PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ...:::Angel eyes & Ledli Stop :::..

emrequzel
13/06/2008, 09:14
Herkese Slm öncelikle..gecen gun bi aksesuarcıya gittim ve 2008 puntolar için ledli stopları sordum.. 250 civarı dediler.normal piyasadan baya bi ucuz yanii..bunu sormusken angel far kiti warmı die sordum.adam da 15 gün sonra ithalatcı firmamız yurtdısından getircek dedi..fiyatını da 400 civarı olur dedi tahminen..bende sabırsızlıkla bekliorum gelmesini..Gelirse eger haber veririm sizlere..isteyenler olursa kargoyla yollatabilirim
https://img210.imageshack.us/img210/197/fiatpunto07headlamphu21jn7.th.jpghttps://img87.imageshack.us/img87/7453/fiatpunto07headlamphu21ik5.th.jpg

CaGRi
13/06/2008, 09:51
bilgi için teşekkürler. bi de kendinizi tanıtırsanız tam süper olacak:)

holigan
13/06/2008, 10:03
önce tanışma bölümüne alsak sizi:)

ayrıca gittiğiniz aksesuarcı nerde ve telefon numarası vs detaylı bilgileri alabilirmiyiz?

Linos
13/06/2008, 10:07
Sağol Emre... Haber verirsen iyi olur tabii. ;)

Aramıza hoş geldin...

emrequzel
13/06/2008, 10:18
Ben Emre bu arada DEdiğim aksesuarcu istanbul b.çekmece de ..gecen hafta sormustum 15 gun gibi bi sure wermişti..1 haftası doldu haftaya gidicem tekrar .geldiyse eger fiyatı net olarak bildiricem sizlere..ayrıca bu gelcek olan angel kitinin icinde. mercekle birlik olumuos... bi sorun cıkmassa egerki ilk alan ben olurum herhalde

holigan
13/06/2008, 10:24
hoşgeldin emre.Merakla ve sabırsızlıkla senden haber bekliyeceğiz:)

emrequzel
13/06/2008, 10:26
inş..hayalllerimiz yıkılmaz diip 1 haftanın gecmesını beklicez napalım :)

onur1907
13/06/2008, 10:33
paylaşımın için tesekurler emre...1 haftayı herkez gıbı bende sabırsızlıkla beklıor olucam..umarım bir aksilik yasanmaz..bide o fırma nasıl odeme seklı uyguluo (taksıt vs) bilgi verirsen seviniriz...

not ; (emrecim bu arada kendini tanışma bolumunde tanıtman gerekli)

emrequzel
13/06/2008, 10:35
ürün gelmediği için fiyatı belli deil normal olarak..fiyatı belli olmadıgı için de ödeme planı da belli deil

onur1907
13/06/2008, 11:10
ürün gelmediği için fiyatı belli deil normal olarak..fiyatı belli olmadıgı için de ödeme planı da belli deil

ben fiyat sormadım...tedarıkcı taksıt yapan bıyermı dıye sordum...bununda urunun gelıp gelmemesıyle ılgısı yok...

emrequzel
13/06/2008, 11:48
muhtemelen kredi kartına taksit yaparlar..yapamayan yer yok yanii..artık pazarlarda bile pos makinası war :)

Ah-MeT
13/06/2008, 16:53
guzel haber:)

Ziyaretçi047
13/06/2008, 19:07
dostum o zaman sen al bi tak. angel + xenon tak hatta. bi kullan bakalım sorun yaşayacak mısın. farların uzunların kullanımı. farları aşağı yukarı kaldırma. bu konularda sıkıntı olacak mı. olmaz ise ben de düşünebilirim. bi de h7 mi olacak farlar bu işlemden sonra?

FoR_ReaL
13/06/2008, 19:14
Emre bilgi için çok sağol.. Her sitede uyduruk birçok araba için satılıyor ama puntoya bu tarz ürün bulmak mesele valla

emrequzel
14/06/2008, 07:07
işte bende o yuzden gelmeden pek bilgi almim dedim.. cunku tr de bu sekilde bu kitleri satan yok benım bilgidiim.. yurtdısından geleceği içinde kesin olmayabilir ..hele bi gelsin canlı fotolarını cekip bilgilerini size aktarıcam..bende ilk defa kit kullanacagım için pek anlıorum sayılmaz sizlerden destek alıcam..

mustafaf
14/06/2008, 09:13
belkı angellar degılde ledlı stoplar dusunulebılır.cıhanın dedıgı gıbı daha alıp, taktırıp kullanan kımse yok.ne tur sıkıntıları var, yada sıkıntı yasatacakmı onceden bılmek lazım.sonucta az bı para baglanmıyor.angellar ıcın fazla acele etmemek gereklı dıye dusunuyorum...

