PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : grandelere deri doseme nasil olur sizce..

medxr
08/02/2007, 22:03
arkdslar deri doseme dusunen kimse var mi aranizda.benim aklima cok yatti maddi durumu da ayarlayabilrsem yaptirmayi dusunuorum..bu konuda sizlerin de goruslerini almak istedim.nsl olur sizce..bu konuyla ilgili DH deki konuyu eminim bir cogunuz takip etmissinizdir.neyse benim punto beyaz ve ici de koyu renk doseme..sizce nsl bi renk uygulamasi daa gzl durur..yoksa hic bulasmiiim mi bu ise.bu haliyle daa mi gzl ne dersiniz..bunla ilgili bi site var isi ii yaptiklarini dusunuorum o kdr yorumu okuyunca..
linkteki foto galerisinden araclari tiklarsaniz bu araclara uygulanmis deri dosemeleri gorebilrsiniz..henuz bi puntoya uygulanmamis en azindan resmi yok...

https://www.artcar.com.tr/Tr/index_tr.htm

uzman
08/02/2007, 22:45
deri döşeme, iyi bir malzeme ve işcilikle yapılırsa güzel ve elit bir havası olur,ama kumaşlar kadar kullanışlı olmaz,şöyleki, kış mevsiminde koltuk ısıtması olmayan araçlar için ilk etapta soğuk olur,yaz mevsiminde terleme yapar,ayrıca en ufak sert ve sivri cisim takılması ile yırtılma ve zedelenme durumları söz konusu olur,sonuç olarak bunlar önemli değil dersen güzel olur.:duel:

utku952
08/02/2007, 22:51
beyaza koyu kırmızı iyi gider bence..10 numara olur

Mısafır
09/02/2007, 10:42
ArtCar ile gorusmustum, sahibi gercekten ilgili. gidip gorusmenızı tavsıye ederım
fıyatları da uygun ...

AWD
09/02/2007, 11:38
artcar bu işi hakkıyla yapan türkiyedeki en iyi yer diyebilrim sahibi cem beyde çok ilgili ve iyi birisi işçilik 10 numara yaptırcaksan başka yer düşünme bence 8O

meo
09/02/2007, 11:48
puntoların orijinal siyah deri koltukları hoş durmuyor bence.

TAVCI
16/12/2007, 23:15
İstanbulda Art car ın senelerdir bu işi hakkıyala yaptığını biliyorum.Yaptıkları işe göre fiyalarıda uygun.