PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Angel Eyes Far

Erdem Bozdağ
13/08/2008, 22:43
Sonunda angel eyes farlarım geldi
Junyan marka angel eyes farlarımı bugün taktım ve fotolarını sizle paylaşmak istedim
ben montaj dahil 350ytl ye taktırdım Ankarada
İstiyen arkadaşlara yardımcı olurum nerde bulacaklarına dahi

2835

2836

2837

2838

CaGRi
13/08/2008, 22:47
hayırlı olsn. güle güle kullanın. nerde taktırdınıs ve aldınıs acaba???

Erdem Bozdağ
13/08/2008, 22:55
Öncekikle sağol
Ben Ankarada Özen Ticaret (Özen Tuning) den taktırdım.Montajı kendileri yapıor

Ayrıca GP lerimiz için stoplar da gelmiş mevcuttu ama ben öğrenci oldugum için param oldukca taktırabiliyorum parçaları ama stopları da beğendim.İlk fırsatta taktırcam inşallah

Ziyaretçi047
13/08/2008, 23:45
Hayırlı olsun çok güzel olmuş. Stopların zemini ne renkti? Kırmızı,siyah,krom? Bir de ayrıca uzun kısa farlar olarak ne kullandın öğrenebilir miyim?

ED 088
14/08/2008, 08:18
Erdem güle güle kullan farların güzel olmuş, bende geçtiğimiz hafta taktırdım. Uzun farların nasıl ? Ben biraz sorun yaşıyorum, ya da bana öyle geliyor. Kısalar xenon, uzunlar normal. Belki kısadan uzunda geçince tabiki xenon gibi göstermiyor fakat uzağıda göstermiyor. Ayar yapmamıza rağmen açıkçası uzunlar şu anda çok iyi değil. Sen bi sorun yaşadınmı ?

bortechine
14/08/2008, 09:59
Uzunlarda herkez sorun yaşıyor Zafer.
Çünkü eski farlara alışmışız bunlar zayıf geliyor.Eskiler aynı çanakta ve xenon'du ayrıca çanaklar çok büyüktü.Bunlarda çanaklar çok ufak bu yüzdende ne kadar ayarlarsan ayarla gerekli performansı vermiyor.
Ben Bu rakkamlara olabilecek en iyisi budur dedim ve bu gerçeği kabullendim :D:D

Ziyaretçi047
14/08/2008, 11:35
Aslında kafamı kurcalayan tek sorun bu arkadaşlar. O yüzden angel a uzak duruyorum şimdilik. Yani uzunlar düz olacak e o xenon un üstüne normal uzun çaktığın zaman anlaşılması da güç olacak. Dışardan görüntü olarak da pek iyi olmuyor ayrıca. E uzuna xenon taksan bu sefer de 3 kez ard arda çaksan belki yanar . Veya 5 saniye çakılı tutman lazım ki çok da işe yaramayacak ömrünün de uzun olacağını pek sanmam. Bence var ise ısınma gerektirmeyen soğukken bile direk patlayabilen bir xenon lazım. Ya da teknolojiyi beklicez böyle bir far üretilince takacaz. Veya en kaliteli ampul takacaz uzunlara philips gti tarzı. Ama o da ne derece işe yarar bilinmez tabi.

bortechine
14/08/2008, 11:58
Cihan ben uzunlara Mtec Super White H1 Taktım.Azda olsa fark etti.
Vallahi hem güzel olsun hemde orjinal olsunu yapmyor bu yedek parça üreticileri.
Fiat gidiyor bravo'ya mercekli far koyuyor grande'ye koymuyor.Şimdi arabayı makyajlarlar farı değiştirir mercekli yaparlar ama farın formunuda değiştirip eski arabalara uymayacak hale getirirler.
Kısacası bu far olayı illet.
Ama taktım ve gerçekten güzel oldu.Yani bu modifiye olayında herşeyi dört dörtlük yakalamak mümkün değil.Ya güzel olacak yada kullanışlı.Ben bu farlarda güzelliği yakaladım kullanışlılığıda yakalanabilecek maksimumda yakaladım.Eğer F&K üretirse onları alıp takmayı düşünüyorum.

