PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP 1.3 Multijet 75 Dynamic bayi fiyatı

EPKAH
10/07/2008, 19:28
Bayiye gittim 30.500 fiyat verdiler.
paro indiriminden 1000 ytl düşüldü + 305 ytl extra indirim (bronz anahtar)
29.195 ytl ye geldi araba. sizce fiyat nasıl?

Ah-MeT
10/07/2008, 19:38
fiat.com.tr deki fiyat 30.830 ytl, bende 30.000 ytl +kp(750) 30.750 ye almıstım toplam,
29.195 iyi fiyat bence.

Ziyaretçi047
10/07/2008, 19:40
Daha iner gibi duruyor. Şansını 1 dene.

EPKAH
10/07/2008, 21:39
fiat.com.tr deki fiyat 30.830 ytl, bende 30.000 ytl +kp(750) 30.750 ye almıstım toplam,
29.195 iyi fiyat bence.

sen aldığında fiatın sitedeki fiyat ne kadardı. yani bayi ne kadar indirim yapmıştı.

1000 paro ve bronz anahtar indirimi olmasa 30.500 fiyatı.
hediye kasko fiyatını da düşmüyorlar.

biraz yokladım ama inmiyorlar. 30.830 zaten liste fiyatı iki yere sordum ikiside 30.500 den açtı kapıyı. yani 330 ytl indirim yaptılar sadece. daha iner mi dersiniz? 1000 paro 305 zaten benim kendi standart indirimlerim. bayinin bu kadar mı az karı var bu işte ?

THuNDeRCoP
10/07/2008, 21:42
Bence daha iner arkadaşlara katılıyorum.

EPKAH
10/07/2008, 21:45
Bence daha iner arkadaşlara katılıyorum.

var mı biraz daha indirmeleri için bi formül acaba ? :)

FoR_ReaL
10/07/2008, 23:01
Valla iner diye çokda bekleme derim bende yıl sonu fiyat iner diye bekledim sonunda Dinamic yerine Active aldım :(

kukart
10/07/2008, 23:41
erkan
ben ilk aracımı hyundai getz almıştım sıfır bayiden yıl sonu idi (2006) 2007 modellerin satışa cıktığı zaman bayii kendine has bi indirimi yerel gazeteden duyurmuştu
2006 stoklarımızı bitiriyoruz (indirimli) diye bir ilan ...
bende araç arıyorum ne alacağıma karar vermmemişim sınırlı bütçe ve dizel kafamdaki ...
haberi alır almaz gittim ellerinde 2 gün içinde 8 araçtan 2 araç kalmıştı birini ben aldım 2006 model(dizel) netteki 2007 dizelin liste fiyatı 26500 ytl...
daha önceden aynı firmadan kamyon almıştık, onuda göz önünde bulundurarak 400 ytl daha indirdiler 24400 e aldım aracı

yani yılsonu stok bitirmeye çalışan bayiler bulabilsen , ellerinde 2006 girişli araç bulunan bilemiyorum fiat ta varmıdır böyle bi durum...

EPKAH
10/07/2008, 23:50
erkan
ben ilk aracımı hyundai getz almıştım sıfır bayiden yıl sonu idi (2006) 2007 modellerin satışa cıktığı zaman bayii kendine has bi indirimi yerel gazeteden duyurmuştu
2006 stoklarımızı bitiriyoruz (indirimli) diye bir ilan ...
bende araç arıyorum ne alacağıma karar vermmemişim sınırlı bütçe ve dizel kafamdaki ...
haberi alır almaz gittim ellerinde 2 gün içinde 8 araçtan 2 araç kalmıştı birini ben aldım 2006 model(dizel) netteki 2007 dizelin liste fiyatı 26500 ytl...
daha önceden aynı firmadan kamyon almıştık, onuda göz önünde bulundurarak 400 ytl daha indirdiler 24400 e aldım aracı

yani yılsonu stok bitirmeye çalışan bayiler bulabilsen , ellerinde 2006 girişli araç bulunan bilemiyorum fiat ta varmıdır böyle bi durum...

bilemiyorum bakacağız artık benim de aklıma geldi aslında ağustosta yeni 2009 modeller geliyordur benimde takıntım yok illa 2009 olsun diye 2008 olsun ucuz olsun dynamic olsun olmadı benzinli dynamic bakacağım zaten.

