PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hız sabitleyici için Fiat'ın sitesini e-mail bombardımanına tutsak?

fatihhhh
19/03/2008, 23:44
ne zaman fiat müşteri hizmetlerini arasam yada fiat ın sitesine e-mail yazsam ilgileniyorlar ve bana dönüyorlar . belki çözüm bulamıyorlar ama genede ilgileniyorlar.
hız sabitleme (cc) konusunda da tüm üyeler e-mail atsa bilmem bi faydası olurmu?

Linos
20/03/2008, 08:16
ne zaman fiat müşteri hizmetlerini arasam yada fiat ın sitesine e-mail yazsam ilgileniyorlar ve bana dönüyorlar . belki çözüm bulamıyorlar ama genede ilgileniyorlar.
hız sabitleme (cc) konusunda da tüm üyeler e-mail atsa bilmem bi faydası olurmu?

Olmaz!
Bizim araçlara sonradan Cruise Control takılamıyor -yazılım problemi nedeniyle... ;)

blackmacig
20/03/2008, 09:42
adamlar italyada hazır blue&me opsiyonu varken bu özelliğini bile getirtip takamıyolar crusecontrolu hayatta uğraşmazlar ama gel sen su işi blue&me için deneyelim belki insafa gelirlerde cok istek var diye getirtip taktırırız.

padawantr
20/03/2008, 09:43
Ben konuyu anlayamadım, neden e-mail bombardımanına tutsak? Bizim araçlara da takılması konusunda mı yoksa Cruise Control'de bi sorun var da bunu bildirmek için mi?

Şayet bizim araçlara da CC takılması için ise Murat'a katılıyorum bizim araçlara takılamaz bence.

cenkeri
20/03/2008, 09:55
Arkadaslar mail bombardimanini birakin real bombardiman yapsanizda Fiat bu konuyla ilgilenmez. Yol bilgisayarimin 3 satir olmasi gerekirken 2 satir takiyorlar ve sonrada yüzsüzce bu bundan sonra böyle isinize gelirse diyorlar ama gidin showroomlara 3 satirli arabalar var. Eksik donanimla bile sorun çözmeyen fiat cc icin müsteriylemi ugrasacak rüyamda görsem inanmam!!!

makineman
20/03/2008, 11:42
En azından yeni gelen araçlara opsiyon olarak konulursa yazılım güncellemesiyle biz de taktırabiliriz. Olmaz diye bir şey yok.Toplu olarak e-posta göndermenin faydası olabilir. En azından denemekten zarar gelmez.

Bence de gönderelim ve gönderdiğimizi de bu topikte belirtelim.

cenkeri
20/03/2008, 12:35
tamam deneyelim, sadece bu konu için degil genel baska istekleride dahil edebiliriz, ama emin olun olabilecek en iyi sey bir musteri temsilcisi arayip bu isteklerinizi yapmayiz cunku soyle oldu boyle oldu gibi laflar geveleyip kapatacak. Fiat' a o kadar kizginimki bu tavrindan dolayi artik severek bindigim aracim olmasina ragmen kimseye Fiat arac tavsiye etmiyorum.

blackmacig
20/03/2008, 19:10
tamam deneyelim, sadece bu konu için degil genel baska istekleride dahil edebiliriz, ama emin olun olabilecek en iyi sey bir musteri temsilcisi arayip bu isteklerinizi yapmayiz cunku soyle oldu boyle oldu gibi laflar geveleyip kapatacak. Fiat' a o kadar kizginimki bu tavrindan dolayi artik severek bindigim aracim olmasina ragmen kimseye Fiat arac tavsiye etmiyorum.

arkadasa katılıyorum fiat dunyanın en ıyı arabasını yapsada bu umursamazlıkla bişicik olmas.

size tavsiyem aracı servıse goturdukten sonra musterı hızmetlerı aarıyor her defasında ağzıma ve aklıma gelenı sölüyorum moral olarak yıkılıyolar..sizde böle yapabilirsiniz belki bi düzelme olabilir..

pdr42
20/03/2008, 23:34
vala ben aramıyorum canımıda sıkmıyorum napıyım duyarsızlastım..
-- abi kapıdan ses geliyor
-- önemli deil bişiy olmaz
---abi abs de sorun var
yoldandır yoldndır
abi arabanın arka kapısı dustu
donuste takarızz onemli deil
abi araba yok oldu
olsun olsun alırız

smfatih81
02/01/2010, 16:27
arkadaşlar aradan yıllar geçmiş yok mu bir gelişme hız sabitleme hakkında??

femoli
02/01/2010, 18:22
arkadaşlar aradan yıllar geçmiş yok mu bir gelişme hız sabitleme hakkında??
malesef bir gelişme yok fatih halen var olan puntolara olmuyor . sadece yeni alımlarda cruise control seçeneğine kavuşabilirsin..

mervv
02/01/2010, 19:21
vala ben aramıyorum canımıda sıkmıyorum napıyım duyarsızlastım..
-- abi kapıdan ses geliyor
-- önemli deil bişiy olmaz
---abi abs de sorun var
yoldandır yoldndır
abi arabanın arka kapısı dustu
donuste takarızz onemli deil
abi araba yok oldu
olsun olsun alırız

bn izmir birmottan memnunum aslında ama enriko bu dediklerinizi yaptı..

ama şöylede bir gerçek war yiğidi öldür hakkını yeme demişler. 2 hafta önce arabamın direksiyon elektrik motoru değişti servis 1.900tl fatura çıkardı el sallayıp gönderdi bir kuruş ödemedim. direksiyon simidinn derisi bozuldu dedim simit değişti. vites topuzunun derisi bozuldu dedim siparişini werdim yakında oda gelir.. benimle hep güzel ilgilendiler tabi fiat garantisi saolsun :)

GP COSKUN
02/01/2010, 23:07

ama şöylede bir gerçek war yiğidi öldür hakkını yeme demişler. 2 hafta önce arabamın direksiyon elektrik motoru değişti servis 1.900tl fatura çıkardı el sallayıp gönderdi bir kuruş ödemedim. direksiyon simidinn derisi bozuldu dedim simit değişti. vites topuzunun derisi bozuldu dedim siparişini werdim yakında oda gelir.. benimle hep güzel ilgilendiler tabi fiat garantisi saolsun :)

sizin adınıza hoş gelişmeler
fakat
öyle servisler varki ben bizzat şahidim çoğu arkadaşımızı yolmaya
çalıştılar ama genelde birmotlar iyi çalışıyor
bu farklılığın nedeni ise birmotlar fiatın kendi servisleri olmasından

usermm1
04/01/2010, 10:46

garanti güzelde direksiyon problemi kronik ne yazıkki. garanti bitince korku filmi başlicak :)

Stalker
04/01/2010, 13:51
Zaten 3.bir kol ile geliyor sanki direksiyonun etrafında çok boş yer varmış gibi :) (çoğu araçta ekstra 2-3 tuş takılıyor hazır kollara ya da direksiyona) , önce cruise control sistemlerini yenilesinler sonra isteriz :)

Punto_Can
04/01/2010, 19:13
Zaten 3.bir kol ile geliyor sanki direksiyonun etrafında çok boş yer varmış gibi :) (çoğu araçta ekstra 2-3 tuş takılıyor hazır kollara ya da direksiyona) , önce cruise control sistemlerini yenilesinler sonra isteriz :)

+1
şirketin cc'li lineasını sürerken sinyal yerine defalarca cc'ye elim kaydı. konumu gerçekten çok kötü...