PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande punto sis far

srkn1721
17/05/2024, 07:36
Merhabalar, 2011 model grande punto aracıma sis farı bağlatmak istiyorum, internet den ikinci el sis farı aldım. Bunu araca orjinal bir şekil de bağlatmak istiyorum, parklar + sis. Orjinal bir şekilde bağlamak mümkün mü.? Birde İstanbul da bu işi yapabilecek uğraşacak bir elektrikçi varmıdır.?

ecaliskan
17/05/2024, 16:32
Merhaba, Araca orijinal olarak takabilmeniz için aydınlatma kolunu sis özellikli olan ile değiştirmeniz gerekiyor. 2. seçenek olarak da ayrı düğme ile bağlatabilirsiniz.

srkn1721
17/05/2024, 17:03
Merhaba, Araca orijinal olarak takabilmeniz için aydınlatma kolunu sis özellikli olan ile değiştirmeniz gerekiyor. 2. seçenek olarak da ayrı düğme ile bağlatabilirsiniz.

Orjinal olarak takmak istiyorum, forumda arka sis üzerinde ki tuş modifiye edilerek kullanılabiliyor sanırım, konuları gezerken gördüm. Konular eski olduğu için pek anlamadım işin ehli varsa ondan destek almak isterim
https://forum.grandepuntotr.com/kendi-modifiyeni-kendin-yap/46189-activlere-orijinal-sis-fari.html

Berkcan525
19/05/2024, 18:29
Orjinal gibi olması için sigortadan bağlantı çekilmesi lazım, yine kullanım kitabında sis farı için önerilen sigorta kullanılmalı en son sol taraftaki "menü" tuş takımı değiştirilmesi gerekiyor.
En önemli detay ise "abi biz bunu böylede bağlıyoruz sıkıntı olmuyor" demeyecek bir ustanın yapması lazım.