Valla iner diye çokda bekleme derim bende yıl sonu fiyat iner diye bekledim sonunda Dinamic yerine Active aldım :(

haklısın zaten indirdiler indirecekleri kadar (tofaştan bahsediyorum bayiden değil! bayi pek indirim yapmadı gibi bişey)
bakalım önümüzdeki hafta netleşecek inşallah.

Ziyaretçi047
11/07/2008, 00:01
baktın indirmiyorlar hediyelere çök sen de :D

THuNDeRCoP
11/07/2008, 00:07
Tabi buda bi çözüm ben aracı alırken boya koruma ve grande paspasları yanında aldım :D

EPKAH
11/07/2008, 00:17
baktın indirmiyorlar hediyelere çök sen de :D
hediye derken başkanım :)

Tabi buda bi çözüm ben aracı alırken boya koruma ve grande paspasları yanında aldım :D

boya korumayı bilmemde pas pas Allah'ın emri :)
bide yüzsüzlük edip park sensörü mü istesem :)

ABNEW
11/07/2008, 02:06
boya korumayı bilmemde pas pas Allah'ın emri :)
bide yüzsüzlük edip park sensörü mü istesem :)

İkisini toplasanız 150YTL etmez.30000YTL lik mal karşılığı daha fazlasını da isteyebilirsiniz...:)

anvil
11/07/2008, 10:27
ben geçen sene 29bine almıştım. 500e de park sensörü ve jant aldım. şimdiki fiyatlar nasıl bilmiyorum.

Little F.K
11/07/2008, 12:04
30000 üstü fiyatlar çok fazla bence ederi 28000 civarı olmalı.Kaldı ki Koç indirimi falan zaten 28 civarı ediyor.

34000 e astra njoy varken şu an 30000 e 75 lik gp çok mantıklı değil.

mm_isik
11/07/2008, 12:16
opel in parca fıyatları ıcınde aynı seyı soylemek mumkun mu acaba?
bı fıat ıle aynı paraya cıkabılırmısın sevısten? aynı paraya parcayı temın edebılırmısın?

tolgaank88
11/07/2008, 12:30
fırat 34000 astra enjoy sıfır mı,çünkü gp de bahsedilen fiyatlar 0 değeri için,eğer 0 fiyatı ise çok guzelmiş...

Genius
11/07/2008, 14:58
Ekim-2007'de 29350'ye almıştım. Bence fiyat gayet makul...

EPKAH
11/07/2008, 20:51
30000 üstü fiyatlar çok fazla bence ederi 28000 civarı olmalı.Kaldı ki Koç indirimi falan zaten 28 civarı ediyor.

34000 e astra njoy varken şu an 30000 e 75 lik gp çok mantıklı değil.
30.000 bile zorluyor beni 34000 işine hiç girmeyeyim ben. teşekkürler

bı fıat ıle aynı paraya cıkabılırmısın sevısten? aynı paraya parcayı temın edebılırmısın?

işte bu yüzden ben hep soğuk bakmışımdır opel vw ve forddan belkide ön yargıdır bilmiyorum.

Ekim-2007'de 29350'ye almıştım. Bence fiyat gayet makul...

aslında daha inerler gibimede geliyor. pazartesi bida bi zorlayacağım bakalım. sen alırken liste fiyatı ne kadardıda ne kadar indiler?

ABNEW
11/07/2008, 21:09

Maksat periyodik bakımlarsa Opel, Ford, Fiat aşağı yukarı aynı servis fiyatlarına sahipler.Çevremde birçok farklı marka otomobil kullanıcısı var.Hepsi de yaklaşık olarak aynı miktarda ücretler ödüyorlar bakımlara...

Tampon, far gibi parçalar da artık Tofaş modelleri gibi değil tabi.Bunların da fiyatları diğer markalara çok yakın...

Little F.K
12/07/2008, 18:53

Hocam burda fiyat mukayesesi yapıyoruz servis parça mukayesesinde değiliz.