Ah-MeT
14/06/2008, 09:22
arkadaslar, bu farlar tuning far oldugu için içerden ayarlanma dugmeleri iptal oluyor... tıpkı aracın orginal teybini degiştirip baska teyp taktıgınızda direksiyon uzerindeki dugmelerin iptal olması gibi...
bu farların kısa sı cok super mercekli oldugu için, ama uzun kısmı cok performanslı degil cunku canağı küçük bu yuzden orginal farlar kadar iyi gostermiyor uzunları... uzunlara xenon kit takılırsa biraz daha iyi oluyor, ama bu farları takmaya değer :)

KaMiKaZe
14/06/2008, 09:59
özellikle 35mm ve 50mm yay kullanan arkadaşlar için söylüyorum far yükseklik ayarına ihtiyacınız olmıyacak. sahsen ben yayları taktıktan sonra 4kişi + bagaj gibi bir yükleme yapmayı düşünmüyorum.

egeturbo
14/06/2008, 11:38
ben grande puntolara 1 yıl kadar önce angel far getirmiştim 4 takım olarak sonra aldığım yer mekanını kapatmış ondan sonra bidaha alamadım

emrequzel
14/06/2008, 12:01
kaca getirmiştin ve nasıldı bu resımdekıler gibimiydi

KaMiKaZe
14/06/2008, 17:40
emre piyasadaki ürünler aynen fotoraftakiler gibi farklı bir ürün sunulmadı daha.

Ziyaretçi047
15/06/2008, 11:02
Bence çok da gerekli değil gibi. Mevcut farlarımıza bi xenon iş tamam bence. Mevcut farlamızıa sadece angel yakışmıyor çünkü h4. 2 çıkışlı veya alfa gibi 3 çıkışlı farı olan arabalara angel yakışıyor. Ama bu önerdiğiniz farda da angel çok yakışmayabilir çünkü farlar yan yana değil. Yan yana iken güzel oluyor. Bunda nasıl olur deneyip görmek lazım.

emrequzel
15/06/2008, 12:12
ewet aynen ole bi gelsin gorcez inş

Ziyaretçi047
15/06/2008, 12:44
ben modifiyeyi bitircem yakında. xenon çok basit olduğu için sonlara bıraktım uğraşmıyorum zorlarla ugraşiyorum. haftaya felan blow off boost controller ve turbo timer montajım var. Sonrasında body-kit ve komple egzoz sistemini genişletmeyi düşünüyorum. İşte o esnalarda da xenon yaparım. Sonra mola vercem bir süre... Çünkü biliyorum artık arızalar ve ayarsızlıklar çıkacak onlarla uğraşacağım.

emrequzel
16/06/2008, 08:35
wayy dostum suan ne war pekı aracında

EnginBERK
16/06/2008, 10:23
arkadaşlar, aracinda takili şeffaf ledli stop olanlar resimlerini paylasabilir mi?

bildigim kadariyla siyah zeminli ve kırmızı zeminli olanı var.
ona göre sipariş vereceğim.
teşekkürler.

uLTRa GP
17/06/2008, 08:07
arkadaşlar benim dikkatimi şu çekti 207 308 gibi araçlarda yeni çıktı bakıyorum her yerde angel eye far var türkiyede bizimki 308den önce çıktı ama angel eye far yabancı ülkede? neden acaba?

cgty
17/06/2008, 08:32
arkadaslar, bu farlar tuning far oldugu için içerden ayarlanma dugmeleri iptal oluyor... tıpkı aracın orginal teybini degiştirip baska teyp taktıgınızda direksiyon uzerindeki dugmelerin iptal olması gibi...
bu farların kısa sı cok super mercekli oldugu için, ama uzun kısmı cok performanslı degil cunku canağı küçük bu yuzden orginal farlar kadar iyi gostermiyor uzunları... uzunlara xenon kit takılırsa biraz daha iyi oluyor, ama bu farları takmaya değer :)

bi-xenon var aracımda bu mercekli farlarlarla çalışırmı?

birde postu açan arkadaşımız bize bu ürünü alacağı yerin telefon numarasını verirse güzel oalcak...

