PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : B.GP Buluşması (GP Ailesi Maşukiye'de)

Sayfa : 1 [2]

civcivx
21/04/2008, 12:14
Evet Orhan ve Aybike'ye teşekkürler. Ama o fotoğrafları bir an önce görmek istiyoruz, haberiniz olsun.

Yalnız ben en çok Tofaş TV için çekim yapan abiye üzüldüm. Gaza basıp konvoyun önüne geçiyor, sonra sağda uygun bir yerde durup o resmen demir yığını gibi tripodunu açıp, üzerine o koca kamerayı kurup bizi çekiyor, sonra konvoy geçişi bitmek üzereyken hızlıca toparlanıp tekrar tam gaz konvoyu geçip ileride aynı şeyleri yapıp duruyordu. Bunu da çok defa tekrarladı. Çin işkencesi diye buna diyorlar herhalde :D

yvz72
21/04/2008, 12:19
aynen öle yazık adamcağıza ya üzüldüm valla :)

aybikeyanar
21/04/2008, 12:20
bende abiyi kutluyorum çünkü bunların hepsini uno ile yapıyordu :) bu arada biz çektik ama görüntüler bizde değil ahmet abinin kamerasıyla çektik yanlız orhan rec tuşuna basmayı unutmuşş derrrmişim :cool0000:

yvz72
21/04/2008, 12:30
valla simdi aklımdan gecti orhan rec tusuna basmayı ya unuttuysa diye :) görüntüler ahmet abide bilgisayara aktarmıs aldığım haberlere göre simdi cd yapıp coğaltacak.en yakın zamanda elimizde olacak insallah

holigan
21/04/2008, 12:46
arkadaslar cok eglendınız anladıgım kadarıyla.malesef aksılık uzerıne aksılık yuzunden aranızda olamadım.birdahaki bulusmayı iple cekıyorum.yavuz tekrar tekrar tesekkur ederim senin ilgi ve alakana ..

yvz72
21/04/2008, 12:53
en kısa zamanda videolar elimize geçse jkn20 yani ahmet abi bu akşam senle zaten buluşacağız bi kıyak yapta ilk ben alayım:D
aaa olmaz haksızlık olur gökhan:)

rica ederim selcuk ama keske sende olabilseydin aramızda.neyse artık bidahaki bulusmaya.

femoli
21/04/2008, 12:57
Sonunda kalkabildim :D arkadaşlar gerçekten müthiş bir gün geçirdik sarf ettiğim performansa bende şaşırdım gece yarısı ankarada olduk ve nasıl yattıysam yeni kalktım ..

Buradan emeği geçen orhan başkana efe kayhana casu tesisine (biraz bozuk olduğumuda belirteyim:( ) herkese tek tek teşekkür ederim ..

Bravolar mükemmeldi onun içinde ayrıca evsan otoya derya beye vede canana hanıma çok teşekkür ederim daha yazacağım çok şey var ama vaktim yok ileriki saatlerde tekrar birlikte olmak üzere :D

faruktuzlu
21/04/2008, 14:41
Abicim valla seni öyle sırada bırakıp gitmek çok üzdü bizi.. Ama bir musibet bin nasihattan iyidir demiş atalarımız :)

sıraya değil de, durup bir vedalaşamadık ona üzüldüm! ama olayı kaptım ibocum! bir dahaki sefere KGS alacam! hehe:cool::busted_b:

yvz72
21/04/2008, 15:02
bence ogs veya kgs artık sart arkadaşlar ayrıca 26 nisandan itibaren ikinci köprüdende kgs ve ogs si olmayanlar geciş yapamıyacak bilmeyenlere duyrulur.

microab
21/04/2008, 15:25
Çok güzel bir organizasyonmuş arkadaşlar,gidebilenler çok şanslı olmalı,nice toplantılarda bir araya gelebilmek ümidi ile inşallah...

tolgaank88
21/04/2008, 16:04
ya bugun hala kendime gelemedim,sanki hala maşukiyede kalmış gibiyim yada o güzel ortamın etkisiyle kendimi hala orada hissediyorum...

Mert ŞENKAL
21/04/2008, 16:05
ya bugun hala kendime gelemedim,sanki hala maşukiyede kalmış gibiyim yada o güzel ortamın etkisiyle kendimi hala orada hissediyorum...

