PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Angel eye

celt
06/05/2008, 22:03
gp me angel eye far düşünüyorum fikirlerinizi almak isterim ne kadara mal olur yakışırmı .birde bikaç yerde buldum 35 milyondan başlıyor ama iyimidir kötümüdür ne dersiniz

OzzY
06/05/2008, 22:11
Önemli olan farı açıp kapatırkenki işçilik sızma filan olursa hoş olmaz garantili olsa iyi olur...
femoli yarın cevap yazıcaktır.

onur1907
06/05/2008, 22:17
eralp bey ozan haklı kas yaparken goz cıkarmamak lazım...ıyıce bı arastırın derım..

saygılar

celt
06/05/2008, 22:18
sıkıntı olcak olursa birmotada yaptırabilirim ki sanırım kısalara bağlanıyor fln.sağolun ilgilendiğiniz için

OzzY
06/05/2008, 22:23
Bağlantı problem olmaz diye düşünüyorum ayrıca kısalara değilde parklara bağlanması lazım.
farın camı sabit angel takmak için onun kesilip angel takıldıktan sonra silikonla yapıştırılması lazım bu işlemdeki işçilik önemli.

bu konuyu incelemenizi tavsiye ederim: https://forum.grandepuntotr.com/kampanyalar/2056-kemal-oto%3D-grande-punto-siyah-angelli-spor-far-lar-begenecekmisiniz-bakalim%3D%3D.html

celt
06/05/2008, 22:32
eyw ozan.ama eskişehirde farları siyah yapan/yapacak yada nası yapıldığını bilen ilgilenen yer varmı bilmiyorum

OzzY
06/05/2008, 22:38
Şuan elinde varmı bilmiyorum ancak femoli kargo ile gönderiyor.

erdiyilmaz
06/05/2008, 22:52
angeL eye ampuLLerinin pek bir maLiyeti yok zaten,
önemLi oLan farın ön pLastik camını söktürüp, angeL'ı bagLatıp tekrar kapattırdıgınızda eskisi gibi sagLam oLması. ki açıLma-kapatma işLemi hayLi emek gerektiriyor.
iLerde su vs. aLırsa hoş oLmaz. eskişehirde yapan uğraşan yerLer vardır ancak, pek biLmiyorum oraLarı. mod, tuning işiyLe ugraşan firmaLar vardır kesin

femoli
07/05/2008, 11:13
Ozan vede erdi gerekli bilgileri vermiş zannedersem . Bu işler uğraştırıcı vede büyük emek isteyen bir olay çünkü olmazsa atarım yenisini alırım gibi bir şey söz konusu değil farların tanesi birmotta 256 ytl :) baya fiyatı yüksek o yüzden bildiğiniz tanıdığınız kaliteli bir usta varsa ona yaptırın yoksa kesinlikle elletmeyin ..

Not: bu arada artık farların kargo ile gönderimi yok ankaraya gelirlerse elimizdeki ürünü takabiliyoruz yoksa gönderim yapmıyoruz bu sadece angel eye spor farlar için geçerlidir...

rcyn
07/05/2008, 15:18
eyw ozan.ama eskişehirde farları siyah yapan/yapacak yada nası yapıldığını bilen ilgilenen yer varmı bilmiyorum

valla eskişehirde öyle yerler pek yok bildiğim kadarıyla, vakt-i zamanında bende çok aramıştım ama bulamadım millet bursa veya ankara yapıyor genelde.

celt
07/05/2008, 23:07
angel eye yapan yer buldum haftasonu uğricam eskieşehirden ilgilenen yaptıracak arakaşlar olursa yardımcı olurum.fiyat flnda bildiririm.yardımcı olan herkese teşekkür:)