KaMiKaZe
17/06/2008, 09:14
Çağtay aracındaki sistemin bi-xenon olduğundan eminmisin :S

emrequzel
17/06/2008, 11:34
arkadaşlar, aracinda takili şeffaf ledli stop olanlar resimlerini paylasabilir mi?

bildigim kadariyla siyah zeminli ve kırmızı zeminli olanı var.
ona göre sipariş vereceğim.
teşekkürler.
dostum bilindiği gibi peugeot.. wv lerin modifiye parcaları piyasada geniş yelpazeye sahip.. o yuzden cbk cıkıo..

EnginBERK
17/06/2008, 17:36
yok mu hiç aracında ledli stopu olan :) ?

cgty
17/06/2008, 17:38
Çağtay aracındaki sistemin bi-xenon olduğundan eminmisin :S

eğer bi-xenon dediğimiz olay tek ampülde hem uzunların hemde kısaların xenon yanması ise.. evet eminim :cool0000:

sezginpunto
17/06/2008, 20:05
yok mu hiç aracında ledli stopu olan :) ?
benim garajda görebilirsin

KaMiKaZe
17/06/2008, 21:22
eğer bi-xenon dediğimiz olay tek ampülde hem uzunların hemde kısaların xenon yanması ise.. evet eminim :cool0000:

BI-XENON: Bi-Xenon farlar, günümüzün en gelişmiş ve en güçlü far teknolojilerinden biridir. B-xenon ismi, uzun ve kısa farlar için iki ayrı xenon ampul kullanılmasından gelmektedir. Xenon farın dalgaboyu ve dolayısıyla maviye yakın olan rengi güneş ışığına çok yakın olduğu için, gece sürüşünde karşıdan gelen sürücünün gözünü almaz ve yansımayı en aza indirir. Xenon gazının içinden geçen ışık, 70 mm çapındaki hareketli lensten yansıyarak geniş ve uzun mesafeli "uzun far" etkisini yaratır. Takılan araçlarda far yıkama sistemi de olması gerekir çünkü farın önündeki cam kirlenince farın ışınları kirlenmiş yüzeyden dolayı halojen farlara göre daha fazla kırıldığından kötü bir aydınlatma yaratmaktadırlar. Florasan lamba prensibiyle çalışmaktadır. Isınana kadar halojen fardan daha fazla akım çekmektedir fakat ısındıktan sonra elektrik tüktimleri düşer. Isınma gereksinimlerinden dolayı selektör yapma zorluğu da vardır. Xenon gazlı lambaların çalışabilmeleri için yüksek gerilime ihtiyaç vardır. Bu yüzden yükseltici trafoyla birlikte takılmalıdır. Arızalandığı zaman komple far sistemiyle değiştirilmesi gerekir. Klasik sistemlerde ise sadece ampulü değiştirmek yeterlidir.

artık sen karar ver seninki bi-xenon mu değilmi :D

sametanilbjk
17/06/2008, 22:39
dostum o zaman sen al bi tak. angel + xenon tak hatta. bi kullan bakalım sorun yaşayacak mısın. farların uzunların kullanımı. farları aşağı yukarı kaldırma. bu konularda sıkıntı olacak mı. olmaz ise ben de düşünebilirim. bi de h7 mi olacak farlar bu işlemden sonra?
Walla bence h7 ye döncek gıbı duruoo ayrıca bu mercek muabbetlerınde far ayarıda içerden yapılmıo die biliorum cnku arkadasımda 307 war angel lı o da yapamıo bu gıdısle puntolarımızın guzelım uzunlarından olcazz gıbı gelıo bana tipi guzel ama mls h7 olcak bence....

artık sen karar ver seninki bi-xenon mu değilmi :D
walla ben xenonlarımı strong xenon die bı marka taktım b.duzunde 4 adet ampul bulunuo yanı tek farda 2 ampul ve toplamda 4 beyın war yanıı uzun ve kısa xenon ama uzunlarım ısınmadıgı zaman sellektor yaparken cok zor oluo fazla farkedılmıo ayrıca uzun ve kısanın aydınlatma mesafesı aynı.uzunlar istedıgı kadar ısınsın farketmıo sadece onunu fazla aydınlatıo ama ısınınca sellektor yapınca bayaa iii oluo..şimdi benım farlar bı xenon mu:D

Aytac
22/03/2012, 13:27
Arkadaslar bu far muayenede sıkıntı acarmi bilgisi olan varmi

DarknessFall
22/03/2012, 13:41
konular hortlamaya başladı :)
cevap attığınız konunun son mesaj tarihi : 17.06.2008
3 sene olmuş :)