PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kızgınlık + tebrik

yigitm
16/08/2008, 10:20
8 martta gp mu satın aldım. gözüm gibi baktım ona hep.ellerimle yıkadım devrine dikkat ettim, çukurlardan kaçtım. sonra başıma bir kaza geldi. durduk yere zavallı kızımın sol kapılarının değişmesine neden oldular :whip0000:

ilk günlerde gp dan soğudum. sonra tekrar ısındım kızıma. ama arabamdan soğumama neden olan antalya birmotdan başkası değildi.

arabam soldan darbe aldı,çarpışmanın etkisiyle kayarak sağ kapının bir taşa dayanması ile durdu(sağ arka kapı) kazadan sonra arabamın sol tarafı hasarlı+sağ arka kapıda ufak bi göçük vardı.arabamı servise çektirdim tam 36 günde servis arabamı çıkartamadı. en nihayetinde arabamı almaya gittiğimde sadece sol tarafın yapılmış oldugunu sağ arka kapının onarılmadıgını gördüm. en kısa zamanda yaparız dediklerinden bu yana üstünden 1 ay geçti. arabamı çalıştıgım için akşam teslim almıştım ertesi gün gün ışığında bagajımda da çizikleri görünce iyice delirdim. yetkili servis olan birmot a daha 4000 km deki arabamı bırakıyorum ve tam onarılmadan üstelik daha da hasar almış bir şekilde geri alıyorum:wallbash:

arabamı bana satarken son derece ilgili olan birmot servise gelince patladı arkadaşlar. bende fiat merkezi aradım ve şikayette bulundum. şikayetten sonra tutuştular ve arayıp ne zaman istersem arabamı düzelteceklerini söylediler. vakim olmadıgı için kızımı daha götüremedim :(

bugun de italyadaki fabrikanın ülkemizde anlaştığı şirketin anketörü gelip satış,servis hakkında benimle anket yapacak.

BİRMOT denen gereksiz kuruluşa ne kadar kızgın da olsam FIAT markasını seviyorum

jagar
16/08/2008, 10:24
geçmiş olsun gerçekten üzücü bi durum ancak şikayet ederek gereğini yapmışsınız , umarım en yakın zamanda aracınıza kavuşursunuz ...

tolgaank88
16/08/2008, 10:30
geçmiş olsun,can sıkıcı bi durumlu karşı karşıya kalmışsınız...inşallah sorun en yakın zamanda düzelir...

kukart
16/08/2008, 10:42
birmottan bende şikayetçi olmuştum forumda da paylaşmıştım..
geçmiş olsun...
boya renk uyuşmazlığı sorununu abim Caddy sinde yaşamıştı WV bayii 4500ytl para almışlar aracın rengini tutturamamışlardı daha sonra tekrar yapmak zorunda bıraktırdık...
para veriyosan (kaskoda olsa) sonuna kadar haklarını ara..

Birmot gerçekten devlet dairesinden beter olmuş...

ERC
16/08/2008, 10:56
gecmis olsun gercekten birmottan daha ne kadar cekıcez bilmiyorum.Misyonları musteriyi bezdirmek gercekten...

anvil
16/08/2008, 17:50
geçmiş olsun. ben de adana birmota gittim ama hiç memnun kalmadım.

Punto_Can
16/08/2008, 23:57
ankara birmot un da çok farklı bir yapıda olmadığını duyuyorum... ben gitmiyoruym ama giden dostlarımın hepsi şikayetci...

TunFeB
17/08/2008, 13:15
çok geçmiş olsun....