Erdem Bozdağ
14/08/2008, 12:44
2839

ledli stoplar böyleydi fiyat olarak 290 ytl dediler eylül başı gibi onu taktırcam inşallah

ben 6000k xenon taktırdım farlara uzunlar sarı yanıo ama kısalarda zaten yetiyor bana uzunlara hiç ihtiyaç duyulmuyo ben çok memnun kaldım bu konuda aydınlatma olarak çok memnunum.

BERKAY
15/08/2008, 11:21
güle güle kullan

ED 088
15/08/2008, 23:36
Hepimizin bildiği gibi taktırdığımız angellarda uzunları yaktığımızda kısalar sönüyor. Pekala, uzunlarla birlikte kısaları da birlikte yanabilir duruma getirirsek ( montajı yapan arkadaş yapabileceğini söyledi ) uzunlara da xenon koysam sanırım hem benim görüşüm daha iyi olur hemde dışarıdan daha iyi gözükür.

CaGRi
16/08/2008, 00:03
zafer abi şöle bi durum war yannız. xenonlar ısınmadan aydınlatması çok düşük oluyor. uzunlardada anlık parlama lazım olduğu için bize, uzunlara xenon hiç bi fayda sağlamaz hatta bence dezavantaj sağlar...

tolgaank88
16/08/2008, 00:12
evt çağrınında dediği gibi,eğer kuvvetli bi patlama isterseniz 3-4 saniyeye ihtiyaç duymanız gerekir,yani ani ihtiyaç anında sellektör yapamayabilirsiniz...

ED 088
16/08/2008, 12:24
tabii, o yüzden kısalarla birlikte bağlamak istiyorum, aksi halde 3-5 saniyelik bir zaman içerisinde ışık kaybım olacak. kısalarla birlikte yakabilirsem uzunları hiç olmazsa önümü giderek artan bi ışıkla görebililrim. selektörde pek işe yaramasa da uzun yolda önümü rahat görme imkanı olacak. Tek şüphem, çanak küçük olduğu için xenonun uzunda nasıl bir performans göstereceği ?

CaGRi
16/08/2008, 12:56
abi o dediiinin olacağını sanmıyorum. ikisinin aynı yanması karşındaki insanın gözünü çok alır, hatta kısa süreli körlük bile yaratabilir. yok dersen ki balansını aşşağı doğru yaparız, e o zmnda uzun diye bişi olmaz. yani kısacası uzunlara xenon olmaz:D

sen en iyisi kuvvetli bi beyaz ampül tak uzun kısmına. en güzeli öyle olur. bende öyle yapcam:)

bortechine
16/08/2008, 21:47
Arkadaşlar bu angel'larımızda uzunlara yapılabilecek hiçbirşey yok.Tek bir çözüm var oda çıkmacılardan mercek bulup uzunların çanaklarını çıkarıp mercek takmak.Buda baya uzun iş ve farıda baya kurcalamak demek.
Kısacası böyle kullanıcaz dert etmeyeceğiz.
Yada daha iyisi veya H4 tek çanaklı angelı çıkmasını bekleyeceğiz.
Yada Bülent Abinin 07 ATA'sı gibi eski farlara uğrşarıp mercek yapıcaz.

KaMiKaZe
16/08/2008, 23:46
bu angellar çıkınca ortada baya eksi var oldu sanırım eski farın üstünemi gitsek ne yapsak :D ucuza 2.el farınız alınır ;)

Er-NnN
17/08/2008, 00:14
Ah-met de farlarını takmış... :)

bi kaç fotosunu şimdilik ben ekliyorum sonrasında kendisi dewam eder... :)

https://img519.imageshack.us/img519/3344/71825849yj5.jpg

https://img520.imageshack.us/img520/5579/28775148lm8.jpg

https://img520.imageshack.us/img520/5822/23268140ja5.jpg

KaMiKaZe
17/08/2008, 10:08
ahmet bırak bu işleri olmamış kardeşim :D bu araada eskileride salona koysaydın 3 çift far oldu :P

tolgaank88
17/08/2008, 10:25
bende dun femoli (mehmet abi) 'nin dukkanda gordum,gerçekten çok guzeller yaww...

