forum için bir şey ifade etmediği için üye sayılarının azalmasıyla ilgili yönetimin bir korkuya kapılacağı olayı kusura bakma fakat bana komik geldi.

erdiyilmaz
25/09/2008, 16:50
konu dışı mesajLar siLinmiş ve konu kiLitLenmiştir.

tartışmaLarın mekanı burası degiLdir.

saygıLarımLa.