Ayynen ben de sanki halen oradayım. Kendimi uzun zamandır hissetmediğim kadar sağlıklı ve neşeli hissediyorum :)

nobodytr
21/04/2008, 17:26
emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler. güzel bir organizasyondu.

quixotic2
21/04/2008, 17:38
emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. bizde ailece çok zevk aldık. gerçi oğlumun haşereliğinden dolayı doğru dürüst kimseyle tanışma imkanım olmadı ama yinede birlikte olmak güzel. kartepeyi kaçırdığımıza çok üzüldüm. cansu alabalık tesislerinede çok teşekkür ediyoruz. Eleştiren arkadaşlar var ama onlarada hak vermek lazım. bu kadar insanın servisini aynı anda yapmaları mümkün değildi zaten. Herşey için çoooooooook teşekkür ederim. :)

Mjet
21/04/2008, 20:02
Bu buluşmada emeği geçen herkese çok teşekkürler. Benim ilk buluşmamdı ve gün sonunda aklımdan geçen iyi ki bi GP alıp bu kaliteli,seçkin ve muhabbeti çok tatlı insanların arasına katılabildiğimdi. Tekrardan çok teşekkürler. Arayı çok açmadan bir sonraki buluşmada görüşmek üzere..

:D Şenol mantarlar halen patlama yapıyor mu kardeşim :D Yolda dönerken ara ara patladı galiba gidişinden öle hissetim :D

aynen öyle oldu kardeşmmm yolda biras mantarın ateşi başımıza vurdu bende puntomu biras daha yola vurdum :D ya cansunun ordan sapanca gölü 10 km flnmış keşke oraya gitseydikk canımız sıkılmazdı :D gkn53 abi senin afyonun etkisi ne kadar sürdüü :DD:whip0000:

shenka61
21/04/2008, 20:09
sizede geçici problemler oluştu galiba resimleri yükleyemedik.......

KaMiKaZe
21/04/2008, 20:48
anlaşılan eğlenceli olmuş gerçekten. umarım bir dahakine imkanımız olurda bizde katılırız.

ZaMBroTTa_1903
21/04/2008, 20:56
Cok guzel bir bulusma olmus emegi gecen herkese tesekkurler.Darısı büyük Türkiye bulusmasına...

tolgaank88
21/04/2008, 21:31
ankara ekibi,bizim videolar ne oldu,özellikle bolu tünelindeki video yu bekliyoruz...birde fotoğrafları eklenti yapmadan atacağımız sitenin linkini (image...) ve nasıl boyutlarda olacagından bahsedebilirmisiniz...

dogu
21/04/2008, 21:46
uzun zamandır böyle güzel bir gün geçirmemiştim emegi geçen herkese teşekkürler

erdiyilmaz
21/04/2008, 22:28
ankara ekibi,bizim videolar ne oldu,özellikle bolu tünelindeki video yu bekliyoruz...birde fotoğrafları eklenti yapmadan atacağımız sitenin linkini (image...) ve nasıl boyutlarda olacagından bahsedebilirmisiniz...

video'Lar geLir yakında,

fotoğraf ve videoLar için diğer başLığı, yorumLar için de bu başLığı kuLLanırsak, daha az karışıkLığa sebep oLuruz : )

resimLer nasıL yükLeniyor diye merak edenLer için; https://forum.grandepuntotr.com/yonetimden-duyurular/4-mesajima-nasil-resim-eklerim.html

misafir3
21/04/2008, 23:43
arkadaşlar herkesı memnun edbıldıysek ne mutlu bızlere gercekten cok emek verdık cok caba harcadık emegımızın karsılıgınıda sızlerden aldık tekrar tekrar cok tsk ..bıdakı sefere artık yenı yönetim sızlerle olur benım bu son bulusmamdı ...ısalah benden sonrakı yonetım sızlere doyasıya guzel analr bırakırr.

