PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PO V/Max EuroDizel 10

mustafaf
26/07/2008, 12:38
V/Max EuroDizel 10

V/Max EuroDizel’in tüm özelliklerine sahip olan V/Max EuroDizel 10; dünyanın en düşük kükürtlü dizeli! Çocuklarımız ve geleceğimiz için Temiz Dizel!

-Dizel yakıtlar arasında en düşük kükürt oranına sahiptir (0-10 ppm arası*),
-Dizel yakıtların çevreye verdiği zararı en aza indirir,
-İçerdiği anti-metal katığı sayesinde motoru metal tozlarına karşı korur,
-Formülündeki en yüksek deterjan katkısı ile motoru temizler, -Yakıt ekonomisi sağlar,
-En yüksek setan sayısı ile motorun performansını artırır, -Motordaki vuruntuyu azaltarak sessiz ve seri sürüş imkanı sağlar.

*1 tonda azami 10 gr kükürt
**Kısa bir süre için Aliağa, Antalya, Derince ve Haramidere tesisatlarından yakıt alan ve Ankara merkezde DAT taşıması yapılan istasyonlarda...

Şimdi tüm Türkiye’de!

Alıntı : Petrol Ofisi (https://www.poas.com.tr/)

ekorkut
26/07/2008, 13:03
İyi de bu yeni bir haber değil ki. Ben 9 aydır hep bunu kullanıyorum zaten. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ziyaretçi047
26/07/2008, 13:09
Ben de bundan alıyorum. Ama benim araçta ne temiz yakıt ne de zehirsiz. Zimziyah duman :)

mustafaf
30/07/2008, 10:20
İyi de bu yeni bir haber değil ki. Ben 9 aydır hep bunu kullanıyorum zaten. Kesinlikle tavsiye ederim.

abı bılıyorum.zaten gecenlerde sen bana tavsıye etmıstın bır konuda.ondan sonra ben PO dan almaya basladım.o yuzden bole bır ayrıntı yazmak ıstedım :)

ekorkut
30/07/2008, 10:34
Saolasın kardeşim benim, tavsiyemi dinlemen beni de mutlu etti. Her ne kadar bizim arabalarda kurumdan kaynaklı bir sıkıntı EGR ye rağmen yaşanmasa da, yine de sistemi en temiz tutacak en temiz yakıt kullanmak hem arabanın, hem de doğanın yararınadır.

mustafaf
15/08/2008, 17:32
Saolasın kardeşim benim, tavsiyemi dinlemen beni de mutlu etti. Her ne kadar bizim arabalarda kurumdan kaynaklı bir sıkıntı EGR ye rağmen yaşanmasa da, yine de sistemi en temiz tutacak en temiz yakıt kullanmak hem arabanın, hem de doğanın yararınadır.

emre abı valla Allah razı olsun :) ızmıre gıttım geldım bu hafta yaklasık 4 depo kullandım.ınanılmaz bı performans artısı sagladı bu yakıt.o kadarda fark etmez demeyın valla 5 depoda cok cok etkıledı arabanın performansını....