Ziyaretçi047
18/08/2008, 10:04
Bu gün aklıma konu ile ilgili güzel bir çözüm geldi. Uygulaması yapması zor ama güzel çözüm gibi.

Bu angel kitin kısa bölümü H1 kalsın. Fakat uzun bölümü H4 olacak. Kısalar yanıkken h1 ler ve h4 lerin kısa hali beraber yanacak aşağı doğru. Uzun çaktığınız zaman H1 sönsün veya sönmesin, H4 ün kısası sönsün veya sönmesin H4 ün uzunu yanacak. Bence böylece en mükemmele ulaşılabilir. Kim yapar nasıl yapar orasını bilemiyorum ama :)

ABNEW
18/08/2008, 13:01
Cihan bu durumda da bence uzunla sadece uzunlar kısada ise yine sadece mercekliler çalışır.Çünkü orijinal farlar tek reflektörlü.Yani bu şekilde çalışmak için düzenlenmiş.Çözüm için kabloları ayırmak-yeniden düzenlemek gerekebilir.Yani kısaca uzunlar yanarken merceklinin sönmemesi için uzunlara yine kısa far bağlantısı yapmak lazım.Bu durumda ampulün h4 ya da h7 olmasının önemi kalmaz...

siromar
18/08/2008, 14:07
ben konya'da angel fiyatlarını sordum sadece 1 yerde vardı hersey dahil 400 cektiler fiyata sizce nasıl? ve angel kullanmaya deger mi?
sellektor olayı ciddi sıkıntı mı olusturuyor? cunku konya trafiginde cok ihtiyac duyulan bir mevzu

tolgaank88
18/08/2008, 16:23
konyada sellektor ihtiyacı kısmına tamamen katılıyorum,ama kornanızında iyi olması lazım birde :),angel lar femoli (mehmet abi) de var,fiyatı 345 ytl montaj dahil ve junyan marka,eger senin bulduklarında junyan ise fiyatın pahalı oldugu sanırım ortada...

femoli
18/08/2008, 16:47
Zaten iki ürün var biri sonar biri junyan ,Junyanın kalitesi herzaman ortadadır :)

Ziyaretçi047
18/08/2008, 18:20
Cihan bu durumda da bence uzunla sadece uzunlar kısada ise yine sadece mercekliler çalışır.Çünkü orijinal farlar tek reflektörlü.Yani bu şekilde çalışmak için düzenlenmiş.Çözüm için kabloları ayırmak-yeniden düzenlemek gerekebilir.Yani kısaca uzunlar yanarken merceklinin sönmemesi için uzunlara yine kısa far bağlantısı yapmak lazım.Bu durumda ampulün h4 ya da h7 olmasının önemi kalmaz...

Dostum zaten benim dediğim olayda dedim ya büyük elektrik işi lazım karışık yani biraz. Yani dediğimde kısada iki ampul de yanacak. Uzunda h4 ler uzuna dönecek. Yani kısalar açık giderken tüm ampuller yanıyor olacak.

Erdem Bozdağ
18/08/2008, 21:39
400 ytl çok ya gerçekten ben herşeyi dahil montajı filan 350ytl ye taktırdım selektör konusunda bi sıkıntı yaşamazsın kesinlikle

ABNEW
19/08/2008, 17:57
Dostum zaten benim dediğim olayda dedim ya büyük elektrik işi lazım karışık yani biraz. Yani dediğimde kısada iki ampul de yanacak. Uzunda h4 ler uzuna dönecek. Yani kısalar açık giderken tüm ampuller yanıyor olacak.