Paranoya
22/04/2008, 09:18
Park Sensörünü ailecek çok isteyen Serhan kazandı... :)

Abicim valla seni öyle sırada bırakıp gitmek çok üzdü bizi.. Ama bir musibet bin nasihattan iyidir demiş atalarımız :)

Abi siz bıraksanız da biz bırakmadık Farukları; avanak KGS sini doldurmayanlar olarak aynı sırada savaş verdik! :) Hatta günün son esprisini de patlattık akşam akşam.. :D

Bu arada KGS alacaklara İşbankası veya Ziraat kredi kartı çıkarttırarak, o kredi kartına bağlı KGS almalarını, böylelikle Ankara'da doldurması çok sıkıntı olan KGS kontörü ile uğraşmak zorunda kalmamalarını şiddetle tavsiye ederim. (ben ertesi gün başvurdum vallahi)

Yaw aynı şeyi düşünmüşüz Tolga! Alelacele ilk Bolu videosunu ekledim, bkz. aşağıdaki link ;)
https://forum.grandepuntotr.com/istanbul/7581-20-nisan-masukiye-bulusma-fotograf-videolari.html

Sanıyorum sadece fotoğraf olması gereken yere, gaza gelip (biraz acemiliğimden de olabilir) yazılar da ekledim ama artık kusura bakmayın! Hatta burada da aynen tekrarlamak isterim ki:

"Şaka bir yana, bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese buradan teşekkür eder, bolca eğlenip, afiyetle yemek yiyip, keyifli bir gün geçirmiş olduğumuzu (bizim 4 kişilik grubun adına konuşuyorum) belirtmek isterim.

Yeni katılmış olduğun grubumuzun bu samimi ortamından müthiş memnun oldum.

Nice keyifli organizasyonlara! :scooter0: "

Hepinizle tanışmak, birlikte olmak keyifti! Tolga kendimi 86'lı gibi hissetmemi sağladığın için tşkler ;) Angaralılara yoldaki efendi, saygılı sürüşleri için tşkler.

Ama (her zaman bir ama vardır :)) Angaradan gelenler olarak acep biraz az mı resim/video çektik? İstanbul kafilesinin kameraya alma maceralarını okuyunca üzüldüm valla. Keşke en öne geçip tavandan çıkıp çekseydim, hatta keşke telsizimiz olsaydı da planlı atraksiyon yapsaydık dedim! (ben mi çok zıpırım, yoksa kırmızı punto mu beni yoldan çıkaran :))

Bir de Derya Bey ve yeğeni (sanırım yeğeni idi, yanlışsam kusura bakmasın) nin üzerlerindeki t-shirtlere hasta oldummm! :w00t2000:
Hemen t-shirt yaptırıyoruz aynından! Yoksa zaten böyle aksesuarlar edinme şansımız var da benim mi haberim yok?

Erdi hakikaten Faruk reklamı yaw o ilk baştaki resim! Hani benim arabanın resimiiiiiiii? :prop0000:

tolgaank88
22/04/2008, 10:50
Abi siz bıraksanız da biz bırakmadık Farukları; avanak KGS sini doldurmayanlar olarak aynı sırada savaş verdik! :) Hatta günün son esprisini de patlattık akşam akşam.. :D

Bu arada KGS alacaklara İşbankası veya Ziraat kredi kartı çıkarttırarak, o kredi kartına bağlı KGS almalarını, böylelikle Ankara'da doldurması çok sıkıntı olan KGS kontörü ile uğraşmak zorunda kalmamalarını şiddetle tavsiye ederim. (ben ertesi gün başvurdum vallahi)

Yaw aynı şeyi düşünmüşüz Tolga! Alelacele ilk Bolu videosunu ekledim, bkz. aşağıdaki link ;)
https://forum.grandepuntotr.com/istanbul/7581-20-nisan-masukiye-bulusma-fotograf-videolari.html

Sanıyorum sadece fotoğraf olması gereken yere, gaza gelip (biraz acemiliğimden de olabilir) yazılar da ekledim ama artık kusura bakmayın! Hatta burada da aynen tekrarlamak isterim ki:

"Şaka bir yana, bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese buradan teşekkür eder, bolca eğlenip, afiyetle yemek yiyip, keyifli bir gün geçirmiş olduğumuzu (bizim 4 kişilik grubun adına konuşuyorum) belirtmek isterim.

Yeni katılmış olduğun grubumuzun bu samimi ortamından müthiş memnun oldum.

