PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilgisayar kursu yardım...

ERC
20/05/2008, 20:56
arkadaslar herkese merhaba bana yardım edebilicek varmı acaba konu sudur ki ben bilgisayar kursu arıyorum istanbulda bildiginiz,tanıdıgınız daha once gidipte memnun kaldıgınız kurs falan varmı bana yardımcı olursanız sevinirim simdiden tesekkurler...

KaMiKaZe
20/05/2008, 22:31
bilgisayar kursundan kastın temel office uygulamalarının öğretildiği sertifaka kurslarımı ?

ERC
20/05/2008, 22:35
ya icergini bende tam bilmiyorum acıkcası ama soyle soyliyim world,office,excel falan orenmek istiorum kısaca bilgisayar progrmları yani...onlarda temel office mı oluyor acaba?

MethyLen
20/05/2008, 22:37
Word , Excel , Access , Powerpoint paket programları basic office programlarıdır. Ve aham şahım bi kurs arayıp gereksiz para harcamasına gerek yok derim ben. Her bilgisayar kursunda kolayca öğrenilebilecek şeyler.

ERC
20/05/2008, 22:45
Word , Excel , Access , Powerpoint paket programları basic office programlarıdır. Ve aham şahım bi kurs arayıp gereksiz para harcamasına gerek yok derim ben. Her bilgisayar kursunda kolayca öğrenilebilecek şeyler.
tesekkur ederm bende oyle zaten ucuk bir kurs aramıyorum sadece biraz yardım istedim nereye gidebilirim diye hepsi bu.

Yalın
20/05/2008, 23:37
arkadaşım ben bunları karıştıra karıştıra öğrendim bu yaşta
ama ilede bir kurs diyorsan yerel belediyelerin acmış olduğu kurslara katıl hem üçretsiz hemde baya faydası oluyor bir araştır cevrende

ERC
20/05/2008, 23:46
arkadaşım ben bunları karıştıra karıştıra öğrendim bu yaşta
ama ilede bir kurs diyorsan yerel belediyelerin acmış olduğu kurslara katıl hem üçretsiz hemde baya faydası oluyor bir araştır cevrende
arastırdım sordum 5 ay da veriyorlar sertifikayı oysa benim okulum eylulde aclıyor hemde 5 ay cok uzun bir sure.haftada 2 kere gitmek lazımmıs ayrıca oyle kurslar cok kalabalık oluyor.nerde issiz,gucsuz beles diye geliyor:D:D:D

erdiyilmaz
21/05/2008, 00:48
ozeL sirketLerin biLgisayar kursLarina basvurabiLirsin. onemLi oLan verdikLeri egitimin yaninda, sertifikanin gecerLi oLması.

herkes office exceL biLiyorum der, ancak bir formüL yazmaLarını istersin, iki sayıyı topLayan formuL yazamazLar. o nedenLe iyi bir firmaya gitmeni öneririm.

meb'in işLetmenLik sertifikası sınavına da girersin. geçerLi bir sertifika sahibi oLursun.
ankarada yüce biLgi akademisini önerirdim, istanbuLda edutime biLgi tek. oLarak çaLışıyorLar sanırım, emin degiLim. koLay geLsin şimdiden

ERC
21/05/2008, 01:09
ozeL sirketLerin biLgisayar kursLarina basvurabiLirsin. onemLi oLan verdikLeri egitimin yaninda, sertifikanin gecerLi oLması.

herkes office exceL biLiyorum der, ancak bir formüL yazmaLarını istersin, iki sayıyı topLayan formuL yazamazLar. o nedenLe iyi bir firmaya gitmeni öneririm.

meb'in işLetmenLik sertifikası sınavına da girersin. geçerLi bir sertifika sahibi oLursun.
ankarada yüce biLgi akademisini önerirdim, istanbuLda edutime biLgi tek. oLarak çaLışıyorLar sanırım, emin degiLim. koLay geLsin şimdiden
tesekkur ederim bende oyle dusunuyorum ya soyle gecerli birazda kaliteli bir kurs olsa tam super olacak:D:D:Distanbulda bilge adam var oraya gitmeyi dusunuyorum bakalım bir ara gidicem...

buddy
19/02/2009, 15:00
bilişim eğitim merkezini düşünebilirsin hem bilge adam kadar pahalı değil hemde kaliteli bi kurs

ABNEW
19/02/2009, 20:07
Murathan, biraz eski bir konu, güncelliğini yitirmiş olabilir...

resif
25/03/2012, 20:05
size bilişim eğitim merkezini tavsiye ederim herseviyeden eğitimleri var
bu iletişim adresiBilişim Eğitim Merkezi - e-Formlar - SATEM Eğitim Fırsat Formu 009 (https://www.bilisimegitim.com/eformlar_detay.asp?eFormNo=433)
şuanki faydalana bileceğiniz kampanyaları
https://www.bilisimegitim.com/resimler/kampanyalar/1_26517923_bem_mart_2012_kampanyasi.jpg