Kaldı ki garantideki bi arabanın parça problemi bizi ilgilendirmez.Hele ki parça temini diye birşey sözkonusu değil.Audi yada Bmw den bahsetmiyoruz.

Gp de bana parça bekletmişti gayet normal bi durum bu.

Opel de 15000 de bir bakım 300 ytl,gp de 10000 bakımı 100 ytl,20000 bakımı 200-250 ytl arası.Toplamda çokta bi fark olmuyor yani.Arda abide bu konuda gerekli açıklamayı yapmış.

Benim burda Opeli övmek gibi niyetim yok fakat 30000 e 75 lik gp varken 34000 e 90 bg njoy astra almak para sıkıntısı yoksa tartışmasız mantıklı olandır.

KaMiKaZe
12/07/2008, 20:12
30400 e mart ayında 90bg 3 kapı dynamic + sp + park sensörü almıştım.

tolgaank88
12/07/2008, 21:04
fırat fiyatlara baktım bende,evt astra enjoy 34... kusur ve gerçekten dediğin gibi,0 lara gore astra almak bencede en mantıklısı,ben fiyatları daha yuksek biliyordum opelin...

Genius
13/07/2008, 00:55
aslında daha inerler gibimede geliyor. pazartesi bida bi zorlayacağım bakalım. sen alırken liste fiyatı ne kadardıda ne kadar indiler?

30750 diye hatırlıyorum.

Little F.K
13/07/2008, 12:34
fırat fiyatlara baktım bende,evt astra enjoy 34... kusur ve gerçekten dediğin gibi,0 lara gore astra almak bencede en mantıklısı,ben fiyatları daha yuksek biliyordum opelin...

Tolga muhtemelen 2008leri bitirmek adına güzel bi kampanya yapmışlar.Bence gayet mantıklı fiyatlar.

Ben Fiatın sitesindeki fiyatlarada çok güvenmiyorum aslında.İlla ki hatırı sayılır bi indirim yaptırılır.

tolgaank88
13/07/2008, 12:45
anladım fırat,şuan 90 bg dynamic fiyata baktım 32.800 opel astra enjoy anahtar teslim fiyatı demişler 34.800 fiat da indirim olur kesin,opeldede biraz olur belki gerçi zaten kampanyalı anahtar teslim demişler ama olur yinede...eger 30 - 34 karşılaştırması yaparsam eğer,her seferinde astra derim...tabi bu benim :)

EPKAH
13/07/2008, 15:57
gp 29000 ytl paro indirimi vs yapıldığı zaman opelde ise kampanyasız fiyatı 40000 kampanyalı 34885 demişler dahada fazla indireceklerini sanmam ama tabiki bi gidip bakmak lazım. arada 5000 liraya yakın bi fiyat farkı var ki benim için çok. astra gp nin bi üst sınıf arabası tabiki o kadar para veremem olmayınca olmuyor tabi. ama bi gidip soracağım bakalım ne diyecekler. hyundai ye de gittim era 1.5 110 bg dizel select e 30900 dediler ama o 900 ü de silecekler gibime geldi kullandım araba çok seri kafam karıştı biraz ama ona rağmen fiyat gp den pahalı 1000 lira kadar. bakalım şu bendekini elden çıkarabilirsem haftaya alacağız inşallah. yarın ola hayrola :)

ABNEW
13/07/2008, 17:36
anladım fırat,şuan 90 bg dynamic fiyata baktım 32.800 opel astra enjoy anahtar teslim fiyatı demişler 34.800 fiat da indirim olur kesin,opeldede biraz olur belki gerçi zaten kampanyalı anahtar teslim demişler ama olur yinede...eger 30 - 34 karşılaştırması yaparsam eğer,her seferinde astra derim...tabi bu benim :)

Astra tabiki güzel araç ama benim tercihim, pahalı bile olsa hep GP olur:)

Tolga GP saplantın yoksa daha birçok alternatif var açıkçası...

tolgaank88
13/07/2008, 22:28
arda abi aslında gp saplantısı yoktu aldıgımda,ama artık çok sevmeye başladım arabamı,açıkçası bunda forumunda çok etkisi var,çünkü benzer sorunları yasadıgımız için biliyoruz az çok sorunları...
astra tercih etmemin sebebi şuydu bu arabaların 0 fiyatı 42000-43000 ytl bi zamanlar,34000 olması benim tercih sebebimi artırdı...ve tabiki opel in kalitesi fiata gore bana daha ii geliyor...