Nice keyifli organizasyonlara! :scooter0: "

Hepinizle tanışmak, birlikte olmak keyifti! Tolga kendimi 86'lı gibi hissetmemi sağladığın için tşkler ;) Angaralılara yoldaki efendi, saygılı sürüşleri için tşkler.

Ama (her zaman bir ama vardır :)) Angaradan gelenler olarak acep biraz az mı resim/video çektik? İstanbul kafilesinin kameraya alma maceralarını okuyunca üzüldüm valla. Keşke en öne geçip tavandan çıkıp çekseydim, hatta keşke telsizimiz olsaydı da planlı atraksiyon yapsaydık dedim! (ben mi çok zıpırım, yoksa kırmızı punto mu beni yoldan çıkaran :))

Bir de Derya Bey ve yeğeni (sanırım yeğeni idi, yanlışsam kusura bakmasın) nin üzerlerindeki t-shirtlere hasta oldummm! :w00t2000:
Hemen t-shirt yaptırıyoruz aynından! Yoksa zaten böyle aksesuarlar edinme şansımız var da benim mi haberim yok?

Erdi hakikaten Faruk reklamı yaw o ilk baştaki resim! Hani benim arabanın resimiiiiiiii? :prop0000:

berk foto ve videolar topicinin 2. sayfasına bakmanı öneririm :):)

oguzhan ozcan
22/04/2008, 13:43
Neden böyle güzel buluşmaların arkasından kötü anlaşılmalardan dolayı gidenler oluyor anlamıyorum.Aynı olay Ersen abidede oldu hatırlarsanız PENDİK buluşmasında...Başka bişey diyemiyorum...

quixotic
22/04/2008, 14:04
kötü anlaşılma nedir? bilmediğimiz bişimi oldu?

Linos
22/04/2008, 16:14
Bilmediğiniz bir şey yok. Arkadaşlar yeni bir sitenin peşindelermiş, dertleri oymuş!!! Açılmış da... Hayırlı olsun!!!

microab
22/04/2008, 16:18
Yani bu niyete bu kılıf olmuyor artık değiştirin yahu şu mazereti.

İnsanların aklında soru işareti oluşturmak-polemik yaratmak-suyu bulandırmak,başka bi nane yok altında...

quixotic
22/04/2008, 16:25
Çok adedersiniz amipler gibi bölünüyoruz. Hemde daha bugün Salı.. ne güzel bir Pazar geçirmişiz. Ne gereği var ya a sitesi b sitesi c sitesi. Grande Punto 1 model. 1 site yetmiyormu bize.

birbirimizle anlaşamıyorsak selamlaşmayız olur biter. bu site bir kişinin babasının tapulu malı değil ki.. bu aracı olan herkesin. yoksa bir domain register etmek, bir host ayarlamak cok zor iş değil..

ben ayrılma fikrine karşıyım.

civcivx
22/04/2008, 16:36
Grande Punto kullanıcılarının ilk ve gerçek buluşma noktası öteden beri burası olmuştur, hep de öyle kalmaya devam edecektir. Çünkü temellerinde katıksız ve karşılıksız yardımlaşma isteği ve geleneği vardır.

microab
22/04/2008, 16:38
Cem;

hay ağzını seviyim kardeşim :)

oguzhan ozcan
22/04/2008, 16:41
Haklısınız tabiki bundan dolayı çıkmak bence yersız burada olan arkadaslık ve dostluklar uzerınde olusuyor butun degerler ha grande punto yada baska bır arac sankı aramızda baska arac ıle gelen olmuyo ondan dolayı haksız buluyorum.Orhan abının boyle bısey yapacagını dusunmezdım acıkcası.Cunku baskan secıldıgınde cok sevınmıstı bunları bılıyoruz....

quixotic
22/04/2008, 16:49
Fazla uzatmadan yakın zamanda bi kaynaşma buluşması daha tertip edilmeli.. Mümkünse en kısa zamanda bir Pazar günü..

Böyle sorunlara hiç gerek yok.

