PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam Kilidi Ön Yolcu Tarafına Kumanda Etmiyor

makineman
02/06/2008, 15:43
Arkadaşlar bir şey dikkatimi çekti. Cam kilidinin arka camları kilitlerken ön sağ camı kilitlemediğini farkettim. Acaba sizin araçlarınızda da böylemi. Çünkü önceki aracımda cam kilidi şöför hariç tüm camların düğmelerini devre dışı bırakıyordu

makeles
02/06/2008, 16:22
aynen dediğin gibi sadece arkaları iptal ediyor.. ön tarafı iptal etmemesi de iyi bişi yanda oturan niye izin vermiyosun camı açmama deyip uzanıp kilidi kaldırmak isteyebilir ki hareket halinde çok tehlikeli olurdu.. :)

Ah-MeT
02/06/2008, 16:59
evet dediginiz gibi arkaları kitliyor, çoğu arabada 3 camı kitliyor bizimkisinde ise sadece arkaları hiç yoktandır diyip yetinelim bari:)

OzzY
02/06/2008, 18:03
Arkadaşlar bir şey dikkatimi çekti. Cam kilidinin arka camları kilitlerken ön sağ camı kilitlemediğini farkettim. Acaba sizin araçlarınızda da böylemi. Çünkü önceki aracımda cam kilidi şöför hariç tüm camların düğmelerini devre dışı bırakıyordu
önceki aracınız neydi ?

@Ah-met
okadar araba gördüm 3ünüde kitleyen görmedim :D:D

Ah-MeT
02/06/2008, 18:33
@ okadar araba gördüm 3ünde kitleyen görmedim :D:D

nissan ın bütün arabalarında :)

ERC
02/06/2008, 18:52
valla bende 3 unu kiteleyen araba gormedim ayrıca mantıklı bir sey yapmıslar cam kilidi aslında cocuk kilididir eee cocugunda onde isi olmadıgına gore en sag camın kılitlenmemesine sasmamak lazım degil mi ama...

OzzY
02/06/2008, 19:03
@ okadar araba gördüm 3ünde kitleyen görmedim :D:D

nissan ın bütün arabalarında :)
demekki japonlar önde çoçuk oturabilir diye düşünüyo :D:D
diğer japonlarda durum ne acaba?
toyota? mazda ?

Ah-MeT
02/06/2008, 19:08
valla bende 3 unu kiteleyen araba gormedim ayrıca mantıklı bir sey yapmıslar cam kilidi aslında cocuk kilididir eee cocugunda onde isi olmadıgına gore en sag camın kılitlenmemesine sasmamak lazım degil mi ama...

arabayı yeni yıkattınız camları indirince leke oluyor demi, yanınıza biri bindi cart camı açtı cam lekeleniyor.... ben butun hepsinin kitlenmesinden yanayım camda lekeyi sevmem cunku:)

Ziyaretçi047
02/06/2008, 19:11
bu kadar pimpirikli olmamak lazım bence dostum :) ben hemen açarım camları.

ERC
02/06/2008, 19:15
o zaman camları cıkartmalı ahmet:D:D:D:D

makineman
03/06/2008, 17:43
Herkese teşekkür. Demekki önceki Toyota'da sorun varmış:D

önceki aracınız neydi ?

okadar araba gördüm 3ünüde kitleyen görmedim:D :D

Toyota Avensis D4 2001 model

demekki japonlar önde çoçuk oturabilir diye düşünüyo :D:D
diğer japonlarda durum ne acaba?
toyota? mazda ?

Hakkaten Japonlar öyle düşünüyor demekki:siritma:

mustafaf
03/06/2008, 17:59
en basıtınden hyundaı accent admıre(bı oncekı kasa) modellerınde standart onlardada 3 camı kılıtlıyor...