Cihan, benim kastettiğim şey uzunlar yanarken merceğin sönmemesi.Bunu engellemek için ampul değişimi sonuç vermez.Orijinal farlar tek reflektör olduğu için uzunda, aynı ampul içindeki uzunlar yanıyor.Dolayısıyla mercekli farda bunu halletmek için aracın uzun kısa far düzenini değiştirmek gerekiyor ama bu da çok zor değildir...

Senin dediğin şey farklı ama aynı mantıkla bunun için de far değişimi sonuç vermez, elektrik tesisatını değiştirmek gerekli yine bana göre...

Ziyaretçi047
19/08/2008, 18:50
Tamam da senin dediğin bir işe yaramaz ki. Sonuçta uzun başka ampul kısa başka ampul. Kısa sönmüş sönmemiş ne fark eder. Benim çözüm aradığım olay xenon un ısınmadan güzel yanmaması olayı.

THuNDeRCoP
19/08/2008, 19:15
Femo bu işide el attı bakalım umarım bu hastalık bana blasmaz...

turgut_09_
23/08/2008, 14:22
süper olmuş!!ben bişi sorucam 2 angel farı 350yemi yaptırdın yoksa 1 tanesimi 350ytl?

ABNEW
23/08/2008, 14:29
Emre çiftinin fiyatı...

KARŞIYAKALI
23/08/2008, 19:29
Arkadaşlar Uzun Zamandir Foruma Girmeye Firsat Bulamiyordum.iyi Bugün Girmişim ,uzun Zamandir üzerinde Duruduğum Ve Araştirdiğim Angel Eyes Farlar Bulunmuş.sağolsun Erdem197 Ve çok Güzel Olmuş.hayirli Olsun Tepetepe Kullan.
Ben De Bugün Aradim Ve Sipariş Verdim özen Tuning De ümit Beye Pazartesi Günü Tesslim Edecekler.kendisi Istanbula Geliyormuş.

Ziyaretçi047
23/08/2008, 20:09
Taktırdım arkadaşlar. Fotoğraf makinamı tatilde olan annemlere verdim. Şu an 2 h1 8000k xenon takılı. Deniyorum. Motoru henüz takamadım onu da takacağım. Şimdilik kısa far performansı çok iyi. Uzunlar tahmin ettiğimiz gibi ilk patlama iyi de aydınlatma sorunlu gibi. Bir çözüm bulursam böyle devam edeceğim. Zaten 6k yok diye 8k taktırdım. 8k nasıl onu deniyorum. Komple 6 ya dönerim sanırım. Sonra uzunu ampule çevirir miyim bilmem. Şimdilik iyi gibi. Yakında resim eklerim. Led-stop sırada bakalım.

KARŞIYAKALI
23/08/2008, 20:24
Cihan Sen Ne Kadara Aldim Maliyeti Nedir?bu Arada Hayirli Olsun...

Ziyaretçi047
23/08/2008, 20:31
380 ytl burada. Ama benim iş biraz karışıktı. H4 ümü verdim yerine 2 takım h1 aldım.

Ek:

Arkadaşlar az önce testten geldim. Sonuç : Uzunlara Xenon takılması olayı teoride olduğu gibi pratikte de hoş olmadı. Xenon lar ısınmadığı için ACİL selektör veya uzun ihtiyacınızı yerine getiremiyor. Uzunu çekili tutmanız gerekiyor ama acil bir durumda iş işten geçmiş olabilir. Uzunu ısıttığınız takdirde aydınlanma çok güzel oluyor. Ama 5dk sonra yine kolu çektiğinizde yine karanlık :) Yani sonuç olarak angel takanlar uzuna xenon düşünmesinler. Ben uzuna kaliteli ampul düşünüyorum. Eski h4 sistemimde philips power2 gti 150 kullanıyordum ve çok memnundum. Şimdi kontrol ettim bu ampulun h1 versiyonu yok. Onun yerine philips guide buldum. Bakalım benim aksesuarcının elinde ne var. Sizin de bana önerebileceğiniz performansı konusunda iddialı h1 ampul var ise paylaşın lütfen.