Linos
22/04/2008, 17:00
Haklısınız tabiki bundan dolayı çıkmak bence yersız burada olan arkadaslık ve dostluklar uzerınde olusuyor butun degerler ha grande punto yada baska bır arac sankı aramızda baska arac ıle gelen olmuyo ondan dolayı haksız buluyorum.Orhan abının boyle bısey yapacagını dusunmezdım acıkcası.Cunku baskan secıldıgınde cok sevınmıstı bunları bılıyoruz....

Oğuzhan, biz alıştık artık. Bu ilk başımıza gelen olay değil. Şuradaki güzel ortamı bozmak, adına daha önce de bir çok girişim yapıldı. Sonra arkamızdan bir sürü ipe sapa gelmez laflar edildi, iftiralar atıldı. Yine olacaktır...

"Giden gitsin, kalan sağlar bizimdir"...

;)

erdiyilmaz
22/04/2008, 17:18
2006 yıLında binbir fedakarLıkLar, özveriLerLe kuruLan sitemiz, günden güne büyüdükçe maaLesef bu tür farkLı düşünceLi insanLarın emeLLerine maruz kaLmıştır.

gerek üye sayımız, gerekse konu içeriğimiz, seviyemiz, küLtürümüz, dürüstLüğümüz her zaman insanLarın iLgi ve dikkatLerini çekmiştir. tabi bazıLarının dikkatini de; farkLı çıkarLara aLet etmeLerine oLanak tanıyacak şekiLde çekmiştir. ve bu tarz insanLar kendi farkLı maksatLarını, grandepuntotr forum sitemiz üzerinden gerçekLeştirmeye çaLışmaktadırLar. örneğin böyLesi bir buLuşma da onLarın farkLı emeLLeri için en güzeL fırsattı, "işte ben de buradayım" diyebiLmeLeri için eLLerine geçen fırsatı kaçırmadıLar. iLeride sitemizin adını kuLLanarak, insanLarın gözünde prim yapmak için binbir oyun yapacakLarı aşikardır. Lakin, onLar da farkındaLar ki, yaptıkLarı işten memnun oLmayacakLar, bir gün geri dönmek için çok çabaLayacakLar. ancak geri döndükLerinde yüzLerine bakan kimse oLmayacaktır, çünkü onLar ikinci yüzLerini çoktan gösterdiLer.

grandepuntotr forum sitemizin kuruLuş feLsefesinde, insancıLLık, dürüstLük, şeffafLık, yardımseverLik vardır, hiçbir zaman kişiseL egoLara hizmet eden, benciL, çıkarcı bir oLuşum oLmamıştır. bundan sonra da asLa oLmayacak, dimdik ayakta, kaLdığı yerden grande punto severLere hizmetini sürdürecektir.

siz üyeLerimizi grandepuntotr'ye sahip çıkmaya davet ediyor, bu tarz insanLara karşı dikkatLi davranmanızı rica ediyorum.

bu başLığa bu şekiLde yazıLar göndermek istemezdim ancak, şartLar bunu gerektirdiği için göndermek zorunda kaLdım. buLuşma iLe iLgiLi güzeL yorum ve payLaşımLarınızı bekLiyoruz..

saygıLarımLa.

Erdi YILMAZ
GrandePuntoTR Kurucu ve Yöneticisi

oguzhan ozcan
22/04/2008, 17:38
Erdi abi yazılacak başka birşey kalmamış sonuna kadar haklısın... Herşeyden öte dostlukları ve arkadaşlıklar kolay kurulan birşey değil onu anladım...

şekerlioğlu
22/04/2008, 17:56
arabasını sevip,bu sevgisini seviyeli ve güzel dostuklara dönştürmekten başka bir amacı olmıyan,ben ve benim gibi forum üyeleri eminim bu çekişmeden hoşlanmamışlardı.açıkçası,kişisel bir beklenti içinde olmıyan biz üyeler,başka bir site kurulmasına hiç bir anlam verememektedir.şahsen ben kendi adıma bu siteye üye olmaktan ve diğer üyelerle aracımla veya başka bir sorunla ilgili paylaşım yapmaktan çok memnunum.bu site üçbin kişide olsa 30 kişide kalsa ben burada olacağım.

mustafaf
22/04/2008, 17:57
"Giden gitsin, kalan sağlar bizimdir"...