EPKAH
14/07/2008, 14:15
astra enjoy u inceliyordum da bir yol bilgisayarını bile çok görmüşler ancak paket halinde alınabiliyor. 34800 ytl ver sonra o opsiyonel bu opsiyonel. corsa ise tam bir komedi en üst donanıma sahip cosmo da bile yol bilgisayarı opsiyonel opc 3 kapıda standart sadece diğer modellerde ise yollarına para dökseniz yine alamıyorsunuz :) yol bilgisayarını (yani essentia enjoy sprot gsi modellerinde hiç yok)
yok opel eksik olsun bende alacak arkadaşlara hayırlı olsun. (bu yol bilgisayarı dediği şeyde ne gösteriyor acaba merak ettim şimdi. yani bu zor ulaşılan şey nedir acaba navigasyon falan mı?)

tolgaank88
14/07/2008, 14:34
yakın bi abimde var ona sordum şimdi,enjoy larda yol bilgisayarı standart,ancak soyle bi durum varmış...34880 e metalik renk opsiyonu ekleniyormuş + 800 ytl ve enjoyların hemen hepsi enjoy+spor paket şeklinde çıkıyormuş,dolayısıyla birde + 1081 ytl...araç size yaklaşık 36800 e geliyor...metalik renk opsiyonu beyaz hariç alınan butun araçlara ekleniyormuş spor pakettede 16" jantlar ve sis lambası varmış...
yol bilgisayarının ozelliği ise,anlık yakıt tuketimi,100 km de yakıt tuketimi,ortalama hız,menzil vs bilgiler yer alıyor...

EPKAH
14/07/2008, 15:05
yakın bi abimde var ona sordum şimdi,enjoy larda yol bilgisayarı standart,ancak soyle bi durum varmış...34880 e metalik renk opsiyonu ekleniyormuş + 800 ytl ve enjoyların hemen hepsi enjoy+spor paket şeklinde çıkıyormuş,dolayısıyla birde + 1081 ytl...araç size yaklaşık 36800 e geliyor...metalik renk opsiyonu beyaz hariç alınan butun araçlara ekleniyormuş spor pakettede 16" jantlar ve sis lambası varmış...
yol bilgisayarının ozelliği ise,anlık yakıt tuketimi,100 km de yakıt tuketimi,ortalama hız,menzil vs bilgiler yer alıyor...

yani opel uyanıklık yapıyor bu konuda 34.800 diye bayiye çekiyorlar sonra orada araba satıp gönderiyorlar :)
yol bilgisayarındada ekstra bişey yokmuş neden koymuyorki tüm araçlarına. ilginç gerçekten. bu kadar pahalı bişey mi ki bu şey.

tolgaank88
14/07/2008, 15:19
valla inan bende bilmiyorum fiyatlarını ama baya teferruatlı bişey olabilir:)...

ABNEW
14/07/2008, 15:21
arda abi aslında gp saplantısı yoktu aldıgımda,ama artık çok sevmeye başladım arabamı,açıkçası bunda forumunda çok etkisi var,çünkü benzer sorunları yasadıgımız için biliyoruz az çok sorunları...
astra tercih etmemin sebebi şuydu bu arabaların 0 fiyatı 42000-43000 ytl bi zamanlar,34000 olması benim tercih sebebimi artırdı...ve tabiki opel in kalitesi fiata gore bana daha ii geliyor...

Gp güzeldir güle güle kullan.

Yalnız kalite kavramı tartışılır.Astra sı olup da servisten çıkamayanlar da var emin ol.Önemli olan kaliteli servis...

EPKAH
14/07/2008, 15:33
Gp güzeldir güle güle kullan.

Yalnız kalite kavramı tartışılır.Astra sı olup da servisten çıkamayanlar da var emin ol.Önemli olan kaliteli servis...
işte tam da ben bunları diyecektim. astra diye arıza yapmaz mı bu meret yada kronik sorunları yokmudur gp gibi mutlaka vardır. ama alanlarada bi sözümüz yok zevk ve para meselesi.
yaşasın grande punto :) en üst donanım en alt fiyat. :)

mm_isik
14/07/2008, 15:35
hocam Burda Fiyat Mukayesesi Yapıyoruz Servis Parça Mukayesesinde Değiliz.

