PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merkezi kilit bagaj açma sorunu

Ebyaz
19/04/2022, 15:24
Arkadaşlar hepinize merhaba, okuduğunuz için teşekkürler önce. Aracın merkezi kilit sistemi hoşuma gitmiyor kronik mi bilgim de yok istişare olsun diye yazıyorum. Şöyle ki : araç kapalıyken kumandadan bagajı açınca araç alarmı çalışıyor. Aracın kilidini açınca susuyor. Bana tuhaf geliyor bu durum bizimki mi böyle geneli mi böyle merak ettim. Birde alarm sistemi çok hassas kedi altına falan girince ötüyor ve susmuyor hiç illa kumanda ile müdahale edilmeli. Yaşayan varsa veya bilgisi olan sevinirim. 👋👋

ecaliskan
20/04/2022, 07:09
Merhaba benim bildiğim alarm sistemi sonradan takılma yani aracın orjinalinde alarm yok alarm bağlantısını yapan kişide büyük ihtimalle bağlantı yaparken bagajın ayrı açılma konusunu atlamıştır.

Berkcan525
22/04/2022, 22:46
bizim araçlarda alarm sistemi yok. bagaj sistemi 4 kapıdan bağımsız çalışıyor, kilitlenme yok. alarmı söktürün yada bilen birine gösterin.

ondermurat
24/04/2022, 09:59
Arkadaşlar hepinize merhaba, okuduğunuz için teşekkürler önce. Aracın merkezi kilit sistemi hoşuma gitmiyor kronik mi bilgim de yok istişare olsun diye yazıyorum. Şöyle ki : araç kapalıyken kumandadan bagajı açınca araç alarmı çalışıyor. Aracın kilidini açınca susuyor. Bana tuhaf geliyor bu durum bizimki mi böyle geneli mi böyle merak ettim. Birde alarm sistemi çok hassas kedi altına falan girince ötüyor ve susmuyor hiç illa kumanda ile müdahale edilmeli. Yaşayan varsa veya bilgisi olan sevinirim. 👋👋

Puntoların orjinal fabrika çıkışı alarm yoktur. Sonradan takılmış ancak takan ustanın dikkatsizliği/bilgisizliği nedeniyle böyle bir durum yaşıyorsunuz. Bir oto alarmcıya gidip hassasiyet durumu düzelttirebilirsiniz.