;)

hay elıne salık abı dıyecek baska bıse yok :cool0000:

Mjet
22/04/2008, 20:00
herşey güseldi bi daa gidelim oraa :D.D

Metallica77
22/04/2008, 21:57
emegi gecen herkese tesekkurler bu arada ben (yalnızkurtun ogluyum :D) gercekten guzel bır bulusma oldu ama futbol macı olmadı o kotu oldu :D

anvil
22/04/2008, 22:14
emeği geçenlere teşekkürler, gidenlere güle güle.
taklitlerden sakınınız. biz her zaman buradayız.

Paranoya
22/04/2008, 22:45
berk foto ve videolar topicinin 2. sayfasına bakmanı öneririm :):)

vaaaaay, Tolga kardeşimden süpper bir kıyak! Çoook teşekkür ederim! Kendi aracımı görünce birden acayip keyif aldım sayende.:notworth:

Yaw bu arada benim resmim belki birilerinde daha vardır? Misal Erdi, Faruk, İbrahim, Müslüm, Ali, Femoli..?? Sizleri de tutmuş olmayayım :) Varsa bir iki resmimiz, bekleris yani :D

erdiyilmaz
22/04/2008, 23:46
berk hocam ben eLimdeki resimLeri videoLarı gönderdim diğer başLığa;

Paranoya
23/04/2008, 10:48
tmm, teşekkürler Erdi ;)

kadoku
24/04/2008, 15:30
Hale bakın yahu, hepimiz güzel bir hafta sonu geçirmenin tadıyla yeni bir haftaya başlamışken ve bu topikte güzel şeyler konuşulması gerekirken bütün sevincimizi kursağımızda bıraktınız sevgili ist.yöneticileri, en azından şu güzel organizasyonun keyfini birkaç gün daha yaşayabilseydik şimdi siz elinizdeki o güzel videoalarıda foruma göndermezsiniz ama olsun yinede hepinize kendi adıma teşekkür ediyorum emekleriniz için, seçdiğiniz yol hepinize hayırlı olsun bu forumdan kimler geldi kimler geçti sizler ne ilksiniz nede son baki olan GrantePuntoTr.com ve dostluklardır keşke sizde aramızda kalabilseydiniz.

faruktuzlu
24/04/2008, 16:53
arkadaşlar kimseyi burada zorla tutmak gibi bir kaygımız olduğunu sanmıyorum! biz zaten site içerisinde de dışında da gereken samimiyeti birbirimize gösteriyoruz. ha oyun oynuyorsa bazıları, bu da onların çiğliğidir. gelene hoşgeldin gidene güle güle! biz birbirini seven gayet güzel bir aileyiz. elbetteki elenmesi gerekenler bu aileden elenecekler ve bu da sağlam olanların kalmasına sebeptir! gidenlere de teşekkür etmek gerekir aslında...

quixotic
24/04/2008, 17:18
onu bunu bilmem.. yakın zamanda tekrar bir buluşma olması tek temennimdir:) şu kopukluk aciliyetten giderilmesi açısından. şile merkeze bir turlasak:)

savagi
24/04/2008, 17:45
arkadaşlar birşeyler oluyor ama bizim haberimiz yok hiçbişeyden?
sorun nedir?

tolgaank88
24/04/2008, 17:57
Hale bakın yahu, hepimiz güzel bir hafta sonu geçirmenin tadıyla yeni bir haftaya başlamışken ve bu topikte güzel şeyler konuşulması gerekirken bütün sevincimizi kursağımızda bıraktınız sevgili ist.yöneticileri, en azından şu güzel organizasyonun keyfini birkaç gün daha yaşayabilseydik şimdi siz elinizdeki o güzel videoalarıda foruma göndermezsiniz ama olsun yinede hepinize kendi adıma teşekkür ediyorum emekleriniz için, seçdiğiniz yol hepinize hayırlı olsun bu forumdan kimler geldi kimler geçti sizler ne ilksiniz nede son baki olan GrantePuntoTr.com ve dostluklardır keşke sizde aramızda kalabilseydiniz.