Kaldı Ki Garantideki Bi Arabanın Parça Problemi Bizi Ilgilendirmez.hele Ki Parça Temini Diye Birşey Sözkonusu Değil.audi Yada Bmw Den Bahsetmiyoruz.

Gp De Bana Parça Bekletmişti Gayet Normal Bi Durum Bu.

Opel De 15000 De Bir Bakım 300 Ytl,gp De 10000 Bakımı 100 Ytl,20000 Bakımı 200-250 Ytl Arası.toplamda çokta Bi Fark Olmuyor Yani.arda Abide Bu Konuda Gerekli Açıklamayı Yapmış.

Benim Burda Opeli övmek Gibi Niyetim Yok Fakat 30000 E 75 Lik Gp Varken 34000 E 90 Bg Njoy Astra Almak Para Sıkıntısı Yoksa Tartışmasız Mantıklı Olandır.

Gp Benzinlide Bakim 20.000 Km De
Benzin Yakişinda Fark Var.
Garantisi Bittiginde Uzatilamiyor.

Bu Ve Bunun Gibi Seyler.

Ayrica Ben Senin Hocan Degilim Arkadasim. Isimle Hitap Edersen Sevinirim.

SÖYLEDİKLERİM BENİM GÖRÜŞÜMDÜ.

tolgaank88
14/07/2008, 16:01
ben zaten astra lar sorunsuz gibi bi soz sarfetmedim,hatta gp aldıgına pişman mısınız topic inde yazdıklarıma bakılırsa eger anlaşılır bunlar...opelden bire bir bildiğim 2 arac var,biri kendimizin opel vectra,değeri astra...benim kaliteden kastım uzun yolda verdiği konfor,hız vs gibi şeylerdi...nisan ayında bir hafta içinde bi kendi aracımla,birde opel astrayla konyaya gittim,hızlanması benim aracıma gore fazla olması normal beygir farkından,ama konfora ve yol tutuşuna gelince astra nın daha iyi oldugunu soylemeliyim (2 side aynı şekilde,yay vs gibi bişey yok)...
lutfen yanlış anlaşılmasın bu dediklerim,yani ben gp nin konforu az,yol tutuşu berbat demiyorum,aksine bugune kadarki benim kullandıgım araçlar içinde(fiesta,getz,gp) en iyi arabam diyebilirim,sadece bu gibi ozellikleri karşılaştırdıgım arabaya gore dusuk diyorum,sanıyorum aksinide iddia edemeyiz...
araba sorunlarına gelince,bizdeki opel vectrayı 2 defa servise radyo probleminden goturduk,geçen ay vites geçme probleminden goturduk...vites sorununa çare bile bulamadılar,boyle biniceksiniz diyolarlar,bir dişli varmış ondan kaynaklanıyormuş,astraya gelince 1500 km deki aracın turbo selenoid valfi (yanlış yazıyo olabilirim-arda abi biliyorsundur belki sen) patladı,2 gun serviste yattı araç...yani ben her zaman araçlarda hatalar olabileceğinin farkındayım,ve bunuda belirtiyorum her seferinde,her markada oluyor bunlar,şunda olur bunda olmaz demek dogru olmaz...servis konusunda ise gordugum en iyi,ilgili servis fiatta...ama boyle dusunmemin sebebi kavaklıdere oto farkını yaşıyo olmam olabilir :)...

ekleme : astra 1.3 cdtı enjoy + spor paket

Little F.K
14/07/2008, 19:10
Gp Benzinlide Bakim 20.000 Km De
Benzin Yakişinda Fark Var.
Garantisi Bittiginde Uzatilamiyor.

Bu Ve Bunun Gibi Seyler.

Ayrica Ben Senin Hocan Degilim Arkadasim. Isimle Hitap Edersen Sevinirim.

SÖYLEDİKLERİM BENİM GÖRÜŞÜMDÜ.

