PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : JBL Anfili Aktif ve Pasif wooferli tüp bass

ugurozer
14/06/2008, 12:36
Komple Setler > JBL Anfili Tup bass #8814221 - Sahibinden.com (https://www.sahibinden.com/jbl_anfili_tup_bassWQQaXQQ8814221WQQpXQQdisplayite m)

Kendiliğinden anfili çok şık, aktif we pasif subwoofer lı herturlu bagajda muthis bir bass canavarı (açık alanda asla ses vermez yuzey etkisiyle çalışır) 500ytl ye arkadaşımdan aldım 450 ye veriyorum. Kesinlikle porblemsiz, tak çıkar ozelliği sayesinde istendiği an takılır istendiği an çıkartılır. 750 ytl lik sıfır gibi cihaz . Zaten goruntusu herseyi anlatıyor. Bizzat aracımda çılışır halde gostereceğim ve dinleteceğim. Ayrıca bagaj icinde oynamaması için ve tuhaf lastiklerle baglamanıza gerek kalmaması için orjinal şık ve guclu baglantı klipsinide veriyorum. Bu klipsi bagajın tabanına monte ediyosunuz zarar vermeden sonra klipsi acip kapamak kalıyor.

Ah-MeT
14/06/2008, 13:10
uğur kardeş hasta oldum bu alete :) özelliklerini geçtim görüntüsü hasta etti beni :) ses sistemim olmasa kaçırmazdım bu roketi :) alan arkadasa simdiden hayırlı olsun

mustafaf
14/06/2008, 13:23
bende ses sıstemı yapacagım zaman bunu arastırmıstım.hatta mersınde sordum bırkac yere cok sık.sesıde boyutuna gore super.almayı dusunen varsa hıc kacırmasın fıyatta makul...hayırlı satıslar...

JBL BTX-250 KUTU BAS HOPARLÖRÜ | JBL | ElifTuning.com (https://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=3982&k_id=643&kn=JBL)

KaMiKaZe
14/06/2008, 14:55
uğur ilan pasif durumda haberin olsun :D

ugurozer
15/06/2008, 14:37
abi fiyatta indirim yaptım o yuzden bir sure pasif kalıyor sanırım, gorusleriniz icin cok tesekkur ederim arkadaslar, evet gorunumu ve bagajı actiginizda yaptıgınız havası inanın sesinden cok daha ustun :) ama otoparklara girerken bagajlara bakıyorlar ya biraz gulme krizlerine girebilirsiniz aletten dolayı :)) tup sanan otoparkcılar bagajı acip kapayıp tekrar bakanlar jbl yazısını gorunce hııııı dovul demi gardaş buu ben biliyom bunu geeç geeçç buyur :)

KaMiKaZe
15/06/2008, 14:50
hahah :D eğitim şart.