hay ellerine sağlık kadir abi,şu gün olmuş inanması güç ama hala buluşmanın etkisi devam ediyor bende,yahu muhteşem bi gün geçirdik,yaklaşık 50 araba (belki daha fazla) toplandık eğlendik sevindik,ve ertesi günlerde konuşulanlara bakın,yani ist. yönetimininde yaptığı hiç doğru değil,gerçekten hevesimiz kursağımızda kaldı,ve siz ist. yönetimi boyle yapıpda muhteşem günün ardından bizleri boyle üzüp boyle kırdınız ya gerçekten yolunuz açık olsun...

kadoku
24/04/2008, 18:22
onu bunu bilmem.. yakın zamanda tekrar bir buluşma olması tek temennimdir:) şu kopukluk aciliyetten giderilmesi açısından. şile merkeze bir turlasak:)

Ademcim merak etme kopukluk olmaz, şu anda eminim herkesde güzel geçen bir hafta sonunun ardından yaşananlardan dolayı bir kırgınlık ve üzüntü hakim ama en kısa zamanda yeni yönetim oluşturulunca faaliyetler yeniden başlar biz daha öncede böyle kopmalar yaşadık emin ol bu gecici bir durum, bu arada Şileye gezinti fikri aslında güzel bir düşünce ayrıyeten memleketim olması nedeniyle oraya bir gezi fikrine her zaman katılırım :)

kutlay
24/04/2008, 19:06
beyler bayanlar enfes olmuş..
gelemedik nöbetteydim.. izlerken bile kalp atışlarım değiştiğine göre katılanları düşünemiyorum :)

bidahakine kısmetse..

oguzhan ozcan
24/04/2008, 19:15
Arkadaşlar ne kadar gitmiş olsalar bile bu şekilde arkalarından konuşmayalım bence... O kadar iyiliklerinide gördük yani ...

kadoku
24/04/2008, 21:17
Arkadaşlar ne kadar gitmiş olsalar bile bu şekilde arkalarından konuşmayalım bence... O kadar iyiliklerinide gördük yani ...

Oğuzhancım, hepimiz giden Orhan arkadaşımız ve diğer ist.yönetimindeki arkadaşlara minnetarız bugüne kadar çok değerli emekleri geçti ve özellikle geçen pazar öyle bir ortamı onların sayesinde yaşadık pek çok üyemizle bu sayede tanışma fırsatı yakaladık onlara şahsım adına tekrar teşekkür ediyorum ama bu şekilde olmamalıydı, bizim sitemimiz ve üzüntümüz bu güzel buluşmanın keyfini bile süremeden burada maşukiyede yaşadığımız güzellikleri paylaşmak varken buluşma ile ilgili hiç bir paylaşım dahi yapmadan hatta maşukiyeye seyir halinde çekilen o güzel videoları dahi bu kadar üyeyle paylaşmadan buradan gitmeleri, bizim sitemimiz buna yoksa kimsenin onlar için kötü söz söylediği yok ayrıca kötü söz sahibini bağlar.

tolgaank88
26/04/2008, 23:11
vay bee,geçen hafta bugun bu saatlerde nası heyecanlıydık oyle değil mi???arabalar oto kuaforunden alınmıs parlıyor bakmalara kıyamıyosunuz,son rutuslar tamam,telefonlar hazır,kamera ve foto makinelerinin pilleri hazırlanmış şarz lar tamam,artık uyuma vakti geliyo ama gozunuzu kapattıgınızda gozunuzun onune yarın geliyo,konvoy bulusma yerıne gelis,kornalar,tanısma,eglenceli dakikalar,beraber vakit gecirme,yeni dostlar edinme vs...ama bi sorun var uyuyamıyorsunuz,yarının heyecanı coktan baslamıs ve belki gece cogumuz ıcın oyle geciyor,uykusuz ve hayalle,işte bu duyguları yasamak varya;bence herseye değer...aramızda fikir ayrılıları olabilir ama unutmayalım gecen haftada bu ortak dusuncelere sahiptik,yani ortak yanlarımızda var,ki inanıyorum ortak yanlarımız daha fazla sevgili dostlarım...hepinizle iyi günlerde görüşmek dileğiyle....

quixotic
28/04/2008, 10:30
Şile merkeze, dalga kıranların olduğu kısma.. güzel bir buluşma yapsak? :)

Yönetim uyuma organizasyon yap:)