Astra benzinlide kaç km bilmiyorum fakat konumuz benzinli değil dizel.Kaldı ki opel de ilk bakım daha önce 30000 kmydi.

Opel de garanti uzatma var,4 yıla kadar uzatılabiliyor.

Bende senin arkadasın değilim kusura bakma o zaman.Tanımadığım insanlara bey şeklinde hitap edebilirim ancak o da forumumuzda sıcaklığı bozar.Ama kusura bakma.

Ayrıca burda opel-fiat tartışması yapmıyoruz ki,yol bilgisayarı vs hersey opel de standart herkes konuşuyor ama nereye.Kaldı ki gp ile kıyaslamada yapmadık,neden buralara geldi anlamadım.Kaldı ki opelin yol bilgisayarı gayet kullanışlı ve nerdeyse sıfır hatayla çalışan verilere sahip.

Gp ancak corsa ile karşılaştırılabilir.Gerek fren,gerek yol tutuş,gerekse malzeme kalitesi gibi konularda tartışmak abesle iştigal olur.

Sorunsuz problemsiz araç yok Arda abinin dediği gibi opel de de Fiattada bu tür problemler olmuştur,olacaktır.

Bazı arkadaşlar bilmiyor sanırım ama bende eski bi gp kullanıcısıyım yorum yaparken ona göre konuşulsun.

EPKAH
14/07/2008, 19:46
yol bilgisayarı vs hersey opel de standart herkes konuşuyor ama nereye.

https://img185.imageshack.us/img185/1269/19273708zy9.jpg
ben mi yanlış görüyorum acaba sadece opc 3 kapıda standart cosmo da paket halinde satılıyor diğerlerinde hiç yok. bu bilgi mi yanlış???

ABNEW
14/07/2008, 19:50
astraya gelince 1500 km deki aracın turbo selenoid valfi (yanlış yazıyo olabilirim-arda abi biliyorsundur belki sen) patladı,2 gun serviste yattı araç...yani ben her zaman araçlarda hatalar olabileceğinin farkındayım,ve bunuda belirtiyorum her seferinde,her markada oluyor bunlar,şunda olur bunda olmaz demek dogru olmaz...servis konusunda ise gordugum en iyi,ilgili servis fiatta...ama boyle dusunmemin sebebi kavaklıdere oto farkını yaşıyo olmam olabilir :)...

ekleme : astra 1.3 cdtı enjoy + spor paket

Doğru Tolga, turbo nun bastığı fazla havayı tekrar emme borularına yöneltiyor.Yani basıncı sabit tutmaya çalışıyor...

mm_isik
15/07/2008, 10:00
Bazı arkadaşlar bilmiyor sanırım ama bende eski bi gp kullanıcısıyım yorum yaparken ona göre konuşulsun.

hiç grande punto su olmayan bir kişide senden pek ala fazla bilgisi olabilir.

eski bı grande punto kullanıcısı olman seni bu işin ehli yapmaz vede aaa eskıden grande puntosu varmıs dıkkatlı konusalım dıe bı tasa içerısınde bırakmaz ınsanları.

herkez bılgısını paylasıyor.ama dogru ama yanlıs. ınsanlara dusuncelerı yuzunden , tartısma ortamı yaratamassın.

ben dedım mı ben 12 seneden berı otomobıl dergılerını a dan z ye okuyorum ,ona göre konusun

butur konusmalar ınsanın sevıyesını bellı eder zaten.

yolun açık olsun

Little F.K
15/07/2008, 12:30
Dergi Okumakla uzmanda olunmuyor kusura bakmayın.Bu sitede her zaman karşı olduğum nokta forever gp,gp tek vs şeklinde konuşmalar ve bunların arkasında fanatik biçimde durulmasıdır.Gp si olmayan birisi benim gp de yaşadıklarımı benden daha iyi nasıl bilebilir?Torkunu,bg'ini motor özelliklerini,yol tutuşunu bilmek meselesi değil bu.Kullanmayan kaç kişi gp problemlerini biliyor?