Not: Uzuna ampul takan bir kaç arkadaşın uzun performansından şikayet ettiğini duydum. Henüz test etme şansım olmadı fakat bir konuda tavsiyede bulunmak istiyorum. Uzun farların amacı en uzağı görebilmektir. Bu yüzden uzun ampul takarken beyaz olsun güzel görünsünü düşünmeyin. Sarı olsun uzağı göstersin. Yani bence 4300 kelvinin üstüne çıkmayın normal ampul için konuşuyorum. Ben böyle yapacağım. Eğer tahmin ettiğim gibi olursa xenona göre daha iyi performans alınabilir. Zira ben philips leri söküp 6000k h4 kullanırken görüntünün güzelleştiğini farkettim fakat en uzağı görme konusunda kayıp yaşadım gibi hissettim. Şundan eminim, beyaz ışık xenon da olsa sarı ışık kadar yol alamıyor.

Gelelim 6000k 8000k karşılaştırmasına. Aslında bu konuda sağlıklı bir sonuç veremem. Zira 6000k h4 iken 8000k h1 deneme şansım oldu. Aydınlatma konusunda birbirlerine çok yakınlar. 8000 de biraz daha mavimsilik var tabi. Özellikle uzaktan fara bakıldığında 8000 de hafif mavimsi bir ışık gözünüze geliyor. Ama yakından bakıldığında ikisi de bembeyaz. Yani yakından ayırt etmek bence çok zor. Zaten ikisi arasındaki farkı da direksiyon başında bile olsanız anlamanız için çok hassas gözlere sahip olmanız gerekmekte.

Gecenin bir yarısı test sonuçlarım bunlar. Testi rally pisti tarzı bir yerde rally tarzı bir sürüş gerçekleştirerek yaptım. Tehlikeliydi ama uzunlara olan ihtiyacı ancak bu şekilde test edebilirdim. Önceden birkaç kişiyi uyarabilip bilgilendirebiliyorsam ne mutlu bana.

Herkese bol angel li ve xenon lu günler dilerim. Önünüz aydınlık olsun :)

buraq
16/09/2008, 22:37
iyi günler peki h7 xenon far kullanılabiliyormuyuz angellarda

Erdem Bozdağ
22/09/2008, 10:59
malesef angellerın kısalarında sadece h1 kullanabiliyor

byrvo
23/09/2008, 14:41
selamlar.. Angel farlarda bizim orjinal farlarımızdaki ampülleri kullanamıyor muyuz? illa xenon mu kullanmak lazım? eliftuning.com dan sipariş vermeyi düşünüyorum. 375 ytl

femoli
23/09/2008, 14:52
selamlar.. Angel farlarda bizim orjinal farlarımızdaki ampülleri kullanamıyor muyuz? illa xenon mu kullanmak lazım? eliftuning.com dan sipariş vermeyi düşünüyorum. 375 ytl
hayır orj farları kullanamıyorsunuz ama içinden orjinal ampulleri takılı olarak gönderiyoruz ... Buradan inceleyebilirsiniz... Fiyatıda site üyelerine 350 ytl ...

https://forum.grandepuntotr.com/kampanyalar/2056-grande-punto-siyah-chorome-mercekli-angel-eye-li-spor-far-lar.html

pascal
06/10/2008, 03:00
arkadaşlar bir arkadaşım için bu siyah zeminli angel farlardan bakıyoruz. İstanbulda montajıyla beraber satın alabileceğimiz bir yer var mı? yardımcı olursanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler...

byrvo
06/10/2008, 19:45
Elif tuningden bakın. Fiyatı en son 375 di. Adresini internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Kartaldaydı yanlış hatırlamıyorsam..