Kaldı ki bu sitenin içinde olduğu bir çok faaliyette bulundum ve şükür ki bütün arkadaşlar beni tanır ve seviyemin ne olduğunu çok iyi bilirler.Fakat ben sizi bu site adına hiç bir faaliyette yüzyüze görmedim o yüzden seviyeniz konusunda yazdıklarınıza nazaran bir seviye ölçüsü çıkartamıyacağım.Kaldı ki benim tartışma ortamı yaratmam söz konusu olamaz.Olsaydı eğer şu an ceza almış olurdum değil mi.

Ama doğru ama yanlış gp su olmayan bi kişi kusura bakmasın dergiyle orda burda duyduklarıyla burda ahkam kesmesin boşuna.Neyin nolduğunu kullanıcıdan,tüketiciden daha iyi kimse bilemez.Kaldı ki ben gp'nun piriyim gibi bi laf sarf etmedim.

Sayın Perfect Opel'de p1 dediğimiz spor paket essentia donanımdan ıtıbaren standart.Yani şöyle anlatıyım bugün bayiye gidip ben spor paketsiz njoy astra almak istiyorum derseniz öyle bir arabanın olmadığını söyleyecekler.Anlatmak istediğim bu.Ben alırken ne metalik farkı nede paket farkı verdim.Zaten böyle bir şeyde söz konusu değil.

mm_isik
15/07/2008, 12:43
Yolun Açik Olsun Deyip Konusmayi Kapatmistim Ben Sanirim

Hala Yoruma Gerek Varmi?

microab
15/07/2008, 12:46
:busted_b:-------- :busted_b:

EPKAH
15/07/2008, 13:29
Sayın Perfect Opel'de p1 dediğimiz spor paket essentia donanımdan ıtıbaren standart.Yani şöyle anlatıyım bugün bayiye gidip ben spor paketsiz njoy astra almak istiyorum derseniz öyle bir arabanın olmadığını söyleyecekler.Anlatmak istediğim bu.Ben alırken ne metalik farkı nede paket farkı verdim.Zaten böyle bir şeyde söz konusu değil.

işte ben de bunu demek istiyorum. madem böyle bir araba yok neden sitelerinde yanlış bilgi veriyorlar. yol bilgisayarlı bir araba almak isteyen kullanıcı siteye bakıp bunlarda yol bilgisayarı bile yok deyip opel e hiç uğramayabilir.
çünkü verdikleri bilgide hiç satın alınamıyor bile demiyor mu? tabiki bu opel in bi sorunu onlar kaybeder. örneğin ben corsa enjoy un donanımını inceledim ve hoşuma gitmedi bayiye gitme gereğini duymadım. bu onların kayıbı tabi.
bu olayı opel değilde fiat yapsaydı demediğimizi bırakmazdık. teşekkürler verdiğiniz bilgiler için. sanırım bir de opel bayisine uğrayacağım.

Little F.K
15/07/2008, 19:49
Yolun Açik Olsun Deyip Konusmayi Kapatmistim Ben Sanirim

Hala Yoruma Gerek Varmi?

Burası GrandePuntotr burda herşey yoruma açıktır ve herkes forum kuralları çerçevesinde her konu hakkında yorum yapabilir.

Bu arada çok haklısınız Perfect.Ben daha önce 1.9Cdti vectra bakarken arabada deri dahi gözükmezken,gittiğimde aslında standartında xenon ve deri paketi olduğunu görmüştüm.Bu konuda vw ve Fiatın siteleri çok açıklayıcı.

EPKAH
15/07/2008, 20:29
Burası GrandePuntotr burda herşey yoruma açıktır ve herkes forum kuralları çerçevesinde her konu hakkında yorum yapabilir.

Bu arada çok haklısınız Perfect.Ben daha önce 1.9Cdti vectra bakarken arabada deri dahi gözükmezken,gittiğimde aslında standartında xenon ve deri paketi olduğunu görmüştüm.Bu konuda vw ve Fiatın siteleri çok açıklayıcı.

ben bazı sitelerde resmen kayboluyorum örneğin peugeot nun sitesinde donanım teknik özelliklerini bulana kadar akla karayı seçiyorum skoda sitesinde ise hiç yok böyle bilgi. bu konuda fiat 1 numara diyebilirim. her bilgiye elimi koymuş gibi ulaşıyorum. hemde doğru bilgiyi.