gaziantepunto9676
07/10/2008, 11:19
evet arkadaşlar engel farda ski farların uzun performasını alamıyoruz bende uzunlara mtec super white H1 taktım biraz faydası oldu ne yapalım görsellik için katlanacagız......kısa farlardada h 1 8000 var bide sislerde h 1 8000 zenon taktırdım

gaziantepunto9676
07/10/2008, 11:26
arkadaşlar bir arkadaşım için bu siyah zeminli angel farlardan bakıyoruz. İstanbulda montajıyla beraber satın alabileceğimiz bir yer var mı? yardımcı olursanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler...
merhaba kardeş ben farlarımı ve stoplarımı istanbuldan aldım sagholsunlar çok yardımcı oldular sana telefonunu verim ara ismi emre 05543110441 istersen benide söyle gaziantepten mehmet aldım de sana yardımcı olsun şimdiden kolay gelsin

byrvo
14/10/2008, 15:38
angel farlar için bu gün Femoli'ye ödeme yaptım. Sanırım bu gün kargoya vericek ve yarın elimde olacak:cool:Merakla bekliyorum. :icon_smile_8ball:Bu arada montajını İzmir'de nereye yaptırmamın daha iyi olacağı konusunda tavsiyesi olan var mı yoksa "nereye götürürsen götür farketmez" mi diyorsunuz?:umut:

ufuk450
23/10/2008, 16:56
kardeş ben bişey soracam ya angel far seti takıldıgında ampuler dehişiyormu bende xenon far var h4 engel kac onu saracaktım

mustafaf
23/10/2008, 17:03
angel taktıgın zaman H4 xenonların emeklı oluyor maalesef.H1 kullanıyor angellar.ayrıca komple xenon ıstıyorsan 2 adet H1 xenon kıt alman lazım.bırı kısalar dıgerıde uzunlar ıcın...

byrvo
23/10/2008, 21:34
Angel farlarla inanılmaz aydınlatma sorunu yaşıyorum.. Xenon kesinlikle şart.. Sarı ampuller kesinlikle yetersiz kalıyor..

Ziyaretçi047
24/10/2008, 02:10
angel kullanan arkadaşların farın içini açıp farlarını havaya kaldırmalarını ve içine taş gibi bir şey koyarak sabitlemelerini öneriyorum.

femoli
24/10/2008, 10:22
angel kullanan arkadaşların farın içini açıp farlarını havaya kaldırmalarını ve içine taş gibi bir şey koyarak sabitlemelerini öneriyorum.
bune cihan :D ne taşı beton felan döksünler bari :D:D Senin farlarda muhtemel bir bozukluk vardır ,Bence aldığın yerle bir görüş mutlaka yardımcı olacaklardır değişim vs gibi :)

Eğer farlarda ışıtma yetersiz ise mutlaka far ayarı yaptırın normal farlardada güzel bir görüntü elde edersiniz.. Ama sakın meddesel bir şey uygulamayın far ayarından sonra düzelecektir..

Ziyaretçi047
24/10/2008, 14:42
alakası yok femoli. bu farı alan herkesin ortak şikayeti. mercek içerde sallanıyor. benim sağda sorun yok fakat soldaki öyle. 3-5 çukurdan geçtikten sonra mercek yere bakmaya başlıyor. merceği sabitlersen sorun kalmıyor.

femoli
24/10/2008, 14:48
alakası yok femoli. bu farı alan herkesin ortak şikayeti. mercek içerde sallanıyor. benim sağda sorun yok fakat soldaki öyle. 3-5 çukurdan geçtikten sonra mercek yere bakmaya başlıyor. merceği sabitlersen sorun kalmıyor.
Peki o zaman sağdakinde neden sorun yok bütün herkesin ortak şikayeti sadece solmu :)

mustafaf
24/10/2008, 17:18
Cıhan, bence senın farda sorun var.ben ılk monte ettıgım ve far ayarı yaptırdıgım gunden berı merceklerde kayma, aydınlatma kaybı v.s. gormedım.sadece daha once bahsettıgın V olayı bendede var yalnız bnmkı ters degıl duz V.oda cok fazla etkılemıyor gecelerı.dedıgım gıbı bence senın merceklerın bırınde sorun var.sen en ıyısı beton dok :D:D:D

güvengültekin
03/11/2008, 01:08
benim farlarımda da var aynı durum çukurlardan geçerken eski kamyon misali pır pır yapıyor bir tansesi ayrıca uzunlar kısadan az gösteriyor. far ayarımda yeni yaptırdım ama sol ön tarafta gölge var gitmiyor. kısacası orjinal farlarıma dönmeyi düşünüyorum ne kadar güzel görünürse görünsün ben önümü rahat göremedikten sonra manası yok

not: kısalar 6000k xenon uzunlar farın üzerindeki standart ampül

Ziyaretçi047
03/11/2008, 21:46
ben farlarımı sabitledim zaten. en aşağıda kullanıyorum çünkü yukarı kaldırdım ikisini de. sol fardaki çukur evet gitmiyor özellikle de en alttayken. ama bunun iyi yanı karşıdan gelenin tam gözünü koruyor. mustafa benimki de V şeklinde. ters değil bildiğin V. orta çukur sağ sol güzel. ayrıca senin farlar ayarsız arkamdayken gözümü alıyordun biraz aşağı indir bence.

onur5470
08/11/2008, 15:18
bende daha az önce aldın mehmet özcan "femoli"den
bugün kargoluyo inşallah...
gelsin taktırayım, resimleri paylaşıcam.
umarım güzel olur !

onur5470
14/11/2008, 17:45
Femoli teşekkür ederim.
Angellar harika oldu, arabamın havası değişti valla.
emeğine sağlık

mustafaf
14/11/2008, 17:55
cok guzel olmus.hayırlı ugurlu olsun...

femoli
14/11/2008, 18:00
Güle güle kullan ;)

Erdem Bozdağ
20/11/2008, 17:34
normal farlarda xenon ve angel farlarda xenonunu karşılaştırırsak ama inanılmaz fark var.Bence angellerin xenonlu aydınlatması normal orjinal fara göre yarı yarıya daha az.Benim fikrim bu tabiki ama aracı okadar değiştirdiği ve görnt olarak çok şık oldugu için insan fazla umursamıyo :D

mustafaf
20/11/2008, 17:44
ben farlarımı sabitledim zaten. en aşağıda kullanıyorum çünkü yukarı kaldırdım ikisini de. sol fardaki çukur evet gitmiyor özellikle de en alttayken. ama bunun iyi yanı karşıdan gelenin tam gözünü koruyor. mustafa benimki de V şeklinde. ters değil bildiğin V. orta çukur sağ sol güzel. ayrıca senin farlar ayarsız arkamdayken gözümü alıyordun biraz aşağı indir bence.

dogru soluyorsun Cıhan.bende farın motoru olmadıgından servıste en ust konuma ayarlatmıstım.2 gun once goturdugumde bı kademe asagı aldırdım.sımdı daha ıyı.en azından kulaklarım cınlamıyo artık :D:D

GPtolga
06/03/2009, 12:40
Sonunda angel eyes farlarım geldi
Junyan marka angel eyes farlarımı bugün taktım ve fotolarını sizle paylaşmak istedim
ben montaj dahil 350ytl ye taktırdım Ankarada
İstiyen arkadaşlara yardımcı olurum nerde bulacaklarına dahi

2835

2836

2837

2838
arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen, okadar araştırdım ama montaj dahil 500 den aşağı bulamıyorum...

femoli
06/03/2009, 17:12
Siteyi kampanya bölümüne göz gezdirseydiniz :) Şuanda kampnayada 300 tl angel farlar ..

https://forum.grandepuntotr.com/kampanyalar/2056-grande-punto-siyah-chrome-mercekli-angel-eye-far-kemal-oto.html

tyrant86
25/03/2009, 13:58
Hayırlı olsun peki duvardaki aydınlatma çizgisinin bi resmini çekip koyabilirmisin.ona göre bende angel eye far almayı düşünüyorum.

bilalaydin
18/07/2012, 05:17
aradan 3 yıl geçmiş ama okursunuz umarım.d farlardan bu süre icinde memnun kaldınızmı herhangibir sikayetiniz varmı tesekkurler.

yegah
18/07/2012, 10:29
bu farlar muaneden geçerken sıkıntı yaratıyormu ? 3 yıl geçmiş ama yazayim dedim:D